jofty1
24.07.09,18:53
zdravim vas poradaci, mam problem. mam pda asus ... chytila ma hra sudoku, no neviem ako ju sem naistalovat...
Chobot
24.07.09,20:05
zdravim vas poradaci, mam problem. mam pda asus ... chytila ma hra sudoku, no neviem ako ju sem naistalovat...

A hru si si už stiahol z internetu? Alebo si si kúpil hru? Máš inštalačný súbor?

AK nie, tak si ho stiahni tu:

http://www.freewebs.com/crbaker/sudoku/ppc.htm

ulož to v PC, pripoj PDA káblom (dúfam, že máš nainštalované ActiveSync) a v PC spusti inštaláciu. Ono sa ťa to spýta, kam to má nainštalovať a v PDA potvrdíš inštaláciu.
Flinstone
26.07.09,22:04
ešte máš aj druhú možnosť, program, ktorý chceš inštalovať, uložiť na kartu v pda a odtiaľ spustiť.
domenico.office
27.07.09,06:24
Veľmi pekné Sudoku nájdeš aj tu (http://www.spbsoftwarehouse.com/pocketpc-software/sudoku/), inštalácia je možná aj z PC, aj zo zariadenia, spôsobom, akým popísal Chobot.
dalid
27.07.09,09:03
Ako si to instaloval? Cez PC? Ak ano mas tam W XP, alebo Vistu?
Najjednoduchsie je najst .cab subor, skopirovat ho na kartu a z tade ho instalujes. V procese instalacie budes vyzvany, kam chces ulozit program, ci na kartu, alebo do pamate zariadenia. Ak ale mas vo zvyku vymienat si karty, tak na novej karte tento program nebudes mat, musis si ho aj tam nainstalovat.
Pokial si subor nasiel "niekde na nete" stava sa ze instalacky su poskodene, alebo pod niektorymi verziami WM nejdu. Aky mas WM?
jofty1
30.07.09,06:48
dakujem za odpovede, skusam to, skopiroval som si tu instalacku do pda na kartu a ked ju hladam v pda tak ju tak nemam.......
co to znamena......
Flinstone
30.07.09,07:40
na pda je osobitne interna pamäť a storage card... takže ak si skopiroval na kartu, musi tam niekde byť
trust
02.08.09,17:37
A ako dlho maš to PDA? Už si niečo nainštaloval? Alebo to vôbec nevieš?
pistik71
02.08.09,21:45
Najprv si nieco nastuduj okolo PDA na internete, pripadne si skus precitat prirucku ktoru si k nemu dostal (viem, nikto ich necita, ale pre zaciatocnika bude mat urcite vyznam)