bobino38
21.07.09,11:31
Dobrý deň.
Chcel by som niekoho poprosiť, nech mi napíše postup pri kúpe auta, mám záujem si niečo kúpiť, na čo si mám pri kúpe ojazdeného auta v bazáre dávať pozor, čo všetko po kúpe auta ešte vybaviť, cez google je to na dlho, a chcem to mať pokope, ďakujem.
Stanislav 1975
21.07.09,09:36
V prvom rade si treba do bazáru zobrať človeka, čo sa rozumie autám-ako po motorovej stránke a tak aj v oblasti plechariny- lebo predávajú sa všelijaké autá so skrytými vadami a potom už nič len uzatvoriť zákonnú poistku a poprípade kasko poistenie a prepísať na DI- nieje to žiadna veda...;)
bobino38
21.07.09,09:50
...ako môžu predávať autá so skrytými závadami???:-( to si ich v autobazáre pri odkupovaní ani neprezrú????
Stanislav 1975
21.07.09,09:53
...ako môžu predávať autá so skrytými závadami???:-( to si ich v autobazáre pri odkupovaní ani neprezrú????
:D:D:D Bobino, nebuď naivnýýý- plný internet je aké majú niektorý ľudia problém s autom z bazáru a treba si dávať pozor najma na dovozy- to je najvačšie riziko...-ozaj a zabudol som-POZOR NA STOČENÉ KILOMETRE-:confused:
bobino38
21.07.09,09:57
...takže sa viac oplatí kupovať na inzerát?
Stanislav 1975
21.07.09,09:58
...takže sa viac oplatí kupovať na inzerát?

To je asi jedno- ale ja ťa nechcem strašiť- ja som tiež kúpil ojazdené auto-kľudne si ho kúp- len som chcel povedať, že si ku kúpe zober odborníka na autá...;)
buchač
21.07.09,10:19
Dobrý deň.
Chcel by som niekoho poprosiť, nech mi napíše postup pri kúpe auta, mám záujem si niečo kúpiť, na čo si mám pri kúpe ojazdeného auta v bazáre dávať pozor, čo všetko po kúpe auta ešte vybaviť, cez google je to na dlho, a chcem to mať pokope, ďakujem.

Kto hľadá , ten nájde ...;)
A máš to i pekne pokope ....

http://www.porada.sk/1019051-post64.html


Stanislav 1975 Re: Čo obnáša kúpa auta
Citát:Pôvodca textu príspevku: bobino38
...takže sa viac oplatí kupovať na inzerát?
To je asi jedno- ale ja ťa nechcem strašiť- ja som tiež kúpil ojazdené auto-kľudne si ho kúp- len som chcel povedať, že si ku kúpe zober odborníka na autá..
Jednoznačne ....:rolleyes: