atka4
17.07.09,11:04
Po stiahnutí novej verzie 9203h z 15.7.2009 mi SW vyhadzuje hlášku, ak zadám členenie dph "PN" (napr. poštovné v pokladni)

"Na doklade alebo položkách je zadané členenie dph, ktoré nie je v danom období platné. Ponechať?"

Inak to zadať ani nemôžem, v nastavenia som nič nemenila.....
Máte s tým tiež problém??????
atka4
20.07.09,07:57
Tak ak by ste mali tiež tento problém, už som aj dostala odpoveď od "strojcov" SW:

Odpoveď na Váš príspevok:

Dobrý deň,

túto hlášku Vám vypisuje preto, že máte nadefnované v položokách pokladničného dokladu členenie DPH. V novom update bolo zadané nové členenie DPH. Táto hláška je naprogramovaná k tomuto novému členeniu. To že Vám to vyhlasuje v akomkoľvek členení je momentálne chyba v programe, ktorá však bude odstránená následujúcim update. Preto by som Vás rada poprosila, aby ste si zatiaľ túto hlášku nevšímali, je to iba upozornenie.

Ďakujem velmi pekne za pochopenie.

S prianím pekného dňa

Hana Čárska

Zákaznícka podpora
STORMWARE s.r.o.,
Výrobca softwarových produktov POHODA, FILIP
www.stormware.sk
Zdenka 0705
20.07.09,09:47
Nič proti Pohode /aj ja ju mám/, ale zdá sa mi, že tento rok sa im akosi nedarí.:rolleyes:
Jedna aktualizácia /up grade/ za druhou, ale to by mi nevadilo. Ale akosi často sa im "chybička vloudí".:confused:
Standa
27.07.09,09:48
No to je nás asi viac, aj ja som sa po návrate z dovolenky zhrozila čo sú to za novoty, že mi to hlási nesprávne členenie DPH. Už som sa zľakla, že sa za týždeň čo som bola mimo niečo zmenilo. Našťastie ste ma ukľudnili, inak by som pátrala ďalej čo robím zle. Ale tiež, by mohli upozorniť užívateľov, že sa takáto chyba vyskytla, nech nemusíme strácať čas hľadaním a pátraním čo sa vlastne deje.
Stanka