DominikaDominika
19.07.09,18:09
Chcela by som poprosiť, či by mi niekto vedel doporučiť kvalitné drevené podlahy za "neprehnanú" cenu. Potrebovali by sme to do celého domu. Laminátové podlahy nechceme, je to studené, chceme čisté drevo.
Popozerám internet, ale ak by niekto mal osobné skúsenosti s jednotlivými výrobcami - pozitívne, alebo negatívne, budem Vám vďačná. Môžete posielať aj súkromné správy, ak by správa mala mať charakter "reklamy". ĎAKUJEM VOPRED KAŽDÉMU, KTO PORADÍ.
bambuca
22.07.09,09:12
Robil som drevené podlahy v celom dome svojpomocne. Myslim, ze mam bohate skusenosti. Ak chces par dobrych rad, daj email.
220870
22.07.09,18:52
Ja som tiež robil palubové podlahy zo smrekového dreva.Neviem si ich vynachváliť.
n.hanus
18.03.10,18:04
Dobrý deň, mohla by som sa opýtať na názor, ktoré podlahy sú lepšie? Celomasívne alebo 3-vrstvové (2 vrstvy mäkkého dreva a nášľapná z tvrdého dreva). Našla som, že 3-vrstvové sú lepšie, pretože nepracujú a tak sa nevyhnú ani špáry sa nezväčšia. Nopak, niekto zasa tvrdí, že lepšie sú celomasívne podlahy. Ako to teda je, neviete?
220870
18.03.10,18:30
Trojvrstvové sú lepšie, do vykurovaných a suchých priestorov,respektíve nie sú vhodné do priestorov kde sa kúri len občas,napr.chata.
n.hanus
18.03.10,18:58
Teda trojvrstvová reaguje na vlhko viacej, ako celomasívna (teda nevrstvová) podlaha? Premýšľame nad podlahou barlinek - nemáte nejaké skúsenosti?