MySpace
21.07.09,20:06
Kamoska vlastni Nokiu E66. Fotit foti celkom v pohode, ale zial po case, teda este pocas toho fotenia sa fotky pokazia, rozpadnu, t.j. ako spustie ponuku - galeriu - obrazky - fotky, tak cast z fotiek ma ikonky rozpolene (zlomene ikonky na poly, t.j. ze je pokazena), odmieta ich poslat, nedaju sa uz viac otvorit. Iba tam trcia, mobil pri nich vypisuje chybu (fotka sa neda vybrat...), zostava ich vymazat. :mee:

Skusala som ich poslat na moj mobil cez Bluetooth, ale tam napise moj mobil prijat? ano, zacne brat a napise pripojenie zlyhalo. Pri infraci je to tiez tak, ale potiahne 2/3x a tiez to napise.

Chcela by som sa vas opytat, ci nemate niekto skusenosti s podobnym problemom, resp. ci mi neviete poradit, ako by sa to dalo riesit.

PS: Myslite si, ze by mohla byt za tym fat tabulka pamatovej karty, teda ak to ma na nej? Ak ano ako ju sformatujem? :confused:
Chobot
21.07.09,19:31
Kamoska vlastni Nokiu E66. Fotit foti celkom v pohode, ale zial po case, teda este pocas toho fotenia sa fotky pokazia, rozpadnu, t.j. ako spustie ponuku - galeriu - obrazky - fotky, tak cast z fotiek ma ikonky rozpolene (zlomene ikonky na poly, t.j. ze je pokazena), odmieta ich poslat, nedaju sa uz viac otvorit. Iba tam trcia, mobil pri nich vypisuje chybu (fotka sa neda vybrat...), zostava ich vymazat. :mee:

Skusala som ich poslat na moj mobil cez Bluetooth, ale tam napise moj mobil prijat? ano, zacne brat a napise pripojenie zlyhalo. Pri infraci je to tiez tak, ale potiahne 2/3x a tiez to napise.

Chcela by som sa vas opytat, ci nemate niekto skusenosti s podobnym problemom, resp. ci mi neviete poradit, ako by sa to dalo riesit.

PS: Myslite si, ze by mohla byt za tym fat tabulka pamatovej karty, teda ak to ma na nej? Ak ano ako ju sformatujem? :confused:

Treba skúsiť inú pamäťovú kartu, alebo ju preformátovať (či už priamo v mobile, ak mobil takú možnosť ponúka, alebo v PC). Ak to bude robiť aj na inej pam. karte, tak môže byť vadný aj samotný mobil, že nedokáže uložiť nasnímanú fotku.
pasuliatko
22.07.09,07:59
ak je v záruke treba ho dať reklamovať
wajda
11.08.09,21:43
Mozno je to chyba software, v tom pripade treba soft preinstalovat, najjednoduchsie asi v servise. Pokial je ale telefon v zaruke, tak by som nad tym ani nerozmyslal a rovno im ho tam vratil.
luky133
15.08.09,15:18
Nakoľko je to Symbianova Nokia tak by som skúsil trojhmat čím by sa resetoval mobil do nastavenia ako keď si ho prvý krát zapol. Ale v tom prípade si zálohuj všetky kontakty, správy a súbory čo potrebuješ. V prípade, že nepomôže skúsil by som ešte cez Nokia Updater updatovať FW na najnovší ak je.