fachman
16.07.09,14:06
Poprosím o radu,po preinštalovaní Windowsu po vložení CD audio hudba,mi vyhodí okno ZMIEŠAN7 OBSAH-/čo má systém urobiť? a okienko ponúk je prázdne.Keď kliknem na -v tomto PC na Audio CD /F/ prehráva vo winampe.V media playeri to normálne prehrá.Keď som to chcel nastaviť v -Tento počítač-Audio CD /F/-vlastnosti-aut.prehrávanie,tak to furt automaticky neprehrá.Ako na to? Ďakujem.
bobino38
17.07.09,03:46
Autorun sa nastavuje v registroch. Ak je to CD tak: start - spustit - napis tam 'regedit' {bez uvodzoviek} a stlac enter - rozbal HKEY_LOCAL_MACHINE - SYSTEM - CurrentControlSet - Services - Cdrom. Klikni raz na Cdrom, tym ho oznacis a v pravej polovici obrazovky sa ti zobrazi okrem ineho aj Autorun. Pravy klik na neho - zmenit - otvori sa ti nove okno kde bude blikat oznacene cislo. Bud to bude 0 alebo jednotka. Ak tam je nula, tak to zmen na 1, lebo 0 znamena ze je autorun vypnuty. Potom klikni OK a pozatvaraj vsetko. Nespominam si teraz ci je treba restartovat pocitac. POZOR, pri zasahu do registrov bud stale opatrny, nedvojklikuj bezhlavo... a ak si nie si isty tak radsej nic nemen. Registre su zakladom pocitaca.
fachman
17.07.09,12:38
Ďakujem.Ten autorun je označený: OxOOOOOOOO1 (1),nerobil som teda zmenu.