martina1981
21.07.09,14:17
Dobrý deň, poprosila by som Vás o radu, ako ofarbiť vlasy u šedivého muža, ale tak nejak prirodzene aby to nevyzeralo ako helma.
Ide o to že robíme svadbu bratovi a otec čo má povodne čierne vlasy, ich má spredu uplne biele, ale na zátylku ich má ešte tmavé, akoby premelírované a chcel by ich mať tmavé všetky, nechce si ich ofarbiť trvalou farbou, lebo úplne čierna farba u 58 ročného pána, posobí dosť divne až smiešne... ako to docieliť. Kúpiť si čierny šampon a iba si s ním umyť vlasy, aby to moc nechytilo, alebo predávajú nejaké špecialne farby pre mužov (čiernošedá)?..neviem sa k ničomu prepracovať (mimochodom pekne ich má urobené Gott, nič neprirodzene). Dakujem za vaše postrehy a názory, verím, že toto zaujíma viacerích mužov.
kukučka
21.07.09,12:23
môj postoj k farbeniu vlasov je odmietavý zo zdravotného hľadiska, ale aj čo sa týka výzoru - v deviatich prípadoch z desiatich považujem výsledok farbenia za ďaleko horší, ako bol originál
VERONIKA6
21.07.09,12:31
Dobrý deň, poprosila by som Vás o radu, ako ofarbiť vlasy u šedivého muža, ale tak nejak prirodzene aby to nevyzeralo ako helma.
Ide o to že robíme svadbu bratovi a otec čo má povodne čierne vlasy, ich má spredu uplne biele, ale na zátylku ich má ešte tmavé, akoby premelírované a chcel by ich mať tmavé všetky, nechce si ich ofarbiť trvalou farbou, lebo úplne čierna farba u 58 ročného pána, posobí dosť divne až smiešne... ako to docieliť. Kúpiť si čierny šampon a iba si s ním umyť vlasy, aby to moc nechytilo, alebo predávajú nejaké špecialne farby pre mužov (čiernošedá)?..neviem sa k ničomu prepracovať (mimochodom pekne ich má urobené Gott, nič neprirodzene). Dakujem za vaše postrehy a názory, verím, že toto zaujíma viacerích mužov.
Nechaj otca takým, aký je, aby nakoniec nevyzeral ako ten náš populárny spevák s tými čiernymi fúzami.
DanielaSL
21.07.09,12:40
Ja som mala suseda v paneláku, čo sa prefarbil ...ešte bol dosť mladý, keď už riadne zošedivel. No a ako mu to začalo vyrastať..no teda ani vypelíchaný holub....hrozne. Treba otca presvedčiť, že s prirodzeným šedivým melírom je iste pre ženy zaujímavejší ako prefarbený umelou farbou. Dievčatá z porady...ruku na srdce..aj vám sa páčia prešedivení páni?;):)
Lenka1979
21.07.09,12:47
Ja som mala suseda v paneláku, čo sa prefarbil ...ešte bol dosť mladý, keď už riadne zošedivel. No a ako mu to začalo vyrastať..no teda ani vypelíchaný holub....hrozne. Treba otca presvedčiť, že s prirodzeným šedivým melírom je iste pre ženy zaujímavejší ako prefarbený umelou farbou. Dievčatá z porady...ruku na srdce..aj vám sa páčia prešedivení páni?;):)


Dievčatá z porady...ruku na srdce..aj vám sa páčia prešedivení páni?

Niééééééé Dani, prešedivelí muži sú véééľmi sexiiiii.... xixixixii....:---:---:---
kukučka
21.07.09,12:48
dávno viem, že za svoj postoj súhlas nezískam, ale troška sebakritiky treba aj do "dievčenských" radov :D
to píšem preto, že moje šediny sú považované za výborný melír!:D
JarkaL
21.07.09,13:09
Mne sa tiež páčia šediny. Horšie ako umelo vyzerajúce vlasy napr. p. poslanca Urbániho je už len prehadzovačka p. Čalfu.
Olice
21.07.09,16:00
Ja som mala suseda v paneláku, čo sa prefarbil ...ešte bol dosť mladý, keď už riadne zošedivel. No a ako mu to začalo vyrastať..no teda ani vypelíchaný holub....hrozne. Treba otca presvedčiť, že s prirodzeným šedivým melírom je iste pre ženy zaujímavejší ako prefarbený umelou farbou. Dievčatá z porady...ruku na srdce..aj vám sa páčia prešedivení páni?;):)
Veru páčia:), pekný strih a k tomu šediny, nevidím žiadny problém, a u 58 ročného muža už vôbec nie.;).
Ak bude otec trvať na farbe, daj mu prečítať tieto príspevky, myslím, že si to rozmyslí:).
Rozalka
21.07.09,18:42
Svadobný otec .... veď k veku patria šediny, a nie je nič krajšie u muža "vo veku" ako pekný melír v pestovaných vlasoch.
Jara
22.07.09,06:23
Niekde som počula, že šediny sú znakom múdrosti... Aj môj manžel jeden čas hovoril o farbení, ale som ho presvedčila, že mu to náramne pristane a mne sa páči, ak to starnutie je u muža úplne prirodzené. Dôležitejšie ako strieborné vlasy je pozitívny vzťah k životu a úsmev na tvári ho urobi určite mladším ako vlasy ;).
A ešte trošku humoru: :rolleyes:
Ideálny muž ma striebro na hlave, zlato v peňaženke a oceľ v nohaviciach...:D
Designinka
25.07.09,03:18
nesúhlasím s tým že by sa páni farbiť nemali lebo šediví budú vyzerať lepšie a podobne.... môj otec si začal prifarbovať vlasy odkedy si našiel nejaké tie šedivé vlasy... Dnes má už 70 rokov a vyzerá tak ma 45 :D som presvedčená že mu dosť pomáha aj to, že sa dofarbuje.... jeho okolie ho berie ako čiernovlasého a dobre vyzerajúceho aj preto že nikomu vlastne nedal šancu vidieť, že šedivie :D ale k veci...dávnejšie som farbila jedného maminho známeho, ktorý už bol takmer úplne šedivý... zvolila som zubnú kefku a zarobila trochu čiernej farby, jemnulinko som ju do nej namočila a polosuchou kefkou som mu jemne prešesávala vlasy v smere ich rastu tak aby sa na ne nedostalo zbytočne privela farby.... nechala som pôsobiť farbu asi tak pol hodinku a zmyla. týmto spôsobom som vytvorila akýsi sivočierny melŕ. Vyzeralo to prirodzene. Dokonca aj jeho dcére sa zdal mladší no nevedela identifikovať čím to je. potom sa jej priznal že si nechal dofarbiť vlasy :)
alla66
24.10.09,10:20
niečo pre pánov http://www.greylet.sk/
gypsynka
30.11.09,10:29
niečo pre pánov http://www.greylet.sk/
Ešte neviem, či Greylet môjmu drahému zaberie, dostal ho len teraz na narodeniny, ale predtým použil "Šediváčik", ktorý bol predchodca Greylat-u a naozaj mu vytiahol pôvodnú farbu vlasov.
gypsynka
29.12.09,07:01
Ozývam sa po mesiaci používania Greylet mojim manželom - šedivé vlasy už skoro vôbec nevidieť, a to má za sebou necelú jednu fľaštičku. Neviem, či to u všetkých tak perfektne zaberá, ale on je zatiaľ spokojný.
Jurajan
10.02.10,19:49
Po prečítaní prvej stránky som chcel odporučiť Greylet a ako vidim na druhej tak niesom jediný :). Greylet používam asi 3 mesiace a som s ním tak isto veľmi veľmi spokojný. Po pár týždňoch používania nebolo po šedinách ani chýru ani slychu. Takže určite neváhajte a vyskúšajte.