lela1809
04.08.05,10:31
drzali ste delenu stravu...da sa drzat delenu stravu aj pocas tehotenstva? mate skusenosti s delenou stravou ale dlhorocne...nenastali vam zdravotne problemy...
durisovad
04.08.05,08:34
Ja som pocas tehotenstva jedla hlavne vela syrov a jogurtov, bolo to uz davno, vtedy sa o delenej strave ani nechyrovalo. Moj muz praktikuje delenu stravu tak, ze klobasky jedava dolu v jedalni a sladkosti hore pri televizii.
Nechcem to ale zlahsovat. Proste k delenej strave mam svoje vyhrady, ktore vsak nemusis brat vazne.
lela1809
04.08.05,08:41
mozes mi napisat ake?? kazdy hovori inac...delena strava je podla niekoho super, podla dalsieho nie tak naozaj neviem nechcem spravit chybu..
Johanka
04.08.05,08:44
Vyhľadaj si tému " delená strava", tam je more informácií.
durisovad
04.08.05,08:52
mozes mi napisat ake?? kazdy hovori inac...delena strava je podla niekoho super, podla dalsieho nie tak naozaj neviem nechcem spravit chybu..Vyhrady mam len v tom zmysle, ze clovek by mal jest to co mu chuti a nemal by si vyrabat zbytocne stresy tym, ze bude rozmyslat o tom, co s cim moze a co s cim nemoze. Ja som vzdy dodrziavala zasadu mojej babicky, ze co kto lubi, tym sa neotravi. Je pravda, ze mam zdedeny dobry metabolizmus a nemam problemy s nadvahou.
Jedna moja byvala kolegyna delenu stravu praktikovala asi pol roka, schudla asi 5 kg, ale bolo to len kratkodobe. Po case tie kila pribrala naspat, a to aj napriek tomu, ze delenu stravu jedavala dalej.
Clovek by mal mat z jedenia pozitok a nemal by sa zatazovat tym, ze toto mi skodi a z tohoto priberiem.