Karino40
22.07.09,21:19
Asi pred dvoma mesiacmi mi opuchol pravý lakeť. Bolo to akokeby som tam mal vodu alebo čo, ale vôbec ma to nebolelo a ja som si to všimol asi po jednom týždni. Lekárka ma poslala na vyštrenie k chirurgovi, ktorý my odiaľ vytiahol tekutinu na dva krát. Potom bol chvíľu kľud. Asi po dvoch týždňoch som ochorel, horúčky okolo 38,5 ktorú som začal liečiť až po troch dňoch, čo mi lakeť znova opuchol, znova som bol u lekára, chirurga, ktorý mi znova vytiahol tekutinu, ale som cítil, že mi pichol aj do kosti. Opuch ako tak zmizol ale len na chvíľu, a začal mi puchnúť aj druhý lakeť, začali ma bolieť kolená, ešte nepuchnú a bolia ma aj kosti a som strašne unavený. Opuch na lakťoch už ale nie je voda ale cítim tam kosť.
LEkárka mi urobila krvné testy na bolerázu a na reumu, oba boli negatívne, teraz ma poslala k ortopédovi, trocha mám strach, čo to môže byť?
arizona
22.07.09,20:00
asi je najlepšie spýtať sa lekára, ktorí má k dispozícii výsledky testov a vyšetrení...;)
Karino40
22.07.09,20:25
Moja lekárka zatiaľ sama nevie, nevie ani poriadne kam ma má poslať, ortopéda som jej poradil ja
Dav
22.07.09,20:35
Treba počkať, čo povie ortopéd. Potom poprípade skúsiť aj akupunktúru.
BXLmiami
23.07.09,05:44
Môže to byť všetko možné.Treba vyšetrenie od hlavy po päty.
Karino40
23.07.09,13:04
Vôbec, ani náznak, čo by to mohlo byť? Rakovina, Ostoróza alebo niečo také, poraďte, nech sa buď bojím alebo nebojím, aby bolo z čoho vybrať. Díky
mareko
23.07.09,15:56
Vôbec, ani náznak, čo by to mohlo byť? Rakovina, Ostoróza alebo niečo také, poraďte, nech sa buď bojím alebo nebojím, aby bolo z čoho vybrať. Díky
Určite sa neboj, aj keď nemám pre teba nič na výber. Len počkaj čo povedia odborníci. Mohla by to byť aj dna, ale to neber vážne. Neboj a čakaj. držím palce.
Karino40
23.07.09,16:21
Ani tá dna nie je bohvieaká výhra
BXLmiami
23.07.09,16:44
Rakovina alebo osteoporoza asi nie,ale pri postihnutí klbov to býva vždy na dlho,netreba sa dopredu stresovať,podstatné je kompletné vyšetrenie.
Karino40
23.07.09,16:57
Jasné, veď práve toho sa dosť obávam, keď som si na nete prečítal, všetko možné o tých kĺboch a kostiach, a žiadna vec nie je utešujúca, žiadna teda skoro žiadna nie je liečiteľná, teda aby som bol presný vyliečiteľná,a to ma vôbec neutešuje a to mi skôr naháňa strach, hľdám všade symptómy a sedí ich kopa s každého rožka troška a mám z toho troška miš-maš a toho sa hlavne obávam.