Mrgrabber
14.07.09,14:19
dobrý deň mam taky problem stiahol som film Hitman Blu ray kvalita 22,4gb originalko neripnute a neviem to prehrať aby som to spustil v Pover DvD9 na menu ked dam otvorit film z Disku dvd v prehravači tak sa to pusti ale hned vypne a ked si otvorím priečinok kde je film a tam najdem ten priečinok kde je ten film a dam otvorit v Power dvd9 tak mi to otvorí ale hned hodí cz jazyk a chcel by som si tam vybrať v akom jazyku to prehrava skušal som to prehrať cez Windows media player a tam mi zasek nejde zvuk bo neni certifikovany na blu ray ale ukaže mi tam že tie jazykove stopy tam su tu prikladam stranku skade som to stiahol malo by to byť multilangue
http://tehparadox.com/forum/f89/hitman-2007-unrated-1080p-complete-blu-ray-cee-h-264-dts-hd-308004/
mpca
14.07.09,12:26
a co tak vyskusat iny prehravac? napr VLC??

A urcite ten Power DVD 9 ma tam niekde moznost zmenit zvukovu stopu len treba kuknut lepsie na jeho moznosti...
Mrgrabber
14.07.09,12:58
no hej len ja nemam reproduktory na to ale skušal som všeličo možne ale fakt neviem kde by som to mohol nastaviť
mpca
14.07.09,13:04
co maju stym spolocne reproduktory??
mpca
14.07.09,13:18
Skus pozret nastavenia pod tlacidlom oznacenym ako "I " alebo stac na klavesnici klaves "H".. citam to z manualu nechce sa mi stahovat 140MB subor... :)

http://img208.imageshack.us/img208/157/clipboard02j.png
michalos
14.07.09,13:19
a co tak vyskusat iny prehravac? napr VLC??

A urcite ten Power DVD 9 ma tam niekde moznost zmenit zvukovu stopu len treba kuknut lepsie na jeho moznosti...


V Power DVD by sa to malo dat zmenit ked kliknes pravym na obraz pocas prehravania filmu...

Reproduktory mat nemusis hlavne, aby si mal spravne kodeky a tolko kanalovu kartu zvukovu v kolkych kanaloch chces ten film "pocut" ;)
Mrgrabber
14.07.09,14:10
no ved to som skušal počas filmu kliknut na obraz a tam skusit najst menu aleb o niečo take ale neviem čím to je lebo toto je prve Blu ray originalko čo som stiahol a neda sa tam dat menu ani najst nejake jazykove stopy
Chobot
14.07.09,14:24
no ved to som skušal počas filmu kliknut na obraz a tam skusit najst menu aleb o niečo take ale neviem čím to je lebo toto je prve Blu ray originalko čo som stiahol a neda sa tam dat menu ani najst nejake jazykove stopy

:D:D ak si to stiahol, tak to asi originálko nebude....;):D:D

Orginál by bolo, keby si mal fyzicky BR disk s hologramom. Ale to by si musel mať aj BD mechaniku.

Pred nejakým čsom som čítal, že prehratie BluRay diskov na PC bude problematické, lebo licencie na BD sú len na stolné prehrávače, na BD mechaniky producenti nechcú dať licencie. Takže zatiaľ filmy nebude možné prehrávať na PC.

To bolo ale asi pred rokom, situácia sa mohla odvtedy zmeniť, ale ani nemusela. Môže to s tým súvisieť.
Mrgrabber
14.07.09,14:35
no môže byť že asik to origoško nebude a tak čakal som že to pustim ako normalne DvD dam otvorit z disku pustim najdem jazykovu stopu a fičím a tutok Blurayko nič take
Chobot
14.07.09,21:08
no môže byť že asik to origoško nebude a tak čakal som že to pustim ako normalne DvD dam otvorit z disku pustim najdem jazykovu stopu a fičím a tutok Blurayko nič take

BR disky sú ešte asi dobre autorsky chránené, treba si počkať, kým niekto prelomí ich kódy.;)
bobino38
17.07.09,04:49
....ako sa potom robia z bluray diskov ripy v *.mkv , ked vravíš, že treba prelomiť ich kódy?
Chobot
17.07.09,06:46
....ako sa potom robia z bluray diskov ripy v *.mkv , ked vravíš, že treba prelomiť ich kódy?

Tak sa to už asi podarilo. Možno mám staré informácie, hackeri napredujú rýchlo. Ten článok, čo som čítal bol tak z konca minulého roka.
bobino38
17.07.09,06:48
skus pozrieť www.hdclub.sk a budeš prekvapený odkedy sú tam tie filmy.