coupe123
20.07.09,18:54
Dobry den vedeli by ste mi pomoct co mam robit

Dna 21.9.2008 po kupe motoroveho vozidla OPEL VECTRA C som bol v servise PAN EURO chcel som si dat nahrat softver do palubneho PC vsetko bolo v poriadku mezi recou som sa opytal co mi pri startovani akokeby "sekol" motor bolo mi povedane aby som si co najskor dal vymenit klinovy remen lebo sa moze stat ze mi praskne remenica. Pri zistovani cien nahradnych dielov som sa pytal na co vsetko treba menit, bolo mi povedane ze treba menit klinovy remen a popripade aj napinaciu kladku ak je poskodena ale to sa zisti az pri vymene. Ked som si prisiel po auto zistil som ze bol meneni iba klinovy remen vymena bola uskutocnena dna 8.10.2008. Auto uz az tak nestekalo myslel som si ze asi to tak ma byt ked prave vyslo zo znackoveho servisu. Dna 17.7.2009 pri startovani nieco buchlo spopod motora pozrel som pod auto nic som tam nenasiel pokracova som v jazde naraz nesla klima a auto sa asi po 2ka zacalo prehrievat. Hned som vedel ze ten buchot nebol nahodny, zastal som a otvoril kapoku. Zistil som ze, klinovy remen je uvolneni a je spadnute neake koleso cez ktore ide klinovy remen. Ked som navstivil servis PAN EURO bolo mi povedane ze sa roztrhla remenica, oprava bude stat cca 400EUR. Vysvetloval som im ze presne pre toto som si dal menit veci a pravdepodobne mi nevymenili vsetko co trebalo a preto to prasklo. Nikoho to nezeujimalo, ze to s tym nema nic spolocne, kladky sa netestuju a nieje na to ani ziaden prikaz ked sa meni klinovy remen aby sa menili aj kladky a ze by chcely vidiet niekoho kto testuje kladky. Bol som otraseny tym co mi to rozpravaju podla mna nieje normalne. Zas som im vysvetloval "dal som si menit klinovy remen ako mi bolo povedane aby mi nepraskla remenica" ale nikoho to nezaujimalo a ani sa nesli na to pozriet s odovodnenim ze oni maju kopu roboty. Myslel som si ze znackovy servis je miesto kde su odbornici ale vidim ze opak je pravdou.Poradili mi aby som vtedy zaplatil 80EUR aby som nemusel neskor platil 400EUR a nakoniec zaplatim asi 480EUR
amila
22.07.09,08:30
suma nie je mala a je to podla mna chyba servisu, ci dokazete na nu pravo je otazka uskutocnenych zaznamov o oprave. ak je v zaznamoch uvedena potreba vymeny a nebola uskutocnena tak ste v prave a servis by mal uskutocnit sucasnu opravu na svoje naklady. ak to odmietne mozte kontaktovat cez stranku pravaspotrebitela/kontakty asociacie spotrebitelov, ktore vam usmernia v dalsom postupe. ak zaznamy zo servisu nie su v poriadku tak im chybu pravdepodobne nedokazete. uz som sa aj ja presvedcila ze znackovy servis vobec neznamena korektnost a odbornost a treba si najst lepsi a hlvane korektnejsi
preboha
31.07.09,15:52
treba zistiť, prečo došlo k poškodeniu remenice, a keď to budete mať spoľahlivo zistené, potom viete, čo máte robiť ďalej