daduska1980
18.07.09,10:03
Dobry den


Mam jeden problem a neviem si s nim rady. V poslednej dobe, mi pocas prevadzky mojho laptopu, prestane reagovat FIREFOX...proste sa sam odseba bud vypne, zostane len cierna obrazovka alebo nereaguje a obiely sa mi obrazovka.. akoby mi zamrzol PC.Musim ho zakazdym restartovat, co asi nie je dobry napad. Dost casto som pouzivala sluchadla, a mam pocit, ze to zacalo tym. Myslite, ze to moze mat s tym nieco spolocne?Alebo ked vlozim PAMATOVU KARTU...objednavala som ju a bola lacna...Moze byt aj v tom chyba?
Mozete mi poradit..snad staci takyto popis...Nevyznam sa moc v PC.
DAKUJEM :)
Orim
18.07.09,14:05
Skúšala si aj iný navigátor napr. seamonkey. Ináč takto je to ťažko povedať. Keď pamäťovú kartu nedáš robí to aj vtedy?
daduska1980
18.07.09,20:39
nie nerobi...len ked dam pamatovku do PC...tak mi to obcas blbne, a takisto aj tie sluchadka..vtedy sa mi najviac vypina PC, akoby zamrzol..musim ho vzdy restartnut, ocernie mi obrazovka, strati sa proste vsetko a nemozem nic robit.
Nie neskusala som iny navigator..
Ale dakujem, za radu...mozem mi ete neako poradit?
Neviem ako sa to presne hovori POCITACOVO, ale je jeden program, ktory prejde komplet cely PC..teda ho skontroluje od A po Z....?
alla66
18.07.09,21:26
nie nerobi...len ked dam pamatovku do PC...tak mi to obcas blbne, a takisto aj tie sluchadka..vtedy sa mi najviac vypina PC, akoby zamrzol..musim ho vzdy restartnut, ocernie mi obrazovka, strati sa proste vsetko a nemozem nic robit.
Nie neskusala som iny navigator..
Ale dakujem, za radu...mozem mi ete neako poradit?
Neviem ako sa to presne hovori POCITACOVO, ale je jeden program, ktory prejde komplet cely PC..teda ho skontroluje od A po Z....?

Nainštaluj si novú verziu MF
čistenie disku:-kontrola chýb
start- programy- príslušenstvo- systémové nástroje- vyčistenie disku...vyskúšaj