martinka_@zoznam.sk
27.07.09,13:24
Dobrý deň,
Prosím o radu, chcem dať zamestnankyni oznamenie o skonceni PP, je v skusobnej dobe a je na PN. Nasa personalistka vravi ze skoncenie pp bude napr. k 31.07.2009 ale ucinnost nadobuda skoncenim PN. Je to tak? Ako mám formulovat Oznámenie? prípadne ak by mal niekto vzor velmi by mi to pomohlo. dakujem
VERONIKA6
27.07.09,11:26
Dobrý deň,
Prosím o radu, chcem dať zamestnankyni oznamenie o skonceni PP, je v skusobnej dobe a je na PN. Nasa personalistka vravi ze skoncenie pp bude napr. k 31.07.2009 ale ucinnost nadobuda skoncenim PN. Je to tak? Ako mám formulovat Oznámenie? prípadne ak by mal niekto vzor velmi by mi to pomohlo. dakujem
Skúšobná doba sa predlžuje o čas prekážok v práci na strane zamestnanca.

Vzor:
Dňa .... sme uzavreli s Vami pracovnú zmluvu, v ktorej bola dohodnutá skúšobná doba v trvaní troch mesiacov. Oznamujeme Vám, že podľa
§ 72 ZP rušíme s Vami pracovný pomer v skúšobnej dobe ku dňu .......
drobeceva
27.07.09,11:28
Dobrý deň,
Prosím o radu, chcem dať zamestnankyni oznamenie o skonceni PP, je v skusobnej dobe a je na PN. Nasa personalistka vravi ze skoncenie pp bude napr. k 31.07.2009 ale ucinnost nadobuda skoncenim PN. Je to tak? Ako mám formulovat Oznámenie? prípadne ak by mal niekto vzor velmi by mi to pomohlo. dakujem
PP v skúšobnej dobe môžeš ukončiť aj počas PN.
Nutricia
27.07.09,11:35
skús pozriet §64ods.2
ak je daná zamestnancovi výpoved pred začiatkom ochrannej doby tak, že by výpovedná doba mala plynúť v ochrannej dobe, pracovný pomer sa skončí uplynutím posledného dňa ochrannej doby.....
toto je o výpovedi nie o skončení PP. Vy idete so zamestnancom skončit PP v skúšobnej dobe a nie dat mu výpoved podla §63 ku ktorému sa viaže §64 a nasl.
martinka_@zoznam.sk
27.07.09,11:36
dakujem vsetkym