dudo27
15.07.09,15:25
Zdravim

Chcel by som sa spytat ci mate niekto skusenosti s portalom alibaba.com. Ci ste uz cez neho nasli nejakeho schopneho dodavatela. respektive co by ma zaujimalo tak nejaky typ na to ako si overit ze dany dodavatel vobec existuje a ci to nie je podvodnik.

Vdaka
Dáša_
16.07.09,05:45
http://www.porada.sk/search.php?searchid=8697035

neviem, čím to je, ale ked si kliknem na tieto vyhľadávacie odkazy, tak mi nikdy nefungujú
wagner
16.07.09,06:14
Aj mne sa otvorí tabuľka - prepáčte ale vyhľadávač nenašiel žiadnu tému.
Dáša_
16.07.09,11:22
arizona
16.07.09,12:30
ani po oprave nevidím nič
Aj prvý aj druhý krát som kontrolovala , či je link funkčný. Bol ! :confused::confused::confused:
Prečo to neskôr nefunguje neviem... Zrušila som ho nech nemýli. Ďakujem za upozornenie.
Dáša_
16.07.09,18:33
Aj prvý aj druhý krát som kontrolovala , či je link funkčný. Bol ! :confused::confused::confused:
Prečo to neskôr nefunguje neviem... Zrušila som ho nech nemýli. Ďakujem za upozornenie.

sme síce trochu mimotemy, ale priznám sa, že takto zadávané vyhľadávanie v linkoch mi nikdy nefunguje. Ako keby si to pamatalo nieco uplne iné a nie to, čo bolo vlastne "vyhľadávacou frázou"
Richard
17.07.09,11:29
no fakt ste mimo témy!!!

už som to písal že vyhľadávací link sa pamätá len nejaký čas... a potom je nefunkčný...
dolfort
22.07.09,07:49
Zdravim

Chcel by som sa spytat ci mate niekto skusenosti s portalom alibaba.com. Ci ste uz cez neho nasli nejakeho schopneho dodavatela. respektive co by ma zaujimalo tak nejaky typ na to ako si overit ze dany dodavatel vobec existuje a ci to nie je podvodnik.

Vdaka

Akože nechcem sa nikoho dotknúť, ale chce to gule takú webku zavesiť vonku. Kopec gramatických chýb, nechutná grafika z 90ych rokov minulého storočia, neprehľadné. Snaha o obsah síce je, ale čo z toho keď z toho bolia oči?
sonkaf
23.07.09,10:41
Zdravim

Chcel by som sa spytat ci mate niekto skusenosti s portalom alibaba.com. Ci ste uz cez neho nasli nejakeho schopneho dodavatela. respektive co by ma zaujimalo tak nejaky typ na to ako si overit ze dany dodavatel vobec existuje a ci to nie je podvodnik.

Vdaka
prechadzala som jeden cas tieto B2B portaly. Alibaba vtedy z nich vysla najlepsie. V poslednom roku sa aj hodne posunuli a niekolkonasobne zvysili obrat.

Skoda ze na Slovensku nieco podobne nie je, alebo o tom neviem.
vlado0837
16.09.09,11:25
No ja mam zle skusenosti . Asi pred dvoma mesiacmi som odoslal penieze za kamerku a vyzera to tak ze nebude ani kamera a ani peniaze. Vobec neodporucam Alibabu. Ja to ofajc ako sa patri...!!!!!
zubro85
16.09.09,12:20
No ja mam zle skusenosti . Asi pred dvoma mesiacmi som odoslal penieze za kamerku a vyzera to tak ze nebude ani kamera a ani peniaze. Vobec neodporucam Alibabu. Ja to ofajc ako sa patri...!!!!!

no ale preco si platil dopredu..
Zewa
29.09.09,17:49
123dopyt.sk - to je nieco podobne ako alibaba.com, ale v slovencine...