verenka@azet.sk
22.07.09,08:18
Dobrý deň viem, že som v nesprávnej téme. No viem, že ste my tu vždy odpovedali, tak vás prosím o pomoc pri uverejnení inzerátu na prácu.
ako mám postupovať, keď chcem uverejniť inzerát ponuka práce na stránke porady? Ďakujem a ešte aké sú podmienky myslím finančné ešte raz vďaka
Chobot
22.07.09,23:21
Dobrý deň viem, že som v nesprávnej téme. No viem, že ste my tu vždy odpovedali, tak vás prosím o pomoc pri uverejnení inzerátu na prácu.
ako mám postupovať, keď chcem uverejniť inzerát ponuka práce na stránke porady? Ďakujem a ešte aké sú podmienky myslím finančné ešte raz vďaka

Hľadáš prácu, či ponúkaš prácu?

Ak pôjdeš na hlavnú stránku porady, tak dole je rubrika Inzercia. Ak prácu ponúkaš (teda hľadáš zamestnanca), tak v rubrike Ponuka práce na Porade (http://www.porada.sk/inzercia/showcat.php?si=&perpage=12&sort=1&stype=&cat=15&ppuser=) môžeš zadať ponuku práce bezplatne.

Nemôžeš však ponúkať služby svojej firmy, také inzeráty nie sú povolené. Ak chceš reklamu na firmu, musíš kontaktovať administrátora (Richarda) a s ním dohodnúť podmienky reklamy na stránke porady.
verenka@azet.sk
24.07.09,06:10
Ď. ponúkam prácu idem na to. Vďaka