zukana
14.07.09,15:40
Dobrý deň.
Jedna praktikantka, ktorá u nás praxovala počas štúdia skončila školu. Teraz by sme ju chceli zamestnanť na absolventskú prax. Čo to všetko obnáša. Akú zmluvu treba uzavrieť?
Zamestnávateľ platí za ňu nejaké odvody? A Čo mzdu?
Musí sa najskôr zahlásiť na úrade, a až potom ju vezmeme na ab.prax.
Ď.
zuzana
Xanti
14.07.09,13:59
Dobrý deň.
Jedna praktikantka, ktorá u nás praxovala počas štúdia skončila školu. Teraz by sme ju chceli zamestnanť na absolventskú prax. Čo to všetko obnáša. Akú zmluvu treba uzavrieť?
Zamestnávateľ platí za ňu nejaké odvody? A Čo mzdu?
Musí sa najskôr zahlásiť na úrade, a až potom ju vezmeme na ab.prax.
Ď.
zuzana No treba aby absolvent bol 3 mesiace v evidencii úradu práce,

Podmienky poskytovania príspevku na vykonávanie absolventskej praxe:
· absolvent školy musí byť v evidencii uchádzačov o zamestnanie najmenej 3 mesiace
· absolventská prax sa vykonáva najviac 6 mesiacov, bez možnosti jej predĺženia a opakovaného vykonávania, v rozsahu 20 hodín týždenne
· začiatok vykonávania absolventskej praxe a jej rozsah určuje zamestnávateľ
· príspevok na vykonávanie absolventskej praxe sa absolventovi školy uhrádza do 15 dní po uplynutí kalendárneho mesiaca
· absolvent školy musí uzatvoriť poistnú zmluvu o úrazovom poistení počas vykonávania absolventskej praxe.Firma dá požiadavku na UP http://www.upsvar.sk/rs/phoenix.nsf/docs/DOC-61934602 na tomto linku sú súbory na stiahnutie, čo treba vyplniť a odovzdať.
S UP sa dá zvyčajne dohodnúť, že chcete konkretneho absolventa. Oni potom prehodnotia a uvážia či podpíšu s vami zmluvu. Trvá to trošku dlhšie. Nedá sa to šup šup hned. ;)
rogalo
14.07.09,14:05
Mala som tiež študentku aj počas štúdia na praxi. Po skončení bola prihlásená na úrade práce a sama za mnou prišla, či by sme ju nezobrali na absolventskú prax. Poznala som ju už z praxe, vedela som,že už čo to z našej práce ovláda a tak sme podali na úrad práce žiadosť a následne uzavreli dohodu na pol roka. Neplatili sme za ňu nijaké odvody. Robili sme jej len evidenciu dochádzky a to sme každý mesiac odovzdali na úrad práce na základe čoho dostala od nich vyplatenú dávku vo výške životného minima a poskytli sme jej na základe dohody 10 dni voľna - bolo to brané ako dovolenka, ale mi sme jej nič nevyplácali. Neviem ako je to s tou praxou momentálne, ale bolo obdobie keď už úrad práce nemal prostriedky, ale je potrebné sa informovať na príslušnom úrade.
Xanti
14.07.09,14:07
No teraz najväčšia nevýhoda je to, že absolvent musí byť min. 3 mesiace v evidencii. Čo moc nepomáha stredoškolákom čo sa dostanú na UP niekedy v septembri, tak najskôr môžu nastúpiť na abs. prax v decembri.

Ale zase teraz je tá odmena z UP oveľa vyššia, ako bola kedysi. :D
zukana
14.07.09,14:41
Po skončení strednej školy sa môže na UP prihlásiť až v septembri? A môžem ju zatiaľ zamestnať na dohodu o pracovnej činnosti? Ak by bola teraz na dohodu, môže potom pokračovať na absolventskú prax?
Xanti
14.07.09,14:45
Po skončení strednej školy sa môže na UP prihlásiť až v septembri? A môžem ju zatiaľ zamestnať na dohodu o pracovnej činnosti? Ak by bola teraz na dohodu, môže potom pokračovať na absolventskú prax?
No po skončení strednej školy mala 8 dní od maturít k tomu aby sa prihlásila na UP. Ak to urobí teraz tak jej ZP vyrúbi nedoplatok od maturity po daný deň za zdravotné poistenie.
A rodičia by museli vrátiť prídavky.
Študent strednej školy prestáva byť nezaopatreným dieťaťom k 31.8.2009.

A áno teraz ju môžeš zamestnať na dohodu, ale neviem či by mohla potom ísť na absolvenskú prax. Lebo z UP by si mohli povedať, že ak ste ju platili zo svojho 5 mesiacov tak môžte aj nadalej. Takže asi by som neriskovala, resp. opýtala sa na UP v mieste sídla firmy.
Alebo skúsila iné príspevky, pri zamestnaní.

Napr. prehľad príspevkov nájdeš na

http://www.upsvar.sk/rs/phoenix.nsf/docs/DOC-00000AAE
veronikasad
14.07.09,16:50
Po skončení strednej školy sa môže na UP prihlásiť až v septembri? A môžem ju zatiaľ zamestnať na dohodu o pracovnej činnosti? Ak by bola teraz na dohodu, môže potom pokračovať na absolventskú prax?
Počas školských prázdnin rodičia ešte dostávajú na stredoškolákov daňový bonus aj prídavok na dieťa. Preto je pre absolventa výhodnejšie prihlásiť sa na úrad práce až v septembri. Cez prázdniny ešte štát za neho platí zdr.poistenie.
Uzatvor s ňou cez prázdniny dohodu o pracovnej činnosti - výkon práce max. 10 hod. týždenne. Nezabudni ju prihlásiť do soc.poisťovne pred začiatkom výkonu práce a k 31.8.2009 odhlásiť. Novú prihlášku na reg.liste FO treba poslať k 1.9.2009, lebo je to nová dohoda, ktorá bude evidovaná na úrade práce.
Po zaevidovaní na úrade práce môže pracovať na dohodu o vykonaní práce, kopiu ktorej odovzdá na úrade práce. Mesačne potom musí predkladať výplatnú pásku a potvrdenie o príjme. Na dohodu môže zarobiť 65% platného životného minima, počet hodin nie je limitovaný /limitovaný je však celkový výkon práce na dohodu o vykonaní práce u jedného zamestnávatela = 350 hod. ročne/.
Po 3 mesiacoch požiada o absolventskú prax.
Gabhus
06.10.09,05:52
Dobrý deň, začula som niečo o tom, že podmienka byť tri mesiace na ÚP po novom odpadá. Vie niekto niečo? Alebo sa to ešte len plánuje? Boli by sme vďační za odpoveď.
SELEN1
27.10.09,14:11
Dobry den,

chcem sa spytat priatelka si ide robit absolvensku prax a chcela by vediet ci moze pri to pracovat aj ako osobna asistentka
Janiela
06.12.09,15:57
Prosím Vás, má zamestnávateľ pri absolventskej praxi aj nejakú nahlasovaciu povinnosť, napr voči daňovému úradu? Uzatvára s absolventom nejakú dohodu napr o vykonaní práce? Aj keď mu ZĽ nevypláca mzdu.A všimla som si, že ZC musí mať uzavretú poistnú zmluvu úrazovú, tá zmluva je uzavretá v komerčnej poisťovni alebo v soc poisťovni? Ak by ZĽ so ZC uzatvoril dohodu o vykonaní práce alebo o pracovnej činnosti, potom je mi všetko jasné.Aj prihlasovacie povinnosti aj úrazové poistenie.
wylonka
12.01.10,12:07
Dobrý deň,

zamestnávateľ pri absolv. praxi NEMÁ NAHLASOVACIU POVINNOSŤ voči daňovému úradu. NEUZATVÁRA S ABSLOVENTOM ŽIADNU DOHODU ....
Jedine čo zamestnávateľ urobí ak má záujem o absolventskú prax, tak podá Žiadosť na príslušnom "úrade práce" o zabezpečenie absolventa školy na účely vykonávania absolventskej praxe. A keď je spísana DOHODA, tak ju príde na príslušný "úrad práce" podpísať.
Uchádzač evidovaný na "úrade práce" tak isto podá žiadosť o absolventskú prax s tým, že MUSÍ mať úrazové poistenie. Nie je dôležité v akej poisťovni, ak je už úrazovo poistený, dajú sa len fotokópie že tomu tak naozaj je. A ak nie je, úrazové poistenie mu môže v nejakej konkrétnej banke zabezpečiť "úrad práce".

Čo sa týka trojmesačnej evidenie, od 01.12.09 min. roku táto povinnosť padla. Podmienkou len je, aby daný UOZ bol na "úrade práce" právoplatne zaradený do evidencie.

A keď je už všetko na absolventskú prax vybavené aj zo strany zamestnávateľa a aj zo strany absolventa, "úrad práce" absolventovi vypláca mesačne sumu vo výške životného minima (185,19 EUR)

Absolvent vykonáva prax v rozsahu 20 hod. týždenne, č.j. - 4 hod. denne. Každý mesiac chodí preukazovať na príslušný "úrad práce" dochádzku. A samozrejem, absolv. prax môže vykonávať 6 mesiacov a to len jednorázovo.

A ďalšia vec, absolvent nemá samozrejme hmotnú zodpovednosť.

Pekný deň prajem :)
Ivča
20.03.10,07:12
Prosím o radu - môj syn bude mať v 17.9.2010 - 25 rokov. V máji by mal skončiť vysokú školu. Vyzerá to tak že robotu si nenájde (vyštudoval za učiteľa ale u nás sú plné školy dôchodcov). Môže si napr. od júna vybaviť absolventskú prax (keďže teraz už nieje tá podmienka 3 mesiace byť evidovaný na ÚP). Ide mi o to, že keď by nastúpil na abs. prax pred dovŕšením 25 rokov, či môže ju absolvovať tých 6 mesiacov, alebo dňom dovŕšenia 25 rokov by musel skončiť. Ďakujem!
draha24
24.03.10,17:51
Dobré deň , mám jednu otázku. Vybavila som si pomocnú administratívnu silu na absolventskú prax. No vybavovanie na UP je veľmi pomalé , môžem ju zobrať až od mája. Môžem ju zatial zamestnať na dohodu? A potom od mája , keď sa zabehne môžem jej tú dohodu nechať? napr. Absolventská prax je 4 denne a ešte 1-2 hodiny denne by mi vypomáhala na dohodu. Ďakujem za odpovede