radorohal
22.07.09,12:10
V sucasnosti mam tieto projekty o ktore akosi niet casu starat sa (mam 2 sro-cky, a tieto projekty sa nedaju zaradit do produkt. ani servis. portfolia):

Mojechorvatsko.sk/navstevnost cca 10 000 UIP/mesacne- spolupraca s nejakou CA?

Svadba24.sk/navstevnost cca 13 000 UIP/mesacne je nutne vytvorit siet obchodnych zastupcov dat do popredia katalog firiem, atd

Profipoistenie.sk a profipojisteni.cz/ model ako netfinancie?, robila sa uz kalkulacka online, zmluvne podchytene, ale nemam cas to managovat, navyse na takyto projekt je nutna dalsia sro, ale ako spolocnik by som to zvladol :-)


Top-hotely.sk a top-ubytovanie.sk/ do toho ale nechcem ist, kedze v tom akosi nevidim peniaze

V podstate mal by som zaujem rozbehnut prve 3 projekty. Maju dobre pozicie v Google na primarne keys. Otazka SEO, PPC, SMM urcite nie je problem.

Pri projekte svadba24.sk a mojechorvatsko.sk preferujem cloveka zijuceho na Slovensku, pri projekte profipoistenie.sk a profipojisteni.cz SR alebo CR.



Hladam cloveka co sa tomu dokaze naplno venovat a mat vysledky. Ocenenie alebo podnielnictvo otazka dohody.

Pozadujem disciplinovaneho cloveka v mysleni aj konani.
Jonathanvanreed
22.07.09,13:17
Dobry den,

Napiste mi na e-mail tibor.horvath[zavinac]email.cz a nasledne Vam napisem co by som mohol ponuknut.


Prijemny den.
dragan.michal
22.07.09,13:34
ak by som mohol, ja by som vedel nejako rozvinut


Top-hotely.sk a top-ubytovanie.sk/