zajko51
15.07.09,15:58
Keď zapnem počitač vyskočí mi oznam: všeobecná chyba kompilátoru-prosila by som niekoho kto sa v tomto vyzná keby mi odpísal či je to nejaká chyba ,alebo môžem pracovat na počitači bez toho či to tam bude alebo nebude vypisovať. Ďakujem. Prajem pekný deň.
Showtek
15.07.09,14:41
Mal som podobný problém a bolo to kvôli ESET Smart Security. Keď mi vypršala Licencia nato a ja som chcel to aktualizovať tak mi tam vyhodilo Všeobecná chyba kompilátoru.... Neviem, nemáš problém s niečim takým?
zajko51
15.07.09,15:29
Presne je to to isté aj mne to vypisuje Esset security teraz neviem či som to správne napísala . Tak treba niečo robiť, ak áno napíš mi. Ďakujem,ja sa v tomto vôbec nevyznám.
Flinstone
16.07.09,04:54
buď odinštaluješ eset, alebo zakúpiš licenciu...
prípadne sa poobzeraj po inom antivírovom programe... ale v podstate každý funguje bez licencie len určitú dobu
Showtek
16.07.09,08:29
Ja už ESET nepoužívam, odporučil by som ti radšej si stiahnuť nejaký FREE anti vírus. Na internete toho nájdeš kopu. Alebo si potom zakúp licenciu na ESET.. Alebo ho odinštaluj a stiahni niečo z netu.
Showtek
16.07.09,12:27
Zajko ak by som ti mohol odporučiť FREE anti vírus a anti spyware tak by to bol AVG Anti-Virus Free, ja ho používam a som sním veľmi spokojný. Tu máš link kde ho stiahneš, je to ten FREE http://free.avg.com/download-avg-anti-virus-free-edition Nezabudni ale odinštalovať ESET keď ho stiahneš.