krsakova
23.07.09,13:16
Ahojte všetci,
chcela by som sa poradiť, či máte niekto skúsenosti s užívaním kapsúl Biovitec OMEGA-3 od spoločnosti NATUVITEC. Spoločnosť ma oslovila prostredníctvom telefónu-ide o zásielkový predaj v 2 mesačných periódach. Zaujímalo by ma akú máte skúsenosť s touto spoločnosťou /či sú seriózny atď./
Ďakujem:)
maca.tt
23.07.09,15:18
V žiadnom prípade neobjednávať,sú to podvodníci ,telefonicky dáš súhlas na zasielanie produktov,ale už sa nedá od zmluvy odstúpiť.Ked zásielku neprevezmeš tak ťa pokutujú a nedá sa od nich zbaviť,takto posielali aj jednorázové holiace strojčeky,prvý prišiel zadarmo,dalej posielali náhradné za peniaze a nedalo sa od zmluvy odstúpiť,upozorňovali na to v správach,asi sa jedná o niečo podobné.Ja by som určite neobjednávala,mne volali tiež asi tak pred pol rokom
krsakova
24.07.09,06:49
Ďakujem maca za upozornenie. Problém je v tom, že ja som tú zásielku už prevzala. Nerozumiem ako je možné, že sa nedá odstúpiť od zmluvy, keď JA SOM ŽIADNU ZMLUVU NEUZATVORILA ANI NIČ PODOBNÉ.
maca.tt
24.07.09,14:06
Ďakujem maca za upozornenie. Problém je v tom, že ja som tú zásielku už prevzala. Nerozumiem ako je možné, že sa nedá odstúpiť od zmluvy, keď JA SOM ŽIADNU ZMLUVU NEUZATVORILA ANI NIČ PODOBNÉ.
Ak je to podobná firma o ktorej hovorili v správach tak zmluva sa uzatvára telefonickým súhlasom.Ked sa chcela tá pani telefonicky s kontaktovať na odstúpenie od zmluvy nikto jej nedvíhal telefon.Za porušenie zmluvy-neprevzatie zásielky sa platí pokuta.
Kuly79
30.07.09,19:32
Mna taktiez oslovila tato firma prostrednictovm telefonatu. Prvu davku Omega-3 som uz skonzumovala, viditelne sa citim lepsie, vcera mi prisla dalsia zasielka s 2 mescnym balenim. Zatial som spokojna.
peterkos2
02.08.09,08:44
Ahojte.Mne dala tieto kapsule sestra a keď som ich porovnával s inými na internete-čo obsahovali rybí olej,tak som zistil,že napr.1kapsula biovitec ,ktorá obsahuje 500mg rybieho oleja obsahuje 165mg EPA,110mgDHA.Narazil som na ďalšie kapsule iného výrobcu 1000mg rybieho oleja obsahuje 180mg EPA,120mg DHA.Vie mi toto niekto vysvetliť,prečo je v dvojnásobnom množstve rybieho oleja len o máličko viac týchto DHA a EPA?Som z toho jeleň,lebo nikde nepíšu presné zloženie.A čo sa týka tých holiacich strojčekov,všetko sa dá zrušiť na ich internetovej stránke cez zákaznícky servis
Braňo
02.08.09,09:09
Kapsuly s rovnakým a lepším zložením zoženieš v klasickej lekárni voľným predajom, tak nechápem, načo sa zaväzovať a platiť zbytočne minimálne 50% naviac + poštovné.
vanadoo
19.08.09,08:31
V žiadnom prípade neobjednávať,sú to podvodníci ,telefonicky dáš súhlas na zasielanie produktov,ale už sa nedá od zmluvy odstúpiť.Ked zásielku neprevezmeš tak ťa pokutujú a nedá sa od nich zbaviť,takto posielali aj jednorázové holiace strojčeky,prvý prišiel zadarmo,dalej posielali náhradné za peniaze a nedalo sa od zmluvy odstúpiť,upozorňovali na to v správach,asi sa jedná o niečo podobné.Ja by som určite neobjednávala,mne volali tiež asi tak pred pol rokom


...pises totalnu blbost! Mne poslali holiaci strojcek a som max. spokojny. Dokonca ma prekvapil, ze holi lepsie ako reklamovane strojceky. A chalanom ktorym som ich doporucil pouzivaju uz len tie... Dalsiu objednavku som tel. stopol nakolko ziletky mi vydrzia dlhsie ako 3MACH. V kazdom pripade dokazes zmluvu vypovedat bez problemov a to telefonicky, mailom, pisomne, alebo webom! Viem to lebo som to robil a nemam ziaden problem... :)

Tiez mi volali vo veci Biovitec Omega 3 a suhlasil som. Otestujem si to a pokial sa mi to nebude pacit, tak to stopnem.

V kazdom pripad je potrebne aby ste si precitali co vam posielaju a nie len prebrali vyrobok a vsetko ostatne hodili do kosa..., lebo inak sa budete cudovat a stazovat, a co ja viem este co, ze vas niekto oklamal...
kaivorus
19.08.09,14:12
niekomu to zabezpečí rýchle prijímanie organizmom, niekomu veľmi pomaly. na to ale slúži možnosť zistenia, ktorý organizmus je ako schopný akceptovať ten ktorý produkt, ako aj ten ktorý liek, čo predpisujú lekári.
Jano
maca.tt
19.08.09,18:37
...pises totalnu blbost! Mne poslali holiaci strojcek a som max. spokojny. Dokonca ma prekvapil, ze holi lepsie ako reklamovane strojceky. A chalanom ktorym som ich doporucil pouzivaju uz len tie... Dalsiu objednavku som tel. stopol nakolko ziletky mi vydrzia dlhsie ako 3MACH. V kazdom pripade dokazes zmluvu vypovedat bez problemov a to telefonicky, mailom, pisomne, alebo webom! Viem to lebo som to robil a nemam ziaden problem... :)

Tiez mi volali vo veci Biovitec Omega 3 a suhlasil som. Otestujem si to a pokial sa mi to nebude pacit, tak to stopnem.

V kazdom pripad je potrebne aby ste si precitali co vam posielaju a nie len prebrali vyrobok a vsetko ostatne hodili do kosa..., lebo inak sa budete cudovat a stazovat, a co ja viem este co, ze vas niekto oklamal...
ak je to blbosť tak v správach si to asi vymysleli poukazovali na sťažnosť diváčky ktorá tento problém mala.Pokial to tak nie je ja som len rada.
peterkos2
20.08.09,06:56
Tým strojčekom,ktorý tak chváliš,sa oholím asi 3x a môžem ho vyhodiť.Gilette používam asi pol roka,než ho vyhodím.Takže?...
banovcan
10.09.09,12:26
Dajte si pozor spoločnosti NATUVITEC ponúkajúcu kapsule Biovitec OMEGA-3 alebo Flexifront - holiace strojčeky. Spoločnosť oslovuje prostredníctvom telefónu-ide o zásielkový predaj v 2 mesačných periódach. Sú to podvodníci.
KIKA28
12.09.09,16:59
Mne sa zdá , že som sa odhlásila na ich stránke, alebo mailom, nepamätám si to presne ale v informáciách čo poslali spolu v balíčku tak tam bola možnosť odhlásenia vypísaná. Nemali sme problém. tak neviem. skúste pozrieť ich stránku pod rovnakým názvom ako firma
banovcan
13.09.09,13:34
Známa dostala tiež balíček, ale rozhodla sa, že nezaplatí poštovné, ktoré zan pýtajú, lebo do telefonu hovorili, že to bude bezplatné. Aj skúšala zrušiť objednávku, telefonicky, emailom, ale obidva spôsoby sú nefunkčné - telefon majú odpojený. Na pošte nič nepodpisovala, prišlo to ako obyčajná zásielka. Rozhodla sa teda, že bude tvrdiť, že nič nedostala a na prípadne listy nebude tiež reagovať, ved to na súde nemôže obstáť, aby na základe telefonického rozhovoru vznikla zmluva, ktorú je potom problém zrušiť.
mariel
30.09.09,09:53
Chcem sa podeliť so svojou skúsenosťou s touto firmou.
Oslovili ma telefonicky a ponúkli mi prvú zásielku za cenu poštovného (teda nie úplne zadarmo). Prišli mi kapsule, ktoré som užívala a zabudla som, že mi má prísť ďalšia zásielka. V ďalšej zásielke už prišlo dvojnásobné množstvo - 120 kapsúl. Tak som sa rozhodla odhlásiť ďalšie zasielanie, pretože sa mi zdalo, že tých kapsúl bude veľa. Zavolala som na call centrum firmy, milá slečna bez problémov odhlásila ďalšie zasielanie kapsúl Omega.
Medzitým prišiel syn domov zo školy, že ho kontaktovali na telefóne, a že si objednal žiletky. Usúdila som, že to bude z rovnakej firmy. Aj tak bolo. Prvá zásielka prišla a ďalšiu som hneď odhlásila, pretože syn skonštatoval, že tie žiletky, ktoré mal doteraz sa mu zdajú lepšie.
Takže moja skúsenosť je bezproblémová.
peterkos2
30.09.09,13:00
tiež som kapsule užíval,ale teraz som si kúpil v lekárni.Posúďte sami-Natuvitec 120 kapsúl 500mg -13,11EUR+2,62EUR poštovné
V lekárni napr.výrobca Generica 100kapsúl ale 1000mg-7.3EUR.Je to tak,ako tu písal Braňo-lacnejšie v lekárni
jetta
05.10.09,16:40
tie strojceky mi ani nespominajte!!! priatel si to objednal, neprislo, nezaplatil, nezrusil a dnes prisla vyzva na uhradu od INTRUM Justitia Slovakia s.r.o.-tato firma vsak nema v obchodnom registri ako cinnost zapisanu spravu a vymahanie pohladavok, neviem ako na to reagovat. niekde som citala, ze aj ustna zmluva je zmluva a oni si ten telefonat nahravali. nevie niekto poradit??? dlzna suma nie je vysoka, ale platit za nieco, co sa ani nedorucilo a nikde o tom nie je doklad, mi pride nahlavu! je to pekna finta na ludi a dufam, ze aj nelegalna. HELP! musim to stihnut do 7 dni. mimochodom, aj ta vyzva prisla len tak, bez dorucenky.je to ok?!
:confused::mad::(
banovcan
06.10.09,09:55
No moju známu to čaká tak isto, ale nič nepodpisovala, na pošte nemajú doklad, že to prevzala a všetko poprieme, ked príde ten list vo veci vymáhania, bud ho neprezveme alebo ked už, tak im pohrozím trestným oznámením, že ako si to dovoľuje, ked jej nič neprišlo..aspon dôkaz o tom nemajú...aj sme to skúšali odhlásiť, ale prvýkrát sme sa im tam nemohli dovolať, na druhý den, už šlo, ale len sme sa informovali..a rozhodli sme sa takto konať.
c.s.i.
06.10.09,10:11
Dobrý deň,
čo sa týka Itrium, radšej by som zaplatila, úroky sa šplhajú dosť rýchlo hore. prvé oznamy posielajú normálnou poštou 1-2-3 krát a potom prídu doporučene. Ale zakaždým už je vyššia suma na úhradu.
S tou firmou by som sa skúsila skontaktovať, ja som posielala mail a úplne v pohode sme odhlásili ďaľšiu dodávku. Dokonca mi aj potvrdili zrušenie. Mail som mala s internetu.
k.m.
24.10.09,08:24
Z príspevkov mám dojem, ako keby išlo o dve rôzne firmy ponúkajúce ten istý výrobok - kapsule OMEGA-3. Objednávala som ich na základe letáčika, na ktorom boli všetky údaje vrátane tých, kde a ako sa dá zastaviť posielanie kapsúl. Môžem potvrdiť, že som posielanie asi po troch zásielkach zastavila bez problémov mailom, mám aj potvrdzujúci mail. Ku kvalite a cene - netvrdím, že mám zmapovaný celý trh, ale keď porovnám obsah (nie hmotnosť!) a cenu s tými, čo dostať v lekárni, tieto mi vyšli ako výhodnejšie.
Subjektívny pocit - manžel, ja aj pes sa cítime po ich užívaní dobre, mňa prestali bolieť malé kĺby a havo má krásnu srsť. ;)

Tiež mi žiletky niekto ponúkal telefonicky, na také ponuky nereagujem.
lienka135
03.11.09,13:22
ja som tiez chcela volat a nemozem sa nejako dovolat chcem sa odhlasit a neviem ako! Stalo sa mi to ze som bola odcestovana a prisiel mi balik vybrala mi to znama a na sek sa zabudol a vyplatila som ho o tyzden neskor a odvtedy mi uz viac neprislo nic a obavam sa aby mi po roku neprisiel nejaky sek ze ma pokutuju ...
k.m.
16.11.09,08:25
Skus ich kontaktovat mailom, islo to velmi rychlo a mas aj potvrdzujuci mail, ze si objednavky zastavila alebo zrusila.
banovcan
16.11.09,09:21
Tak nám sa podarilo zrušiť to telefonicky, niektoré dni im telefon nefungoval, čo nás dosť odradilo, tak sme skúšali mailom, ale len sme skúšali-neuvádzali sme konkrétne údaje o sebe. Telefonicky sme im tvrdili, že nám žiadna zásielka neprišla a už nemáme ani záujem, aby nám nejakú posielali, lebo sa nám zdajú nedôveryhodný, kedže ten telefón im nefungoval istý čas a email, alebo pošta je neistá a niekedy dosť zdĺhavá. Tak držím všetkým palce, aby sa im z toho podarilo dostať aspoň takto. Prajem pekný deň.
Eten
19.11.09,19:17
mohli by ste tu niekto napisat ten mail ?? lebo na stranke nikde nieje napisany a neda sa k nemu dostat iba ak by som vedel
Pre využitie tejto služby musíte byť prihlásení.
Členské číslo/Registračné číslo:

Internetový kód:


a ked kliknem na Tu najdete Vase prihalsovacie udaje tak take neexistuje a balik nechcem otvarat ale by som im ho rad poslal s5
vevinka
06.01.10,19:10
Tato firma ma tiez kontaktovala a s tetou som sa dlho rozpravala o tom ci su podvodnici alebo nie, samozrejme, ze na vsetko mala odpoved, tak som jej povedla, ze si to rozmyslim nech zavola o tyzden. Este tomu nie je tyzden a uz som zistila, ze ma oklamala :) tvrdila, ze ich vyrobky predavaju v lekarni, no a v lekarni nic nemaju... a chcem sa len vas, co jete tie tabletky, opytat ci je vam vazne jedno, ze jete hocijake tabletky od neosvecenej firmy, ktore nie su ani v lekarni a boh vie co v nich je? ja by som to do seba urcite nadala...
vevinka
06.01.10,19:17
Z príspevkov mám dojem, ako keby išlo o dve rôzne firmy ponúkajúce ten istý výrobok - kapsule OMEGA-3. Objednávala som ich na základe letáčika, na ktorom boli všetky údaje vrátane tých, kde a ako sa dá zastaviť posielanie kapsúl. Môžem potvrdiť, že som posielanie asi po troch zásielkach zastavila bez problémov mailom, mám aj potvrdzujúci mail. Ku kvalite a cene - netvrdím, že mám zmapovaný celý trh, ale keď porovnám obsah (nie hmotnosť!) a cenu s tými, čo dostať v lekárni, tieto mi vyšli ako výhodnejšie.
Subjektívny pocit - manžel, ja aj pes sa cítime po ich užívaní dobre, mňa prestali bolieť malé kĺby a havo má krásnu srsť. ;)

Tiež mi žiletky niekto ponúkal telefonicky, na také ponuky nereagujem.
az na to, ze v lekarni predavaju testovane lieky a nie od hocijakeho vyrobcu, ktoreho nikto nepozna... boh vie co v nich skutocne je. Radsej si zaplatim drahsie lieky, ale v lekarni kde mam aspon trochu istotu, ze nedavam do seba slnecnicovy olej alebo nieco horsie...
krsakova
10.03.11,16:17
Takže, pred rokom a pol som zasielanie týchto kapsúl zrušila a odvtedy mi nič neprišlo. Zhruba pred pol rokom ma opäť kontaktovali, ako ich bývalú zákazníčku, tentoraz som hneď odmietla...