Ghost135
15.07.09,12:27
Kupil som si Airtoftovu zbran no nebol som spokojny s jej vykonom. Mam pravo ju vratit a ziadat spet peniaze ? V predajni mi povedali ze vratenie tovaru do 7 dni plati len pre tovar zakupeny cez internet a pre kamenny obchod nie. Ako to vlastne je ? Mam pravo ziadat spat peniaze ?
Chobot
15.07.09,10:39
Kupil som si Airtoftovu zbran no nebol som spokojny s jej vykonom. Mam pravo ju vratit a ziadat spet peniaze ? V predajni mi povedali ze vratenie tovaru do 7 dni plati len pre tovar zakupeny cez internet a pre kamenny obchod nie. Ako to vlastne je ? Mam pravo ziadat spat peniaze ?


V predajni majú pravdu. Právo vrátiť tovar platí len pri pradaji cez internet alebo podomovom predaji.

Ak si tovar kúpil v kamennom obchode, tak predávajúci nemá povinnosť prevziať tovar späť len preto, lebo s tým nie si spokojný. Je to len jeho dobrá vôľa, ak ti umožní vrátenie tovaru.
nesca
15.07.09,10:41
Neviem síce čo to je za pištoľka, ale nič to nemení na tom, že mali pravdu. Je to len nadštandart niektorých obchodov,že tovar vezmú späť alebo vymenia ,ale nepoužívaný !! všetko ostatné sa rieši reklamáciami.