jole
21.07.09,08:59
Je možné zmeniť umistnenie priečinku Adresy v Outlooku Expres (Win XP) napr. na disk D, ako je to napr. u pošty? Ako vytvorím nový adresár pre ďalšiu totožnost?
Flinstone
21.07.09,07:26
áno, je to možné... vytvoríš si na D: adresár, napr. posta a v nastaveniach outlooku mu zmeníš cestu k novému pracovnému adresáru. Všetko potrebné si vytvorí sám. Je to vhodné pre prípad pádu systému a potreby preinštalovania. Po opätovnom nainštalovaní a spustení stačí nastaviť cestu k tomuto adresáru a sám si všetko importuje, takže o nijakú poštu si neprišla.
jole
24.07.09,17:41
Je možné zmeniť umistnenie priečinku Adresy v Outlooku Expres (Win XP) napr. na disk D, ako je to napr. u pošty? Ako vytvorím nový adresár pre ďalšiu totožnost?
Asi si ma nepochopil. Nejde o poštu, ale konkrétne o "adresy" z pošty. Tento adresár musím pri preinštalovaní stále aktualizovať. A hlavne ak sú dve totožnosti, aby mal každý iný adresár so svojimi adresami.
Blankake
24.07.09,18:05
Teraz nemám Outlook Express, ale myslím, že tam bola možnosť Súbor/Exportovať/Adresár a pri ukladaní si zvolíš možnosť, kam ho chceš uložiť. Toto si myslel?
Flinstone
25.07.09,14:45
je tam možnosť exportovať adresár... uloží ho tušim s príponou wab... ale pokiaľ sa dá na iný disk adresár pošty, pri obnovení sa natiahnu aj všetky mailove adresy, lebo adresár je tiež uložený v pracovnom adresári outlooku
jole
26.07.09,04:44
Asi som to zle napísal. Adresár má stabilné umiestnenie C:\Documents and Settings\l\Application Data\Microsoft\Address Book\l.wab. Dá sa toto umiestnenie zmeniť? Napríklad na D:\Pošta\adresár1.wab a D:\Pošta\adresár2.wab. Poštu si uložím na disk D a pri viacerých totožnostiach každý má svoj priečinok pre ukladanie pošty a pracuje iba so svojou poštou. Ale ako to urobiť, aby každý pracoval so svojím adresárom?
sondaw
26.07.09,08:19
Možná jsem úplně mimo, Outlook už dávno nemám, ale každý má ve své poště, svém Outlooku přece cestu k úložišti, kde má svoje data uložená. Pokud ty je budeš mít na C. budou se ti ukládat na céčko, další tam bude mít cestu na D. a tam se budou ukládat zase jemu. Ovšem je to jen můj názor, ověřit si to nemám jak
semegast
29.07.09,12:30
ja mám tiež otázku...dostal som úlohu...skopírovali mi do pocitaca adresar s udajmi ktore by mali obsahovat maily s outlooku...nejake aj naslo ale nenaslo tie ktore hladam...je s tym komplivana praca...nevie mi niekto poradit lahke riesenie alebo navod? vdaka...
jole
29.07.09,16:28
Možná jsem úplně mimo, Outlook už dávno nemám, ale každý má ve své poště, svém Outlooku přece cestu k úložišti, kde má svoje data uložená. Pokud ty je budeš mít na C. budou se ti ukládat na céčko, další tam bude mít cestu na D. a tam se budou ukládat zase jemu. Ovšem je to jen můj názor, ověřit si to nemám jak
Asi sa to teda nedá, nikto mi nevie poradiť.
nicolet
08.09.09,04:26
Potrebujem radu. Už od včera mi nejde prijať poštu v Outlook Express. Dám odoslať a prijať. Stiahne to na nejakých 5 paličiek a stále sa tvári, že prijíma poštu. Myslím si že tá prvá správa je nejaký nezmysel a za ňou mám ďalších 12 neprijatých e-mailov.Včera to išlo celý deň a nič neprešlo. Neviem si poradiť a tie e-maily sú dosť súrne.
bobino38
08.09.09,05:22
Je možné zmeniť umistnenie priečinku Adresy v Outlooku Expres (Win XP) napr. na disk D, ako je to napr. u pošty? Ako vytvorím nový adresár pre ďalšiu totožnost?
...neda sa to nastaviť nikde, takže musíš adresár ukladať tak ako ti radili v predošlých príspevkoch, exportovať adresár.