duduka
18.07.09,13:01
Prosim vas o radu ci musia byt otvaracie hodiny nahlasene a schvalene mestskym uradom alebo si mozem zadat akukolvek prac.dobu. Ide o to ze som na materskej ale otvorila som zivnost a z ohladom na dieta budem pracovat 3-4 hodiny denne + soboty. Schvalili by mi to alebo je urceny nejaky minimalny pocet odpracovanych hodin ktory musim mat.
Ide o kadernicke sluzby
vopred dakujem
akina
20.07.09,12:10
Prevádzková doba v prevádzkarni je určená VZN-kom príslušnej obce. Ak chcete inú dobu, je potrebné požiadať o schválenie zmeny.
duduka
20.07.09,19:51
Dakujem za odpoved ale neviem co je VZN. Prevadzka je otvorena od 8.00 do 16.00 a ja vlastne budem pokracovat od 16.00 do 19.45 musim si ist aj v takomto pripade po schvale? Vsetko uz mam vybavene nakupeny tovar ak mi to stroskota na otvaracich hodinach tak neviem.Stava sa ze to neschvalia? fakt som si myslela ze si mozem vymisliet akykolvek prac.cas.Dakujem za odpoved
akina
21.07.09,04:48
Dakujem za odpoved ale neviem co je VZN. Prevadzka je otvorena od 8.00 do 16.00 a ja vlastne budem pokracovat od 16.00 do 19.45 musim si ist aj v takomto pripade po schvale? Vsetko uz mam vybavene nakupeny tovar ak mi to stroskota na otvaracich hodinach tak neviem.Stava sa ze to neschvalia? fakt som si myslela ze si mozem vymisliet akykolvek prac.cas.Dakujem za odpoved
VZN - všeobecne záväzné nariadenie obce. So schválením by nemal byť problém.
duduka
22.07.09,16:03
vdaka za odpovede bola som na meskom urade a netreba ani ziadost ani na potvrdenie netreba cakat. Staci podat len oznamenie takze je to ok