bonita
22.07.09,14:00
holiday plus unlimited, na 30 noci vo vybranych hoteloch v 16 stich statoch. Noci su nim preplatene, ale podmienka je zakupit si polpenziu. Vztahuje sa na drzitela + 1 spolucestujucu osobu. Poznate to niekto?
Chobot
22.07.09,21:18
holiday plus unlimited, na 30 noci vo vybranych hoteloch v 16 stich statoch. Noci su nim preplatene, ale podmienka je zakupit si polpenziu. Vztahuje sa na drzitela + 1 spolucestujucu osobu. Poznate to niekto?

Neviem, čije to presne ten poukaz, ale jeden člen už tu skúsenosť s takým nejakým poukazom mal. Tie vybrané hotely boli na okraji mesta, najďalej od pláže. A strava v tých hoteloch je tak predražená, že za cenu polpenzie by si inde dostala celodennú stravu. A ak aj nájdeš hotel, ktorý by ti vyhovoval, tak ti oznámia, že bohužiaľ v tom čase je už obsadený.

Pozri si tu:

http://www.porada.sk/1048358-post101.html
Reprografia
23.07.09,07:15
Neviem, čije to presne ten poukaz, ale jeden člen už tu skúsenosť s takým nejakým poukazom mal. Tie vybrané hotely boli na okraji mesta, najďalej od pláže. A strava v tých hoteloch je tak predražená, že za cenu polpenzie by si inde dostala celodennú stravu. A ak aj nájdeš hotel, ktorý by ti vyhovoval, tak ti oznámia, že bohužiaľ v tom čase je už obsadený.

Pozri si tu:

http://www.porada.sk/1048358-post101.html

Myslím, že ide o šeky, ktoré rozdáva napr. Wustenrot alebo OMW. Nemá to pravdepodobne nič spoločné s tým Resort Promotion
bonita
23.07.09,14:28
Hej, ide o sek od wustenrotu. Pytala som sa lebo, niektore polpenzie vyzeraju ako tak cenovo pristupne, ked si odratam ubytovanie, oplati sa to. Napr. niektore hotely v prahe s ranajkami a vecerou ma vyjdu len na 13 euro. Pri mori ich je len zopar, cena ujde. Ale nemam to este vyskusane a neviem ci ma nebude cakat nejake prekvapenie, ze to je cena od:...pr. 13 euro. Preto ma zaujima ci uz niekto na taky sek bol.
Chobot
23.07.09,16:58
Hej, ide o sek od wustenrotu. Pytala som sa lebo, niektore polpenzie vyzeraju ako tak cenovo pristupne, ked si odratam ubytovanie, oplati sa to. Napr. niektore hotely v prahe s ranajkami a vecerou ma vyjdu len na 13 euro. Pri mori ich je len zopar, cena ujde. Ale nemam to este vyskusane a neviem ci ma nebude cakat nejake prekvapenie, ze to je cena od:...pr. 13 euro. Preto ma zaujima ci uz niekto na taky sek bol.

Tak keĎ to nie je od tých, čo som uviedol, tak to môže byť.
Reprografia
24.07.09,09:10
Hej, ide o sek od wustenrotu. Pytala som sa lebo, niektore polpenzie vyzeraju ako tak cenovo pristupne, ked si odratam ubytovanie, oplati sa to. Napr. niektore hotely v prahe s ranajkami a vecerou ma vyjdu len na 13 euro. Pri mori ich je len zopar, cena ujde. Ale nemam to este vyskusane a neviem ci ma nebude cakat nejake prekvapenie, ze to je cena od:...pr. 13 euro. Preto ma zaujima ci uz niekto na taky sek bol.

Ja by som to skúsila v nejakom hoteli tu na Slovensku alebo v Čechách. V prípade problému sa dá ľahšie "zdrhnúť"
bruni
31.07.09,07:16
Ahoj, rad by som sa spytal ci ma niekto z Vas skusenost s cestovnymi poukazmy od OMV.
Bol uz niekto v hotely co si vybral a bol spokojny?
V niektorych destinaciach sa mi zda ze sa to vobec neoplati, lebo taky priplatok, hentaky priplatok+kup si to od OMV a nakumuluje sa ta suma na taku co by stal hotel aj normalne bez poukazov.

Pls, piste-som naozaj zvedavy !

Vdaka
mirrom
31.07.09,08:56
skusenosti nemam ale myslim si o tom svoje.
som rodeny skeptik a ked mi niekto povie ze tu mas nieco zadarmo tak spozorniem. podla mna je to len xn-ta varianta sposobu ako vytahat z ludi peniaze za nieco co nepotrebuju a pri tom ich zanechat v domienke, ze urobili skvely obchod.
napr. v obch. centrach teraz pekne slecny ponukaju skvele kremiky a samponiky ktore su take dobre, ze sa este ani nepredavaju a ked sa budu tak len v lekarnach. daju ti taky a taky, pridaju este onaky, pekne ti to zabalia do tasticky so skvelym komentarom, a ze vsetko zadarmo. ked uz tomu zacinas verit, ze mas raz stastie byt v pravu chvilu na pravom mieste a zadarmo prides k baliku hrooozne drahej kozmetiky - pride realita - musis si kupit este jeden kremik ci co za 36€, aby si to co si dostal nerozdaval a nemal na kseft. a kto pochopi a nezaplati, ma figu zadarmo lebo tasticku s kremikmi ti pekna slecna berie z ruky a vybaluje to spat do regaliku. kto nie, zaplati za par zbytocnosti, ktore mozno ani nepouzije a vyhodi to, v lepsom pripade to niekomu daruje, ale s pocitom, ze vyhodne ziskal nieco "zadarmo" a nevyhodil sa mu exem(bez urazky na kvalitu tej kozmetiky).
ale aby som sa vratil k podstate veci tomu sa hovori MARKETING
cakal si nieco ine?
Helik3
04.08.09,10:22
ahoj, ja mám tiež už nazbieraných pár týchto poukážok, a chcem sa popozerať na nete, aké hotely sú v tom vlastne zapojené.
rada by som to využila. myslím, že ten, kto chce ísť každopádne do nejakého hotela a dostane akúkoľvek zľavu, aj keď len minimálnu, sa tejto súťaži poteší a rád ju využije
nemyslím tak skepticky. tankovala by som tam aj tak, a keď k tomu niečo dostanem - veď nech dávajú :---
fylyp
22.12.09,22:12
Zdravím Vás. Taktiež som bol k takýmto poukazom mierne skeptický, ale odhodlal som sa a tento víkend som vyskúšal využiť hotelový poukaz z OMV. Cieľ môjho pobytu som si vybral Prahu. S rezerváciami to bolo náročnejšie, ale to bolo tým, že som chcel ísť výhradne do jedného hotelu, ale ten bol najmenší z ponuky. Nakoniec som zmenil svoje rozhodnutie. Ako už bolo povedané, často ide o hotely z okraja mesta. No ja som sa ubytoval takmer v centre. Na Malej Strane. Hneď ďalší most po Karlovom moste. Hotel bol veľmi pekný, izba novo zariadená. Stravovanie na osobu vychádzalo 15€ na deň. Raňajky švédske stoly, veľmi široký výber jedlá od výmyslu sveta a to aj keď som na ne chodil 10min pred záverečnou. Po zjedení 3 chodovej večere som nevládal ani rozprávať. Izbu nám cez deň aj poupratovali. Obával som sa toho, čo ma čaká s týmito poukazmi, ale bol som milo prekvapený. Chválim a vrelo odporúčam. Kto nemá záujem dané kupóny využiť, nech ma kontaktuje, rád otestujem aj ďalšie destinácie.
alexk21
11.03.10,11:28
Pôvodne som chcel odpovedať súkromnou správou, avšak žiaľ kvôli pravidlám porady (som nový člen: som tu menej ako 3 dni a nemám aspoň 3 príspevky) sa to nedá. :( Takže aj preto popíšem nejaké info navyše, ktoré možu zaujímať aj dalších ľudí, ktorí majú tieto poukazy. (Čo môže byť nakoniec pre niekoho užitočné. :))

Hotelové poukazy OMV Holiday Plus z minuloročnej akcie OMV ma zaujali a sám som si 6 ks kúpil. Venoval som už vcelku dosť času študovaniu ponuky mnohých hotelov vo viacerých krajinách, v ktorých sa tie poukazy dajú použiť. Porovnával som aj bežnú ponuku týchto hotelov (z ich stránok), pozeral som okolie mnohých hotelov cez google maps (satelitné zábery a fotky). Taktiež som čítal nejaké recenzie niektorých hotelov. Z uvedeného skúmania som dospel k názoru, že pri väčšine hotelov v ponuke platí, že s použitím tychto hotelových poukazov sa dá ušetriť aspoň nejaké peniaze (a v mnohých aj dosť veľa) oproti bežným cenám za rovnaké služby v danom hoteli. Napr. väčšinou vychádza cena s poukazom za ubytovanie, raňajky a večeru lacnejšie (vrátane ceny poukazu), než ubytovanie iba s raňajkami za normálnu cenu v rovnakom období. Dôležité je všimnúť si aj obmedzenia, koľko poukazov pre jeden pobyt hotel akceptuje. Vačšinou je to 3-6. Niektoré hotely akceptujú aj 1-6, príp. iba 3, iba 1, ap. Po individuálnej dohode vraj niektoré hotely akceptujú aj viac poukazov (informácia na stránke o poukazoch: connexgroup.net/holidayplus/omv). Čo sa týka polohy konkrétneho hotela, ceny, služieb, atd. - je to veľmi individuálne a treba si dobre prečítať informácie o konkrétnej ponuke. Celkovo mám dojem, že väčšina hotelov v ponuke je úrovňou služieb na slušnej až vysokej úrovni - a to nielen hviezdičkami (zväčša 3 až 5).
A teraz k hlavnému dôvodu môjho príspevku:
Poukazy majú obmedzenú platnosť do konca tohto roka (2010). Chceli sme ich použiť v lete, pretože v iných obdobiach si partnerka nemôže v práci brať dovolenku. Avšak pred pár dňami sme sa dozvedeli niečo, čo nám zásadne mení časové ale aj finančné možnosti na leto a pravdepobne aj dlhšie obdobie a preto je možné, že poukazy nestihneme využiť. Preto ak má niekto záujem nejaké kúpiť (cena v akcii OMV bola 6,90 Eura za kus), nech ma prosím kontaktuje.
fylyp
11.03.10,11:36
Mám o pokukazy záujem, aká je cena?
alexk21
11.03.10,12:37
6,90 Eur za 1 poukaz.
alexk21
01.04.10,08:29
:)
alexk21
06.04.10,14:47
Poukazy, ktoré som ponúkal, sú už predané.
Žabinka
07.04.10,09:29
Pridám moju čerstvú skúsenosť. Keďže nám pár šekov OMV ostalo, išli sme ich použiť na veľkonočný pobyt do Tatier. Najprv nás ohúrila cena za stravu, ktorá bola v konečnom dôsledku vyššia, ako keby sme si platili pobyt normálne bez poukazov. Prvá cena za osobu za stravu na deň bola 33€, cena za dvoch dospelých a dve deti na dve noci vyšla 264€. Po príchode nás "potešila" pani recepčná, že riaditeľka hotela urobila akciu na stravu za 30€.:eek::D Riadna akcia, zasmiali sme sa. Nakoniec sme debatu ukončili tým, že ak akceptujú konečnú cenu 200€, vrátime sa nazad, a išli sme hľadať niečo iné. Ešte sme nestihli nasadnúť do auta, a už nás volali nazad, že teda 200€, takže strava nakoniec vyšla 25€ osoba deň. Pre porovnanie, takýto istý pobyt v Rakúsku vyšiel 180€.
fylyp
07.04.10,12:49
Slováci sa nezaprú... Neprimerane vysoké ceny na každom kroku.
Jeris
29.06.10,10:12
Pouzil som dovolenkovy sek HOLIDAY PLUS UNLIMITED z Wustenrotu. Tiez som rozmyslal ci to nie je nejaky podvod. Po hladani hotelov sme nakoniec zabookovali jeden hotel v Tatrach. Kedze sa platilo len za jedlo (ranajky a vecere - ubytovanie zdarma, to bola ta akcia cez poukaz), cena vychadzala na 4 noci pre 2 osoby okolo 100 Eur.
Po zabookovani som obdrzal mailom potvrdenie rezervacie.
Pobyt bol v pohode, na konci som bol akurat zvedavi pri plateni. Ale ziadne prekvapenie. Cena sedela, vsetko OK, cize odporucam....
p.janosik
22.08.10,09:31
"Zmizlo to, lebo si si pomýlil Poradu s Avízom. Tu sa nezadávajú inzeráty, ale poskytujú rady a skúsenosti. Ty si žiadnu radu ani skúsenosť neposkytol, len si ponúkol poukazy na predaj. Na to slúžia iné inzertné stránky."

ospravedlnujem sa,
uz som nasiel iny sposob ako kontaktovat osobu ktora pisala v tomto fore ze by mala zaujem o tieto seky.
Chobot
22.08.10,21:06
Zdravim, mam na predaj 7 tychto poukazov, uz ich nestihnem vyuzit,
cena 6,90€ za jeden, pri kupe vsetkych 7 cena 45€

ak by mal niekto zaujem budem rad ked sa ozve

dakujem

(vcera som to sem pisal a nejak to zmizlo)

Zmizlo to, lebo si si pomýlil Poradu s Avízom. Tu sa nezadávajú inzeráty, ale poskytujú rady a skúsenosti. Ty si žiadnu radu ani skúsenosť neposkytol, len si ponúkol poukazy na predaj. Na to slúžia iné inzertné stránky.
printerscd
09.01.13,16:06
Aj ja mam 8 sekov

Nasiel som hotel v MALAGA-Spanielsko, cena polpenzie je 55 eur na osobu/den v mesiaci JUL

Ak zaratam cenu letenky z BA-Malaga (cena letenky 200 eur/os.)+doplatok za polpenziu pripada mi to velmi drahe

Myslim ze za 1280 eur pre 2 osoby najdem inu a hl. lacnejsiu destinaciu s ALL Inclusive

Co vy nato ?