daria29
18.07.09,19:45
chcem Vás poprosiť o skusenosti ,ak ste náhodou mali svadbu,ako sa objednávajú zákusky,kolko stoja?ci to je na kilo,kus,počula som že niekto to berie od vajca,teda napr .za 1 vajce bolo 7,-sk,poznate dobrú tetu v BA a okolie?dakujem
ondrejvla
18.07.09,18:40
chcem Vás poprosiť o skusenosti ,ak ste náhodou mali svadbu,ako sa objednávajú zákusky,kolko stoja?ci to je na kilo,kus,počula som že niekto to berie od vajca,teda napr .za 1 vajce bolo 7,-sk,poznate dobrú tetu v BA a okolie?dakujem

My si ich pečieme doma, stretneme sa švagriné, priateľky, urobíme si rozpočet a máme týždňový babinec...
daria29
18.07.09,18:54
to sa tak u nás robilo na mojej svadbe,to som už v dôchodku,kto má možnosti,je to fajn,hlavne v dnešnej dobe,ja tu možnosť teraz nemám.no chcem trochu prieskum a cene a hlavne musia chutiť..
ondrejvla
18.07.09,19:10
to sa tak u nás robilo na mojej svadbe,to som už v dôchodku,kto má možnosti,je to fajn,hlavne v dnešnej dobe,ja tu možnosť teraz nemám.no chcem trochu prieskum a cene a hlavne musia chutiť..

Hmmm, ale si ďaleko, tak moja rada by nepomohla.
tina1
19.07.09,06:39
chcem Vás poprosiť o skusenosti ,ak ste náhodou mali svadbu,ako sa objednávajú zákusky,kolko stoja?ci to je na kilo,kus,počula som že niekto to berie od vajca,teda napr .za 1 vajce bolo 7,-sk,poznate dobrú tetu v BA a okolie?dakujem
Nedavno sme mali svadbu v BA. Nakolko som mimo mesta BA, da sa v pohode objednanat cez internet, alebo telefonicky http://www.nasacukraren.sk/. Dokonca Vám urobia aj balicky ako vysluzky.