Karuša
21.07.09,17:09
Ahoj, asi som to zle napísala, keďže sa nikto neozval.
Rada by som niekomu, kto je z TN a okolia a chcel by chodiť na Mestskú plaváreň, darovala permanentku na 25 vstupov.
Pekný deň všetkým
Melnick
21.07.09,15:28
Ahoj, asi som to zle napísala, keďže sa nikto neozval.
Rada by som niekomu, kto je z TN a okolia a chcel by chodiť na Mestskú plaváreň, darovala permanentku na 25 vstupov.
Pekný deň všetkým
Pekné gesto.:):):)
luigi72
21.07.09,15:49
Pravdu povediac, ked som precital nazov temy, som si pomyslel: Kto len moze darovat len tak plavaren v takej tazkej hospodarskej situacii? :)
marjankaj
21.07.09,15:52
Pravdu povediac, ked som precital nazov temy, som si pomyslel: Kto len moze darovat len tak plavaren v takej tazkej hospodarskej situacii? :)

Keď to nevynáša a nikto to nechce kúpiť. Čo s tým?
luigi72
21.07.09,15:56
Plavaren, ktora nevynasa? Zly management...
Karuša
21.07.09,15:58
He-he, jasne, keď som si to po sebe prečítala, mohlo to tak vyzerať. Nejaká som dnes vyhodená z koľajnice, alebo čo.
Aj tak, škoda, že to nikto nechce - v dnešnej hospodárskej situácii. Veď je to pekných pár ušetrených peniažkov / a navyše žiadne vystávanie v rade na vstupenku/.
alla66
21.07.09,15:59
Ahoj, asi som to zle napísala, keďže sa nikto neozval.
Rada by som niekomu, kto je z TN a okolia a chcel by chodiť na Mestskú plaváreň, darovala permanentku na 25 vstupov.
Pekný deň všetkým

Cez prázdniny určite nájdeš niekoho z rodiny, od susedov, komu urobia permanentky radosť...V prvom momente ťa nikto nenapadne, stačí si prejsť tel.zoznam v mobile a uvidíš, že si na niekoho spomenieš...
PS: bude sa stavať v TN nové kupko?;)
Karuša
21.07.09,16:05
Tiež ma to napadlo, že to dám niekomu známemu. Žiaľ, rodinu žiadnu nemám, sme s manželom sami. A keď som začala premŕvať mobil, tak som si spomenula na niekoľko situácií, kedy som bola prajná a nakoniec som sa nedočkala ani toho " ďakujem ". Tak som si povedala, že radšej urobím radosť niekomu cudziemu.
P.S. Podľa mojich info sa kupko nové stavať bude.
Karuša
21.07.09,16:06
ďakujem
luigi72
21.07.09,16:09
...keby som bol z TN...
alla66
21.07.09,16:22
Tiež ma to napadlo, že to dám niekomu známemu. Žiaľ, rodinu žiadnu nemám, sme s manželom sami. A keď som začala premŕvať mobil, tak som si spomenula na niekoľko situácií, kedy som bola prajná a nakoniec som sa nedočkala ani toho " ďakujem ". Tak som si povedala, že radšej urobím radosť niekomu cudziemu.
P.S. Podľa mojich info sa kupko nové stavať bude.
Ďakujem za info...

Obtelefonuj kolegyne, kamarátky...snáď prejavia záujem o lístky pre deti...ponúkni z okolia deťom, ktorých rodičia sú v hmotnej núdzi a budú určite vďační.:)
Alebo si s manželom spríjemnite víkendy, poobedia na plavárni...majú permanentky obmedzenú platnosť? Ak nie, do konca roka ich minieš aj sama...plávanie je najzdravší šport;)
mareko
21.07.09,17:58
Karuša, ja mám kolegyňku z TN. Som na 100 % presvedčená, že bude skákať radosťou bez seba. Má 3 dievčence a usudzujem, že peňazí nemá "vyše hlavy". Prosím rezervuj mi ich do zajtra, zavolám jej a dám ti vedieť. Veľká škoda, že nie si z MT, ja by som ti nohy-ruky bozkávla za taký darček. Ďakujem. Želám pekný večer.
Karuša
21.07.09,17:58
alla66, ďakujem za postrehy, ale verila by si, že to naozaj chcem ponúknuť takto? Moje kolegyne permanentky majú, môjho manžela na kupko nedostanem ani párom volov / neznáša, keď je to tam preplnené/ ja svoju VIP permanentku pre 2 osoby mám tiež a využívam ju denne.
Som čerstvo prosťahovaná do dediny, kde prakticky nikoho nepoznám a chodiť po meste a hľadať niekoho, kto je v hmotnej núdzi - to sa mi fakt nechce.
A som už vo veku, kedy "kamošky " už nie sú v mojom zozname, mám pár priateľov, ktorí to naozaj nepotrebujú.
Tak ako? Asi si zajtra v tom dlhočiznom rade niekoho vyhliadnem, jednoducho ho vytiahnem s toho davu a dám mu to. Možno niekomu urobím peknú stredu.
Karuša
21.07.09,17:59
Oki, mareko, rezervované.
luigi72
21.07.09,18:00
S mareko ste pisali v rovnakom case, mozno si nepostrehla...
Karuša
21.07.09,18:01
mareko, ašte, aby neprišlo k omylu, je to permanentka pre 1 osobu na 25 vstupov
mareko
21.07.09,18:01
alla66, ďakujem za postrehy, ale verila by si, že to naozaj chcem ponúknuť takto? Moje kolegyne permanentky majú, môjho manžela na kupko nedostanem ani párom volov / neznáša, keď je to tam preplnené/ ja svoju VIP permanentku pre 2 osoby mám tiež a využívam ju denne.
Som čerstvo prosťahovaná do dediny, kde prakticky nikoho nepoznám a chodiť po meste a hľadať niekoho, kto je v hmotnej núdzi - to sa mi fakt nechce.
A som už vo veku, kedy "kamošky " už nie sú v mojom zozname, mám pár priateľov, ktorí to naozaj nepotrebujú.
Tak ako? Asi si zajtra v tom dlhočiznom rade niekoho vyhliadnem, jednoducho ho vytiahnem s toho davu a dám mu to. Možno niekomu urobím peknú stredu.

Nie-nie, žiadne ťahanie nikoho z radu. Ak, tak až pozajtra :cool::)
mareko
21.07.09,18:03
mareko, ašte, aby neprišlo k omylu, je to permanentka pre 1 osobu na 25 vstupov
Áno, rozumiem. Ale myslím, že je prenosná, nie je len na jedno meno. Dievčence sa môžu chodiť kúpať na striedačku? Tak som to pochopila.
mareko
21.07.09,18:04
S mareko ste pisali v rovnakom case, mozno si nepostrehla...
Ja som to postrehla a narobilo mi to tu trocha chaos, ale iba na chvíľku.
mareko
21.07.09,18:05
Oki, mareko, rezervované.

:) :) :) Ď a k u j e m ;) :cool: :)
Karuša
21.07.09,18:15
Naozaj nie je za čo, rado sa stalo. Počkám.
alla66
21.07.09,18:19
alla66, ďakujem za postrehy, ale verila by si, že to naozaj chcem ponúknuť takto? Moje kolegyne permanentky majú, môjho manžela na kupko nedostanem ani párom volov / neznáša, keď je to tam preplnené/ ja svoju VIP permanentku pre 2 osoby mám tiež a využívam ju denne.
Som čerstvo prosťahovaná do dediny, kde prakticky nikoho nepoznám a chodiť po meste a hľadať niekoho, kto je v hmotnej núdzi - to sa mi fakt nechce.
A som už vo veku, kedy "kamošky " už nie sú v mojom zozname, mám pár priateľov, ktorí to naozaj nepotrebujú.
Tak ako? Asi si zajtra v tom dlhočiznom rade niekoho vyhliadnem, jednoducho ho vytiahnem s toho davu a dám mu to. Možno niekomu urobím peknú stredu.

Hádam to nemyslíš vážne? :eek: Kočka v najlepšom veku...čo bude o 20 rokov? ;):D:)
som rada, že urobíš radosť cudzím ľuďom...si jedinečná osobnosť http://smajlici-1.ic.cz//kvety/051-100/flora072.gif...v dnešnej dobe málokto niečo nezištne daruje...každý chce zarobiť aj na vlastnej rodine...si fajn babahttp://smajlici-1.ic.cz//kvety/051-100/flora100.gif
mareko
21.07.09,19:18
Naozaj nie je za čo, rado sa stalo. Počkám.

Karuša, ja sa teším ako by to bolo pre mňa. Teším sa, že sa kamoška a jej dievčence potešia. :)
samantik
27.07.09,18:31
Ahoj ja by som mala zaujem o permanentku teda ak este je ...diki 0904583943 alebo sa ja ozvem ... pa:)
samantik
29.07.09,17:08
Ahoj, asi som to zle napísala, keďže sa nikto neozval.
Rada by som niekomu, kto je z TN a okolia a chcel by chodiť na Mestskú plaváreň, darovala permanentku na 25 vstupov.
Pekný deň všetkým
Ahoj ja som z TN a chodim aj na plavaren tak ak by boli este permanentky urcite by som ich vyuzila ...tak zatial dakujem