Clone1
19.07.09,16:04
ahojte,

mám možnosť kúpiť auto kategórie N1, aký je postup kúpy, kedže sa jedná o kúpu od súkromnej firmy?

spíšeme kúpno-predajnú zmluvu, zaplatím, oni odhlásia, ja si vybavim poistku a prihlásim a zmením eč kedže je to z iného okresu?

ešte k tej N1: aké su tam obmedzenia okrem toho že tam musí byť mriežka a je len 4 miestne?
dá sa mriežka dať dolu, prípadne zmeniť z kategórie N1 na bežné 5 miestne?ak hej ako a kde sa to vybavuje, čo je k tomu potrebné a kolko to cca stojí


ešte som zabudol dodat že je tam velmi nizka cena, firma sa ho potrebuje zbaviť, momentálne je auto nevyuzité a nepotrebné kedže sa zredukoval počet zamestnancov a uz ho nik nevyužíva, je tam manuálna klimatizácia, ktorá ale nefunguje, kolko vyjde zhruba oprava a čo tam moze byt pokazené?Fúka len teplý vzdu skúšané po naštartovaní cca po minúte a zapnuté asi na 15-20 sekund,

dakujem
kaco11
20.07.09,16:27
ahojte,

mám možnosť kúpiť auto kategórie N1, aký je postup kúpy, kedže sa jedná o kúpu od súkromnej firmy?

spíšeme kúpno-predajnú zmluvu, zaplatím, oni odhlásia, ja si vybavim poistku a prihlásim a zmením eč kedže je to z iného okresu?

ešte k tej N1: aké su tam obmedzenia okrem toho že tam musí byť mriežka a je len 4 miestne?
dá sa mriežka dať dolu, prípadne zmeniť z kategórie N1 na bežné 5 miestne?ak hej ako a kde sa to vybavuje, čo je k tomu potrebné a kolko to cca stojí


ešte som zabudol dodat že je tam velmi nizka cena, firma sa ho potrebuje zbaviť, momentálne je auto nevyuzité a nepotrebné kedže sa zredukoval počet zamestnancov a uz ho nik nevyužíva, je tam manuálna klimatizácia, ktorá ale nefunguje, kolko vyjde zhruba oprava a čo tam moze byt pokazené?Fúka len teplý vzdu skúšané po naštartovaní cca po minúte a zapnuté asi na 15-20 sekund,

dakujem

Je jedno ake auto kupujes n1 m1. Prepis je standartny z tvojej strany. Zmena na m1 by mala byt bezplatna. Samozrejme ak to zapisujes ako fyzicka osoba nepodnikatel tak to mozes mat s mriezkou bez aj omriezkovane. A s tou klimou. Skusal si ju naplnit? Stoji to tak do 2000 korun a osobne myslim ze v tom je problem. Nie je pokazena ale prazdna
hanelie
20.07.09,17:10
http://portal.gov.sk/Portal/sk/Default.aspx?CatID=39&aid=642

pokiaľ vychádza vozidlo z výroby ako N1 nemôže byť preflasifikované len tak bez ničoho na M1
andreaS
20.07.09,17:53
nam ked nesla klima, tak problem bol v zlom kontakte na poistke... tym padom bola pretlakovana, nezapinalo vetrak... oprava u odbornika trvala cca 10 min... prisiel na ten problem s kontaktom na poistke a trochu ju doplnil...
Clone1
21.07.09,05:08
fúkať, fúka ale nejde studený vzduch
andreaS
21.07.09,06:12
clone: presne tak sa spravala nasa klima ked bola pokazena...
Clone1
21.07.09,10:50
andrea dakujem aké auto to bolo a čo vyšla oprava?

dakujem
Reprografia
21.07.09,11:07
k tej klíme. Ak nejde studený vzduch je určite prázdna, ale to že je prázdna, mohla spôsobiť netesnosť alebo prederavenie, čím dochádza k rýchlejšiemu úniku natlakovanej klímy. Ak si z BA tak poradím Auto Klíma na Znievskej v Petržalke.
andreaS
21.07.09,11:53
clone: audi A3, 1996... na opravy klimy mame takeho stareho pana, kt. nam to opravil za 20,- eur ;)

mozno by stalo zato dohodnut sa, ci spolu s autom pred kupou nezajdete do servisu kde robia aj klimu a nech sa oni vyjadria co bude stat oprava... nebolo by na skodu zaroven prezriet cez pocitac a program nato urceny, ci je vsetko v poriadku...

a uz podla vysledku sa rozhodnut auto kupit za ponukanu cenu alebo skusit zjednat daku zlavu ;)

drzim palce
Clone1
21.07.09,15:37
adrea dakujem,

majitel mi povedal ze klima ide min rok bola na servise a doplnana kvapalina, len to trošku dlhšie trvá kým začne na plno, dalej tam nejde dialkove ovladanie na central a central neotvara 1 dvere, tak neviem kolko bude to stát opravit
kaco11
24.07.09,10:05
Ako tak citam co vsetko tam nejde nechces kupit ine auto? Tam kde vsetko funguje