iveta.pa
23.07.09,10:12
Mam jeden problem, odoslala som jeden balik do Ciech na dobierku, prijemca si ho prevzal uz minulu stredu (15.7) a doteraz (24.7.) mi este neprisli peniaze.

Balik nebol poisteny, ale dosiel, prijemca ho prevzal...mam u seba tu kopiu vyplnovaneho tlaciva z posty, tak neviem ci mam este cakat alebo ist na postu, ze co sa deje ? ... predsa ked mam potvrdenie ze som to poslala, prijemca to zaplatil tak sa nemozu tie peniaze len tak niekde stratit !!???

Dakujem
Barbara
23.07.09,09:59
Mam jeden problem, odoslala som jeden balik do Ciech na dobierku, prijemca si ho prevzal uz minulu stredu (15.7) a doteraz (24.7.) mi este neprisli peniaze.

Balik nebol poisteny, ale dosiel, prijemca ho prevzal...mam u seba tu kopiu vyplnovaneho tlaciva z posty, tak neviem ci mam este cakat alebo ist na postu, ze co sa deje ? ... predsa ked mam potvrdenie ze som to poslala, prijemca to zaplatil tak sa nemozu tie peniaze len tak niekde stratit !!???

Dakujem


pravdaže sa nestratili, asi ich drží pošta,treba ísť na poštu a reklamovať , že kde sú tie peniaze.
ja by som šla na tú poštu.
zazuSA
23.07.09,10:01
tak neviem ci mam este cakat alebo ist na postu, ze co sa deje ?

Sl. poste ide vsetko pomalsie, ja by som im tyzden este dala... ale ked by to bolo viac penazi, tak by som sla hned...
Mária27
23.07.09,11:01
Neurýchli to. Ide o medzinárodný prevod peňazí, asi cez poštovú banku. Ale všetko papiermi, fotenie poukážok, vystavovanie nových dokladov ... skrátka inak ako prevod cez bankový účet.
VladoaKatka
23.07.09,11:13
Mam jeden problem, odoslala som jeden balik do Ciech na dobierku, prijemca si ho prevzal uz minulu stredu (15.7) a doteraz (24.7.) mi este neprisli peniaze.

Balik nebol poisteny, ale dosiel, prijemca ho prevzal...mam u seba tu kopiu vyplnovaneho tlaciva z posty, tak neviem ci mam este cakat alebo ist na postu, ze co sa deje ? ... predsa ked mam potvrdenie ze som to poslala, prijemca to zaplatil tak sa nemozu tie peniaze len tak niekde stratit !!???

Dakujem
7 až 10 dní je bežné aj u dobierok na Slovensku. U zahraničnej to nie je nič vzláštne, ... a nezabúdaj, že je dovolenkové obdobie aj na to treba pripočítať nejaké dni.
iveta.pa
23.07.09,18:29
tak ja sa len preto cudujem, ze balik dosiel do ciech za 2 dni a sek s peniazmi vyse tyzdna ? .. kus zvlastne..inak je to 110 EUR
iveta.pa
28.07.09,07:45
peniaze mi dosli vcera... mozete lock (trvalo to cca 10 dni)
Barbara
28.07.09,08:19
mimotemy veľmi si cením tých zakladateľov témy , ktorí sa vrátia do témy po vyriešení ich problémov a povedia nám, že ako dopadli. :)


p.s.Bohužiaľ je takých veľmi málo :cool: