Nyyankees
19.07.09,14:02
Dobry den,

poprosil by som o radu, surne potrebujem (do 10. augusta) pozicku vo vyske 400-500 eur, nie je to zase tak vela. Po tom, ako som chcel poziadat banku o pozicku (skusil som moju mBank, ale aj csob a dexiu, som zistil ze mi nemoze byt poskytnuta, pretoze som mal jeden mesiac nedoplatok -20eur (!), a za to som vedeny v registri......

Pritom moj mesacny prijem je 1100 eur a to v cistom.

Ale ako kalkulujem, aj s vyplatami mi bude chybat cca 500eur.

Neviete o pozicke, popr. je niekto schopny pozicat cca 500€? Na zmenku alebo podobne veci. Prijem mozem zdokladovat vypismi z uctu....

Dakujem
Stanislav 1975
19.07.09,12:58
Dobry den,

poprosil by som o radu, surne potrebujem (do 10. augusta) pozicku vo vyske 400-500 eur, nie je to zase tak vela. Po tom, ako som chcel poziadat banku o pozicku (skusil som moju mBank, ale aj csob a dexiu, som zistil ze mi nemoze byt poskytnuta, pretoze som mal jeden mesiac nedoplatok -20eur (!), a za to som vedeny v registri......

Pritom moj mesacny prijem je 1100 eur a to v cistom.

Ale ako kalkulujem, aj s vyplatami mi bude chybat cca 500eur.

Neviete o pozicke, popr. je niekto schopny pozicat cca 500€? Na zmenku alebo podobne veci. Prijem mozem zdokladovat vypismi z uctu....

Dakujem

Yenky,od nebankovky pozicku nezober,vacsinou ide o neseriozne spolocnosti a zoderu ta z koze...Takze nie,nie stokrat Nie.Tak pred rokom som tu uverejnil clanok o rizikach nebankoviek...
padro
19.07.09,13:32
500 eur? ved to nie je az tak vela, nemes kreditku, precerpanie,..? ale ak uz aj tam si v minuse tak este rodina, kamarati, iba ze by si mal toho viac pozicaneho, inak neverim ze by sa niekto zo znamich nenasiel kto by ti pozical taku sumu, a este ked mas take prijmy...
Nyyankees
19.07.09,14:40
Rodinu nemam...
Praveze mi neschvalia ani precerpanie, ani kreditku. Ja si posielam kopec penazi na ucty, platim nezmyselne poplatky ale ked chcem nieco ja to uz mi dat nevedia. A to kvoli minusu 20eur, ktory som mal cca pred pol rokom (!).

Prosim Vas, ak ma niekto moznost 500eur pozicat, ozvite sa mi. Splatenie do 2-3mesiacov.

Nebankovky - ani nahodou.
durisovad
19.07.09,15:02
Nechcem byt neprijemna, ale ak ti neveria banky, ako ti ma verit clovek, ktory ta vobec nepozna?
Nyyankees
19.07.09,15:22
Moj prispevok je skor o tom, ze zavrhnu celu bankovu historiu kvoli tomu, ze som mal -20eur a neuhradil nakolko som bol asi tyzden prec.

Ak by sa ale niekto nasiel, kto moze, budem rad. Zmenka, popr. zmluva o pozicke to isti..