Designinka
25.07.09,06:18
VIE NIEKTO ČI SA NA SLOVENSKU DAJÚ KÚPIŤ EXTRAVAGANTNÉ UMELÉ MIHALNICE???? SOM VEĽKÝ FANÚŠIK UMELÝČH RIAS NO VŠETKO NA ČO SOM DOTERAZ NATRAFILA V RÁMCI SLOVENSKÝCH A ČESKÝCH E - SHOPOV A SHOPOV BOLI LEN ROZNE VARIANTY ČIERNYCH "PRIRODZENÝCH RIAS" ALEBO KOMBINOVANÝCH S NIEKOĽKÝMI ZLATÝMI ČI STRIEBORNÝMI TRSMI... MOMENTÁLNE BY SOM MALA ZÁUJEM O EXTRAVAGANTNÉ VARIANTY Z PERIA, MIHALNICE S GLITTRAMI, KAMIENKAMI A PODOBNE. ZATIAL SOM ICH PONACHÁDZALA LEN V ZAHRANIČÍ.:confused:
arizona
25.07.09,19:10
misomiso
25.07.09,19:45
Myslis mihalnice?
alla66
25.07.09,19:53
VIE NIEKTO ČI SA NA SLOVENSKU DAJÚ KÚPIŤ EXTRAVAGANTNÉ UMELÉ MIHALNICE???? SOM VEĽKÝ FANÚŠIK UMELÝČH RIAS NO VŠETKO NA ČO SOM DOTERAZ NATRAFILA V RÁMCI SLOVENSKÝCH A ČESKÝCH E - SHOPOV A SHOPOV BOLI LEN ROZNE VARIANTY ČIERNYCH "PRIRODZENÝCH RIAS" ALEBO KOMBINOVANÝCH S NIEKOĽKÝMI ZLATÝMI ČI STRIEBORNÝMI TRSMI... MOMENTÁLNE BY SOM MALA ZÁUJEM O EXTRAVAGANTNÉ VARIANTY Z PERIA, MIHALNICE S GLITTRAMI, KAMIENKAMI A PODOBNE. ZATIAL SOM ICH PONACHÁDZALA LEN V ZAHRANIČÍ.:confused:
http://img.mimibazar.sk/foto-ssd/3/080729/10/c2791737.jpghttp://img.mimibazar.sk/foto-ssd/3/080729/10/c2791746.jpghttp://img.mimibazar.sk/foto-ssd/3/080729/10/c2791735.jpgNiečo podobné?... akú majú výhodu? Nie je Ti potom v tomto počasí teplo? ...videla som muža, ako nosí zo sebou uteráčik a utiera si pot z čela....my, čo máme od prírody malé ....riasy = dobrý nápad;)
Halli
25.07.09,20:06
Myslis mihalnice?


:D...to bude asi pre morskú pannu.
Designinka
27.07.09,07:08
jasne ze myslim mihalnice :)))))) minibazar hej no to naslo aj mne... ale rada by som nasla normalny obchodik co to ponuka, aby som neskor mohla byt normalny "staly zakaznik" :)))) aku maju vyhodu??? urcite nie ako potitka. No ale ALLA... zasmiala som sa aspon:) nie je to zla idea :))) Nema to nijaku inu vyhodu, než len ten "extra ordinary look" :) Jednoducho mám rada takéto výstrelky. A áno, mylsla som presne nejake take varianty ako sú na tých obrázkoch :)
Helik3
27.07.09,07:16
mne sa tiež páčia umelé riasy, ale skôr tie "prirodzené".
len by ma zaujímalo čím ich prilepuješ aby vydržali fakt dlho.
nie že by som mala problém s krátkymi riasami. skôr sa mi každé ráno nechce ráno dlho stáť pred zrkadlom a malovať ich, aby boli fakt viditeľne dlhé a krásne oddelené. čo sa snažím každé ráno o 4.15 hod. dosiahnuť!!! :o
účtovník 007
27.07.09,07:22
http://www.bodypaiting.cz/?p=productsList&iCategory=27&page=1

Na 2-3 strane by bolo možno niečo pre Teba a snáď pošlú aj na dobierku na SK.
Inak, keby som Ťa zbadala v takých vejárikoch:) veru by som od Teba zrak neodtrhla.;)
Designinka
27.07.09,08:16
Na 2-3 strane by bolo možno niečo pre Teba a snáď pošlú aj na dobierku na SK.
Inak, keby som Ťa zbadala v takých vejárikoch:) veru by som od Teba zrak neodtrhla.;)




:eek::eek::eek: TEN BODYPAINTING OBCHOD JE SUPEER :eek::eek::eek: HMMM SU TAM NIEKTORE Z VARIANTOV KTORE HLADAM. BUDEM IM MUSIET NAPISAT MAILA PRETOZE TAM NIKDE NIE JE NIC K TOMU, CI DODAVAJU NA SK, ANI O VYSKE POSTOVNEHO... ALE VELMI PEKNE DAKUJEEEM!!!!!... MMM UZ LEN ZOHNAT Z TYCH GLITROVYCH A KAMIENKOVYCH :D


HELIK 3.... JA SI NELEPIM MIHALNICE DENNE...POVEDZME ZE TIE "PRIRODZENE" SI LEPIM V ZAVISLOSTI OD MAKE UPU KTORY SI AKTUALNE ROBIM A CI MAM NA NE CHUT...PRETOZE NIE KU KAZDEMU TYPU MAKE UPU SA HODIA. A TIETO "EXTRA ORDINARY" MIHALNICKY SU ZASE TAKA CERESNICKA NA TORTE CO SA TYKA NOCNEHO ZIVOTA, OSLAV A PODOBNYCH AKTIVIT :))) NESPAVALA BY SOM S NALEPENYMI MHALNICAMI, NAKOLKO SU POSLEDNYM KROKOM MAKE UPU... DAVAJU SA UPLNE NA ZAVER A VECER KED IDES SPAT, MALA BY SI SA PEKNE ODLICIT A MIHALNICKY ODLEPIT A VLOZIT NASPAT DO KRABICKY ABY SI UDRZALI TVAR A ABY OPAT PEKNE PRILIEHALI, KED SI ICH BUDES ZASA NABUDUCE LEPIT. PLET SA POCAS SPANKU REGENERUJE, TAK JE DOLEZITE ABY SI JEJ DALA MOZNOST DYCHAT A ODDYCHNUT SI. KEBY SI SI ISLA LAHNUT S NALEPENYMI MIHALNICAMI A NEDOBRE ODLICENYMI OCAMI, RANO BY SI CITILA STIAHNUTU PLET A OCI BY BOLI "TAZKE" A UNAVENE.
AK VSAK CHCEŠ "NESMRTELNEJŠIE" MIHALNICE, ZVOL SI VODEODOLNE LEPIDLO A NEMUSIS SA BAT ANI DAZDA :)ODSTRANIS ICH POTOM V POHODE ODLICOVACOM.
MOZES NOSIT UMELE MIHALNICE HOCI AJ DENNE A NALEOPVACIA PROCEDURA TI S TROCHOU PRAXE ZABERIE TAK 5 MINUT. NAJDOLEZITEJSIE JE ABY PORIADNE DRZALI V OBLASTI VNUTORNEHO KUTIKA OKA... PRETOZE PRAVE TAM SA ZVYKNU NAJCASTEJSIE ODLEPOVAT. A TREBA ICH LEPIT CO NAJBLIZSIE K LINII VASTNYCH MIHALNIC.AK MEDZI TVOJIMI MIHALNICAMI A TYMI UMELYMI, OSTANE PREDSALEN PRESVITAT LINIA KOŽE, NIC SI Z TOHO NEROB A PREBEHNI TU OBLAST TEKUTOU LINKOU ALEBO OCNOU FIXKOU. UPLNE SPLYNU :).... ALEBOO SI JEDNODUCHO KUP CIERNE LEIPDLO NA UMELE MIHALNICE :D

..... ESTE JEDEN TIP.... AK POUZIVAS MASTNE OCNE TIENE, NELEP SI MIHALNICE.... VAKA MASTNEMU POVRCHU LEPIDLO NEBUDE DOBRE DRZAT... JE DOBRE VIECKA PREJST PRASKOVYMI TIENMI... AK NEPOUZIVAS TIENE, TAK PUDROM. :cool:
alla66
27.07.09,09:04
jasne ze myslim mihalnice :)))))) minibazar hej no to naslo aj mne... ale rada by som nasla normalny obchodik co to ponuka, aby som neskor mohla byt normalny "staly zakaznik" :)))) aku maju vyhodu??? urcite nie ako potitka. No ale ALLA... zasmiala som sa aspon:) nie je to zla idea :))) Nema to nijaku inu vyhodu, než len ten "extra ordinary look" :) Jednoducho mám rada takéto výstrelky. A áno, mylsla som presne nejake take varianty ako sú na tých obrázkoch :)
Ahojky, nie potítka...mihalnice slúžia ako vejáriky....http://s17.rimg.info/cbda1fd9a6bffd32bee1f88906ff7eda.gifpárkrát zamrkáš očami a nebudeš sa potiť ;):):D


PS: Chce sa vám skoro ráno vstávať kvôli mihalniciam? Nie je lepšie leňošiť v posteli ?http://s.rimg.info/177df9dd6eee56a20bf7107dbb152656.gif
funtastic
04.06.10,06:53
clubware.sk/kategoria/doplnky/umele-riasy/

a riasy sú náhodou spisovne, takže žiadne morské víly to nebudú mať na večeru, ale každá sexi kočka na očiach :)
Laco-monter
04.06.10,07:03
Riasy od firmy "landnlúk" a pery napichané botoxom aby ste vyzerali ako káčer Donald :D

a aby som nezabudol silikonové kozy aspoň 5-ky

Bože, prečo ste poniektoré také sprosté ???:eek:

Nemam nič proti decentnému make-upu , ale chodiť s xichtom nahrubo "omietnutým" , na to sa fakt nemusím pozerať.

Správny make-up a líčenie nemá byť veĺmi vidieť.

A hlavne nie tmavé očné tiene ,ako istá volebná líderka , čo vystupovala v relácii Na telo, vyzerala ako upír z filmu Van Helsing .:D
Danielle369
04.06.10,07:11
Laco bože čo ty sa montuješ do témy o kráse. Ty si chlap a chlap takéto veci nepochopí . Toto sú veci ktoré potrebujeme k životu ako vy potrebujete pivo a futbal. No
Laco-monter
04.06.10,07:16
Ja futbal k ničomu nepotrebujem, može mi byť ukradnutý, rovnako aj hokej... A pivo ? To si dám občas, keď je veľmi horúco ..
A chlapi sa musia montovať do témy o "kráse", lebo musí byť vyváženosť vo všetkom, aby sa neišlo do extrémov a ženy nezmýšľali ako Designinka.
Halli
04.06.10,07:42
Laci...také sprosté majú menšiu pravdepodobnosť, že si ich všimne múdry chlap :D
Lenka*1
02.07.10,13:03
Designinka a Koloriu v BA si uz navstivila? tam maju niekedy celkom fasa. a inak ja sa zasobujem podobnymi vystrelkami vacsinou na Interbeauty.