Zufkaaa
19.07.09,22:01
Mám také nepríjemné bolesti v podbrušku, aj keď bolesťami by som to celkom nenazvala. Vždy keď ma priateľ palcuje, alebo spolu spíme, tak mám v potom v podbrušku také "tlaky" ako deň pred menštruáciou, kŕče to však niesú a nastávajúca menštruácia takisto nie. Tiež mi na toalete niekedy príde nevoľno, keď "musím potlačiť". Je to normálne?:mad:
Stanislav 1975
19.07.09,20:31
Mám také nepríjemné bolesti v podbrušku, aj keď bolesťami by som to celkom nenazvala. Vždy keď ma priateľ palcuje, alebo spolu spíme, tak mám v potom v podbrušku také "tlaky" ako deň pred menštruáciou, kŕče to však niesú a nastávajúca menštruácia takisto nie. Tiež mi na toalete niekedy príde nevoľno, keď "musím potlačiť". Je to normálne?:mad:

Ja neviem, ale na toto by ti asi vedel najlepšie odpovedať gynekológ...
Deganova
20.07.09,04:28
Súhlasím so Stanislavom, treba ísť k lekárovi, môže to byť aj cysta na váječníkoch, maternici.
silviaz
20.07.09,05:39
Mám také nepríjemné bolesti v podbrušku, aj keď bolesťami by som to celkom nenazvala. Vždy keď ma priateľ palcuje, alebo spolu spíme, tak mám v potom v podbrušku také "tlaky" ako deň pred menštruáciou, kŕče to však niesú a nastávajúca menštruácia takisto nie. Tiež mi na toalete niekedy príde nevoľno, keď "musím potlačiť". Je to normálne?:mad:

Suhlasim s prispevkami
ja som mala podobny problem k lekarke som isla ale na zaciatku my nic nezistili asi po pol roku sa my stalo ze som pocas styku zacala krvacat presne v polke cyklu pocas plodnych dni. Isla som k lekarke hned ma brali na sono a zistilo sa ze my poriadne nedozrievaju na lavej strane vajicka / boze to znie akoby som bola sliepka :D/ no a ze tym ze neni este dozrete tak by sa nemalo uvolnit ale ono sa uvolni tede vlastne pri styku alebo orgazme sa utrhne a sposobi bolest az krvacanie. Ale kekarka mala podozrenie aj na ine diagnozy takze by som s tym isla k lekarovi na tvojom mieste.

vela stastia a nech to neni nic vazne

pa
Zufkaaa
20.07.09,19:11
ďakujeeeem veľmi pekne:-) asi pojdem, aj tak som mala ísť po vysledky od krčka maternice, tak jej poviem čo a ako
pasuliatko
20.07.09,19:16
aj ja mávam ohladne takýchto vecí problémy :(
silviaz
21.07.09,16:37
aj ja mávam ohladne takýchto vecí problémy :(


pozajtra idem na dalsiu prehliadku s mojou maternicou a bolestami v podbrusku. Od maja je to uz siedma, uz my lekarka usila tolko diagnoz na mieru , dala tolko tabletiek a este stale my nevie zo 100 % istotu povedat ze uz si je ista a ze sa to uz nezopakuje.
Zachvilu v tej ordinacii dostanem inventarne cislo. :eek:

Tak ale verim ze sa to raz doriesi a ja budem mat aspon tri mesiace po sebe bez toho aby ma moje organy prekvapili nejakou necakanou zalezitostou.
:rolleyes:
pasuliatko
21.07.09,17:18
pozajtra idem na dalsiu prehliadku s mojou maternicou a bolestami v podbrusku. Od maja je to uz siedma, uz my lekarka usila tolko diagnoz na mieru , dala tolko tabletiek a este stale my nevie zo 100 % istotu povedat ze uz si je ista a ze sa to uz nezopakuje.
Zachvilu v tej ordinacii dostanem inventarne cislo. :eek:

Tak ale verim ze sa to raz doriesi a ja budem mat aspon tri mesiace po sebe bez toho aby ma moje organy prekvapili nejakou necakanou zalezitostou.
:rolleyes:

držím to palce
silviaz
22.07.09,06:12
DAAAAAAAAAAKUJEM ;)