ZuzanaP
03.08.05,11:14
Nemali ste náhodou niekto problémy s prihlasovaním zamestnancov cez e-mail?


Všetky prihlášky sa mi vrátili asi po 2 dňoch. Adresa bola správna, overovala som si ju aj na Soc. poisťovni.
bendži
03.08.05,09:19
ja som posielala prihlášky mailom asi 2-krát a nevrátilo mi ich ani raz, tak verím, že som problém nemala...
karpis
03.08.05,10:02
Ja tiež nemám problém posielala som asi 4 x a vždy mi pišiel email o prečítaní
tonkat
03.08.05,11:03
Ja som posielala včera aj v pondelok prihlášky a tiež sa mi vrátili s nasledovnou hláškou:
The following addresses had permanent fatal errors -----

(reason: 550 Address '' not known here.)

----- Transcript of session follows -----
... while talking to nip.safework.gov.sk.:
>>> RCPT To:
<<< 550 Address '' not known here.
550 5.1.1 ... User unknown atĎ....
Kto má chybu, ja alebo oni???
heket
03.08.05,11:08
To isté čo ma tonkat urobilo aj mne. Skúšala som si to telefonicky preveriť v Ba , ale za celý deň nikto nezdvíkal telefón. Potom som to preverovala na pobočke a tam mi povedali, že to má len Bratislava a k nim nič nechodí oni nevedia čo kto a koho nahlasuje , oni pracujú len s konkrétnymi prihláškami, takže nemám potuchy či to prešlo. Takže odkladám meil o odoslaní a viac ma to nezaujíma.
lenkak
03.08.05,11:51
Aj ja som mala problém s mailom aj s faxom. Hrozné voľačo.
brm
03.08.05,13:29
to máte tak: keď v centre mesta prší, stránka nejde...keď v centre mesta fúka, stránka nefunguje...keď v centre mesta svieti slnko, tak stránka je mimo prevádzky...keď v centre mesta je tma, stránka je ee...atď...keď je tlaková níž, keď je vysoký tlak,keď sú škvrny na slnku...
Airamz
03.08.05,14:20
Do minulého štvrtku to bola z mojej strany bez problémov, aj fax, aj mail fungoval. Tento týždeň však bojujem od pondelka aj s faxom, aj mailom. Nepodarilo sa mi ani jedno, tak som si pre kontrolu odložila aspoň doklady o neúspešných pokusoch odoslania.
ZuzanaP
04.08.05,03:54
No presne o tom hovorím, navymýšľajú blbosti a potom to aj tak nefunguje, asi si tie hlášky o tom, že sa mi to vrátilo tiež odložím.
nikulik
04.08.05,04:13
Mne to preslo, ale zaroven mi potom prisiel aj mail to co pisala tonkat, ale nejdem si nad tym lamat hlavu, to sa neoplati, mam to v mailovej schranke medzi odoslanými mailami, takze tym to pre mna hasne. A fax, tak to sa ani nevyjadrujem, to som skusala par krat, ale vzdala som to, neviem ci tam maju take pretazene linky, alebo im to vobec nefunguje, ved predsa nie sme platení za to, aby sme hodinu stali pri faxe a faxovali a faxovali.....:D
ZuzanaP
04.08.05,04:29
Faxom som to niekedy skúšala celý deň a keď som už nemala na to nervy, tak som to poslala SMS.
Darana
04.08.05,10:34
Ja som mala kontrolu z ÚP na nelegálnu prácu, pričom mi kontrolovali aj prihlasovanie zamestnancov. S pokojom na duši, - veď som ich predsa odoslala faxom som- som im vydala dohody. Nedala som si však z faxu vytlačiť potvrdenie o odoslaní. To bola chyba. Oni to nenašli, ja som krvopotne tvrdila, že som to odoslala. Slovo proti slovu. Uznali mi to. Aspoň tak! Odvtedy chodím na pobočku vždy osobne. Keď je tam pečiatka, s tým nikto nepohne! Keď som sa kontrolórok opýtala, že keby som mala potvrdenie o odoslaný faxu a oni by to tam nemali, čo by sa dialo, odpovedala mi, že potom by mi to bez akýchkoľvek problémov uznali. Tak keď som minule prihlasovala zamestnanca, tak som im z recesie odoslala faxom obal od čokolády a založila si to k dohode. Keď bez problémov, tak bez problémov. Som zvedavá, čo bude. (V ten deň som si to bola dať potvrdiť aj na pobočke - pre istotu)
nikulik
04.08.05,10:44
Tak naco to mame potom posielat ked to tam ani nemaju, pochybujem ze im tie maily vobec chodia :D
Stofi
04.08.05,10:54
Prosím Vás, ako mám v Porade napísať svoj problém. Neviem ako začať, čo mám preklikať. Ďakujem
brm
04.08.05,11:02
Ja som mala kontrolu z ÚP na nelegálnu prácu, pričom mi kontrolovali aj prihlasovanie zamestnancov. S pokojom na duši, - veď som ich predsa odoslala faxom som- som im vydala dohody. Nedala som si však z faxu vytlačiť potvrdenie o odoslaní. To bola chyba. Oni to nenašli, ja som krvopotne tvrdila, že som to odoslala. Slovo proti slovu. Uznali mi to. Aspoň tak! Odvtedy chodím na pobočku vždy osobne. Keď je tam pečiatka, s tým nikto nepohne! Keď som sa kontrolórok opýtala, že keby som mala potvrdenie o odoslaný faxu a oni by to tam nemali, čo by sa dialo, odpovedala mi, že potom by mi to bez akýchkoľvek problémov uznali. Tak keď som minule prihlasovala zamestnanca, tak som im z recesie odoslala faxom obal od čokolády a založila si to k dohode. Keď bez problémov, tak bez problémov. Som zvedavá, čo bude. (V ten deň som si to bola dať potvrdiť aj na pobočke - pre istotu)to sa mi páči...máš u mňa malé pivo...
nikulik
05.08.05,05:02
Prosím Vás, ako mám v Porade napísať svoj problém. Neviem ako začať, čo mám preklikať. Ďakujem
V prvom rade si precitaj toto: http://www.porada.sk/showthread.php?t=118
Alllena
05.08.05,14:40
Prosím Vás, ako mám v Porade napísať svoj problém. Neviem ako začať, čo mám preklikať. ĎakujemKde si Stofi skús to
Darana
08.08.05,11:07
to sa mi páči...máš u mňa malé pivo...
Jedného dňa si ho určite vyzdvihnem. Ďakujem.