jezevcik88
24.07.09,11:22
Nikdy som nepokladal dlazbu a preto chcem vediet ci z Vasho pohladu je vhodne to urobit aj svojpomocne ked na to mam cas aj chut.
Je niekde zhrnute coho sa treba vyvarovat a co dodrzat?
Komplikovanejsie to budem mat o to ze bude pod dlazbu zatierat aj podlahove kurenie elektricke.
Pripadne aka je dobra cena ak to robi nejaky zivnostnik napr.
Ja som sa dostal na 11EUR na m2.
220870
24.07.09,17:31
Ak tam máte kúrenie tak to radšej nechajte na povolanú osobu.
Milan.Žiška
25.07.09,14:41
Ak máš chuť a čas, neznamená to že to dopadne Ok.

mimotemy To by som mal slepák už vonku.

Ak si technický typ a bol si už pri niečom podobnom ( podával si náradie majstrovi), nemal by byť problém polžiť dlažbu. Treba dobrý podklad a hlavne veľa času ( ak budeš veci ponáhľať veci nepomôžeš). Dodržiavanie technologických prestávok atď... hlavne čo stýka rohoží kúrenia. Faktorov je skutočne veľa a s 0% skúsenosťami ťa to položí pri prvom probléme.:)
Z môjho pohľadu by bolo možno naozaj lepšie pozvať majstra a jemu môžeš pomáhať , "pozerať na ruky" a učiť sa.( možno jednu časť s majstrom a potom sám). :D

Veľa zdaru pri učení....:)
220870
25.07.09,17:28
Ak máš chuť a čas, neznamená to že to dopadne Ok.

mimotemy To by som mal slepák už vonku.

Ak si technický typ a bol si už pri niečom podobnom ( podával si náradie majstrovi), nemal by byť problém polžiť dlažbu. Treba dobrý podklad a hlavne veľa času ( ak budeš veci ponáhľať veci nepomôžeš). Dodržiavanie technologických prestávok atď... hlavne čo stýka rohoží kúrenia. Faktorov je skutočne veľa a s 0% skúsenosťami ťa to položí pri prvom probléme.:)
Z môjho pohľadu by bolo možno naozaj lepšie pozvať majstra a jemu môžeš pomáhať , "pozerať na ruky" a učiť sa.( možno jednu časť s majstrom a potom sám). :D

Veľa zdaru pri učení....:)
Pozerať na ruky z trochu väčšej vzdialenosti.Ak by náhodou letelo nejaké to náradie.Nie všetci majú radi čumilov a kibicov za riťou.:D:D:D
Milan.Žiška
25.07.09,17:33
V tom s tebou absolútne súhlasím, ale pomocná ruka padne vždy vhod. Ak toto nedokáže, nech si rovno dohodne majstra na celú robotu.:D:D:D