zoe30
22.07.09,13:42
Ahojte všetci!
Pred nedávnom som dokončila prerábku kúpelky. A ešte na jej začiatku, keď som študovala rôzne katalógi, tak ma zaujali čistiace prostriedky na sprchové kúty. Kedže mi má kúpelka slúžiť a nie ja jej, tak som sa Vás chcela popýtať, či nemáte skúsenosti s prípravkami Ravak. A to konkrétne: RAVAK AntiCalc a RAVAK Cleaner. Píšu tam, že sa na skle neusádza voda a stačí to ošetrovať tak po 2-6 mesiacoch. Záleží od tvrdosti vody. Má to tu už niekto odskúšané? Stojí to dosť, tak nechcem vraziť peniaze do niečoho, čo nefunguje.
Vopred dík za rady
ivet74
22.07.09,14:32
ahoj,
ja som si zakupila Ravak AntiCalc na vanovu zastenu z cireho skla. Najskor som rozmyslala nad drahsou vanovou zastenou, kde deklarovali ze ma uz tuto ochranu, avsak aj tuto "z vyroby" je nutne po case obnovovat (a bola priserne draha! :(). Preto som kupila obycajnu a s nou aj tento vyrobok. Mozem len doporucit. Ta flasticka stoji tusim okolo 10-12 Eur, ale ta obnova staci kazde dva mesiace, cize nie je tam velka spotreba. Moja skusenost? Pri sprchovani sa voda na skle nezachytava, ak tam aj ostane para, tak sa vyzraza do kvapiek, ktore tiez stecu. Pri beznej udrzbe kupelne a vycisteni skla nejakym cistiacim prostriedkom ta ochrana trva, ked uz mam pocit, ze to nie je ono, vycistim sklo, nanesiem anticalc a prelestim ;-).
Odporucam :)
tutiola
25.07.09,10:30
Dvere do murovaného sprchovacieho kúta mám zn. Ravak sklo je číre a čistím ho prípravkom Cilit benq na hrdzu a vodný kameň a som spokojná.