bettylou
15.07.09,07:36
Ako si vo Viste nastavím, aby mi napr. keď pracujem na PC, každú hodinu v určitý čas začalo prehrávať PPS s cvičeniami?
Fero11
15.07.09,05:47
asi treba napisat spustaci skript. Neviem nikdy som to nepotreboval, ale mohlo by to ist aj cez sluzbu, naplanovat ulohu (je to sice vo win xp, ale malo by to byt aj vo viste)
bettylou
15.07.09,06:57
a tu sluzbu naplanovat ulohu v ktorom menu najdem a ako sa pise taky skript? znalci prosím...??
Flinstone
15.07.09,07:19
štart-programy-príslušenstvo-systémové nástroje-plánované úlohy
bettylou
16.07.09,12:32
Tak som si to tam nastavila. Vďaka.
Lenže teraz mi tú pps púšťa každú hodinu, akurát že o tom neviem, lebo ju spúšťa v pozadí, teda pod oknom, v ktorom pracujem,
Ja by som to potrebovala nastaviť tak aby mi to prekrylo okno, v ktorom pracujem a prehrávalo mi to v popredí.
Dala som do zadania aj prednostnú prioritu a aj tak nič, stále je to na spodku:confused:
Flinstone
16.07.09,13:25
no neviem... vyskúšal som si naplánovať na spustenie prezentáciu a nech som robil, čo som robil, okno s prezentáciou sa mi vyhodilo na obrazovku cez všetku robotu.
Ak používaš pri prihlásení heslo a nezadala si ho v plánovanej úlohe, mohol by to byť problém... iné ma nič nenapadá
bettylou
16.07.09,19:03
Všimla som si že sa zjaví, ale len bliká dole na lište. takže si ho vysvietim až keď si ho všimnem. Heslo nepoužívam, len čítačku, ke´d si zapínam NB. Nie je to sieťový počítač len solo..

........Zmenila som pomocou helpu nastavenia a už to funguje ako má :-)
Vďaka
misoft
17.07.09,15:03
Skús niekde v nastaveniach vyhľadať niečo ako "Vždy na vrchu" a v tom prípade by sa prezentácia mala po spustení automaticky presunúť nad všetky otvorené okná.
bettylou
27.08.09,13:05
Ak mám zadanú úlohu v Task Scheduler v systémových nástrojoch, ako ju odtiaľ dám preč? V task scheduleri mi vypisuje: The task image is corrupt or has been tampered with.mcupdate. Cez Akciu mi to nejde zrušiť, sú tam len funkcie, vytvoriť, prepojit na iný PC, importovať, zobraziť.. inak funguje normálne, len by som chcela zmeniť úlohu.
bettylou
29.08.09,15:28
prosím nevie niekto? ........