31Jankal
24.07.09,06:12
Dobrý den, teraz ráno som si zapla JU nabehla mi tam nová aktualizácia tak som to odklikla na stiahnutie a napísalo mi to že súbor je poškodený že či chcem zrušiť. Ja som to dala zrušiť. Ked som potom klikla na účtovníctvo - pracujem v JU tak mi to napísalo, že to stále prehľadáva a či to chcem ručne. Nedala som to ručne tak mi niečo vyhľadalo, že to zodpovedá alebo že sa to podobá. Ja som to odklikla a ono mi tam nahodilo podvojné účtovníctvo.
Ako to vrátim späť na JU?
Dakujem všetkým za odpovede
jajko50
24.07.09,04:18
V tomto by som veľmi neexperimentoval a obrátil sa rovno na MRP. Oni cez mail poradia, ako postupovať. Možno budeš musieť inštaláciu JU zopakovať a potom nanovo ho aktualizovať - to vravím ako jednu z možností. Ale neobíď to poradenie v MRP - predpokladám, že soft. je legálny ak si chcela aktualizovať cez internet..
31Jankal
24.07.09,04:50
Mám to legálne. Mám to aj zálohované na usb kľúči. Nedá sa to nejako z tadiaľ stiahnuť. Pre nich je to malina mi napísať ale ja som laik v počítačoch tak by som to potrebovala krok za krokom.
31Jankal
24.07.09,05:37
Už som si tam volala. Musela som to znova stiahnuť a nainštalovať. Ale ani sama neviem ako sa mi to podarilo. Pekný den prajem
lenkak
24.07.09,08:41
keď sa niečo takéto vyskytne, vždy treba znovu preisnštalovať verziu. Nemusí sa celý program, stačí upgrade.