linda23
19.07.09,22:08
zdravím, nie som si istá, či píšem správne...možno ked prídu odpovede už bude neskoro.Potrebovala by som predsa poradiť. Momentálne som v situácii, ked sa mi podarilo zoznámiť s človekom, ktorý má väčší obnos peňazí, pohybuje sa aj v desiatkoch tisícoch cad.. Dotyčný je cudzinec, zameral sa na vzdelávanie u nás na Slovensku. Bol by však ochotný investovať do projektu, ktorý by ho oslovil, možno týkajúci sa vzdelávania, možno aj niečoho iného. Momentálne ma však nič konkrétne nenapadá, bojím sa prísť o šancu, zároven nechcem vymýšľať niečo narýchlo nasilu, skôr niečo prospešné, čo v čase fin. krízy skutočne funguje...prosím poradte, budem veľmi vďačná...
hanelie
20.07.09,05:55
ako si predstavuješ odpovede? má to byť len nápad, alebo vypracovaný konkrétny projekt - / aké by malo byť zázemie - podnikateľské alebo MVO - ?
linda23
20.07.09,19:04
mám namysli aj jednoduchý nápad, možno spresním, že sa nachádzame v lyžiarskom stredisku, kde je ale ubytovania už na mraky...ale úplne tu chýbajú služby. Neviem však služby v akej miere, pretože až také sa mi to tu "frekventované" nezdá...avšak na druhej strane stojí za povšimnutie, že stredisko je vo výstavbe, buduje sa, a našlo sa aj pár investorov, ktorý plánujú, ba niektorý už aj realizujú vo veľkom ubytovanie..ako som vravela drobné ubytovanie tu už je až až...Len treba ľudí, preto sa zamýšľam nad službami..Lenže služby sú dvojsečná zbran, kedže sezona nie je celý rok. Možno niečo kombinované...fakt neviem...
Aankaa
21.07.09,08:54
Ahoj Linda, tvojmu investorovi je jedno kde - ktoré miesto zainvestuje, alebo len určité lyžiarske stredisko?
BLINDSIDE
21.07.09,17:16
Ak mas trochu v hlave, vidis ze ma dukáty bez vahania zaloz s.r.o a investuj prachy na Forexoch. Ale ne cez zaručených sprostredkovateľov... On dostava pravidelny mesacny vynos a Ty dividend

DAS IST ALLES.
linda23
22.07.09,11:03
Ak mas trochu v hlave, vidis ze ma dukáty bez vahania zaloz s.r.o a investuj prachy na Forexoch. Ale ne cez zaručených sprostredkovateľov... On dostava pravidelny mesacny vynos a Ty dividend

DAS IST ALLES.

žiaľ ja vôbec neviem, čo je forefox...
linda23
22.07.09,11:04
Ahoj Linda, tvojmu investorovi je jedno kde - ktoré miesto zainvestuje, alebo len určité lyžiarske stredisko?

anka už sme spolu písali..ale pre ostatných..je mu je to asi jedno, potrebujem ho tým vlastne zaujať, takže polovica je v mojich rukách, a ostatné záleží od neho, či sa na to predsa nevykašle..
ami2
22.07.09,20:39
Ahoj. Len taký nápad. Existuje združenie na záchranu Brekovského hradu. Oprava už začala. Každá korunka je dobrá. Teraz prebehol prvý medzinárodný workcamp. Niečo viac na stránke http://www.brekov.sk/brekov_8.htm
Kliknutim na zvýraznený text nájdeš video alebo foto. Na stránke je aj viac o združení :
http://www.brekov.sk/brekov_13.htm
holos
29.07.09,06:53
Nazdar. Ja zhánam investora. Kvôli rod. problémom nastal problem z rozbehom firmy. Firma je výhradný dovozca najkvalitnejších nožov z nemecka. V prípade záujmu ma kontaktuj na jmholl@azet.sk
BLINDSIDE
29.07.09,08:40
Ak myslis zhodnocovat prostredky dlhodobejsie tak urcite sup sup na burzu v Rotterdame, alebo ak mas zaludok na petrochemicky priemysel investuj tak ako API - Americky ropny institut. Dnes budú trhy čakať na údaje o vývoji zásob na ropnom trhu zo strany Federálneho úradu pre energetiku (EIA). Zatiaľ čo Americkému ropnému inštitútu poskytujú rafinérie údaje dobrovoľne, EIA ich poskytnúť musia. Tu máš jasný cieľ. Vždy v čase každej krízy americkí židia investovali do ropy a zlata. Aj Tomáš Baťa konštatoval: učte sa od úspešných ľudí... je to pravda, ľudia nepočúvajú - ľudia sledujú čo kto spravil a čo to vynesie.
rotvik1965
30.07.09,08:28
Tak ak ma este tie peniaze ten zahadny cudzinec ze mu radim: ber sa kym nemas holy zadok
ludex
11.08.09,11:16
Ak je to ešte aktuálne , viem o jednom biznise. Jedná sa o predaj autodekoračných predmetou na benzínových pumpách na celom slovensku. Odber je zabezpečený úplatkami. Vysoký zisk.
Mikael
23.08.09,06:57
linda

momentalne ma nenapada ziadna konzervativna investicia, ale rozhodne viem co by si urobit nemala. urcite nerad niekomu kam ma investovat bez toho aby si sa v problematike vyznala prave ty sama. Na rady o "forexoch" ( hovori sa tomu inevstovat do forexu alebo obchodovat na forexe. mimochodom Fx niesu akcie ziadne dividendy na FX neexistuju) alebo o burzach zabudni. bez skusenosti mas akurat 90% pravdepodobnost ze peniaze stratis.

to cislo nieje vymyslene , je to oficialna statistika ktora hovori ze percento stracajucich obchodnikov na forexe a v obchodovani s derivatmi sa pohybuje okolo 80-90 %. takze velky pozor.
redbul
26.08.09,07:25
serustok, aké máš skúsenosti s forexom? Tvoj nápad ma zaujal....
roman100
27.08.09,11:00
Ďalšia zlatokopka,ale prečo nie,veď je kríza, treba šancu využiť:)
StavGaBe
27.08.09,19:29
Ahoj
Ignorovať "Investora"
Ten záhadný investor/cudzinec je zo skupiny podvodníkov (z Afriky ) perfektne ovládajú AJ a ich jediným cieľom je získať tvoje údaje (č. účtu, adresu atď...), keď ich poskytneš ľahko môžeš prísť o tvoje úspory, resp. môžu tvoje údaje použiť pri podvode.
Na emaily podobného charakteru neodpovedať, IGNOROVAŤ.
Prajem pekný deň.

BMG INVEST - zisk z rozumu :)
linda23
05.09.09,15:40
Ahoj
Ignorovať "Investora"
Ten záhadný investor/cudzinec je zo skupiny podvodníkov (z Afriky ) perfektne ovládajú AJ a ich jediným cieľom je získať tvoje údaje (č. účtu, adresu atď...), keď ich poskytneš ľahko môžeš prísť o tvoje úspory, resp. môžu tvoje údaje použiť pri podvode.
Na emaily podobného charakteru neodpovedať, IGNOROVAŤ.
Prajem pekný deň.

BMG INVEST - zisk z rozumu :)
Ďakujem za upozornenie...a varovanie!!!! Ale nie. To je iná káva..TOho človeka poznám. PRoste len treba projekt, ktorý neosloví len jeho, ale hlavne mňa..pretože máločo vidím reálne. Napr. náš super slávny cestovný ruch!!Každý okolo stavia na tom! Ale po čo sem ten cudzinec príde? Ubytovať, zavrieť, a kysnúť týžden v izbe? proste jednoducho chcem trochu západného myslenia, nestavať na tom, na čom stavia 2/3 obce, mesta, ako kopírka na nápady. Jednoducho zamerať sa na realitu..
linda23
05.09.09,15:43
Ďalšia zlatokopka,ale prečo nie,veď je kríza, treba šancu využiť:)
Ahoj Romaneeee!!
Vidím, že Ty s tými zlatokopkami určité skúsenosti budeš mať...no a myslím, že dosť bohaté. Vieš, potreboval by si sa zrejme vyliečiť zo svojej skepsy, ktorú Ti pripravili dotyčné, ked na Tebe ryžovali...Súcitím s Tebou, bodaj by si sa z toho rýchlo dostal. A potom poradím, reaguj primerane, je to podľa mňa dosť seriozna stránka, tak jej nekaz priemer...
linda23
05.09.09,15:48
linda

momentalne ma nenapada ziadna konzervativna investicia, ale rozhodne viem co by si urobit nemala. urcite nerad niekomu kam ma investovat bez toho aby si sa v problematike vyznala prave ty sama. Na rady o "forexoch" ( hovori sa tomu inevstovat do forexu alebo obchodovat na forexe. mimochodom Fx niesu akcie ziadne dividendy na FX neexistuju) alebo o burzach zabudni. bez skusenosti mas akurat 90% pravdepodobnost ze peniaze stratis.

to cislo nieje vymyslene , je to oficialna statistika ktora hovori ze percento stracajucich obchodnikov na forexe a v obchodovani s derivatmi sa pohybuje okolo 80-90 %. takze velky pozor.
díky za rady tohto typu. Len ja sa v týchto sférach moc nevyznám, preto to nejak týmto spôsobom neriešim. Fakt by som to rada ovládala, ale ja skorej potrebujem niečo, čo postaví naše malé Slovensko na nohy, resp. našu obec , vznikne nová spásonosná myšlienka, a vytvoria sa ďalšie pracovné miesta, a podobne...
Don133
08.09.09,19:56
možno Ten záhadný cudzinec má záujem o Teba, aby si mu povedala ANO :) a ten projekt je len zámienka ako si Ta získat.
ale pridavam aj jeden nápad ....Uvažovala si niekedy, ako pomoct detom(chovancom), ktorí po dovršení plnoletosti opúšťajú zariadenie a o reálnom živote majú len hmlistú predstavu? .... zabezpečiť im prechodné ubytovanie so vzdelávaním