pavlinka
16.07.09,09:03
Poradte nejake hry pre celú rodinu cez prázdniny v lese , na chate alebo len doma na dvore.Nejaké súťaže, aby sme zaujali aj naše deti v pubertálnom veku.
Martin Mocko
16.07.09,07:53
Poradte nejake hry pre celú rodinu cez prázdniny v lese , na chate alebo len doma na dvore.Nejaké súťaže, aby sme zaujali aj naše deti v pubertálnom veku.

Ak sa ti podarí zaujať pubertálne deti hrami..tak potom nám sem napíš nejaký návod ako na to. Práve mám doma na prázdninách synovca taktiež v pubertálnom veku. Najviac ho zaujmem televízorom, PChrami, internetom alebo najlepšie nejaký dobrý akčňák na DVD, kde aspoň 80% hercov zomrie poriadne násilnou smrťou. Normálne som rád, že môžem chodiť do práce a je "manželke na krku"...
kkllc
16.07.09,08:05
Zajazdite si na motokárach, prípadne peinball, bicykle, volejbal, korčule .....tieto veci bavia aj nás dospelých. Ich už nezaujmú detské hry. Niečo čo by bavilo aj teba aj manžela.
Kolejová
16.07.09,08:21
My sme toto leto kúpili synovi na dvor basketbalový kôš aj loptu (v Poľsku) a hraje celá rodina.

L.
jaros5
16.07.09,09:05
Zájazdite si na motokárach, prípadne peinball, bicykle, volejbal, korčule .....tieto veci bavia aj nás dospelých. Ich už nezaujmú detské hry. Niečo čo by bavilo aj teba aj manžela.
Úplný súhlas a ja len doplním - ak máš chlapcov, prizvi k spomínaným aktivitám aj dievčatá od susedov ...;)
Lotarka
17.07.09,10:08
My sme minule na gulášparty zorganizovali deťom rôzne súťaže a zabavili sme sa všetci. Myslím, že väčšina sme súťaživé typy.

Doma sa najviac zabavíme, keď modelujeme životohrazujúcu situáciu - napríklad požiar v byte, keď najťažší z nás ostane nehybne v šoku a ostatní ho musíme dostať von.