kysna
21.07.09,11:05
zdravim,

mam uz nejake tie 3 mesiace(mozno to uz bude aj viac) problem s hlucnymi susedmi ktori sa pri sexe jednoducho nevedia ani trochu ovladat a nedbaju na to ze su trebars aj tri hodiny v noci. uz ma to vazne zacina stvat. kolkokrat som sa kvoli nim vobec nevyspala do skoly. vela ludi mi to neverilo az kym to sami nepoculi a vraveli ako to mozem znasat. ale ja uz jednoducho neviem co s nimi. byvaju sice vo vedlajsom vchode ale je to jeden panelak a deli nas len stena. nie su to len vzdychy a vrzgajuca postel, ale ta zenska proste krici. jeden vecer sa dokonca moja mama zlakla ze co sa deje ale potom sme zistili ze to zase raz tento parik sulozil. niesom navyse jedina ktora ich v noci pocuje a uz sa stazovala aj suseda ktora byva pod nimi.

vela ludi ktori pocuju o tychto mojich susedoch sa len smeje, ale mne uz to vazne vtipne nepripada ked to musim pocuvat skoro kazdu noc. navyse viem, ze ta zenska nemala predtym stastne manzelstvo a raz sme dokonca na jej muza volali policiu pretoze kricala o pomoc (bol to taky hajzel, poculi sme o nom, ze predtym na mieste kde byvali ju zvykol nahanat nozom). mozno je konecne stastna, ale ja naozaj nemienim trpet jej hluk a kazdu noc dokopy aj niekolko hodin lezat a pozerat "doblba" a cakat kym prestanu a konecne budem mat ticho potrebne pre spanok.

inak som jej raz aj hodila do schranky papierik kde ju prosim aby boli potichsie ale robi to naschval dalej. takze za akukolvek radu,pomoc a skusenosti budem vdacna :)
buchač
21.07.09,09:20
zdravim,

mam uz nejake tie 3 mesiace(mozno to uz bude aj viac) problem s hlucnymi susedmi ktori sa pri sexe jednoducho nevedia ani trochu ovladat a nedbaju na to ze su trebars aj tri hodiny v noci. uz ma to vazne zacina stvat. kolkokrat som sa kvoli nim vobec nevyspala do skoly. vela ludi mi to neverilo az kym to sami nepoculi a vraveli ako to mozem znasat. ale ja uz jednoducho neviem co s nimi. byvaju sice vo vedlajsom vchode ale je to jeden panelak a deli nas len stena. nie su to len vzdychy a vrzgajuca postel, ale ta zenska proste krici. jeden vecer sa dokonca moja mama zlakla ze co sa deje ale potom sme zistili ze to zase raz tento parik sulozil. niesom navyse jedina ktora ich v noci pocuje a uz sa stazovala aj suseda ktora byva pod nimi.

vela ludi ktori pocuju o tychto mojich susedoch sa len smeje, ale mne uz to vazne vtipne nepripada ked to musim pocuvat skoro kazdu noc. navyse viem, ze ta zenska nemala predtym stastne manzelstvo a raz sme dokonca na jej muza volali policiu pretoze kricala o pomoc (bol to taky hajzel, poculi sme o nom, ze predtym na mieste kde byvali ju zvykol nahanat nozom). mozno je konecne stastna, ale ja naozaj nemienim trpet jej hluk a kazdu noc dokopy aj niekolko hodin lezat a pozerat "doblba" a cakat kym prestanu a konecne budem mat ticho potrebne pre spanok.

inak som jej raz aj hodila do schranky papierik kde ju prosim aby boli potichsie ale robi to naschval dalej. takze za akukolvek radu,pomoc a skusenosti budem vdacna :)

Nedaj do schránky a nepros ..!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vylep inzerát na patričné miesto s určitým obsahom a ponúkanými službami , niečo na spôsob :

Zachovalá , pekná ......sexi 50-ka hľadá mladých kancov od 18-25 rokov na nezáväzný sex .
Fantázii sa medze nekladú . Znesiem všetky pomôcky , mám to rada vo všetkých polohách .
Kontakt : XXXXXXXXXX
Atď ................
Značka : Nespútaná tigrica , vrieskam stále ...


A nech sa stará ......máš na háku ...;)
Watson
21.07.09,09:21
Prečo nezavoláš políciu? Rušenie nočného kľudu, schválnosti, verejné pohoršenie - niekoľko možností aplikovať na nich ustanovenia zákona o priestupkoch.
Barbara
21.07.09,09:24
:rolleyes:no a búchať im na tú stenu , napr. ako na bubon, raz a dva, raz a dva, keď sú v tom najlepšom a ona začne kričať, si už skúšala???? určite ti budúi veľmi vďační, a možno, že druhýkrát si to pani rozmyslí, či bude kričať, alebo radšej sa bude radovať tichšie;)
kysna
21.07.09,09:27
na stenu som uz buchala ale moc to nezabralo..no ale ved skusim v rytme raz a dva a raz a dva..:)

no a 50tka to neni...ma mozno tak 35 najviac:)

a o tej policii..rozmyslala som nad tym uz vela krat ale nasa uzasna mestska policia sa fakt nestara o nic len davat po meste na auta papuce. z vlastnej skusenosti viem ze sa o cim ine nestaraju. radsej by som si to vybavila osobne
Barbara
21.07.09,09:36
mám ešte lepší nápad, keď aj tak nemôžeš spať, tak si zober tanier s lyžičkou, prilož ten tanier k stene a ideš...... pravda v tom rytme . ale upozorni radšej predtým ostatných s tebou susediacich nato,že budeš robiť ten rámus, aby ti potom nevynadali oni .
kysna
21.07.09,09:38
a este som zabudla..frajer potom vymyslel druhy list so znenim:

"vazena pani nadrzana,
mozte prosim prevadzat pohlavny akt pred 10. hodinou vecer? s pozdravom vasa stala posluchacka." :) a to ju asi moc nasralo preto mi to robi naschval
Barbara
21.07.09,09:41
alebo do tretice, keď už doordinovali oni, potom určite by chceli spať, tak začni ty takisto vrieskať ako ona, hmmm to bude pre ňu žúžo.
Stanislav 1975
21.07.09,09:43
Kysna, nie ste náhodou z Ba z Rovniankovej ulice?
Barbara
21.07.09,09:47
Kysna, nie ste náhodou z Ba z Rovniankovej ulice?



:D:D:D no neee, to si Ty:D:D:D ten hlučný????? teda Tvoja pani??????:D:D
mysurk
21.07.09,09:48
Prečo nezavoláš políciu? Rušenie nočného kľudu, schválnosti, verejné pohoršenie - niekoľko možností aplikovať na nich ustanovenia zákona o priestupkoch.

Načo polícia?
Vieš koľko decibelov by museli namerať na rušenie nočného kľudu / verejné pohoršenie - a v byte ??

Ak ti to ozaj tak vadí, tak nech ten tvoj sb aspoň 2-3 týždne ZAKAŽDÝM búcha na ich dvere (búchať, kým neprestane !! ).
Stanislav 1975
21.07.09,09:49
:D:D:D no neee, to si Ty:D:D:D ten hlučný?????

Nééé-my už tam nebývame, ale nad nami boli taký susedia a presne ako v tom opise- on bol celkom OK, ale ona -to bolo šialenstvo- to jak keby ju niekto zabíjal...:mad:
kysna
21.07.09,09:49
nie nie som ja som piestan:)

inak mi vela ludi aj radilo nech si donesem frajera a oplatim jej to ale to by u nas musel spat skoro kazdy den:)
Stanislav 1975
21.07.09,09:50
[QUOTE=Stanislav 1975;1104474]Nééé-my už tam nebývame, ale nad nami boli taký susedia a presne ako v tom opise- on bol inak celkom OK, ale ona -to bolo šialenstvo- to jak keby ju niekto zabíjal...:mad:
2009
21.07.09,09:52
alebo do tretice, keď už doordinovali oni, potom určite by chceli spať, tak začni ty takisto vrieskať ako ona, hmmm to bude pre ňu žúžo.


Ale no tak.. veď tam nebývajú iba oni....



a este som zabudla..frajer potom vymyslel druhy list so znenim:


"vazena pani nadrzana,
mozte prosim prevadzat pohlavny akt pred 10. hodinou vecer? s pozdravom vasa stala posluchacka." :) a to ju asi moc nasralo preto mi to robi naschval

Snáď to ide aj bez robenia si naschválov, ktoré nemusia skončiť dobre ani pre Teba. Podľa toho čo píšeš tá pani tam býva dlho a začalo to pred 3 mesiacmi. Nemusím byť ani psychológ aby som prišla na to, že má nového partnera a po zlých skúsenostiach si ho chce udržať takýmto extrémom. Čo tak povedať, že ju chápeš ale ona musí chápať aj Teba. To čo robí je rušenie nočného kľudu rovnako ako vŕtanie uprostred noci. Ak si začnete robiť naschvál možno susedom začneš vadiť viac ako ona.
kysna
21.07.09,09:52
inak mimochodom..vcera ako zacali (mohla byt tak 1 hodina v noci) pocula som nejakeho ineho chalana...pomyslela som si kokos no uz grupac? a potom kuknem z okna a pod barakom stali dvaja mladi chalani a smiali sa na nich:) ( oni si totiz zakazdym otvoria naplno okno aby ich poculo cele sidlisko)
Stanislav 1975
21.07.09,10:00
nie nie som ja som piestan:)

inak mi vela ludi aj radilo nech si donesem frajera a oplatim jej to ale to by u nas musel spat skoro kazdy den:)

Aha, takže sa už asi odsťahovali do PN-:confused:
kysna
21.07.09,10:00
2009

pocuj ja som jej pisala prvy list (povedala by som jej to osobne ale nikdy ju nemozem osobne doma zastihnut, chodi domov az v neskorych hodinach) a zase uprostred noci sa mi fakt nechce obliekat a ist jej zvonit. aj tak viem ze by neotvarala. byva tam asi 3 roky. suseda z vedlajsieho vchodu mi raz hovorila, ze im v noci zatekalo do kupelne.isla teda za susedou co byva nad nimi ale oni nemali ziadnu poruchu,naopak zatekalo aj im.tak sa teda dostalo este o poschodie vyssie, k nasej opisovanej hlucnej susede. poculi ze je niekto vovnutri ale nereagovala na klopanie ani zvonenie. neskor ale zatekat prestalo. vraveli mi ze je divna, ze zdravi len muzov, ked ma sluzbu tak nikdy vchod neuprace. raz som ju uz riesila kvoli hlasnej tv ale to casom prestalo...nastastie
Barbara
21.07.09,10:01
notaak 2009, necítiš v tých mojích príspevkoch tú iróniu?
keby som to myslela vážne, tak to napíšem ináč a nie takým spôsobom.;)

veď práve, že ani tá, čo to robí nebýva v tom baráku sama, takže takisto aj ona by mala brať ohľady na druhých susedov. Lebo to hádam počujú aj nad nimi aj pod nimi.
kysna
21.07.09,10:03
notaak 2009, necítiš v tých mojích príspevkoch tú iróniu?
keby som to myslela vážne, tak to napíšem ináč a nie takým spôsobom.;)

veď práve, že ani tá, čo to robí nebýva v tom baráku sama, takže takisto aj ona by mala brať ohľady na druhých susedov. Lebo to hádam počujú aj nad nimi aj pod nimi.

aj cele sidlisko skrz tie otvorene okna
2009
21.07.09,10:04
notaak 2009, necítiš v tých mojích príspevkoch tú iróniu?
keby som to myslela vážne, tak to napíšem ináč a nie takým spôsobom.;)

veď práve, že ani tá, čo to robí nebýva v tom baráku sama, takže takisto aj ona by mala brať ohľady na druhých susedov. Lebo to hádam počujú aj nad nimi aj pod nimi.

:-) nepoznám Ťa tak neviem. Už sa tuto nezapájam. Pekný zbytok dňa. Evika
Watson
21.07.09,10:09
Administrátor Chobot,

myslím, že téma je vyčerpaná, dievka dostala rady s rôznymi námetmi, všetko ostatné je už trápna diskusia, môžeš to zamknúť.

P.S.: Poprosím kurveniachtivé osoby, nech si mínuskujú svojich susedov!
jaros5
21.07.09,10:17
ponúkam ti tri riešenia:
1. zvuková izolácia predmetnej steny
2. presťahovať sa do inej izby
3. "špunty" do uší
kysna
21.07.09,10:26
izolovat stenu nemienim kvoli jednemu cloveku,
kvoli problemom s krcnou chrbticou nebudem spat na gauci
spunty do usi dobre nedrzia:D
Barbara
21.07.09,10:39
Administrátor Chobot,

myslím, že téma je vyčerpaná, dievka dostala rady s rôznymi námetmi, všetko ostatné je už trápna diskusia, môžeš to zamknúť.


Watson a dôvod na zamknutie?:rolleyes:, boli tu vulgárne slová? alebo nevhodný príspevok?keď áno, tak ten príspevok môžeš nahlásiť s tlačítkom nahlás a moderátor posúdi či tú ktorú tému uzavrie, alebo nie .a netreba konkrétneho moderátora v téme požiadať o uzamknutie.
Porada.sk je diskusné fórum, potom každá téma by sa mohla zamknúť, lebo v každej téme sa diskutuje.
či sa mýlim?
kysna
21.07.09,10:45
suhlasim s barbarou. vezmi si ze temu zamknes, potom bude mat niekto rovnaky problem a opat takuto temu zalozi. a pojde to dokola.je to potrebne? a je take tazke tuto temu nechat?
Petra Nová
21.07.09,10:46
Watson a dôvod na zamknutie?:rolleyes:, boli tu vulgárne slová? alebo nevhodný príspevok?keď áno, tak ten príspevok môžeš nahlásiť s tlačítkom nahlas a moderátor posúdi či tú ktorú tému uzavrie, alebo nie .a netreba konkrétneho moderátora v téme požiadať o uzamknutie.
Porada.sk je diskusné fórum, potom každá téma by sa mohla zamknúť, lebo v každej téme sa diskutuje.
či sa mýlim?
Áááále Barbarka, veď ja tiež niekedy rada zatváram, zato sa nezrúti svet:D
Petra Nová
21.07.09,11:01
Watson, ale zober to aj z druhej strany. Je leto, prázdniny, a niekedy aj len samotné rozpávanie o hlučnom sexe, môže byť vzrušujúce a mať svoje čaro. Inak, mne sa zdá, ako keby som túto tému na Porade už videla.
Barbara
21.07.09,11:04
mimotemynie Peťka to bola téma " sex na pláži " :D
Barbara
21.07.09,11:07
O čom tu potrebuješ diskutovať ešte ďalej? Či máš dlhší, väčšiu, hlučnejšiu a pod. Navyše nestotožňuj túto tému s ostatnými! Ak chceš riešiť kurvenie, máš nato špeciálne stránky, kde sú aj upozornenia, že nie sú vhodné pre mladistvých! Tému som samozrejme nahlásil. Uvidíme, či ju zamknú, ak nie, tak nič nebráni tomu, aby sa to tu roztočilo...

mimotemy no Watson nato, že v profile máš uvedené, že si právnik, teda fakt máš fantasticky odborný výber slov.

ale teraz si buď istý, že téma bude uzamknutá už len kvôli Tvojmu príspevku.

skončila som v tejto téme !
Petra Nová
21.07.09,11:15
Ty sa vzrušuj kde chceš a kedy chceš, ale cez SS a nie cez verejné témy. A navyše, čo sem pletieš ročné obdobia - čo to má spoločné s touto diskusiou. Dotyčná dostala rady, odmieta ich, pričom ani sa neunúvala to oznámiž MsP, tak čo chce ešte ďalej čítať?! Nech sa pridá do trojky a možno bude spokojná!
To máš pravdu, možno to práve robím. Ale tuším, že s Tebou nie je žiadna zábava. Koledovala som si o buchnát, tak som ho aj dostala.:--- Ale neďakujem, miznem z témy sa dovzrušovať na iné miesto. Napíšem Ti SS:D.
Watson
21.07.09,11:17
To máš pravdu, možno to práve robím. Ale tuším, že s Tebou nie je žiadna zábava. Tuším, že som si koledovala o buchnát, tak som ho aj dostala.:--- Ale neďakujem, miznem z témy sa dovzrušovať na iné miesto. Napíšem Ti SS:D.

Nemusíš, už som si ťa vymazal zo zoznamu :D
piggos
21.07.09,11:21
presne je to tak.ked niekoho upozorníš na to čo ti vadí tak sa ti snaží robiť na truc a to je smutné.Niektorý ľudia nemajú v sebe ani len kúsok hanby..a tebe nezostáva nič iné len znášať hlúposť ludí...ona raz vytriezve a až potom pochopí akú hanbu si narobila až sa ti nedokáže pozrieť do očí..všetko má svoj čas....držkaj sa..;)
ondrejvla
21.07.09,11:25
Ja žasnem, aký je tu výberový alebo aj výkladový? slovník porady! Myslím, že trošku by bolo tie slová potrebné obliecť, a keď ich napíšeš, tak si sa za ne, asi dôvodu toho, že si "právnik" musel aj právne hanbiť...:eek:

A inak môj názor k problému rušenia nočného kľudu , nemyslíte si, že dotyčná dáma asi vykonáva svoje nočné povolanie? Prečo sa rozčuľujete, veď ona chuderka z toho platí dane?! A že dole pod oknom sa rehotali dvaja mladí čakatelia, asi rehotom zakrývali svoju závisť na hereckými prejavmi dámy s rozšírenou klientelou, nie?
A ešte voľačo, nie je mi celkom jasné, či sa jedná o verejný dom v útrobách spoločného bytového domu, ale ja by som tú tému posunula tam...zlezaradil
Chobot
21.07.09,11:34
Toto sú prípady, kedy je ťažké rozhodnúť sa, či tému uzavrieť alebo nie. Dalo by sa preventívne tému uzavrieť, aby sa nezvrtla na neslušnú diskusiu, ale na druhej strane zatiaľ sa v téme nič také nevyskytlo, čo by ju predurčovalo na uzatvorenie. Navyše otázka bola zadaná na poludnie a mnoho ľudí sem chodí až po práci, večer. Možno sa nájde niekto, kto bude vedieť poradiť alebo mal podobný problém a napíše ako ho riešil a potom by bola škoda, keby nemohol poradiť.

Preto môj záver je, že zatiaľ tému neuzatvorím, ale budem ju sledovať, aby sa nepísali vulgárne či etiketu porušujúce príspevky (ktoré zmažem). Až keby sa to príliš zvrtlo, tak pristúpim k uzatvoreniu témy. Uzatvorenie témy beriem len ako krajné riešenie, málokedy to robím. Ak sa iný moderátor rozhodne tému uzatvoriť, bude to jeho rozhodnutie.
Watson
21.07.09,11:34
Ja žasnem, aký je tu výberový alebo aj výkladový? slovník porady! Myslím, že trošku by bolo tie slová potrebné obliecť, a keď ich napíšeš, tak si sa za ne, asi dôvodu toho, že si "právnik" musel aj právne hanbiť...:eek:

Hanbiť sa? Za otvorený názor? Nehanbím. Nie som pokrytec. :)
kysna
21.07.09,11:35
kriste ziadny verejny dom..

to watson
vidim ze danemu problemu nerozumies. pokial nezazijes nevies ake to je. ked sa ti tema nepaci tak nediskutuj!
Chobot
21.07.09,11:37
Prosím píšte len príspevky k téme. Vzájomné problémy a hádky si riešte cez SS.
Watson
21.07.09,11:37
Toto sú prípady, kedy je ťažké rozhodnúť sa, či tému uzavrieť alebo nie. Dalo by sa preventívne tému uzavrieť, aby sa nezvrtla na neslušnú diskusiu, ale na druhej strane zatiaľ sa v téme nič také nevyskytlo, čo by ju predurčovalo na uzatvorenie. Navyše otázka bola zadaná na poludnie a mnoho ľudí sem chodí až po práci, večer. Možno sa nájde niekto, kto bude vedieť poradiť alebo mal podobný problém a napíše ako ho riešil a potom by bola škoda, keby nemohol poradiť.

Preto môj záver je, že zatiaľ tému neuzatvorím, ale budem ju sledovať, aby sa nepísali vulgárne či etiketu porušujúce príspevky (ktoré zmažem). Až keby sa to príliš zvrtlo, tak pristúpim k uzatvoreniu témy. Uzatvorenie témy beriem len ako krajné riešenie, málokedy to robím. Ak sa iný moderátor rozhodne tému uzatvoriť, bude to jeho rozhodnutie.
Chobot, a ako sa to dá riešiť legálne, ak nie MsP? Čo dotyčná zadavateľka témy zamietla. Tak jej radím, nech sa pridá do trojky a je po probléme :D
kysna
21.07.09,11:38
chobot dakujem. chcem sa tymto podakovat vsetkym ktori sa snazia pomoct a davaju rady, kedze jeden z clenov vravi ze pomoc odmietam, co vobec nie je pravda
kysna
21.07.09,11:39
watson s tou trojkou si trapny..prajem ti aby si nieco take zazil, potom tu nikoho o radu neziadaj. chcela by som videt ako by sa ti pacilo nieco take noc co noc pocuvat, ked mas rano vstavat do prace. uz ani neviem kedy som sa normalne vyspala
Watson
21.07.09,11:42
watson s tou trojkou si trapny..prajem ti aby si nieco take zazil, potom tu nikoho o radu neziadaj. chcela by som videt ako by sa ti pacilo nieco take noc co noc pocuvat, ked mas rano vstavat do prace. uz ani neviem kedy som sa normalne vyspala
Riešila si to už úradnou cestou, cez priestupkové konanie? Odpovedaj! Ak nie, tak akú radu chceš čítať?!
Xanti
21.07.09,11:55
Riešila si to už úradnou cestou, cez priestupkové konanie? Odpovedaj! Ak nie, tak akú radu chceš čítať?!
Veľmi sa do toho nechcem miešať, ale myslíš že úradníci prídu jej o tretej ráno do bytu aby počúvali, že naozaj sa tam nedá spať?
A ked pôjde na políciu, tak sa na tom probléme zasmejú a pobavia, a zadávateľa nič nevyrieši. Ako dokáže, že suseda je hlučná? Bude to tvrdenie proti tvrdeniu. A ked začne robiť prieky poprípade ničiť schránky, auto a také veci, myslíš že to zadávateľke stojí za to? Chce nápady ako s tým prestať, lebo ani ja sama napr. neverím že by to vyriešila cez políciu.
A keby ju obvinila z prostitúcie a nedokázali by jej to, tak zadávateľka by mala na krku trestné stíhanie.
Si múdry tak rad ale skús si uvedomiť aj dôsledky svojich rád.
Watson
21.07.09,12:10
Veľmi sa do toho nechcem miešať, ale myslíš že úradníci prídu jej o tretej ráno do bytu aby počúvali, že naozaj sa tam nedá spať?
A ked pôjde na políciu, tak sa na tom probléme zasmejú a pobavia, a zadávateľa nič nevyrieši. Ako dokáže, že suseda je hlučná? Bude to tvrdenie proti tvrdeniu. A ked začne robiť prieky poprípade ničiť schránky, auto a také veci, myslíš že to zadávateľke stojí za to? Chce nápady ako s tým prestať, lebo ani ja sama napr. neverím že by to vyriešila cez políciu.
A keby ju obvinila z prostitúcie a nedokázali by jej to, tak zadávateľka by mala na krku trestné stíhanie.
Si múdry tak rad ale skús si uvedomiť aj dôsledky svojich rád.
Z teba sa smejú na polícii? Už si niekedy robil oznámenie? Ak nie, tak prečo spochybňuješ niečo, o čom nemáš ani páru? Polícia je povinná oznámenie prijať a preveriť! Vidíš v tom problém, aby prišli po oznámení v ktorúkoľvek nočnú hodinu, oznamovateľ im otvoril vchod a sami sa presvedčili o oznámenom skutku? Je to kuriózne, ale nie neriešiteľné oficiálnou cestou. Len treba chcieť, neznalosťou, pohodlnosťou a pasivitou to nikto za iného neporieši. Mňa by určite službukonajúci policajt nevyprevadil bez písomného oznámenia a jeho preverenia, inak by mal problém...
Xanti
21.07.09,12:14
Z teba sa smejú na polícii? Už si niekedy robil oznámenie? Ak nie, tak prečo spochybňuješ niečo, o čom nemáš ani páru? Polícia je povinná oznámenie prijať a preveriť! Vidíš v tom problém, aby prišli po oznámení v ktorúkoľvek nočnú hodinu, oznamovateľ im otvoril vchod a sami sa presvedčili o oznámenom skutku? Je to kuriózne, ale nie neriešiteľné oficiálnou cestou. Len treba chcieť, neznalosťou, pohodlnosťou a pasivitou to nikto za iného neporieši. Mňa by určite službukonajúci policajt nevyprevadil bez písomného oznámenia a jeho preverenia, inak by mal problém... V prvom rade robila , som žena . V druhom rade áno podávala som trestné oznámenie na polícii. Prijali a nevyriešilo sa tým nič. A áno prídu, predo dvere a popod fúz sa budú usmievať. Takže múdry si asi ty. Ale nejdem sa s tebou hádať lebo ty máš PATENT na rozum. Zbohom.
alla66
21.07.09,13:13
zdravim,

mam uz nejake tie 3 mesiace(mozno to uz bude aj viac) problem s hlucnymi susedmi ktori sa pri sexe jednoducho nevedia ani trochu ovladat a nedbaju na to ze su trebars aj tri hodiny v noci. uz ma to vazne zacina stvat. kolkokrat som sa kvoli nim vobec nevyspala do skoly. vela ludi mi to neverilo az kym to sami nepoculi a vraveli ako to mozem znasat. ale ja uz jednoducho neviem co s nimi. byvaju sice vo vedlajsom vchode ale je to jeden panelak a deli nas len stena. nie su to len vzdychy a vrzgajuca postel, ale ta zenska proste krici. jeden vecer sa dokonca moja mama zlakla ze co sa deje ale potom sme zistili ze to zase raz tento parik sulozil. niesom navyse jedina ktora ich v noci pocuje a uz sa stazovala aj suseda ktora byva pod nimi.

vela ludi ktori pocuju o tychto mojich susedoch sa len smeje, ale mne uz to vazne vtipne nepripada ked to musim pocuvat skoro kazdu noc. navyse viem, ze ta zenska nemala predtym stastne manzelstvo a raz sme dokonca na jej muza volali policiu pretoze kricala o pomoc (bol to taky hajzel, poculi sme o nom, ze predtym na mieste kde byvali ju zvykol nahanat nozom). mozno je konecne stastna, ale ja naozaj nemienim trpet jej hluk a kazdu noc dokopy aj niekolko hodin lezat a pozerat "doblba" a cakat kym prestanu a konecne budem mat ticho potrebne pre spanok.

inak som jej raz aj hodila do schranky papierik kde ju prosim aby boli potichsie ale robi to naschval dalej. takze za akukolvek radu,pomoc a skusenosti budem vdacna :)

Kúp mame a sebe " štuple do uší" ...nebudete počuť škriekať ani vtáka ohniváka:)...ak nebudú stačiť.... určite pomôžu slúchadlá s príjemnou hudbou a zaspíš ako nemluvňa...na 100%....mám to overené ;);)http://www.webareal.sk/fotky3539/fotos/403M1130.jpghttp://2.bp.blogspot.com/_CpZ836WSXmU/SXByLSSKkGI/AAAAAAAAAmc/GzWPhcotz4w/s200/monca.jpg
Xanti
21.07.09,13:16
Kúp mame a sebe " štuple do uší" ...nebudete počuť škriekať ani vtáka ohniváka:)...ak nebudú stačiť.... určite pomôžu slúchadlá s príjemnou hudbou a zaspíš ako nemluvňa...na 100%....mám to overené ;);)http://www.webareal.sk/fotky3539/fotos/403M1130.jpghttp://2.bp.blogspot.com/_CpZ836WSXmU/SXByLSSKkGI/AAAAAAAAAmc/GzWPhcotz4w/s200/monca.jpg
fakt najjednoduchšie a očividne aj najúčinnejšie riešenie problému :D
Chobot
21.07.09,13:24
fakt najjednoduchšie a očividne aj najúčinnejšie riešenie problému :D

Tak predsa len niekto poradil niečo iné, ako volať mestskú políciu...:D
jaros5
21.07.09,13:32
Riešila si to už úradnou cestou, cez priestupkové konanie? Odpovedaj! Ak nie, tak akú radu chceš čítať?!
Možno práve túto moju ....watson;);
Kysna, uz sme si vymenili nejaké SS, ale vraciam sa späť do témy;
Chápem zadávateľku, že chce poradiť;
Obdobný problém som riešil pred pár rokmi ako predseda SVB na popud viacerých členov. Bolo tam ale podstatne viac a podstatne vážnejších porušení; Nielen rušenie nočného kľudu, ale aj iné porušovania domového poriadku, dokonca aj zanedbanie starostlivosti o deti;
Keď išlo do "tuhého" zostal som na riešenie úplne sám - všetci susedia sa dištancovali od problému a kompetentné inštitúcie nekonali tak ako konať mali, množstvo vynaloženej energie, času a nervou .... Po troch rokoch sa dotyčná rodina síce odsťahovala, ale po mojich skúsenostiach by som daný problém teraz riešil "štuplami" do uší a úsmevom na tvári ... majte ma všetci radi ...:)
alla66
21.07.09,13:40
Watson
21.07.09,13:46
Tak predsa len niekto poradil niečo iné, ako volať mestskú políciu...:D

No vidíš, a niekoho ani také jednoduché riešenie nenapadne :D Nabudúce, ak im niekto bude náhodou pravidelne ocikávať spoločné priestory, tak treba uviesť ako radu zapchatie nosa, a ak bude niekto vysýpať smeti do výťahovej šachty, tak treba poradiť zatvoriť si oči a dať si do uší prehrávač hudby. Záver: Akýkoľvek problém sa rieši zapchatím uší, zatvorením očí a občas aj zapchatím nosa. Nie je ten svet úžasný :D
jaros5
21.07.09,13:49
No vidíš, a niekoho ani také jednoduché riešenie nenapadne :D Nabudúce, ak im niekto bude náhodou pravidelne ocikávať spoločné priestory, tak treba uviesť ako radu zapchatie nosa, a ak bude niekto vysýpať smeti do výťahovej šachty, tak treba poradiť zatvoriť si oči a dať si do uší prehrávač hudby. Záver: Akýkoľvek problém sa rieši zapchatím uší, zatvorením očí a občas aj zapchatím nosa. Nie je ten svet úžasný :D
:DA čuduješ sa watson?????????:D
Kazu
21.07.09,14:04
Nemáš v rodine maličké dieťa? Nechajte ho chvíľku riadne vrieskať a potom si nahrávku namnož aspoň na pol hodinovú a keď susedia začnúä so šantením tak to poriadne nahlas pusti. Ver mi, že neutíchajúci detský plač zhusí sexulálne radovánky aj tomu najotrlejšiemu :D:D:D Možno, že nebudú tichší, ale určite rýchlejší :D:D:D
marjankaj
21.07.09,14:08
No vidíš, a niekoho ani také jednoduché riešenie nenapadne :D Nabudúce, ak im niekto bude náhodou pravidelne ocikávať spoločné priestory, tak treba uviesť ako radu zapchatie nosa, a ak bude niekto vysýpať smeti do výťahovej šachty, tak treba poradiť zatvoriť si oči a dať si do uší prehrávač hudby. Záver: Akýkoľvek problém sa rieši zapchatím uší, zatvorením očí a občas aj zapchatím nosa. Nie je ten svet úžasný :D

Ako právnik by si mohol poradiť, aký § vlastne porušujú. Lebo tým policajtom to asi bude treba vysvetliť. Prípadne to dať na súd.
Watson
21.07.09,14:14
Ako právnik by si mohol poradiť, aký § vlastne porušujú. Lebo tým policajtom to asi bude treba vysvetliť. Prípadne to dať na súd.

Už to "vyriešili", takže sa opletačiek obávať netreba.
calawen
21.07.09,14:21
Nemáš v rodine maličké dieťa? Nechajte ho chvíľku riadne vrieskať a potom si nahrávku namnož aspoň na pol hodinovú a keď susedia začnúä so šantením tak to poriadne nahlas pusti. Ver mi, že neutíchajúci detský plač zhusí sexulálne radovánky aj tomu najotrlejšiemu :D:D:D Možno, že nebudú tichší, ale určite rýchlejší :D:D:D

v prípade potreby nahrám...:D:D:D;)
ALDA
21.07.09,14:38
:eek::eek::eek:...ach zlatá pôvodná Porada kde si sa stratila:confused: Zhltol ťa pokec abo čo:confused:
AdrianaA
21.07.09,15:17
Sused v našom paneláku mal podobný problém. On býva na opačnej strane ako my, takže sme našťastie nič nepočuli, ale on sa nám veľmi často sťažoval až raz: idem do výťahu a tam nepodpísaný na PC vytlačený lístok s oznamom v znení , aby rodina xy v nočných hodinách pri svojích hlučných sexuálnych hrátkach nerušila susedov, ktorí už po nehlučnom príjemnom milovaní práve zaspávajú.
No a si predstav, že to zabralo. Samozrejme, že asi závisí od konktétnych ľudí. Určite jej už nepíš lístočky, je to nedôstojné.
ondrejvla
21.07.09,17:14
:eek::eek::eek:...ach zlatá pôvodná Porada kde si sa stratila:confused: Zhltol ťa pokec abo čo:confused:

Heli, aj ja zbytočne hľadám Poradu na PORADE...:mee::confused:
buchač
21.07.09,18:08
:DA čuduješ sa watson?????????:D

Len čo by na to povedal Sherlock Holmes ......

Aká dedukcia by ho asi napadla ?

Že predsa sex môže byť niekedy aj hlučný , čo niekomu aj môže vadiť ...

Tak ako aj mne , pokiaľ sa ho nezúčastňujem .....;):---:D
mareko
21.07.09,18:26
mám ešte lepší nápad, keď aj tak nemôžeš spať, tak si zober tanier s lyžičkou, prilož ten tanier k stene a ideš...... pravda v tom rytme . ale upozorni radšej predtým ostatných s tebou susediacich nato,že budeš robiť ten rámus, aby ti potom nevynadali oni .

Veď požiadaj aj susedov, aby sa pridali...cvičme v rytme! Spoločný lomoz jednu noc vydržia aj spiace, či bdejúce deti. Bolo by to fajn, keby im začali vyklopávať všetci susedia na steny. To by ich hádam aspoň na jednu noc zastavilo :D :D :D. Prípadne by mohol byť aj potlesk na záver. A ak to nepomôže, tak naozaj iba polícia a rušenie nočného kľudu.
mareko
21.07.09,18:30
Nééé-my už tam nebývame, ale nad nami boli taký susedia a presne ako v tom opise- on bol celkom OK, ale ona -to bolo šialenstvo- to jak keby ju niekto zabíjal...:mad:
Zdá sa mi, že všetci bývame v jednom paneláku :D
mareko
21.07.09,18:37
suhlasim s barbarou. vezmi si ze temu zamknes, potom bude mat niekto rovnaky problem a opat takuto temu zalozi. a pojde to dokola.je to potrebne? a je take tazke tuto temu nechat?
Ak má s touto témou niekto morálny problém, tak ju skutočne nemusí čítať. Je to dobrovoľné. A trocha tragikomédie do nášho života patrí, tak ako humor :cool:.
Prepáč Kysna, viem že pre teba je to nepríjemné a spôsobuje ti to problémy. S humorom sa to dá prekonať ľahšie.
alla66
21.07.09,18:48
zdravim,

mam uz nejake tie 3 mesiace(mozno to uz bude aj viac) problem s hlucnymi susedmi ktori sa pri sexe jednoducho nevedia ani trochu ovladat a nedbaju na to ze su trebars aj tri hodiny v noci. uz ma to vazne zacina stvat. kolkokrat som sa kvoli nim vobec nevyspala do skoly. vela ludi mi to neverilo az kym to sami nepoculi a vraveli ako to mozem znasat. ale ja uz jednoducho neviem co s nimi. byvaju sice vo vedlajsom vchode ale je to jeden panelak a deli nas len stena. nie su to len vzdychy a vrzgajuca postel, ale ta zenska proste krici. jeden vecer sa dokonca moja mama zlakla ze co sa deje ale potom sme zistili ze to zase raz tento parik sulozil. niesom navyse jedina ktora ich v noci pocuje a uz sa stazovala aj suseda ktora byva pod nimi.

vela ludi ktori pocuju o tychto mojich susedoch sa len smeje, ale mne uz to vazne vtipne nepripada ked to musim pocuvat skoro kazdu noc. navyse viem, ze ta zenska nemala predtym stastne manzelstvo a raz sme dokonca na jej muza volali policiu pretoze kricala o pomoc (bol to taky hajzel, poculi sme o nom, ze predtym na mieste kde byvali ju zvykol nahanat nozom). mozno je konecne stastna, ale ja naozaj nemienim trpet jej hluk a kazdu noc dokopy aj niekolko hodin lezat a pozerat "doblba" a cakat kym prestanu a konecne budem mat ticho potrebne pre spanok.

inak som jej raz aj hodila do schranky papierik kde ju prosim aby boli potichsie ale robi to naschval dalej. takze za akukolvek radu,pomoc a skusenosti budem vdacna :)
Celý deň čítam túto tému...ako vieš, že kričí pri sexe? Čo ak robí inú činnosť, pri ktorej vydáva hlasné zvuky? Ak niekto napadne môj príspevok..v noci nemusí len sexovať !!! Trpí nespavosťou, napr. zhadzuje nadbytočné kilogramy...Možno vzdychá preto, lebo má ťažký život http://s17.rimg.info/34d3096f894b9a977be560e1badaa2af.gif
mareko
21.07.09,18:54
Celý deň čítam túto tému...ako vieš, že kričí pri sexe? Čo ak robí inú činnosť, pri ktorej vydáva hlasné zvuky? Ak niekto napadne môj príspevok..v noci nemusí len sexovať !!! Trpí nespavosťou, napr. zhadzuje nadbytočné kilogramy...Možno vzdychá preto, lebo má ťažký život http://s17.rimg.info/34d3096f894b9a977be560e1badaa2af.gif

...chi - chi - chi ...alebo drhne parkety, sťahuje ťažké skrine, možností je viac :D, možno nosí ťažkého bezvládneho príbuzného v noci na toaletu...
220870
21.07.09,19:13
Ja by som ich nahral na nejaké CD-čko a potom cez deň keď sú doma ,im to prehral pekne nahlas tak aby to počuli všetci susedi.
comodo
21.07.09,19:24
inak mimochodom..vcera ako zacali (mohla byt tak 1 hodina v noci) pocula som nejakeho ineho chalana...pomyslela som si kokos no uz grupac? a potom kuknem z okna a pod barakom stali dvaja mladi chalani a smiali sa na nich:) ( oni si totiz zakazdym otvoria naplno okno aby ich poculo cele sidlisko)

Jedna mudra rada ( ako sa hovori od hovada :))
Ak maju otvorene okno , treba im tam hodit dymovnicu a zavolat hasicov ze hori. No a ti ich schladia iste ucinne.
wajda
11.08.09,21:21
Niekedy ked pojdes vecer von, pusti poriadne nahlas nejake lacne talianske porno a ked pojdes nadranom spat domov, uvidis co sa deje :) Samozrejme nezabudni otocit televizor k stene :)
Stanislav 1975
11.08.09,21:32
Ja som mal voľakedy dávno,dávno jednu frajerku( ZA SLOBODNA-aby ste ma nezjedli hneď) a s ňou sa sexovať vobec nedalo:mad:-ona tiež hneď tie strašné vzdychy hodila a ja som sa musel na nej smiať a vobec sa nedalo sústrediť na "vec"
Neviem, čo tam mohla tak vrieskať...


Ahoj Soňa-;);):---
Kazu
11.08.09,22:16
Žeby nejaký druh antikoncepcie? :D Ja tomu veľmi nerozumien, ja som dievča z dediny, ale asi na nedá aj smiať aj ........ :---
Stanislav 1975
11.08.09,22:17
no však to je ten problém, že sa nedá oboje-ale keď mne to bolo také smiešne...:---
31Jankal
12.08.09,03:52
zaujímavá téma, človek troška zabudne na prácu
silviaz
12.08.09,04:47
No my sme mali v BA takychto susedov, byvali nad nami a pravidelne sa to stavalo aspon styri krat tyzdenne sice obdivuhodny sexualny zivot ale nie pre nas co sme boli pod nimi a este im aj vrzaga ta sprosta postel a teda ten chlap mal vydrz makat aj hodinu a pol :D
Skusali sme im dohovorit, prosili ale vzdy sa len vysmiali. Nakoniec to moj muz vyriesil takto.
Zakazdym ked to robili im volal no mali pevnu linku a boli v zozname nechal to zvonit tak dlho kym to nedvihli a potom zlozil. Mali dve male deti a tie sa na to zvonenie vzdy zobudili, takze pod tlakom ani nie tak nas ale svojich deti s tym museli prestat.
No nebolo to uplne fer alebo poctive ale zabralo to

:cool:
elpka
12.08.09,08:01
niekde som o tom čítala, že vedci zistili, že keď žena pri tom vydáva nadmerné decibely, tak je to preto, že nemôže pri tom partnerovi dosiahnuť orgazmus a týmto chce presvedčiť partnera o opaku....:---, takže sa jej treba na rovinu spýtať, či nechce zmeniť partnera...:---
marjankaj
14.08.09,19:42
Jedna mudra rada ( ako sa hovori od hovada :))
Ak maju otvorene okno , treba im tam hodit dymovnicu a zavolat hasicov ze hori. No a ti ich schladia iste ucinne.

Tu sa asi riadili tvojou radou. Mladí mali žúrku.
dodo g
16.08.09,15:39
Podla mňa pozbieraj partiu dobrých desať kamošov a keď budú v najlepšom tak zaklopte na dvere že ste prišli na žúrku...
marjankaj
29.08.09,12:49
Ja som mal voľakedy dávno,dávno jednu frajerku( ZA SLOBODNA-aby ste ma nezjedli hneď) a s ňou sa sexovať vobec nedalo:mad:-ona tiež hneď tie strašné vzdychy hodila a ja som sa musel na nej smiať a vobec sa nedalo sústrediť na "vec"
Neviem, čo tam mohla tak vrieskať...


Ahoj Soňa-;);):---

Mal si jej zapchať hubu.:D