olanka
27.07.09,17:53
Dobry den ,prosim vas ma niekto skusenosti s firmou euro business slovakia so sidlom v Banskej Bystrici, poskytuju vraj uvery za isty poplatok. Pravdepodobne som sa stala obetou podvodu ,po podpisani zmluvy vypytali si poplatok za sprostredkovanie uveru a potom sa po nich zlahla zem nefunguje žiadne telefonne čislo.Dakujem za odpoved.
lu.ka
15.08.09,18:31
zdravim Vas, poznam tuto spolocnost mala som dobru skusenost. v podstate sa Vam zo sidla ozvu sami ak ste dali seriozne kontaktne udaje.
hviezdy
17.08.09,06:14
Dobrý deň. Ja mám tiež záujem o úver z tejto firmy a preto si zháňam bližšie informácie. Zatiaľ sme v telefonickom kontakte a z ich prístupu som milo prekvapená, no predsa sa obávam. Lu.ka, máte s nimi už dlhšiu skúsenosť? Ďakujem.
Stanislav 1975
17.08.09,06:44
Ja neviem,požičky z takýchto všelijakých firiem- nemám k ním doveru- keď už tak radšej banku...
hviezdy
17.08.09,06:57
Ale keď máte zápis v bankovom registri, tak Vám nič iné neostáva. Aj napriek tomu, že som chcela ručiť nehnuteľnosťou v banke som nepochodila a dokonca mi bolo povedané, že mám ísť do nebankovej spoločnosti a potom môžem prísť.
Stanislav 1975
17.08.09,07:07
Ale keď máte zápis v bankovom registri, tak Vám nič iné neostáva. Aj napriek tomu, že som chcela ručiť nehnuteľnosťou v banke som nepochodila a dokonca mi bolo povedané, že mám ísť do nebankovej spoločnosti a potom môžem prísť.

OK,nevedel som,že máš zápis-ale fakt si daj pozor, lebo medzi takýmito požičkovými firmamy je strašne veľa..., no ako to povedať slušne...:confused:
A tykaj mi kludne...:):):)
Lianka
17.08.09,07:23
Dolezite je citat, co clovek podpisuje (zmluvu, obchodne podmienky) - a nasledne aj dodrziavat to, k comu sa zaviazal.
hviezdy
17.08.09,13:02
Je to pravda, že človek si musí dôkladne prečítať čo podpisuje. Keď som s nimi telefonovala, tak mi povedali, že pred tým ako zmluvu podpíšem si ju môžem dať skontrolovať svojmu advokátovi a až potom podpísať ak budem s podmienkami súhlasiť. Tak neviem, ale v mojej situácii je to asi jediné rozumné riešenie, lebo telefonovala som do viacerých firiem a už ten prístup bol celkom iný.
lu.ka
18.08.09,15:12
ale ano mam skusenost uz dlhsiu, som "nepriechodna" v banke z dovodu ze mam dve deti tak som to skusila. pravdaze som hladala ja a nasla som. velmi som sa potesila. je to seriozna spolocnost! samozrejme vsetci sme ludia a chybime preto dolezite je hlavne napisat skutocne a pravdive kontakty na seba telefon a e-mail aby vas mohli kontaktovat! priamo z firmy vas kontaktuju a daju vam info ake potrebujete. No opatrnosti nikdy nie je dost ako sa hovori tak si zmluvu skontrolujte! ja som problem nemala su to mily ludia odporucila som aj znamim a tiez su spokojny zatial ziadny problem :) len treba komunikovat
hviezdy
18.08.09,16:41
Ďakujem za pozitívnu informáciu, len mám problém, že treba vyplatiť dopredu nejakú splátku a s tým mám problém, lebo toľko financií nemám. Akú skúsenosť máte s tým vedia to nejako upraviť, alebo nie? Ďakujem
jozzo269
19.08.09,16:18
Dobry den mam velmi dobru skusenost s eurobusiness slovakia vybavoval som si hypoteku a nikde ma nevybavili a prisiel som o 18 tisic. V eurobusinuse som zaplatil zakladny poplatok a za 3 tyzdne som uz mal peniaze no proste super. Ak chcete mam na niektorych kontakt. Maju uvery aj pre zivnostnikoch. Pekny den prajem
hviezdy
20.08.09,06:12
Dobrý deň. Ďakujem za informáciu ja tiež skúšam už viac ako mesiac zohnať úver na splatenie iných a dosť nevýhodných, kvôli ktorým som sa dostala do registra a preto mi v banke úver zamietli a odporučili ma na nebankovú spoločnosť a keď budem mať všetko splatené mám sa vrátiť a potom mi ho poskytnú. Minulý týždeň som sa spojila s touto spoločnosťou no zatiaľ ma odrádza ten poplatok, lebo mi povedali, že sa jedná o 2x290Eur, lebo by som to potrebovala vybaviť v zrýchlenom konaní. Bol to aj u Vás tak vysoký poplatok? Ďakujem.
lu.ka
20.08.09,09:17
no s poplatkom asi neurobia nic, ja som zaplatila, urcite netreba platit pokial neni spisana ziadost o pozicku pripravte sa ked pred vami ziadost zacnu pisat vtedy je to v poriadku
Endžinka
20.08.09,09:24
Prečo sa obraciate na rôzne fin.spoločnosti s ktorími nemáte žiadne skúsenosti???Treba sa pozrieť akí úrok ste podpísali alebo ak máte internet tak si pozrite rôzne banky s rôznymi úrokmi a pod.podmienky,mes.splátky..
Ja osobne robím s financiami,ale nikto my neplatí žiadny poplatok ani neplatí žiadnu vopred danú splátku!!!
Viete dnes je podvodníkov veľa síce jednému pomôžu,ale ostatných piatich môžu podviesť.
bianta
20.08.09,11:19
Dobrý den pani alebo slečna Endžinka.
Čítal som váš príspevok, a musím naň apelovať. Prečo rozne fin.
spoločnosťi ???. No tí ľudia čo tu píšu, sú určite v bankovom, tak
aj nebankovom registry, a nehnutelnosť majú založenú, alebo
nie. Vy udávate, že pracujete z financiami, (tak sa pýtam z
akými)? Skúste teda osloviť polovičku z týchto inzertantov, a
uvidíme, či im pomožete. Musím povedať, že viem čo im poviete (
BOHUŽIAL, NEDÁ SA NIČ ROBIŤ ). Také sú vaše možnosťi. Tak
nechajme voľný priebeh tejto spoločnosťi, a tí čo u tej
spoločnosti, už zaplatili poplatok na úver, uvidíme či ho dostanú. Ja som si
tam tiež vybavoval úver, zaplatil som 145eur, tak uvidíme. Ak ho
dostanem, budem všetkých informovať. Mám na to 3 týždne, ale
ja dám mesiac, a uvidíme. Verte viem čo viem, a ak ho dostanem poviem vám viac.
Za pochopenie dakujem.
hviezdy
20.08.09,11:20
Tiež som sa obracala na banky, ale nikde som nepochodila, lebo som v registri a aj napriek tomu, že som chcela ručiť vlastnou nehnuteľnosťou. Vopred si síce banky nič neberú, ale potom si to pekne narátajú. A tiež v jednej nemenovanej banke mi povedala pracovníčka, aby som išla do nebankovky a keď si všetko vyplatím môžem prísť. Tak k akej pomoci sa vlastne človek v banke dostane? Z 13% vám dajú 11,5% a myslia si ako sme Vám pomohli. Toto je tiež moja osobná skúsenosť asi s pred 1,5 roka. Tak čo mi poradíte teraz?
bianta
20.08.09,14:53
Nemožete platiť 2x290, lebo to je 2x145eur. Keď ste to spravila, ako píšete je to chyba.
Táto správa je pre( hviezdy ) pisatela.
hviezdy
20.08.09,15:40
Nie zatiaľ som ešte nič neplatila, momentálne si ešte len zisťujem informácie o tejto firme.
bianta
20.08.09,15:58
Nie zatiaľ som ešte nič neplatila, momentálne si ešte len zisťujem informácie o tejto firme.


Verte o tej firme nič moc nezistíte. V čechách je to Euro Makler, asi tak.
lu.ka
21.08.09,07:04
1. o tejto firme sa daju zistit rozne informacie
2. spolocnost má zastupenie vo viacerích krajinach
3. Nerozumiem preco sa niektori zakomplexovani ludia snazia znechutit zivot tím ostatnim, JA SOM BOLA TIEZ NAIVNA A POCUVALA SOM NAZORY TICHO LUDI ALE JEDNEHO DNA SOM POVEDALA DOST!!! MAM SVOJ ROZUM SVOJE SCHOPNOSTI!!! A VIETE CO SA STALO? Z MAMICKY DVOCH DETI, KTORA OSTALA KVOLI CHLAPOVI POMALY NA ULICI SA STAL NIEKTO! A PRAVE VDAKA EURO BUSINESS SLOVAKIA PRETOZE VDAKA NIM MAM TERAZ BYT! POVEDZTE MI VY MUDRE HLAVY Z BANKY?? DALI BY STE BYVANIE MAMICKE S DVOMI DETMI? DALI BY STE MOZNOST CLOVEKU, KTROY SA NECHTIAC DOSTAL DO PROBLEMOV? JAJ TAK AKO TU BOLO SPOMENUTE POKRCITE PLECAMI A TO JE VSETKO!!!! HLAVNE ZE HUNDRETE A ODRADZATE!!! NECHAJTE LUDI SLOBODNE ROZHODNUT SA
lu.ka
21.08.09,07:35
na prijate peniaze Vam urcite musia vystavit prijmovy doklad vo vyske 145 eur alebo expres 290 eur viac nie menej tiez nie menej a zaroven vam do ruk dat zmluvu - kopiu
jozzo269
21.08.09,17:22
Ty ma presvedcili ze eurobusiness funguje lebo firma je vyborna len niektory obchodnici klamu a neplatia poplatky na spolocnost. Ale su tu aj dobry kudia daju vam pravdive informacie a vy uver dostanete.
hyrou
21.08.09,17:33
Ahojte mozem s vami len suhlasit ale davajte pozor na ich veduceho pana ing. Svobodu on klame ludi bol zamnou v trebisove zobral 245 eur a povedal mi ze ma nejaku aktivaciu zdarma a urok mam 3 percenta rocne na nejakej hypo a ze ked budem pracovat tak mam uver do 48 hodin a on mi da tisic kontaktov. Ak chcete uver od eurobusinessu tak ano oni Vam ho vybavia len ruky prec od chudaka Svobodu co ho nevyhodite?? takeho este podporujete??? tak pridete o spokojnych klientov :mad:
jolano
21.08.09,17:55
Dobry den prajem mna tiez ten pan Svoboda oklamal ja mu neverim a aj ta pani Tomekova zavadza od tych dvoch ruky prec ale su tu aj poctivy ludia tak treba stretavat len tych dobrych. Pocula som ze ich riaditelka je velmi dobry clovek tak chodte radsej zanou mne robila Tomekova uver a chcela aj poplatok za aktivaciu ale som jej nedala xixi ale firma je velmi dobra ma skvele uroky;)
hviezdy
22.08.09,11:00
A máte ten úver vybavený aj bez toho poplatku, lebo odo mňa ho chcú a až potom že môžeme podpísať zmluvu.
Stanislav 1975
22.08.09,11:28
A máte ten úver vybavený aj bez toho poplatku, lebo odo mňa ho chcú a až potom že môžeme podpísať zmluvu.

Ja neviem moja,mne sa to cele nezda!najskor dopredu nejake peniazky a az potom uver?zvlastne jednanie...A kde mas istotu,ze ti ten uver daju?je to v zmluve podchytene?asi nie,ze?ja mam obavy,ze sa popalis...
lu.ka
23.08.09,05:06
Pozrite sa ti ludia, ktori s Vami spisuju ziadosti su len obchodni zastupcovia-sprostredkovatelia a koniec koncov vsetci sme len ludia spekulanti posudme sami seba a pravdivo zhodnotme je to tak.
Je pekne ze tu niekto ma krasne filozoficke vyroky ked sa nimi nedrzi a osobnostne nerastie keby totak bolo vsak stanislav vieme ze nemotame ludom hlavy a nenanucujeme svoj nazor.
A k tej opatrnosti: ako uz dobre viete ja som o uver ziadala zaplatila som a mam sa faj. Co s tým poplatkom? Jednoduche! vylozim peniaze na stol pockam si kym zmluvu spise podpise poda mi ju na podpis podpisem a spolu s podpisanou pockam si na prijmovy doklad a spolu s prijmovym dokladom mu dam do ruky peniaze on mi este da kopiju zmluvy a je to hotove. A chudacisko ak peniaze neozdvedie ma poriadny problem. zistila som si ze im naparia riadne pokuta a teda su riadne masne.
Mna uverar konkaktoval do tyzdna a do dvoch mesiacov som byvala. Nieje co riesit - okrem obchodakov ak sa vam nezda pytajte si kontakt na druheho
krater
23.08.09,19:09
Som rada ze som o tejto "uzasnej" firme nieco nasla porada ma zase nesklamala.
S hrozou sme zistili ze nasa 70r mama spisala zmluvu s tymito "mecenasmi" v okoli BB si vedia zgustnus a maju z toho priam zlatu banu. Ked vypadol zo zmluvy prijm.pokl.doklad na sumu 145€ bolo mi vsetko jasne. Poplatok za spracovanie ziadosti o uver to nemyslite vazne dochodkyni s minimalnym dochodkom. Je viac ako jasne ze i ked sa potrhaju panko ktory poplatok od mami zobral vie ze nema sancu pri posudeni bonity ziadatela aj tak sa milo tvari vystavi doklad skesuje poslednych 145€ co mama ma a zmluva ostava unho v taske velmi pochybujem o tom ze ju niekto este bude "posudzovat". Ked som si blizsie zmluvu prestudovala zistila som ze nie je ani riadne vypisana a cuduj sa svete chybaju tam tie najzakladnejsie udaje ktoru su potrebne pri scoringu silno pochybujem ze im na posudenie staci meno datum narodenia ci telefonne cislo. Nie je tam ani vyska pozadovaneho uveru ci pozicky chyba tam prijem ziadatela! V podmienkach zmluvy je jasne napisane ze uver sprostredkuvaju s inymi financnymi instituciami tak kam pojdu s neuplnou zmluvou kde chybaju najzakladnejsie udaje??? Akurat tak na toaletu.
Je mi zle s tychto novodobych uzernikov :mee: ktori sa prizivuju na financnej tiesni ci neznalosti ludi. V podmienkach zmluvy su spomenute dalsie poplatky pri kladnom skoringu 57€ pri podpisani zmluvy o poskytnuti uveru 5% z ciastky!!!! Zda sa vam to normalne? Lebo mne nie a budem to riesit pojdem po nich ako po udenom :rolleyes:
Tlacivo je v SKK vsetky sumy su neni uvedene v €. Zmluva bola podpisovana v maji okrem listu ktory prisiel o tri dni po podpise kde ziadaju prefotene doklady od vtedy nic ticho a to presli 4 mesiace ked mama volala co je s pozickou bola jej povedane ze sa posudzuje!!!
jolano
24.08.09,06:01
joj ale su tu ludia ktory vymyslaju za ziadost sa plati len 145 eur a nie viac tak neoblbujte. A ceny su v eurach ale vy ste tu ziadost nevideli ani z lietadla a idete tu niekoho odsudzovat a ak z vasou mamou niekto spisal zmluvu tak ten uver dostane. Ale ja pochybujem ze vy ste tu ziadost videli len chcete pospinit firmu. My co sme tie peniaze dostali tak vieme o com hovorime a vy co ste nedostali tak vy tie peniaze nechcete a nie ze vam ich firma nedala. Ludia nedajte sa zbalakat provokatermi ak peniaze potrebujete dostanete ich a castokrat vam zachrania strechu nad hlavou:---
bianta
24.08.09,06:35
Ahoj krater.
Veľmi by ma zaujímalo, kďe ste bola, keď vaša matka si požičal od tej spoločnosťi, a teraz to ideťe odsudzovať. Ak ste jej rodinný prís., tak ste jej mali požičať vy, a nemusela žiadať finančnú spoločnosť, a nie sa tu vyhrážať z (údeným).Toto je na veľké dúmanie.


Oslovujem aj tých, ktorým táto spoločnosť pomohla, aby týchto ľudí aj poinformovali, ako dlho trvalo vybavenie úveru, a kedy vám prišli peniaze na pomoc ( a to doba trvania ). Potom sa tu nebudú písať vtákoviny a dohady. Za pochopenie ďakujem.
krater
24.08.09,08:12
prosim vas ludia vy ste naozaj taki obmedzeni na zaklade coho jej ten uver nakoniec vybavia ked tam nie su vypisane udaje ktore su tam predtlacene skratka panko ich nevypisal lebo vedel ze nema sancu nieco dostat len aby to vyzeralo ze sa bude nieco diat a aby skasiroval 145€ tak sa tvaril dolezito a napisal na zmluvu jej meno a adresu..
Staremu cloveku ani rodinny prislusnici nepomozu ked ma pocit ze ma vsetko pod kontrolou nebojte aj vy sa do toho veku dostanete resp. vasi rodicia. Ako vam mam napisat ze mama obhana peniaze na 30tis hrnce lebo bola na prezentacii kde dostala kilo cukru myslite si ze sa vam s tym pochvali :mad:
To mi tu naozaj vy "spokojni" chcete tvrdit ze je to v poriadku vypytat 145€ za spracovanie udajov ked panko do zmluvy vypisal len inicialy. A dobre si precitajte to drobne pismo na konci zmluvy kde mate po vyplateni uveru zaplatit euro business slovakia 5% z celkovej pozicanej sumy.
A jedine eura a sumu v eurach vidim na prijmovom pokladnicnom bloku. Z celej tej "uzasnej" dokumentacie je najvzorovejsie vypisany prijmovy pokladnicky doklad :rolleyes: zaujimave.
Vy nie ste asi ani tak "spokojni "klienti ako "nahanaci" ziadatelov preto take chvaly :D
krater
24.08.09,08:14
joj ale su tu ludia ktory vymyslaju za ziadost sa plati len 145 eur a nie viac tak neoblbujte. A ceny su v eurach ale vy ste tu ziadost nevideli ani z lietadla a idete tu niekoho odsudzovat a ak z vasou mamou niekto spisal zmluvu tak ten uver dostane. Ale ja pochybujem ze vy ste tu ziadost videli len chcete pospinit firmu. My co sme tie peniaze dostali tak vieme o com hovorime a vy co ste nedostali tak vy tie peniaze nechcete a nie ze vam ich firma nedala. Ludia nedajte sa zbalakat provokatermi ak peniaze potrebujete dostanete ich a castokrat vam zachrania strechu nad hlavou:---
ano lebo je uplne normalne ze podpisete zmluvu v maji a do augusta po vas ani pes nestekne ked uz si vybavenie predplatite 145€ by som ine sluzby ocakavala. Praveze ja som tu zmluvu videla a eura su len na pokladnicnom bloku vsetky cifry a sumy su v SKK naco vyhadzovat peniaze za nove "imaginarne" zmluvy nie.
artuš
24.08.09,13:59
Dobrý deň, tiež máme od minulého piatku skúsenosť s eurobusinessom, teda "zatiaľ" len mama zaplatila tých 145 eur a teraz, chúďa, čaká, čo sa bude diať.... Veľmi rada by som to vedela aj ja!!! Môže mi to, PROSÍM, niekto bližšie priblížiť? ...niekto, kto má s tým skúsenosť??? Ako som mamine povedala, čo som sa tu dočítala, začína sa už troška báť, či to nie je habaďúra jak svet.. Jupí, a to som jej na tú splátku požičiavala peniažky ja...
wildo
24.08.09,14:28
je to jedina spolocnost "S"ktora dokaze "P"pomoct v dnesnej dobe ludom s uvermi,"A" aj ked mate problemy, "M" exekucie, čo napriklad taky zacinajuci zivnostnik ziadna "S" banka na slovensku mu nepozicia "P" peniaze na podnikanie "A" kazda ma stanovene "A" ze musi byt aspon dva roky na zivnosti, a "M" zacinajuci ? nema narok, mi mu vieme"!" pomocť, sprostredkovat uver podla želania.,
lu.ka
24.08.09,15:00
takze este raz pre niektorích, ktorím to nie je jasne! ziadala som o uver a bez problemov som ho do troch mesiacov dostala po podpisani ziadosti do jedneho tyzdna ma kontaktovali z banskej bystrice najskor telefonicky potom pisomne. este raz si overovali ci naozaj chcem uver v akom rozsahu a povedala som im aj dovod - kupa bytu.
V dvoch bankach mam znamosti na vrchom manazmente ked som ich panov kamaratov ako sa nazyvaju poziadala o uver a o peniaze poslali ma do hája!!!! tak o com toto je mi povedze???? svinstvo banky su taze iste svin..tva ako aj ostatne institucie len im blbi slovaci doveruju lebo maju v nazve banka fuuuj
spat k euro businessu - robia tam obchodni zastupcovia tak ked chcete svinit tak na JEDNOTLIVCOV;) A NIE NA CELU SPOLOCNOST;) - jedna vec
druha vec ked Vam nieco hovoria tak pocuvajte a pytajte sa a nemiesajte si kavu ako moja kamaratka, ktora tiez bola z toho po prvom raze blba a spinila a ked som jej este raz zopakovala skutocnosti povedala to vázne?? na zasmiatie brr - a bola s tym istym clovekom co ja bo som ho odporucila a viem na beton ze pomaly kazdemu opakuju ako papagaje to iste!!!
A KTEJ VASEJ MAMICKE PROSIM VAS PEKNE AKO TU BOLO SPOMENUTE PRECO STE JEJ NEPOZICALI PENIAZE VY????? PRECO JEJ NEPOMAHATE KED CHUDERA SA MUSELA OBRATIT NA CUDZICH LUDI????? BY SOM SA HAMBILA NADAVAT VO VASOM PRIPADE A RADSEJ BY SOM ZOBRALA TEDA TELEFON A PREDSTAVTE SI OKREM TICH PARAGRAFOV SU TAM AJ TELEFONNE CISLA KDE SA MOZETE OBRATIT.
A NA ZAVER CHUDACI V BYSTRICI MAJU TOLKO PRACE ZE SKOR AKO O TRI MESIACE VAM UVER NEVYBAVIA A UZ VOBEC NIE KED NEKOMUNIKUJETE S NIMI PISOMNOU ALEBO TELEFONICKOU FORMOU!!!!
JAJ AKO JA MILUJEM LUDI KTORI SVINIA ALE NECINIA A NEVEDIA SA POHNUT A RIESIT DOMA SVOJE PROBLEMY RADSEJ OBLBOVAT FUUUJ:eek:
wildo
24.08.09,17:24
potrebujete poradit? Pricestujem kamkolvek. SPAM
krater
24.08.09,18:41
hahaha takze vsetci pochlebovaci eurobusnissu a podobni ste jasni. a neboli ste na prednaske kde hladali "obchodnych zastupcov???"
Ja som dnes panovi volala a chcela od neho vysvetlenie preco nie je zmluva riadne vyplnena a vyplnil v nej len inicialy poviem vam hovor bol zaujimavy ehhhhhhm nooooooo vieeeeete ehhhhhhm ja vaaaaaaam nerozumieeeeeem vy ste pravnicka? Asi nemaju celkom ciste svedomie co poviete?
Takze naozaj treba zaplatit 145€ a oni sa vam "potrhaju" o vybavenie uveru.
Vcera som si presprtala cely net o tzv. "prvom uverovom hypermarkete" alias eurobusiness ci v cechach real market no na tej diskusii sa stretlo dost nestastnikov ktori zaplatili 4100cz a nic z toho len zmluva a prijmovy pokladnicny doklad po podpise zmluvy ani obraz ani zvuk. Dokonca sa do diskusii zapojil clovek ktory bol na prednaske ako to funguje lebo chcel pre nich pracovat ako sprostredkovatel samozrejme ze zaplatil poplatok a ked si vypocul ako ma byt presvedcivy a hlavne ked neodide s prvotnym poplatkom bude mat sankcie povedal ze to v zivote robit nebude lebo na to nema zaludok. U nas je to teraz asi novinka alebo sa to rozmaha ale vsadim sa s vami o cokolvek ze o nich este budeme pocut ci citat a nebudu to chvaly!
Mimochodom vy nerieste kto ma mame pozicat a preco jej my nepoziciame a ze si musi poziciavat od inych vek rozumu zial neprida a este ked sa k tomu pripoji dovercivost a naivita cloveka ze sa mu pomoze!!!
Laskavo prejavte trocha inteligencie a venujte sa danej teme tym ze ma budete spinit vasich podvodnych chlebodarcov neocistete!!!
Stale mi nikto z vas neodpovedal ako je mozne ze v zmluve chybali zakladne udaje k posudzovaniu bonity ziadatela vie mi niekto odpovedat??? Lebo nemusim byt ani priemerne inteligentny a financne zdatny aby som zistila ze bonita ci scoring za ktory platite v poplatku 145€ co je uvedene aj v ich zmluvnych podmienkach sa robi na zaklade udajov a financiach cize prijmoch a vydajoch ziadatela ci vyske pozicky!!!!!
Ja ich budem sledovat to mi verte este sa tu nasmejeme :)
krater
24.08.09,18:46
mila luka z tvojich jednostrannych nezmyselnych prispevkov je mi jasne kde zarabas na chleba od kolkych sa ti tento tyzden podarilo vylakat 145€ :) od kolkych nestastnikov, starych ludi, naivnych mladych ludi vo financnej nudzi si vyzbierala poplatok za "spracovanie"????
lu.ka
25.08.09,04:18
mila zlata krater! joj ako sa milis ja pracujem vo vydavateľstve -V JAGE AK TI TO VOBEC NIECO HOVORI!!!!!! :cool: a nie v eurobusinesse a mam tolko roboty ze toto by som urcite nestihala!!!!! takze moj uspek je teda nula :D ale vidim ze niekto si svoj komplex odbavuje paradne.
a tiez som mala obavu ked som brala uver a tiez som zistovala a viem ze firma je cista. co sa týka obchodakov joj to je o inom. A LASKAVO DRAHA ALEBO DRAHY KARTER PYTAJ SA NA FIRME A NECH POTRESTAJU JEHO PRECO DAVAJ HALUZOVE OTAZKY VEREJNOSTI MI SME TI TU ZMLUVU NEROBILI ANI NEMAME KONTAKTY NA FIRMU.... TAK BUD MUDREJSIA/SI A ZAVOLAJ NA FIRMU CISLA V ZMLUVE MAS JA SOM SI JU DALA PRESTUDOVAT PRAVNIKOVI A CISLA TAM SU NOOO NECH TI DAJU ODPOVED CO MI SME ICH POSKOKOVIA???? TOTO MAM RADA OTAZKY NA VEREJNOST TYPU BYT CI NEBYT SI SMIESNA HAHAHA :D A TAK TROCH AJ TRAPNA
krater
25.08.09,05:01
Mila Luka dufam ze vo vydavatelstve nekorigujes texty pripadne nedohliadas nad pravopisom :)
Ale to je tvoja vec pokial viem prvotna otazka na tejto diskusii je ci niekto ma skusenosti s eurobusinessom preto som aj reagovala a napisala vlastnu skusenost cize ZLUUUUU!!!
To ze som sa vas spytala preco na zmluve chybaju udaje a ci su spravne je samozrejme kedze sa vas tu zrazu v priebehu dvoch dni REGISTROVALO tolko "SPOKOJNYCH" ziadatelov co je tiez na uvazenie. Kto by mal byt kompetentnejsi okrem ehhhhmkajuceho podvodneho sprostredkovatela ludia ktori maju od nich vybaveni uver nemyslis :)
artuš
25.08.09,07:00
Lu.ka, dík za info...to, že peniažky sú vybavené do 3 mesiacov..SUPER!!!!! Mamina sa "teší" ako dieťa hračke. Totiž, jej obch.zástupkyňa (v tomto prípade) nabulikala, že po zaplatení tých 145 eur jej prídu nejaké údaje a papiere, čo má kam prefotené poslať a do 2! dní má peniaze na účte :mad:. Peniažky potrebuje súrne, preto sa jej to zapáčilo... A k tomu, že prečo chuderkám mamám nepožičiame my -deti, rodina..: drahá moja, keby som jej vedela pomôcť s týmto problémom TI GARANTUJEM, že moja mama by nikam na žiadnu pôžičku nevolala, pretože v prípade mojej pomoci by to už nepotrebovala! A vieš, ako som jej teraz požičala tých 145 eur? Nemám vo vrecku, ani usporené...pretože som jej chcela VEĽMI POMÓCŤ, tak som si pri malom dieťatku na materskej požičala od Providentu 200 eur, len aby mala na tú všivavú splátku!!!!!!!!!!!!!!! Tak tu prosím nesúď ľudí, ktorí síce požičajú rodičom, no a zrovna ty nevieš akým spôsobom..! Vieš, u mňa platí: MÁM JA - MAJÚ MOJI NAJBLIŽŠÍ... Ak konečne nastúpim po MD do práce, neverím, že sa pri podobnej diskusii ešte stretneme.
wildo
25.08.09,11:36
hahaha takze vsetci pochlebovaci eurobusnissu a podobni ste jasni. a neboli ste na prednaske kde hladali "obchodnych zastupcov???"
Ja som dnes panovi volala a chcela od neho vysvetlenie preco nie je zmluva riadne vyplnena a vyplnil v nej len inicialy poviem vam hovor bol zaujimavy ehhhhhhm nooooooo vieeeeete ehhhhhhm ja vaaaaaaam nerozumieeeeeem vy ste pravnicka? Asi nemaju celkom ciste svedomie co poviete?
Takze naozaj treba zaplatit 145€ a oni sa vam "potrhaju" o vybavenie uveru.
Vcera som si presprtala cely net o tzv. "prvom uverovom hypermarkete" alias eurobusiness ci v cechach real market no na tej diskusii sa stretlo dost nestastnikov ktori zaplatili 4100cz a nic z toho len zmluva a prijmovy pokladnicny doklad po podpise zmluvy ani obraz ani zvuk. Dokonca sa do diskusii zapojil clovek ktory bol na prednaske ako to funguje lebo chcel pre nich pracovat ako sprostredkovatel samozrejme ze zaplatil poplatok a ked si vypocul ako ma byt presvedcivy a hlavne ked neodide s prvotnym poplatkom bude mat sankcie povedal ze to v zivote robit nebude lebo na to nema zaludok. U nas je to teraz asi novinka alebo sa to rozmaha ale vsadim sa s vami o cokolvek ze o nich este budeme pocut ci citat a nebudu to chvaly!
Mimochodom vy nerieste kto ma mame pozicat a preco jej my nepoziciame a ze si musi poziciavat od inych vek rozumu zial neprida a este ked sa k tomu pripoji dovercivost a naivita cloveka ze sa mu pomoze!!!
Laskavo prejavte trocha inteligencie a venujte sa danej teme tym ze ma budete spinit vasich podvodnych chlebodarcov neocistete!!!
Stale mi nikto z vas neodpovedal ako je mozne ze v zmluve chybali zakladne udaje k posudzovaniu bonity ziadatela vie mi niekto odpovedat??? Lebo nemusim byt ani priemerne inteligentny a financne zdatny aby som zistila ze bonita ci scoring za ktory platite v poplatku 145€ co je uvedene aj v ich zmluvnych podmienkach sa robi na zaklade udajov a financiach cize prijmoch a vydajoch ziadatela ci vyske pozicky!!!!!
Ja ich budem sledovat to mi verte este sa tu nasmejeme :)


TOTO čo ste napisali je blbosť do neba volajuca - """hlavne ked neodide s prvotnym poplatkom bude mat sankcie""""".
Ked niekto chce pospinit meno spolocnosti , nech sa mi to skusi povedať do očí, takymto ohovaraniam neverým.
krater
25.08.09,12:30
prosim citajte pozorne ked uz reagujete. Pisala som o ceskej diskusii kde ludia pisali o "prvom uverovom hypermarkete" nevolal sa eurobussnis ale real market!!! Ale koniec koncov ide o to iste vy ste mozno poplatky neplatili ved sa im to za vas vrati cez ziadatelov ;)
wildo
25.08.09,13:11
ako som uz pisal rad sa svami vsetkymi stretnem osobne, pokial mate milne informacie, pokial ste v uverovom registry ziadna banka vam nevijde k ustrety - nech sa paci kolko potrebujete? Takuto otazku nedostanete v ziadnej banke, ste v registry a tym to konci, u nas nie pomozeme vam aj ked mate problemy, aj ked je exekucia na dome, viac informacii rad poskytnem (SPAM SPAM),. stale sa tu piše o poplatku ano plati sa, kto vam bude dnes robit zadarmo, kazdy hovorí v banke poplatok nepítaju ano je to pravda a daju vam uver v banke??? Je plna kopa aj inych spolocnosti Proficredit, pohotovost, ziadaju zas velke uroky, so spltnostou 1 rok, alebo tyzdenne splatky.
Spolocnost vybaví uver kazdemu ale len ked klient spolupracuje, a vy ktory ste podpísali ziadost a do dnesneho dna ste nic nedostali obzrite sa za seba co ste spolocnosti zabudli poslat, ake podklady od vas ziadala a nedodali ste jej...
artuš
25.08.09,14:35
Stanislav 1975...ďakujem! ;)
lu.ka
25.08.09,16:11
ano ale ja som hovorila o peniazoch na byvanie teda nadobudnutie nehnutelnosti a nie o financnej pomoci pokial viem kamarat dostal peniaze do tyzdna!!!! Druha vec: ja som tiez na materskej si predsav mam dvojrocne decko a divne je ze pracujem waw len som akosi nemala tri melony na byt :))) a nebavilo ma zivit niekoho kto drieme na vavrinoch....
Krater:uprac si pred vlastnym prahom a potom ries druhích ludi vidim ze ty riesis najskor druhích a potom seba. keby to bolo naopak pytala by si sa na toho zastupcu a riesila by si ho na firme a nie na porade.sk :))) dost divny postup mas... a do toho co ja robim v jage ta vies co...
artuš
25.08.09,17:08
...to je ozaj divné, že pracuješ..waaaww :--- A určite dám všetkým vedieť, ako to dopadlo!!! ;) - s peniažkami, samozrejme.
lucikmicik
26.08.09,05:28
Zdravim, kedze aj ja som povodne mala zaujem o pozicku z uz spominanej spolocnosti, pokusala som sa co to si o nej pozistovat. A taktiez sme si dohodli stretnutie s poradkynou. Konalo sa vcera, t.j. 25.08., cize moje pocity a dojmy su este cerstve. A musim povedat, ze uplne zle. Pani poradkyna, inak oblastna veduca!, mi neposkytla ziadne relevantne informacie. Na vsetky moje otazky odpovedala rovnako, a to "neviem". Nechcela mi prezradit ani len to, s akymi bankovymi a nebankovymi subjektami spolupracuju, dostala som z nej len tolko, ze samotna spolocnost euro business je dcerou nejakej spolocnosti zo svajciarska. Doslovne.
Ale samozrejme nezabudla trikrat podotknut, ze minuly mesiac kladne vybavili 800 ziadosti.
Skoring - nejde mi do hlavy, preco ked prejdete po prvy raz, ako je mozne, ze uz druhy, ci nebodaj treti uz nemusite? Zvlastne, ale nedokazala mi to nijakym rozumnym sposobom vysvetlit.
Taktiez sa mi nezda postup, najprv daj peniaze - potom sa s tebou bude bavit nas uverovy specialista.
Ako jedine pozitivum beriem to, ze peniaze neslubovala ihned, ale upozornila nas vopred, ze budeme cakat minimalne 3 tyzdne az mesiac.
Moj celkovy dojem z tejto pani bol, ze nas cielene zavadzala a podavala ak uz nie nepravdive, tak minimalne zahmlene info.
krater
26.08.09,06:14
Dakujem za prispevok konecne nejaky racionalny nestranny nazor ktory zhodnocuje danu firmu podla dojmu. Podla nasej neuplnej zmluve cakame na vyhodnotenie ci vysledok 4 mesiac nikto sa uz neozval a nikto nic neriesil ani kladna odpoved ani zaporna. Tiez zo zmluvy clovek pochopi ze oslovuju rozne bankove ci nebankove spolocnosti ale ktore ani srnka netusi.
Wildo by nas mohol poinformovat kedze som pochopila ze pre nich pracuje??? ;) s kym to vasa "spolocnost" vlastne spolupracuje so SEFTOM ked nakupuju vo velkom prijmove pokladnicne doklady? :)
Miriam555
26.08.09,06:35
Dobry den, som rada, ze som tuto diskusiu nasla, lebo zajtra sa mame stretnut s ich obch.zastupkynou. Tak ak som tomu dobre rozumela, to ze zaplatim poplatok, to vobec este nie je iste ze nejaky uver dostanem. Oni iba sprostredkuvavaju uvery od dalsich spolocnosti ? Dobre tomu rozumiem ? Tak vazne uvazujem ci je to seriozne :-(
lucikmicik
26.08.09,06:58
Pre: Miriam555

Dobry den Miriam, v mojom pripade to prebiehalo tak, ze poradkyna si od nas vypytala OP, z ktoreho telefonicky nadiktovala udaje - RČ, kolegyniam na centrale, nasledne nam prisla sms, v ktorej mame podla jej slov na 99% predschvaleny uver (uz vyssie spominany skoring). Mate 7 dni na to, aby ste zaplatili poplatok 145 Eur (kedze sme brat uvery dvaja, bolo by treba uhradit 2x145 Eur). Az potom sa naozaj zacne nieco diat. Ak cez skoring, teda preverovanie neprejdete, poplatok neplatite. Ale ak zaplatite poplatok a cez uveroveho specialistu sa prepracujete az ku zmluve o uvere a zmluvu nepodpisete (z akehokolvek dovodu), v tom pripade Vam poplatok uz vrateny nebude. Tak som to aspon pochopila zo slov poradkyne.
Ale inu skusenost nemam, kedze dalej sme sa neprepracovali (uver, pozicku neberieme), nechcem sudit, ci je samotna spolocnost seriozna alebo nie.
krater
26.08.09,07:01
Dobry den, som rada, ze som tuto diskusiu nasla, lebo zajtra sa mame stretnut s ich obch.zastupkynou. Tak ak som tomu dobre rozumela, to ze zaplatim poplatok, to vobec este nie je iste ze nejaky uver dostanem. Oni iba sprostredkuvavaju uvery od dalsich spolocnosti ? Dobre tomu rozumiem ? Tak vazne uvazujem ci je to seriozne :-(
miriam je to na tebe ale ja by som s nimi nechcela nic mat urcite bude sprostredkovatel mily presvedcivy a velmi mu bude "zalezat" aby ti pomohli bude ti mavat pred nosom so zmluvou a hlavne s prijmovym pokladnicnym dokladom na 145€. :)
V zmluve je napisane ze oni uver ani pozicku neposkytuju ale zhanaju institucie ktore ti pozicaju nechapem to celkom lebo presne to iste mozes urobit aj bez nich a usetris 145€ popripade najdes si niekoho kto ti pozicia a platis jemu poplatky takto platis eurobusinessu a ked aj mozno niekoho najdu aby ti pozical platis aj im poplatky (v co ja potom vsetkom co o nich viem silne pochybujem ze sa este ozvu a peniaze dostanes) a ked ti ta nimi najdene institucia pozicia ze tej ciastky este platis eurobusinessu 5% za sprostredkovanie ale naco potom vznikla spolocnost eurobusiness? tomu v celku nechapem ale niekto mal "dobry" napad ako zarizovat
krater
26.08.09,07:10
no zaujimave povedzte mi kde v ktorej krajine vam vypocitaju a zhodnotia skoring na zaklade udajov z OP a rodneho cisla :) takze v kancelarii eurobusinessu sedi kolegyna so sluzobnym mobilom tak jej sprostredkovatel zavola nadiktuje udaje ona si par krat odchlipne z kavy zbehne na WCko a potom napise smsku "vas uver je predschvaleny na 99%" juuuuuuj mileeeeee to sme sa nasmiali vedela som ze to bude zaujimave ;)
hviezdy
26.08.09,07:12
Skúste si tiež pozrieť aj iné stránky ohľadom pôžičiek. Ja viac ako mesiac chodím po internete a hľadám niekoho kto by mi pomohol s vybavením. Našla som toľko veľa spoločností, že by ste sa až čudovali, ale viac ako polovica si pýta poplatok. A sú to spoločnosti od východu až na západ. A ešte niečo. Zistite si v banke koľko zaplatíte za vybavenie úveru. Keď som sa o to pokúšala ja tak na ponuke bola suma okolo 280 Eur. Tak aký je v tom rozdiel? Iba taký, že väčšinou Vám v týchto spoločnostiach úver dajú a v bankách nie, lebo máte zápis v registri.
lucikmicik
26.08.09,07:26
no zaujimave povedzte mi kde v ktorej krajine vam vypocitaju a zhodnotia skoring na zaklade udajov z OP a rodneho cisla :) takze v kancelarii eurobusinessu sedi kolegyna so sluzobnym mobilom tak jej sprostredkovatel zavola nadiktuje udaje ona si par krat odchlipne z kavy zbehne na WCko a potom napise smsku "vas uver je predschvaleny na 99%" juuuuuuj mileeeeee to sme sa nasmiali vedela som ze to bude zaujimave ;)
Tak to s tym wc-kom ma dostalo :) Asi 20 minut sa pani poradkyna snazila na centralu dovolat a ked jej nikto nezdvihal telefon, tak len tak mimochodom spomenula, ze kolegyna zrejme odbehla na wc-ko. Zrejme schvalovali niekoho ineho :)
Miriam555
26.08.09,07:29
no zaujimave povedzte mi kde v ktorej krajine vam vypocitaju a zhodnotia skoring na zaklade udajov z OP a rodneho cisla :) takze v kancelarii eurobusinessu sedi kolegyna so sluzobnym mobilom tak jej sprostredkovatel zavola nadiktuje udaje ona si par krat odchlipne z kavy zbehne na WCko a potom napise smsku "vas uver je predschvaleny na 99%" juuuuuuj mileeeeee to sme sa nasmiali vedela som ze to bude zaujimave ;)


:D tak teraz som sa dobre nasmiala.. hm, nieco na tom bude. Asi zajtrajsiu cestu autom vylucim a usetrim aspon benzin. Nam prisla sms o schvaleni :) , ziadne predschvalenie :)
Mna najviac zarazilo to, ze obch.zastupkyna nam povedala, ze sa mame stretnut niekde na kave, lebo im prerabaju kancelariu :eek::eek: a ak sme chceli vediet vysku mesacnej splatky, tak sa neozyva.... nuz uz viem preco. Mna snad porazi.....

Ale inak diky vsetkym za info :)
krater
26.08.09,07:36
no ved kazdy mame svoje potreby nie ;)
Napriklad dalsia nebankovka pohotovost tiez by som si od nich nikdy nic nepozicala ale aspon u nich clovek vie na com je tak napriklad poziciate si 200€ vyrataju vam splatkovy kalendar a je vam jasne ze splatite 370€ samozrejme ze tu pozicku raz tak preplatite to ci budete schopny to splacat je riziko kazdeho z nas aj to ci je vasa financna tiesen taka vazna ze podstupite taky nehorazny preplatok ale aspon viete ze peniaze dostanete pretoze vas nemaju preco obabrat lebo v zmluve je napisane pozicias 200 zaplatis 370 samozrejme ze je tam aj podchytene z v pripade ze nesplacas tak si si vedomy ze budu viest exekucne konanie!
Ale zaplatit 145€ a nevediet ci nieco vo vasej pozicke naozaj konaju prejde par "sms" s "centralou" a potom cakate cakate cakate volate zase cakate. Kde je v zmluvnych podmienkach napisane ze eurobusiness je povinny vas o priebehu vybavovania informovat? Nic v zmluvnych podmienkach sa nikde neuvadza ziadna povinnost eurobusinessu nie je tam ani dokedy vam maju dat vyjadrenie :) tak to potom podpis a zaplat ked nic nevies, netusis, a protistrana nema ziadne povinnosti vychadzajuce zo zmluvy ani sa slusne ozvat a aspon zamuuuuukat do telefonu ;)
wildo
26.08.09,09:02
Dakujem za prispevok konecne nejaky racionalny nestranny nazor ktory zhodnocuje danu firmu podla dojmu. Podla nasej neuplnej zmluve cakame na vyhodnotenie ci vysledok 4 mesiac nikto sa uz neozval a nikto nic neriesil ani kladna odpoved ani zaporna. Tiez zo zmluvy clovek pochopi ze oslovuju rozne bankove ci nebankove spolocnosti ale ktore ani srnka netusi.
Wildo by nas mohol poinformovat kedze som pochopila ze pre nich pracuje??? ;) s kym to vasa "spolocnost" vlastne spolupracuje so SEFTOM ked nakupuju vo velkom prijmove pokladnicne doklady? :)

Dobry den, chcete informacie zavolajte ma: XXXXXX, čo sa tyka vašej ŽIADOSTI ktoru ste podpisali - po prečítaní obchodnych podmienok., Podla môjho uvaženia nespolupracujete so spoločnosťou, tak sa nečudujte že ste nedostali žiadnu odpoveď.
krater
26.08.09,09:13
Dobry den, chcete informacie zavolajte ma: XXXXXXX, čo sa tyka vašej ŽIADOSTI ktoru ste podpisali - po prečítaní obchodnych podmienok., Podla môjho uvaženia nespolupracujete so spoločnosťou, tak sa nečudujte že ste nedostali žiadnu odpoveď.
ja asi chcem az moc spolupracovat v tom je problem ;)
Oni potrebuju zombie nepytam sa nevyjadrujem sa platim cakam a vlastne nic nechcem!
My nieze sme nedostali odpoved oni na nas za tie 4mesiace zabudli a ked sme sa im pripomenuli zlozili telefon ;) asi nemali co povedat nie!
Ta nasa "spolupraca" so spolocnostou mala byt ta ze cakame cakame a kedze uz necakame a pytame sa nespolupracujeme???
krater
27.08.09,05:21
luka a ty co popri malom dietati a praci v tlaciarni brigadujes v STB naco si to skopirovala SEM kazdy jeden clovek priemerne inteligentny si to vie precitat a my sme to napisali lebo narozdiel od vas nemame co skryvat vasa firma je POCHYBNA!!! A aj ked sa niektori nezapoja do diskusie lebo su im blizsie ine temy SUHLASOM mozu prejavit ze sa im prispevok pacil a ze s nim suhlasia ja som slusne vychovana osoba a ked mi niekto da suhlas pekne sa mu podakujem.
ANO CHCEM ODRADIT CO NAJVIAC LUDI OD SPOLUPRACE S EUROBUSINESS pretoze su to uzernici.
Take oblbovacky nejakej p. sprotredkovatelky ze ste dcerskou spolocnostou svajciarskej firmy hahahaha ked si das do google nazov vasej firmy vyhodi ti len oficialnu stranku a same reklamy na vsetkych moznych internetovych inzertnych strankach ved treba lakat a zvolavat ludia potrebuju riesit svoju financnu situaciu :rolleyes:
Mimochodom volala som nase mu sprostredkovatelovi a nedviha mi telefon preco somnou nechce spolupracovat ved nech si obhaji tych 145€ ja sa ho budem len pytat a on nech odpovie ale kdezeeee on mi uz nema co povedat svoje dostal!!! :eek:
Luka premen si nik na DETEKTIV ORIESOK :D
Preco ty len stale mas potrebu si eurobusiness obranovat a pritom ked tak citam spatne kde si nam napisala postup ako tebe pomohli? Ako dlho to trvalo ako si mala vypisanu zmluvu??? Ako sa ti sprostredkovatel venoval a ci sa ti vobec ozval ako prebiehalo SMSkovanie s "centralou" ked si chces niekoho chvalit vlastnymi skusenostami tak aj nieco normalne napis co ma hlavu a patu a z coho si moze urobit clovek nejaky usudok. Zatial 0 bodov z tvojej strany, vulgarne vyjadrovanie a osocavanie a prispevky ktore nikomu nic podstatne nehovoria :confused:
bianta
27.08.09,06:51
Zdravím Vás majsri euro businessu.
Už troška myslite, veď sa tu dohadujete o blblsti. Keď dobre čítate, tak ste mohli prísť na to, že lu.ka dostal od nich úver. Tak sa teda pýtajte jej, kto jej poskytol úver (meno nebankovky), za aký úrok, na akú dobu splatnosťi, a akou mesačnou splátkou. Veď keď dostala úver, tak všetký tieto informácie by mali byť v zmluve. Lu.ka, tak čakáme na odpoveď. Ďakujem
lu.ka
27.08.09,07:00
1. nemyl si pojem tlaciaren a vydavatelstvo to su dve dost velke odlistnosti :--- je mi jasne ze do toho nevidis

2. sprostredkovatel na prvom stretnuti sedel so mnou asi 3 hodiny kym som sa rozhodla prijat ich ponuku a nasli sme vychodisko /koncom maja/

3. z banskej bystrice ma kontaktovali do tyzdna!!!!! a do dvoch mesiacov som mala aj vybraty byt a vybavene vsetky formality a momentalne uz treti tyzden byvam v byte na ktory som dostala peniaze od euro businessu

4. tak ziadost ako aj zmluva a ine listiny su v poriadku! ako to mozem vediet? jednoducho!! nechodila som ohovarajuc a nesedela som necinne pri nete ale dala som si vsetky dokumenty overit trom nezavislym pravnikom na cele mojho kamarata kt. je spicka v tejto oblasti - preto moje obavy doslali 0 bodov

5. mozno vam pride otazka preco som s mojim prijmom 3000eur mesacne nesla do banky: bola som v bankach a vo vsetkych aj v tych kde mam riaditelov znamych a vzdy som dostala odpoved po 3roch mesiacoch prepacte v sporitelni mi odpovedali okamzite! A vzdy zamietava odpoved a BEZ UDANIA DOVODU

Tak teraz chodte vsetci do banky a prajem vam veeela stastia :D. Okrem ineho euro business nie je jedinou sprostredkovatelskou spolocnostou je ich tu kopec len ste s nimi neboli v kontakte a poviem vam vsade pytaju poplatok cca detto a tie ktore vam povedia ze je bez poplatku vas klamu pretoze si ho pekne zuctuju aj s urokami bud v splatke alebo pri vydani "rozsudku" a v bankach je to rovnake - a prave v bankach som prisla o jeden plat!!!!!! Ale su seriozny hmmm :D

PS krater keby si trosku lepsie citala tu zmluvu nevyvolavala by si sprostredkovatelovi (inak daj jeho meno nech nejdu ludia za nim ked uz tak velmi pomahas!!!) ale tam su ti telefonne cisla kde sa dovolas a narob bordel na firme nech ho vyhodia!!!!! TAKZE KONAJ A NEOHOVARAJ :D
Miriam555
27.08.09,07:27
Tak ako som už vyššie spomínala, dnes som sa mala stretnúť s obch.zástupkyňou. Včera som ju poprosila, že pred našim stretnutím nech mi na mail pošle návrh zmluvy a ja si to v klude pozriem.

Môžte hádať či mi tá zmluva prišla ! Už sa mi ani neozvala !
Takže ak som seriozna firma a nemám čo skrývať, nemám dôvod na obavy, ak chce niekto nahliadnuť ešte pred podpisom do zmluvy. Takže mne to príde asi tak, že na to dôvody majú, určite v neprospech klienta. Fakt by som rada tu zmluvu videla.
hyrou
27.08.09,10:53
Tak ako som už vyššie spomínala, dnes som sa mala stretnúť s obch.zástupkyňou. Včera som ju poprosila, že pred našim stretnutím nech mi na mail pošle návrh zmluvy a ja si to v klude pozriem.

Môžte hádať či mi tá zmluva prišla ! Už sa mi ani neozvala !
Takže ak som seriozna firma a nemám čo skrývať, nemám dôvod na obavy, ak chce niekto nahliadnuť ešte pred podpisom do zmluvy. Takže mne to príde asi tak, že na to dôvody majú, určite v neprospech klienta. Fakt by som rada tu zmluvu videla.

Pani Miriam asi v t tom mate halusky vy ste videli nejaku firmu aby vam ukazali zmluvu ked este nevedia co chcete?? Ako keby ste chceli kupit nejaku vec este neviete aku a chcete od nej vidiet zarucny list. Ludia ved sa spamatajte nieze by ste nieco robili ale vy radsej sedite na internet pisete somariny a ze vraj je kriza. Keby som aj ja mal sediet denno denne na internete vypisovat blbosti musel by som si tiez len poziciavat lebo moja rodina by umrela od hladu. Tak sa spamatajte a radsej chodte pracovat a nie poziciavat ved na vas iny len zarabaju. Nevidel som jednu spolocnoct ktora nieco sprostredkuje a neberie si zato peniaze. Musite si vybrat ci vezmete dovolenku samy si obehate vsetky banky a nebankovky tak pridete o vela korun, alebo zaplatite zopar korun niekomu kto za vas obeha vsetky tie firmy. Ja som ekonom ale ked si chcem vymalovat byt tak to nerobim ja lebo ja mam inu pracu ale zavolam si inu firmu kto to za mna spravi ale tiez chcu za to peniaze. LUDIA ZOBUDTE SA VIETE KDE ZIJETE VED ZA KAZDE SLUZBY SA DNESKA PLATI NIKTO NEBUDE ROBIT ZADARMO
:):---:D;):eek:
krater
27.08.09,11:30
mily hyrou sprostredkovatelia v eurobusnisse tvrdia ze ziadosti ci zmluvy su k nahliadnutiu a dokonca si ich mozete dat pozriet pravnikom dokonca samotna Luka to tu spominala tak preco nejake podklady neposktyli p. Miriam??? A preco jej k tomu aj nieco nepovedali?
Nasej mame dali najskor zaplatit 145€ a potom jej vypisal neuplnu ziadost ;)
KAJKA89
27.08.09,18:24
AHOJ JA SOM DNES BOLA NA STRETMUTI SO SPROSTREDKOVATELOM A TIEZ MA ZARAZILI POPLATKOM 145EUR A TAKTIEZ ICH PRISTUPOM...BOL TO MLADY SRAC A PORIADNE MI ANI NEVEDEL POVEDAT OCO IDE ALEBO PODROBNEJSIE INFORMACIE....BOJIM SA ZE TO BUDE PODVOD A PENIASKY NIKDY NEUVIDIM..NEZDA SA MI TO...A TIEZ PONUKALI AJ PRACU V ICH TIME TAKZE NEVIEM...AJ BY MA OKLAMALI A AJ BY MI PONUKALI PRACU???SOM Z TOHO VOL...PROSIM POMOZETE MI NEJAK VASOU SKUSENOSTOU
bianta
27.08.09,19:23
no mi sme dnes dostali poštou papiere,kde nás žiadajú o výpis z katastra nehnutelností atď,ale čo nás zarazilo,že od nás žiadajú živnostenský list,ktorý nemám a na nebankový úver si ho musím vybaviť-povinosť zo zákona,a nanovo žiadost o úver,"ALE PENIAZE UŽ NEPÝTALI!!!"
krater
28.08.09,05:20
tak o tom som este nepocula aby si musela mat zivnostensky list ked ziadas o nebankovy uver??? Rozumela by som keby si bola zivnostnicka a chcela nebankovy uver na nejaku tvoju podnikatelsku cinnost tak musis dolozit zivnostensky ako doklad o tvojom podnikani ale aby si ziadala nebankovy uver a na zaklade toho si musela vybavit zivnostensky list??? A co predmet zivnosti si das pozicka od "eurobusinessu"? ;)
Presprtaj si poradu je tu vela mudrych hlav v oblasti zakonov aj zivnosti. Zakladat zivnost aby som dostala nebankovy uver to sa mi zda haluz.
lu.ka
28.08.09,09:59
SUHLASIM S HYROU :)
A ako Vam mozem povedat aku budete mat splatku co som vizionar ci co vsak logicky zalezi od vysky uveru nie.
tak pri mojom troj milionovom su splatky vysoke logicky :rolleyes: a urok je tiez dost individualny bankovka nebankovka leasing.... sa cudujem ze sa takedo stupidne otazky tu padaju a dalsia vec logicky pri nebankovom je percento vyssie ale nie je daleko od bankoveho... samozrejme nebudem nadavat ked mi daju peniaze ci? :rolleyes:
A naozaj nadobudem pocit ze tu su len ti co chcu uver zadarmo bez urokov a najlepsie by bolo aby ho vobec nemuseli platit....
Lutujem sprostredkovatelov co sa s vami stretli vsak ako vam mozu odpovedat na tieto otazky nato su uverovy specialisti... ani v banke vam neodpovedaju len vam zapotia nejake priblizne ciselko aby ste boli spokojni a je to vsak tim treba verit :D no na zaplakanie
Chobot
28.08.09,10:05
SUHLASIM S HYROU :)
A ako Vam mozem povedat aku budete mat splatku co som vizionar ci co vsak logicky zalezi od vysky uveru nie.
tak pri mojom troj milionovom su splatky vysoke logicky :rolleyes: a urok je tiez dost individualny bankovka nebankovka leasing.... sa cudujem ze sa takedo stupidne otazky tu padaju a dalsia vec logicky pri nebankovom je percento vyssie ale nie je daleko od bankoveho... samozrejme nebudem nadavat ked mi daju peniaze ci? :rolleyes:
A naozaj nadobudem pocit ze tu su len ti co chcu uver zadarmo bez urokov a najlepsie by bolo aby ho vobec nemuseli platit....
Lutujem sprostredkovatelov co sa s vami stretli vsak ako vam mozu odpovedat na tieto otazky nato su uverovy specialisti... ani v banke vam neodpovedaju len vam zapotia nejake priblizne ciselko aby ste boli spokojni a je to vsak tim treba verit :D no na zaplakanie

Keď ti v banke spravia úverový návrh, na základe tebou uvedenej výšky úveru a doby splatnosti, tak tam máš presne vyčíslený poplatok, mesačnú splátku aj úrok. Takže vieš, koľko budeš platiť mesačne.

Je mi jasné, že úver nieje zadarmo, ale tieto informácie (úrokovú sadzbu, mesačnú splátku, poplatok a dobu splatnosti) by som chcel vedieť ešte predtým, než podpíšem zmluvu.
krater
28.08.09,10:11
a nemusis byt ani vizionar staci zakladne udaje co v ziadosti eurobusinessu nie su ziadne ale kolonky su predtlacene lenze kedze nie su vizionari nevedia ich vyplnit ved je to len "ziadost" ;) za ktoru platis nemale peniaze ahaa v cene 145€ je aj aktivacna smska a rozhovor s "centralou"
bianta
28.08.09,10:31
milá lu.ka,aj od teba žiadali živnostenský list?Neveš mi to vysvetliť?
Larca
28.08.09,11:16
Zdravim Vas . Ja som so spominanou spolocnostou tiez uzatvorila zmluvu 18.08. a ubezpecovali ma ze najneskor do pondelku sa mi ozvu s uveroveho a poslu nejake papiere . Kazdy den vyckavam postarku jak babka dochodok a telefon nosim dobre ze nie do WC a stale nic . Dvakrat som posielala email do spolocnosti a vobec nemaju snahu sa mi ozvat . Tak co si mam o tam mysliet. Clovek odtrhne dietatu od ust aby si vybavil uver a oni nemaju ani len tolko v ssebe aby mi odpisali popripade zavolali necakaj nesplnas bonitu alebo co ja vie co . Larca
krater
28.08.09,11:25
larca ked si spatne precistas celu diskusiu zistis ze spolocnost je viac ako pofiderna i ked par "jedincov" sa tu silou mocou snazi nas presvedcit ze je vsetko v poriadku a i ked si zaplatila nehorazne peniaze mas cakat a byt trpezliva:D no je mi to smiesne pretoze ako som tu uz pisala co je to za firmu ked si beru poplatok za spracovanie a to nie malo a komunikacia na bode mrazu! My cakame 4 mesiace ze sa ozvu a ked sme sa ozvali my tak zlozili telefon takze ty si este na tom dobre i ked uz teraz viem ze nic nedostanes zial moja to je realita :mee: kasli na maily a pekne krasne zavolaj ci si za ten poplatok nezasluzis lepsie sluzby z ich strany :eek:
bianta
28.08.09,11:33
Larca,mi sme žiadosť spísali 15.8 a včera t.j 27.8 nám prišli papiere-doporučene,tak uvidíš a daj vedieť
Miriam555
28.08.09,12:32
SUHLASIM S HYROU :)
A ako Vam mozem povedat aku budete mat splatku co som vizionar ci co vsak logicky zalezi od vysky uveru nie.
tak pri mojom troj milionovom su splatky vysoke logicky :rolleyes: a urok je tiez dost individualny bankovka nebankovka leasing.... sa cudujem ze sa takedo stupidne otazky tu padaju a dalsia vec logicky pri nebankovom je percento vyssie ale nie je daleko od bankoveho... samozrejme nebudem nadavat ked mi daju peniaze ci? :rolleyes:
A naozaj nadobudem pocit ze tu su len ti co chcu uver zadarmo bez urokov a najlepsie by bolo aby ho vobec nemuseli platit....
Lutujem sprostredkovatelov co sa s vami stretli vsak ako vam mozu odpovedat na tieto otazky nato su uverovy specialisti... ani v banke vam neodpovedaju len vam zapotia nejake priblizne ciselko aby ste boli spokojni a je to vsak tim treba verit :D no na zaplakanie




Lu.ka nic v zlom, ale mozem sa Ta opytat kolko mas vlastne rokov ? Lebo moj 12 rocny syn ma vacsie pravne povedomie ako Ty ! A to si sa este s tym nestretla, ze v zmluve, alebo VZP sa uvadzaju aj o.i. ako urokova sadzba, tak aj pripadne sankcie, podmienky a podobne ? Uz si si tu svoju zmluvu vobec / ak nejaku mas, o com fakt silne pochybujem / precitala, co sa stane ak nahodou budes meskat so splatkou ? Ci Ti nahodou v jeden krasny den, nezazvoni exekutor pri dverach so stahovakmi ??? To ako mozes dristat take sprostosti, ze naco komu je nahliadnutie do zmluvy. Mam pocit, ze si bud total naivna, alebo mas nulove zivotne skusenosti. Alebo si myslis, ze tych 3000 eur / comu tiez neverim / budes zarabat do dochodku ? Tak zacni pozerat viac TV a tam zistis ako sa zaraba na dovercivosti a casovom natlaku na ludoch. A o.i. Ty vobec vies aky je rozdiel medzi bankou a nebankovou instituciou, ked pre Teba su otazky co vlastne clovek ma podpisat stupidne ? Sa spamataj ! A prestan tu balamutit ludi blbostami.
Miriam555
28.08.09,12:41
milá lu.ka,aj od teba žiadali živnostenský list?Neveš mi to vysvetliť?



Bianta, no to je dobry nezmysel, ved ked si aj vybavis ZL co nim akoze preukazes ? Nulove danove priznanie ???? Uffff...... nechcem Vas strasit, ale vyzera to fakt na riadnu, ale riadnu haluz. :mad:
Miriam555
28.08.09,12:43
baby a mate v tej zmluve o sprostredkovani aj nejaky datum, dokedy sa uvedena spolocnost zaviazala sprostredkovat nejaky uver ???
bianta
28.08.09,12:56
no ja si to myslím tiež,no uvidíme,či sa ozve """"lu.ka""",no napísali sme im email,k čomu to potrebujú,tak čakáme na odpoveď,vraj si to vyžaduje zákon,len neviem aký
muca1
28.08.09,13:03
ak si zamestnana tak ti vraj stačí dič číslo z danového priznania. aj ja som to posielala.
BXLmiami
28.08.09,13:17
Toto vyzerá na multilevel.
Miriam555
28.08.09,13:32
Toto vyzerá na multilevel.


:mad: no v poriadku to urcite nebude. Ale vies co je na tom najhorsie ? 145 EUR to nie je ani trestny cin, ale priestupok. Jedina sanca by bola / ak tie uvery nedostanu / viaceri sa spojit a podat hromadnu zalobu za podozrenie z podvodu, inak asi svoje peniazky nikto uz neuvidi ......
bianta
28.08.09,13:35
nie,ja som si musela založiť živnosť,chvalabohu,zrušenie je zdarma,a hneď ako mi vybavie úver,tak to mám spraviť.O aký tip úveru si žiadala,mi superhyypo
muca1,už si dostala úver????
buchač
28.08.09,13:54
Lu.ka nic v zlom, ale mozem sa Ta opytat kolko mas vlastne rokov ?
Možno nejde o roky , ale aj o farbu vlasov ...
Lebo moj 12 rocny syn ma vacsie pravne povedomie ako Ty ! A to si sa este s tym nestretla, ze v zmluve, alebo VZP sa uvadzaju aj o.i. ako urokova sadzba, tak aj pripadne sankcie, podmienky a podobne ?
Týmto výrazom je potrebné aj porozumieť .....;):rolleyes:
Uz si si tu svoju zmluvu vobec / ak nejaku mas, o com fakt silne pochybujem / precitala, co sa stane ak nahodou budes meskat so splatkou ? Ci Ti nahodou v jeden krasny den, nezazvoni exekutor pri dverach so stahovakmi ??? To ako mozes dristat take sprostosti, ze naco komu je nahliadnutie do zmluvy.
Na h...o
Mam pocit, ze si bud total naivna, alebo mas nulove zivotne skusenosti. Alebo si myslis, ze tych 3000 eur / comu tiez neverim / budes zarabat do dochodku ?
3.000 / slovom tritisíc éčiek ??? / , kua , začo , prečo nás bože tresceš ??? Toľká neznalosť za toľké love ....:rolleyes::rolleyes:

Tak zacni pozerat viac TV a tam zistis ako sa zaraba na dovercivosti a casovom natlaku na ludoch. A o.i. Ty vobec vies aky je rozdiel medzi bankou a nebankovou instituciou, ked pre Teba su otazky co vlastne clovek ma podpisat stupidne ? Sa spamataj ! A prestan tu balamutit ludi blbostami.


Nádherné ...:---:---:---:---:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D, doplňujem zvýrazným môj názor .

Pokiaľ zazvoní exekútor , tak ešte dobre ........;)

Od nejakej spoločnosti dostaneš úver , nie je problém , vraj .
Presný deň v mesiaci Ti zazvonia dvaja chlapci v oblekoch :cool::cool:, vyplatíš a funguješ ďalej ....
Ak nie , nezaujíma ich prečo , vtedy sa len kolesá života roztočia a to poriadne ....

mimotemy
Zažil som , poznal , jedného , ktorý musel na svoje 3-ročné dieťa vyplatiť rodinné prídavky dopredu ,
matematika ťažká - počítajte , koľko musel vycálovať a zároveň kanálmi chodiť ....
muca1
28.08.09,16:42
nie,ja som si musela založiť živnosť,chvalabohu,zrušenie je zdarma,a hneď ako mi vybavie úver,tak to mám spraviť.O aký tip úveru si žiadala,mi superhyypo
muca1,už si dostala úver????
zmenku .Ešte nie ale ze vraj mi chyba len tento papier a potom sa maju veci rozhýbat.Tak som zvedavá či sa to podarý, lebo tu čítam všetko možné.
artuš
28.08.09,19:03
...u nás sa zatiaľ "nič nedeje"... Čakáme nejaké blbé papiere, ktoré by sme mali poslať späť s prefotenými dokladmi,... Mamina sa po 5-tich pokusoch dovolala na centrálu, alebo čo je to a tam jej len milá, mladá babenka povedala, že stále jej neprišla zmluva od sprostredkovateľky a nech teda ešte čaká a čaká..vraj to príde. Mama si už vlasy pomaly trhá, že jaká je blbá na starobu :---. Ja som fakt zvedavá, ako to všetko dopadne..:eek::rolleyes:
sarasara
28.08.09,21:06
Nech bude podvedených ľudí hodne, vždy sa nájde ešte niekto, koho sa dá ešte podviesť. Ľudia ako keby sa potrebovali sami na vlastnej koži presvedčiť, že podvodníci nevymreli.
hviezdy
29.08.09,03:19
Pozrite sa už konečne aj na iné stránky ohľadom pôžičiek, napíšte si trh pôžičiek a uvidíte koľko ľudí ponúka sprostredkovanie pôžičiek pre rôzne spoločnosti a väčšinou za poplatky. Požiadajte o informácie a budete prekvapení čo Vám napíšu prípadne zatelefonujú. Ja som to už zažila na vlastnej koži. Môžem na jednej ruke spočítať koľký to urobia "vraj" bez poplatku, ale nechcite vedieť tie splátky, ktoré by som musela platiť. V jednej spoločnosti som, keď som sa opýtala na splátku pri sume 20 000Eur na 10 rokov mi povedali splátku cca 480 Eur. Tak si to skúste prerátať, keď máte príjem v rodine cca 950 Eur a máte 2 deti z toho jedno na strednej či si to môžete dovoliť splácať.
bianta
29.08.09,10:46
no mi úver už zháňame 2 roky,a pevne veríme,že sa nám to podarí.V Čechách sme už tak prerobili,a nevideli sme ani peniaze ani úver.A čo sa týka toho poplatku,tak patrí medzi tie najnižšie.Tak uvidíme
bianta
30.08.09,08:27
Ja ich neobhajujem,ja len dúfam,UVIDÍME,je tu veľa názorov.
Ty si si chcela cez nich vybaviť úver,alebo len školenie?
wildo
30.08.09,14:26
Tak ako som už vyššie spomínala, dnes som sa mala stretnúť s obch.zástupkyňou. Včera som ju poprosila, že pred našim stretnutím nech mi na mail pošle návrh zmluvy a ja si to v klude pozriem.

Môžte hádať či mi tá zmluva prišla ! Už sa mi ani neozvala !
Takže ak som seriozna firma a nemám čo skrývať, nemám dôvod na obavy, ak chce niekto nahliadnuť ešte pred podpisom do zmluvy. Takže mne to príde asi tak, že na to dôvody majú, určite v neprospech klienta. Fakt by som rada tu zmluvu videla.

Odkial ste pricestujem za vami premna za mna aj 300 ci 500km aby ste si precitali obchodne podmienky.
artuš
31.08.09,17:43
Odkial ste pricestujem za vami premna za mna aj 300 ci 500km aby ste si precitali obchodne podmienky.
Ahoj wildo! Tak dnes sme už dostali doporučený s podkladmi, aby sa odoslali nejaké tie doklady...a medzi iným (už tu spomínaný) aj živnostenský list..?! To ako si ho má teraz mama vybaviť len kvôli pôžičke? A keď ho nepošle prefotený, to bude skóring č.1 "v ťahu"??? Ja teda nevííííííííííím... Babo - raď!
lu.ka
01.09.09,04:16
zlata moja nepochybujem o tom ze ich budem mat az do dochodku! a keby aj nie tak mi to klesne maximalne na polovicu. :))) a od naivity mam daleko.... len som leniva vlacit sa z jednej podvodnickej banky do druhej a drat topanky.... a co sa tyka TV? he tolke klamstva ktore tam davaju uff skoda zapinat telku radsej si pozriem dobry film... tie televizne klamstva som zazila na vlastnej kozi.
a viete co si myslim o tejto diskusii blba bitka detí na piesocku... aj tie vedia dojst k zaveru.....
ja mam to co som chcela bez problemov a ak zavidite tak si ziadajte peniaze z eurobusinessu ked budete spolupracovat a nemate zamer ich okradnut tak bude vsetko fungovat...
tak ako tu bolo spomenute zaplatim mesacnu splatku a mam v pazi ked nebudem mat tak mam rovnake problemy ako s bankou a to vam poviem zrovna vcera prisli k mojej susede nieco ako "vypalnici" so slovenskej sporitelne chudera prisla z hodiny na hodinu o byt a ani nevedela ako a to mi poviete ze bankove institucie su serioznejsie hahaha
krater
01.09.09,06:17
Mila Lu.ka tvoje prispevky su perly fakt clovek vzdy caka co vypotis hlavne veta "a viete co si myslim o tejto diskusii blba bitka detí na piesocku... aj tie vedia dojst k zaveru.....
ja mam to co som chcela bez problemov a ak zavidite tak si ziadajte peniaze z eurobusinessu ked budete spolupracovat a nemate zamer ich okradnut tak bude vsetko fungovat..."
Moja ty sa preber z bdelej komy prosim a nezavadzaj a myslim si ze o detickach na piesku hovori ta prava spatne si precitaj tvoje prispevky trocha porozmyslaj a zase si ich precitaj a ked nic tak to nechaj radsej tak ;)
krater
01.09.09,06:21
artus aj nasa mama posielala tieto papiere a aj tak sa jej neozvali a zakladat si zivnostensky list na zaklade vybavenia pozicky od nebankovky??? Dufam ze chapete ze i ked zalozite zivnostensky list ste povinny podavat danove priznanie ;)
ZAKLADAT ZIVNOSTESNKY LIST A NACO???
Luka a ty mas naco zivnostensky list nebodaj na FINANCNE PORADENSTVO??? ;)
BXLmiami
01.09.09,07:14
Bože,koľko ,, BMG" investov bude ešte musieť krachnuť,aby sa ľudia poučili?Neopovážte sa potom žiadať od štátu odškodnenie!
krater
01.09.09,08:27
spolocnici su spominana ceska firma s ktorou cest som mala na ceskej diskusii "spokojnych klientov" mile preco by sa mali prizivovat len v cechach ked aj na slovensku je dost doveryhodnych blbcov :D
VALERIA PRADOVA
02.09.09,18:03
Dobrý deň, tiež máme od minulého piatku skúsenosť s eurobusinessom, teda "zatiaľ" len mama zaplatila tých 145 eur a teraz, chúďa, čaká, čo sa bude diať.... Veľmi rada by som to vedela aj ja!!! Môže mi to, PROSÍM, niekto bližšie priblížiť? ...niekto, kto má s tým skúsenosť??? Ako som mamine povedala, čo som sa tu dočítala, začína sa už troška báť, či to nie je habaďúra jak svet.. Jupí, a to som jej na tú splátku požičiavala peniažky ja...
DOBRY vecer preco ste jej nepomohli ze mamicka utekala si brat pozicku lebo jej trebalo preco ste si nevzali vi???pokial ste jej pozicali jak vravite tak ste vedeli co to obnasa tak co tolko horekujete supom pomoct mamke naco vas ma ved ste jej dcera co teraz si nezasluzi aby ste jej pomohli ked sa ovas starala ked ste boli mala a davala na studiatak to su bohove dcery hanba na ne tak potom sa nerozculujte mimotemy:---:---
Miriam555
02.09.09,18:40
DOBRY vecer preco ste jej nepomohli ze mamicka utekala si brat pozicku lebo jej trebalo preco ste si nevzali vi???pokial ste jej pozicali jak vravite tak ste vedeli co to obnasa tak co tolko horekujete supom pomoct mamke naco vas ma ved ste jej dcera co teraz si nezasluzi aby ste jej pomohli ked sa ovas starala ked ste boli mala a davala na studiatak to su bohove dcery hanba na ne tak potom sa nerozculujte mimotemy:---:---


Ak sa Artus neurazi, odpoviem za nu : lebo zivot nie je iba o "mudrych" dristoch. Je mi uprimne luto takych ludi ako ste Vy pani Valeria Pradova ! Ze by po vojne je kazdy general ? Hm,.... Neviem pochopit ako hrstka ludi ma tendenciu neustale posudzovat a kritizovat konanie druhych a obvykle to byvaju ludia, ktori by si mali predovsetkym pozametat pred vlastnym prahom. Neviem kde ste zobrali pravo posudzovat niekoho a to este ak ho vobec nepoznate, tak si kludne sadnite, z hlboka sa nadychnite a starajte sa o vlastne svedomie. Mozno tam najdete napokon nieco, za co sa budete sama pred sebou hanbit. Alebo sa mylim a uz v tejto chvili mate svatoziaru nad hlavou, ktoho vie..... Trochu empatie a porozumenia este nikoho nezabilo....
krater
02.09.09,19:46
no neda mi nereagovat na pani VALERIU. Pozrite sa neviem do akej vekovej kategorii vas zaradit ale podla mudrosti a patosu vasho prispevku vam len tolko. Kazdy mame svoju dobu a poviem vam darmo mi horekuje 65r panicka ako tazko sa im zilo ked sa dvadsiatke vydala a obaja pracovali v nejakej komunisteckej tovarni s nazvom "robotnicka trieda pracuje na 150%" pekne krasne im bol prideleny bytik popripade v dedine dostali pozemocek a pri tych cenach boli schopny stavat plus mladomanzelska pozicka k tomu a suuuup do roka byvali vo svojom a statu splacali bez urocnu pozicku a teraz trocha z nasej generacie ked chcete byvat a nemate za sebou nic a zacinate od 0 pri vacsom stasti s manzelom obaja pracujete a mozete sa dostat k bytu ze si zoberiete uver na 30 rokov a mesacne splacate do banky minimalne jeden prijem ci budete schopny splacat kazdy mesiac nemale peniaze a udrzite si strechu nad hlavou je vo hviezdach. Tak potom sirte rady typu "naco vas mamicka ma"
Poviem vam tato doba je velmi zla uzernicka ma len ten kto vie kradnut a podvadzat popripade si jeho rodicia nieco v kazdej dobe nahonobili ako to je na vasej fantazii a ku vsetkemu sa dostal ako slepe kura k zrnu!
A este mam prudku alergiu na mudrost "ked vas mamicka dala na studia"
myslite v dobe kedy deti isli do prvej triedy a okrem papuciek vsetko vyfasovali cez pera, ceruzky, zosity, kedy bolo vzdelanie naozaj bezplatne so vsetkym! Ja uz budem mat co vyhadzovat na oci mojim detom kedze skoly pomocky kruzky stoja nemale peniaze ale v zivote by som si to nedovolila raz pouzit "dcera moja pomoz lebo som ta dala vystudovat"
tak len tolko som chcela pekna je tato tema taka vsehochut co prispevok to vacsia sranda :D
Chobot
02.09.09,19:57
DOBRY vecer preco ste jej nepomohli ze mamicka utekala si brat pozicku lebo jej trebalo preco ste si nevzali vi???pokial ste jej pozicali jak vravite tak ste vedeli co to obnasa tak co tolko horekujete supom pomoct mamke naco vas ma ved ste jej dcera co teraz si nezasluzi aby ste jej pomohli ked sa ovas starala ked ste boli mala a davala na studiatak to su bohove dcery hanba na ne tak potom sa nerozculujte mimotemy:---:---

Pani Valeria pradova, duplicitné registrácie na porade nie sú dovolené. Neviem, aký je váš druhý (tretí či štvrtý) nick, ale ak ste chceli niečo napísať pre artuš, mohli ste to pod pôvodným nickom, pod ktorým ste doteraz písali. Alebo ma chcete presvedčiť, že je to vaša prvá registrácia a pod žiadnym iným nickom ste doteraz v téme neprispeli? Že ste sa registrovali len kvôli tomu, aby ste napísali výčitku?

Nie je problém dať preveriť IP adresu, z ktorého sa prihlasujete cez administrátora a v prípade viacnásobnej registrácie môžete byť trvale vylúčená z porady.
artuš
03.09.09,06:07
DOBRY vecer preco ste jej nepomohli ze mamicka utekala si brat pozicku lebo jej trebalo preco ste si nevzali vi???pokial ste jej pozicali jak vravite tak ste vedeli co to obnasa tak co tolko horekujete supom pomoct mamke naco vas ma ved ste jej dcera co teraz si nezasluzi aby ste jej pomohli ked sa ovas starala ked ste boli mala a davala na studiatak to su bohove dcery hanba na ne tak potom sa nerozculujte mimotemy:---:---
Drahá "Valeria Pradova", najprv si prečítajte stranu 5, kde som opísala lu.ke - rovnakej ako vy, ako som mojej mamine peniažky požičala..!:mad: Dúfam, že aj vy ste boli niekde na štúdiách, pretože človek si prečíta najprv celú tému, nie len jeden príspevok...takže neviem, či máte s čítaním problém-či nie, no zatiaľ to tak vyzerá. A ešte: viete, kto mi teraz na materskej požičia peniažky?!? Ja nie.. Ak poskytujete pôžičky (s nízkym úročkom :D) práve vy, neváhajte a ozvite sa... Už nielen ja, ale aj moja mamina by vás niekam poslala...:confused::confused:! O 2 týždne nastupujem do práce a to už o nejakej pofidérnej pôžičke nechcem ani počuť. Akurát tu dám všetkým vedieť, ako s maminou (vlastne s nami oboma) vybabrali v eurobusinesse... A krásne ďakujem za podporu v príspevkoch: Miriam555, krater i chobot - ;):):):)!
Rotty
07.09.09,23:25
Vážení diskutujúci, musím sa priznať že som sa VEĽMI dobre pobavil na týchto príspevkoch. Hlavne na gramatike niektorých prispievajúcich. Dostal som sa ku tomu tak, že ma jeden môj známy požiadal, aby som sa s ním zúčastnil jednania s človekom, ktorý mu vraj prisľúbil úver. Keď sme na to stretnutie prišli, spoznal som v tom dotyčnom jedného celkom seriózneho podvodníka, ktorý sa ma osobne pred pár rokmi snažil presvedčiť o svojej serióznosti v určitej transakcii. On si ma už nepamätal, takže sme prešli rovno k veci. A s každým jeho slovom mi padala sánka hlbšie a hlbšie k zemi. Neveril som vlastným ušiam, čo všetko dokáže takýto vraj "zástupca" finančnej spoločnosti tlačiť ľuďom do hlavy. Mám dosť prudkú povahu a toto bolo skutočne na facku, tak som mal čo robiť aby som sa udržal. Takú drzosť som už dávno nezažil. A keď začal tú pesničku o preverení za pár minút, pretože táto spoločnosť vraj má lepšie databázy ako Polícia a vie si záujemcu overiť podľa OP a rodného čísla a odpoveď príde SMS-kou, tak sa mi zatmilo pred očami. Ale zaprel som sa a dal som mu zopár "kontrolných" otázok, na ktoré samozrejme odovedal buď vyhýbavo alebo vôbec. Všetko "hádzal na krk" nejakým analytikom, ktorí sa nám majú ozvať potom, keď zaplatíme tých €145. Hneď nás presviedčal, že musíme vyplniť žiadosť a keď som mu oznámil, že si to ešte rozmyslíme, tak začal trošku zhurta, že to už viac-menej nejde, pretože už bol spravený scoring a že už musíme pokračovať. Hoci vôbec nevedel povedať, že či ten úver fakt bude poskytnutý. Takže rada pre všetkých, ktorí zúfalo hľadajú možnosť úveru - nedajte sa oblafnúť takýmto vagabundom, ide im len o ten poplatok a nič viac nedostanete, nanajvýš nejaké dokumenty a to bude asi tak všetko. Nikdy nikto vám nemôže spraviť žiadny scoring na základe pár neúplných údajov ako to predstierajú títo podvodníci. Súhlasím aj s človekom, ktorý tu napísal, aby si ľudia dobre pozreli obchodný register a zistili si nejaké veci o tých českých "partneroch" v tejto firme. Taktiež súhlasím s názorom, že sa o tejto firmičke ešte dopočujeme v Krimi-novinách. A tá "presvedčivá", ale poriadne trapná osôbka s €3,000 platom má buď fakt taký zmysel pre humor, alebo je tak naivná že si myslí, že všetci okrem nej sú úplní idioti čo jej zožerú tie sprostosti. Ak by skutočne zarábala také peniaze, tak mi verte, že v každej banke by jej ešte aj dvere prišli otvoriť. Žiaľbohu, slovenské banky sú aké sú a nie je to zrovna orientované na to aby uspokojili klientov. Ale ak niekto má taký dobrý príjem alebo má v banke uložené väčšie peniaze, tak mu banka až nechutne lezie do zadku. Horšie na tom sú ľudia, ktorí taký príjem nemajú a ku tým sa ešte aj obyčajní zamestnanci banky správajú povýšene, hoci sami na tom nie sú vo veľa prípadoch nijako lepšie. Ale to je už asi slovenská nátura, že? Takže aj už niekto zaplatil tých €145 tak môžete mať aspoň dobrý pocit, že ste inému človeku prispeli na jeho mesačný príjem a tomu hlavnému podvodníkovi na naftu do jeho novej jachty.
krater
08.09.09,05:34
Konecne dalsi normalne zmyslajuci clovek uz dlhsie je tu ticho normalne som "dostala strach" ze vam vsetkym "vybavili" uver len nam nie :D:D:D
Ludia dajte vediet ako ste dopadli ti co ste boli v rozpracovanosti pocitam ze ste im ako posledne poslali prefotene doklady zalozili ste si zivnost a teraz uz bude len ticho a tma :rolleyes:
Rotty
09.09.09,00:29
Trosku som sa tomu venoval, ale fakt nie vela a stacilo aby som nasiel tuto stranku. Ale nakolko mi to nechce zobrat priamo linku, tak vam to musim rozpisat takto: http [dvojbodka] [dvakrat lomitko vpred] www [B]podvody [B]estranky [B]cz [lomitko vpred] stranka [lomitko vpred] euromakler. Snad to pomoze ku tomu aby sa niektori ludia prebrali z toho ich sna o zlatej hrude, ktora im ma spadnut. Pre informaciu - Euromakler je spolocnik vo firme Euro Business s.r.o. Tak si to skuste dat dokopy.

A pridavam este dva clanky ako citanie na dobru noc:

Dokonalý zločin
Vydáno 22. 04. 2007 (12384 přečtení)
Každý lupič sní o dokonalém zločinu. To je takový zločin, po němž nezůstane žádná stopa a viník nemůže být vypátrán. Myslím, že lze jít ještě dál, což předvedli po roce 1948 komunisté. Dát krádeži legální, zákonný rámec.
„Důl vám přece nemůžou vzít! Důl je díra v zemi! Chodby tak... tak... Lze ho zatopit, prodat, ale nikdo vám ho nemůže vzít...“ říká uhlobaron v Cimrmanově hře Vizionář. On sám se patrně přesvědčil o nepřesnosti takového tvrzení právě v roce 1948, bohužel v dnešní době se v malém měřítku to samé může stát i vám.
Kdyby vás na ulici zastavila banda dobře oblečených zmrdů, vzala vám klíče od bytu a odnesla si televizi, šperky po babičce i sbírku známek, prvním vaším krokem po dokonání tohoto aktu by byla kontaktáž policie za účelem oznámení zločinu loupeže. A přesto se to dnes a denně děje a loupež nikdo nehlásí. Zmrdi do svého loupežného jednání totiž vložili nutný mezikrok a loupež se tak jmenuje „rychlá půjčka bez ručitele“. Tedy bez ručitele. Ručíte si za ní vy sami, samozřejmě. Doslova svým životem, svou existencí. A není ani tak rychlá, jako spíše drahá.
Celý princip rychlých půjček využívá hezky po zmrdsku základní princip, že běžný takzvaný „slušný člověk“ není schopen udělat rozvahu osobních financí. Přesto, že již pět nebo deset nebo dvacet let má konstantní příjem (maximálně narůstající o inflaci) bez naděje na nárazový vedlejší příjem, řeší díru v kešflou tím, že si rychle vypůjčí relativně zanedbatelnou částku. Okamžitě to jistě pomůže, ale pokud tato částka není určená na extrémně výhodnou investici (modrý Mauritius za 5210,50 Kč třeba), ale na konzum (prožere se, pyčo), nastane v nikoli vzdáleném okamžiku nutnosti navrácení částky syndrom inverzního Nerudy. Tedy ne „kam s ním“, ale „kde vzít“.
A na různé cofee-dýzy, profi-denty a další neplatí jako když si půjčíte od souseda: „Franto, teď nemám, počkej mi ještě tejden.“ Nemáš? Vezmeme si sami, sám jsi k tomu dal povolení. A nikoli to, co sis půjčil, ale v nejlepším případě „to a půl“, častěji „to a ještě jednou to“ a nejčastěji „to, ještě jednou to a pak ještě dvakrát nebo třikrát to“. A mizí televize, šperky, sbírka známek, ale i rotoped, dvd přehrávač, rádio... a vám nezbude, než se na to smutně koukat, protože tato loupež probíhá pod taktovkou státu, se štemplem od soudu a lupič-prostředník je nazýván exekutorem.
Celé mi to připomíná pohádku o ďáblovi par excelence. Fáze lapání ptáčka za hezkého zpěvu probíhá ve stylu: „My jsme tvoji nejlepší kamarádi, vem si, je to tak snadné a za pakatel.“ Nevyhnutelně však po zadrápnutí následuje fáze: „Cha-chá, už jsi v naší moci, budeš solit jako mourovatej a nikdo a nic ti nepomůže.“ Zcela podle ďábelského scénáře si oběť bere další drahou půjčku, aby uhasila tu první a dvě další, aby uhasila tu druhou... až do nárazu do nejhlubšího sociálního dna s šutrem monstrózních a stále se zvětšujících dluhů na prsou.
Schválně jsem si hned po vánoční smršti reklam na podobné zločince a vyděrače – po nutné zastávce na záchodě, kde jsem zvracel ze „sponzorů Vánoc“ a spol. (klasická klamavá reklama: sponzor dává, to lupič bere) – vzal k ruce kalkulačku a počítal jsem. A zjistil jsem, že třeba ty strašně levné GE peníze, které jsou při 20 000 Kč jen za 899 Kč, jsou vlastně docela drahé peníze. Protože těch 899 Kč není konečná částka. Platíte je každý měsíc a to šest let! Šest let! Tj. půjčíte-li si na vánoce nebo dovolenou, můžete na další až po šesti! letech! Jo a zacálujete skoro 9 000 Kč navíc.
________________________________________
Intermezzo: Ne každá půjčka je špatná. S tehdejší přítelkyní, nynější ženou, jsme kupovali postel, co by sloužila i jako kanape, do jejího tehdejšího bytu. Zašli jsme do Asko nábytek na Stodůlkách, vybrali jsme si jednu celkem přijatelnou za 12 000 Kč a protože peněz nebylo nazbyt, šli jsme za firmou poskytující splátkový prodej. Tedy svého druhu půjčku. Paní nám začala povídat, jak zaplatíme jen asi 1500 Kč navíc, jak je to děsně výhodné... Přerušil jsem proud její žoviální výmluvnosti a zeptal jsem se jí, kolik činí úrok p.a. (per annum, za 1 kalendářní rok). Inspirována vinylovou deskou se vrátila k litanii, jak zaplatíme jen... jak výhodné... Opakoval jsem otázku. ...jak zaplatíme jen... jak výhodné... Opakoval jsem otázku. ...jak zaplatíme jen... jak výhodné... Opakoval jsem otázku. ...jak...
Přerušil jsem ji se slovy, že když odmítá odpovědět, tak vlastně tu postel ani tak nutně nepotřebujeme. (Smutné oči mé přítelkyně říkající: „Třeba to vážně není tak drahé...“) Teprve potom paní pochopila, že mě od toho neodvede a s podstatně chladnějším profi-škleboúsměvem mi vytiskla papír s požadovaným údajem. Úrok p.a. činil 34,5 %. Načež jsme se rozloučili se slovy: „Promiňte, ale lichvu nepodporujeme.“ To samozřejmě doprovázely smutné oči mé přítelkyně a málem vyčítavý pohled, že jsem nejen hnusný škudlil, ale navíc jí z jejích vlastních peněz nedovolím koupit si postel!
Jenže tahle pohádka má šťastný konec. Zajeli jsme do IKEA, koupili lepší a levněší postel než v Asku a od společnosti Cetelem si přítelkyně vzala „půjčku“ na cenu ve výši 7 000 Kč s nulovým navýšením. Podmínkou bylo samozřejmě splacení v poměrně drakonické době asi 6 měsíců s rizikem značného navýšení v případě nesplácení, ovšem měli jsme spočítáno, že na to přítelkyně má. Postel dodnes slouží a nepřišli jsme ani o korunu navíc. Z čeho Cetelem žije nevím, patrně z provize od IKEA, ale to není náš problém.
Potíž je, že na splátkový prodej hodně lidí díky dluhové spirále nebo sociální situaci nedosáhne... A pak přicházejí ke slovu usměvaví, dobře oblečení lupiči, kteří vás ochotně stáhnou i o ten mizivý zbytek prostředků, který máte. Například ve velkém testu iDnes je hezký přehled, o kolik vás kdo okrade. Profireal vám šlohne 10.500 Kč, když za půjčených 6.000 Kč zaplatíte nakonec 16.500 Kč. Navíc pokuty jsou enormní jak za předčasné splacení (+5.500 Kč), tak za nesplácení (8 % po 15 dnech, 13 % po 30 dnech a 50 % za zpoždění dvou splátek). A kromě toho se musíte zavázat, že si Profireal může vzít splátku přímo u vašeho zaměstnavatele, a že se půjčka po zaplacení automaticky obnovuje. Podepíše tohle soudný člověk? A to je aspoň případ, kdy víte, na čem jste.
U Finpomoci (správný název by patrně měl znít Finšloh) vám ani neřeknou, že podmínky jsou stejné nebo ještě horší. Extrémně drahý je slavný Provident jehož vyděrači si budou pro výpalné pravidelně každý měsíc chodit. Štípnou vám při půjčených 30 000 Kč dalších plných 21 000 Kč! Tj. ze zákona povinně uváděná sazba RPSN činí 206,8 %. Při půlroční splatnosti je to dokonce 460,9 %! Tommy Stachi (nenech se zmást a čti „To mi stačí“) musíte navíc podepsat blankosměnku a nesplácení vás přijde na +200 Kč denně, resp. +3000 Kč za každý výjezd pracovníka. Na každé právnické škole vám o směnce řeknou, že o tomto extrémně kvalitním cenném papíru existují jen 3 pravidla: 1. Nepodepisovat, 2. Nepodepisovat a 3. Nepodepisovat. Proti směnce totiž není obrany. Jo a pro pořádek, za půjčení 30 klacků vám Tommy Stachi dalších 20 litrů votočí.
První úvěrový hypermarket/Euro makler holding už pracuje vysloveně s mafiánskými metodami, za samotnou žádost o úvěr a za to, že vás navštíví exekutor a sepíše předem váš majetek, si účtují celkem 4100+1785 = 5885 Kč! A když nesplácíte, můžete se vykoupit zlákáním dalších oveček.
V přehledu iDnes mi ze mě nepochopitelných důvodů několik zásadních legalizovaných zlodějů chybí. A to Cofidis, GE Money a HomeCredit. Shodou okolností jsou to právě ty společnosti, jejichž reklamy jsou nejčastější. Že by souvislost?
U společnosti Cofidis při půjčených 30 000 Kč přijdete (vycházím-li z údajů na jejich webu) navíc o 2,21 % z této částky měsíčně +0,65 % pojištění. Takže pokud to dobře počítám (prosím případně o opravu v komentářích), vyfouknou vám za rok minimálně 10 296 Kč. Pokuta je 8 % z částky (2400 Kč) + 0,08 % denně (240 Kč denně). To mimochodem znamená, že za 115 dní nesplácení (3,8 měsíce) přijdete o plnou půjčenou částku 30 000 Kč (aniž byste tím samozřejmě měli splaceno). Podobné je to u GE Money, kde za 30 000 Kč splacených za dva roky necháte výpalné 12 906 Kč. Samozřejmě +1 % (min 500 Kč) za to, že vám milostivě peníze půjčí. Plus další poplatky, když nebudete splácet řádně. Kniha HomeCredit, resp. internetové stránky této rodiny rychlopůjčkové mafie, tvrdí, že za každých půjčených 10 000 Kč se splácí 250 Kč měsíčně při smlouvě na 60 měsíců. Tj. opět modelových 30 000Kč = 3 * 250 Kč * 60 měsíců – 30 000 Kč = manko ve výši 15 000 Kč nad půjčenou částku.

Vraťme se na začátek. Kdyby vám u dveří zazvonil člověk a beze slova vysvětlení si vzal vaši televizi, tak byste ho nakopali kam slunce nesvítí tak rázně, že by nestačil počítat schody. Ale stačí aby vám tentýž člověk dal iluzi toho, že něco máte, i když to nemáte, a vy mu tu televizi ještě převážete mašlí a ručičku políbíte. Přitom výsledek je týž, nemáte televizi (minimálně) a v prvním případě se aspoň cítíte v právu a ne wie ein Trottel.
Tedy vy samozřejmě ne, vy čtete D-Fense, vám by se to stát nemohlo. Ale oni, oni ostatní, co D-Fense nečtou, dlužili už na konci roku 2006 plných 540 miliard Kč právě těmto nažehleným zmrdilupičům. Bez eufemistických zkratek tedy 540 000 000 000 Kč!, čili více než polovinu státního rozpočtu ČR na jeden rok! Ještě chcete tyhlety „levné“ peníze „na zavolanou“?

AHOJ podvedeni Davejte si pozor na EUROMAKLER HOLDING JSOU TO PODVODNICI.ZACALO TO TIM ZE SEM SCHANELA BRIGADU NASLA SEM JI V METRU SEPISOVANI UVEROVYCH SMLUV PENIZE DENNE.TAK SEM ZAVOLALA TE PODVODNICI(PANI DAVIDOVE)A ZE SE MAM DOSTAVIT DO KANCELARE (PRAHA 4 NUSLE,JETO METRO C ZASTAVKA VYSEHRAD A TA CARODEJNICE JE V BUDOVE PRUMSTAVU STETKOVA 28,NA BUDOVE JE NAPSANO PROSLUNIME VAS ZIVOT NO PO TE UDALOSTI SPIS POSEREME VAS ZIVOT)JE TO NA PROTI KONGRESOVEM CENTRU KDYBI STE TUDLE CARODEJNICI DAVIDOVOU UZ POTKALI A SCHANITE NA NI CISLO ZDE JE 739243040)Tak SEM SI DALA SNI SCHUZKU ONA JAK SE BUdE SEPISOVAT KREDITNI KARTY ZE ZA TO BUDE 5000KC DENI VIDELEK HM SKOLENI STALO 2000KC TAK SME SE SLOZILI S PRITELEM TAK SME SLI NA SKOLENI DO HOTELU INTERKONTINENTAL NEKDE U DEJVIC TAM SME SLI NA SCHUZI KTERA TRVALA 2 HOODINY TO CO TAM VYPRAVEL TEN NAGELOVANEJ BUZERANT V KVANDRU TO SME SI ROVNOU MOHLI PRECIST TU KNIZKU TAM TO VSECHNO BILO ON JAK SE BUDE VIDELAVAT A KDYZ SME SE TAK DIVALI POTECH LIDECH TAK TAM BIL JESTE JEDEN PODVONIK ZA KTERYM SME SLI S MLADYM ME PUSTIL DO KANCLU A NA MLADEHO CO JAKO CHCE A ZE TAM SEMNOU NEMUZE BEJT TEN BUZIK SE MENUJE VACLAV HRUZA MA KANCELAR NA FLORENCI 19 JAK JE RADKOVA INZERCE METRA ABYCH TO DOPSla stim skoleni ve finale po 2 hodinach bilo "prijemne" prekvapeni ze se nejednalo o sepisovani kreditnich karet jak nam rikala P!ča Davidova ve finale se jednalo o sepisovani uverovych smluv kde kdyz ste uzavrela smluovu s clovekem do 200 000kc tak ste stoho meli 500kc akdyz nad 200 001kc tak uz 1000kc a na tom skoleni ste si museli kopit smlovy bilo jich tam 20 za 500kc no neberteto jelikos sme nemeli nastesti prachy tak sme si je nekoupili pak sme cekali v chodbe hotelu a postupne si nas volali a ta carodejnice davidova a priste si vem te nak drobny tak sem se ji zeptala jaky drobaky ona 900kc za nakej blbej kalendar kam si zapisujete chudaky lidi ktere podvedete.Tu pujcku sem si osobne vyzkousela nez sem ji nekomu nabizela 4990kc je poplatek za sprostredkovani uveru do 200tis a kdy byste chteli nad 200tis platite 9990kc ja sem si dala sprostredkovat 200tis jelikoz sem chtela expres pujcku to je priplatek tak ze to neni 4990 ale 9990kc tak sme spolu sepsali smlouvu ona zavolala na uverove centrum cislo tam¨(595155911)pak je jeste jedno cislo a ty si rikaj kreditni uverova a ty si vas hazej jak horkej brabor ona zavola teda na to cislo zepta se jestli vam to schvalej pak vas chtej k telefonu zeptaj se vas jestli ste tovy atd pak si musite samy skocit sehnat registr ze solusu a cbc vy to tam hned poslete a voni ze to dali na uverovou kreditni a ze potrebuji vipis justicniho registru to vas stoji nake penize pak tem hajzlum to poslete oni to protahujou az jeto 3 tydny to je opravdu expres pujcka to by clovek blil kdyz sem jim posilala justicni registr na uverovou poradni a oni ze to posilaj kreditnim uverarum tak sem tam volala a oni ze si mam zavolat na uverovou poradni tak sem tam zavolala a ona se me ta uhliarikova ptala co mi rekli ty uvarari a ja ze to posilaj s patky k vam volala sem zase uhriakovy druhy den a ona ze ji to jeste neprislo a takleto trvalo 4 dny ve finale mi ty kurvy zavolali a povidali ze banan pujcka se nekona .Ze potrebuji rucit nemovitosti pritom rikali jen na op 10 000 v hajzlu prachy odnich zadne .Davejte si pozor na ty pujcky.Jeste ze sem snikym nesepsala smlouvu
Podpis: miluš
krater
09.09.09,15:57
zrazu je tu podozrivo ticho este nedavno tu bolo dost pochlebovacov a teraz nik?:D
mozno im to konecne doplo mimochodom uz bolo na case ;)
dadren
10.09.09,17:17
ale ano mam skusenost uz dlhsiu, som "nepriechodna" v banke z dovodu ze mam dve deti tak som to skusila. pravdaze som hladala ja a nasla som. velmi som sa potesila. je to seriozna spolocnost! samozrejme vsetci sme ludia a chybime preto dolezite je hlavne napisat skutocne a pravdive kontakty na seba telefon a e-mail aby vas mohli kontaktovat! priamo z firmy vas kontaktuju a daju vam info ake potrebujete. No opatrnosti nikdy nie je dost ako sa hovori tak si zmluvu skontrolujte! ja som problem nemala su to mily ludia odporucila som aj znamim a tiez su spokojny zatial ziadny problem :) len treba komunikovat
mate pravdu treba len komunikovat stale
dadren
10.09.09,17:19
Dobrý deň. Ja mám tiež záujem o úver z tejto firmy a preto si zháňam bližšie informácie. Zatiaľ sme v telefonickom kontakte a z ich prístupu som milo prekvapená, no predsa sa obávam. Lu.ka, máte s nimi už dlhšiu skúsenosť? Ďakujem.
Preco by ste mali platit poplatok dva krat 290euro ano pri expresnom uvere sa plati poplatok 290 eur ale iba raz nie dvakrat a spolocnost vas bude riesit prednostne. Klasicky nebankovy aj bankovy uver sa plati poplatok 145 eur. Ziadost sa spisuje s Vami vy si precitate zmluvne podmienky a ked budete s nimi suhlasit tak ju potom podpisete poplatok sa vybera az po podpise ziadosti a ziadost sa este raz telefonicky registruje po registracii sa s Vami este rozpravaju overuju si este raz Vase udaje.Vam zostava kopia ziadosti aj z prijmovym listkom potvrdenie o zaplateni.tam potom zalezi od Vas ako rychlo dodate spolocnosti podklady k uveru tym skor Vam uver vybavia. O dva dni po registrovani vasej ziadosti Vas budu telefonicky kontaktovat ze Vam zasielaju list co mate dolozit a poslat na spolocnost. Ked im dolozite vsetky podklady tak Vas pridelia nebankovej spolocnosti a tam zasada uverova rada kazdy utorok a vo stvrtok kde Vam schvalia peniaze kolko bude urok kolko budete splacat. Nie vzdy rada odsuhlasi celu sumu o ktoru ziadate ale odsuhlasi. Potom Vam posle vyrozumenie a bude sa Vas pytat ci s takym uverom suhlasite ak ano tak Vam vystavia zmluvy s ktorymi pojdete k notarovi podpisete ich pred notarom a zanesite naspät na spolocnost. Peniaze Vam poslu do 48 hod. od podpisania zmluv.Spolocnost je naozaj cista vsetko maju pravne podlozene.
Zabudla som Vam napisat ze v tejto spolocnosti je jedinecny syste 1+3 ze mozte este tri krat poziadat o uver ked Vam neprejde prvy ale uz bez poplatku a mimochodom riesia Vas do vtedy kym uver nedostanete takze sa nemusite bat ze pridete o poplatok a peniaze neuvidite.
dadren
10.09.09,17:23
na prijate peniaze Vam urcite musia vystavit prijmovy doklad vo vyske 145 eur alebo expres 290 eur viac nie menej tiez nie menej a zaroven vam do ruk dat zmluvu - kopiu
Ano na vyplatene peniaze Vam vystavia prijmovy listok potvrdenie o vyplateni nemate sa coho bat budete mat doklad ze ste to zaplatili
dadren
10.09.09,17:27
Pozrite sa ti ludia, ktori s Vami spisuju ziadosti su len obchodni zastupcovia-sprostredkovatelia a koniec koncov vsetci sme len ludia spekulanti posudme sami seba a pravdivo zhodnotme je to tak.
Je pekne ze tu niekto ma krasne filozoficke vyroky ked sa nimi nedrzi a osobnostne nerastie keby totak bolo vsak stanislav vieme ze nemotame ludom hlavy a nenanucujeme svoj nazor.
A k tej opatrnosti: ako uz dobre viete ja som o uver ziadala zaplatila som a mam sa faj. Co s tým poplatkom? Jednoduche! vylozim peniaze na stol pockam si kym zmluvu spise podpise poda mi ju na podpis podpisem a spolu s podpisanou pockam si na prijmovy doklad a spolu s prijmovym dokladom mu dam do ruky peniaze on mi este da kopiju zmluvy a je to hotove. A chudacisko ak peniaze neozdvedie ma poriadny problem. zistila som si ze im naparia riadne pokuta a teda su riadne masne.
Mna uverar konkaktoval do tyzdna a do dvoch mesiacov som byvala. Nieje co riesit - okrem obchodakov ak sa vam nezda pytajte si kontakt na druheho
Ano pokuty su v spolocnosti velke a za neodvedenie penazi alebo nejak si privlastnenie cudzich penazi podava spolocnost trestne oznamenia tak si velmo dobre rozmysli sprostredkovatel ci si peniaze necha alebo ich odovzda spolocnosti.
dadren
10.09.09,17:53
Zdravim, kedze aj ja som povodne mala zaujem o pozicku z uz spominanej spolocnosti, pokusala som sa co to si o nej pozistovat. A taktiez sme si dohodli stretnutie s poradkynou. Konalo sa vcera, t.j. 25.08., cize moje pocity a dojmy su este cerstve. A musim povedat, ze uplne zle. Pani poradkyna, inak oblastna veduca!, mi neposkytla ziadne relevantne informacie. Na vsetky moje otazky odpovedala rovnako, a to "neviem". Nechcela mi prezradit ani len to, s akymi bankovymi a nebankovymi subjektami spolupracuju, dostala som z nej len tolko, ze samotna spolocnost euro business je dcerou nejakej spolocnosti zo svajciarska. Doslovne.
Ale samozrejme nezabudla trikrat podotknut, ze minuly mesiac kladne vybavili 800 ziadosti.
Skoring - nejde mi do hlavy, preco ked prejdete po prvy raz, ako je mozne, ze uz druhy, ci nebodaj treti uz nemusite? Zvlastne, ale nedokazala mi to nijakym rozumnym sposobom vysvetlit.
Taktiez sa mi nezda postup, najprv daj peniaze - potom sa s tebou bude bavit nas uverovy specialista.
Ako jedine pozitivum beriem to, ze peniaze neslubovala ihned, ale upozornila nas vopred, ze budeme cakat minimalne 3 tyzdne az mesiac.
Moj celkovy dojem z tejto pani bol, ze nas cielene zavadzala a podavala ak uz nie nepravdive, tak minimalne zahmlene info.
Vazena pani sprostredkovatel ma za ulohu s Vami vypisat iba ziadost o sprostredkovanie uveru a vybranie toho poplatku nic viac,tak su na to skoleny neviem preco obvinujete pani ked ona si len robi svoju pracu na ktoru ju tak pripravuju na skoleni. To aky je urok ake su splatky a nieco viac o uvere su kompetentny uverovy specialisti ktory maju opravnenie su priamo na to skoleni a maju certifikaty nie sprostredkovatelia,ked chcete nieco o tej spolocnosti vediet o urokoch o produktoch o sektoroch bankovych aj nebankovych tak si najdite stranku eurobusinessu najdete tam aj telefonne cisla a zavolajte si tam sa potom spytajte na to co ste sa pytali tej panej. Prajem pekny den.
dadren
10.09.09,18:00
Dakujem za prispevok konecne nejaky racionalny nestranny nazor ktory zhodnocuje danu firmu podla dojmu. Podla nasej neuplnej zmluve cakame na vyhodnotenie ci vysledok 4 mesiac nikto sa uz neozval a nikto nic neriesil ani kladna odpoved ani zaporna. Tiez zo zmluvy clovek pochopi ze oslovuju rozne bankove ci nebankove spolocnosti ale ktore ani srnka netusi.
Wildo by nas mohol poinformovat kedze som pochopila ze pre nich pracuje??? ;) s kym to vasa "spolocnost" vlastne spolupracuje so SEFTOM ked nakupuju vo velkom prijmove pokladnicne doklady? :)
Vazena pani mate internet najdite si stranku eurobusiness slovakia a precitajte si to aj sama viete citat nie? Alebo Vas to nenaucili? Alebo viete zdvihnut telefon a zavolat si na spolocnost ci ste onemela alebo ste nesvojpravna ked si neviete zavolat a informovat sa ked tak strasne ste ten uver chceli alebo chcete.
dadren
10.09.09,18:54
no mi sme dnes dostali poštou papiere,kde nás žiadajú o výpis z katastra nehnutelností atď,ale čo nás zarazilo,že od nás žiadajú živnostenský list,ktorý nemám a na nebankový úver si ho musím vybaviť-povinosť zo zákona,a nanovo žiadost o úver,"ALE PENIAZE UŽ NEPÝTALI!!!"
Prvy krat ked ste podpisovali ziadost tak to bola ziadost o sprostredkovanie a nie ziadost o uver to je velky rozdiel naco maju pytat uz poplatok ked ste ho uz zaplatili. A ten zivnostensky mozte kedykolvek zrusit ked si ho vybavite potrebujete len troj eurovy kolok a do tyzdna ho mate.
dadren
10.09.09,19:05
...u nás sa zatiaľ "nič nedeje"... Čakáme nejaké blbé papiere, ktoré by sme mali poslať späť s prefotenými dokladmi,... Mamina sa po 5-tich pokusoch dovolala na centrálu, alebo čo je to a tam jej len milá, mladá babenka povedala, že stále jej neprišla zmluva od sprostredkovateľky a nech teda ešte čaká a čaká..vraj to príde. Mama si už vlasy pomaly trhá, že jaká je blbá na starobu :---. Ja som fakt zvedavá, ako to všetko dopadne..:eek::rolleyes:
Kontaktujte sprostredkovatelku ak hovorila pani ze to este neprislo tak kontaktujte ju ona je na vine
krater
10.09.09,19:22
mila dadren tie vase "profesionalne" mudrosti su naozaj nanic. Pekne vas to naucili ako mate odpovedat a hlavne naco odpovedat co presne hovorit a ako to u vas "funguje" vlastne uz by som to mohla ist robit aj ja chyba mi k tomu len drobnost "silny zaludok!" :rolleyes:
spisete ziadost ked vam ju podpisu zaplatia 145€ volate na centrum poslu vam smsku potom sa rozlucite asi do tyzdna poslete aby vam prefotili doklady mimochodom naco je vasej spolocnosti zivnostensky list od ziadatela k tomu ste sa nevyjadrili a tak pekne ste sa snazili len skoda ze nie k veci :D
Citat viem, volat viem aj zdravy usudok to vy radsej neposudzujte len pekne papagajujte co vam vtlkali v eurobusinesse a nadalej zavadzajte ludi presviedcajte ich aka je ta vasa "spolocnost" uzasna ako sa "stara" o ludi vo financnej tiesni. ;)
misomiso
10.09.09,19:30
Dobry den ,prosim vas ma niekto skusenosti s firmou euro business slovakia so sidlom v Banskej Bystrici, poskytuju vraj uvery za isty poplatok. Pravdepodobne som sa stala obetou podvodu ,po podpisani zmluvy vypytali si poplatok za sprostredkovanie uveru a potom sa po nich zlahla zem

Ale ved toto iste napriklad mne urobila Tatra Banka.
dadren
11.09.09,15:33
mila dadren tie vase "profesionalne" mudrosti su naozaj nanic. Pekne vas to naucili ako mate odpovedat a hlavne naco odpovedat co presne hovorit a ako to u vas "funguje" vlastne uz by som to mohla ist robit aj ja chyba mi k tomu len drobnost "silny zaludok!" :rolleyes:
spisete ziadost ked vam ju podpisu zaplatia 145€ volate na centrum poslu vam smsku potom sa rozlucite asi do tyzdna poslete aby vam prefotili doklady mimochodom naco je vasej spolocnosti zivnostensky list od ziadatela k tomu ste sa nevyjadrili a tak pekne ste sa snazili len skoda ze nie k veci :D
Citat viem, volat viem aj zdravy usudok to vy radsej neposudzujte len pekne papagajujte co vam vtlkali v eurobusinesse a nadalej zavadzajte ludi presviedcajte ich aka je ta vasa "spolocnost" uzasna ako sa "stara" o ludi vo financnej tiesni. ;)
Ak ste dobre citala zmluvne podmienky tak spolocnost je takisto len sprostredkovatel vasich uverou ale na rozdiel od Nas vybavuju za Vas vsetky formality potrebne k vybaveniu uveru vy mate za potrebne im zdokladovat len potrebne doklady alebo lepsie povedane podklady k uveru a to ze im to dlhsie trva,je strasne vela uverou a su na vsetky uvery len styri zeny a kym to vsetko spracuju tak to dost dlho trva.A nie su poskytovatelia uverou tak ak ste to citali tak si to precitajte este raz. To ze klient musi dolozit zivnostensky list tie zeny si to nevymisleli je to zakonom dane pre bankove aj nebankove sektory tak to tak musi bit. Ked chcete vediet preco obratte sa priamo na tieto sektory ktore uver poskytuju.
Zahumen
11.09.09,16:17
Tatrabanka ešte v roku 2004 zobrala od mojej dcéry za vybavenie úveru
3 500,-- Sk a nakoniec jej ho na ústredí neschválili. Samozrejme poplatok
jej nevrátili.
Pripájam sa len k poznámke od Misomiso.
krater
11.09.09,16:49
ja som si to dobre precitala dadren o to nemaj strach!
mohla by som poprosit ten zakon kde je pisane ze ziadatel o uver si musi zalozit zivnostensky list? velmi ma to zaujima :rolleyes:
dadren
11.09.09,19:33
Tatrabanka ešte v roku 2004 zobrala od mojej dcéry za vybavenie úveru
3 500,-- Sk a nakoniec jej ho na ústredí neschválili. Samozrejme poplatok
jej nevrátili.
Pripájam sa len k poznámke od Misomiso.
Tu ked zaplatite poplatok tak ked vam neschvalia uver riesia Vas aj nadalej kym neodidete z uverom takze o ten poplatok nepridete.
dadren
11.09.09,19:36
ja som si to dobre precitala dadren o to nemaj strach!
mohla by som poprosit ten zakon kde je pisane ze ziadatel o uver si musi zalozit zivnostensky list? velmi ma to zaujima :rolleyes:
Ale prosim Vas ved som Vam pisala ze sa na to pytajte priamo v sektoroch co tie uvery poskytuju a nie sprostredkovatelou.Od nich si pytajte ten zakon. Sprostredkovatelia nie su na to kompetentny.
misomiso
11.09.09,19:43
Tatrabanka ešte v roku 2004 zobrala od mojej dcéry za vybavenie úveru
3 500,-- Sk a nakoniec jej ho na ústredí neschválili. Samozrejme poplatok
jej nevrátili.
Pripájam sa len k poznámke od Misomiso.

Ak by to bolo iba tak, tak by som to chapal. Mne vsak dali pisomne, ze mi nakup nehnutelnosti prefinancuju, zobrali poplatok a nakoniec nedodrzali nic z pisomnych garancii. Hoci sa mi nakoniec podarilo zohnat v inej banke hypoteku dokonca este z nizsim urokom, ako dava Tatra Banka, niekolkomesacnym natahovanim mi sposobili priamu skodu asi 120.000 Sk.
Stanislav 1975
11.09.09,20:00
Ak by to bolo iba tak, tak by som to chapal. Mne vsak dali pisomne, ze mi nakup nehnutelnosti prefinancuju, zobrali poplatok a nakoniec nedodrzali nic z pisomnych garancii. Hoci sa mi nakoniec podarilo zohnat v inej banke hypoteku dokonca este z nizsim urokom, ako dava Tatra Banka, niekolkomesacnym natahovanim mi sposobili priamu skodu asi 120.000 Sk.

Tatrabanka je bagáž,mne nechceli uznať jednu reklamáciu,kde som mal na 100% pravdu, ešte aj u riaditeľa som bol a keď som im povedal,že ich dám na rozhodcovský súd a do novín,tak ma vysmiali až až-nakoniec som ich dal aj do novín aj na súd a samozrejme,že som vyhral a potom len pozerali...
krater
12.09.09,06:03
o tatrabanke viem tiez svoje a uz nikdy viac.
dadren neproste suverenne napisete ze je to v zakone a ked sa vas opytam v ktorom tak ma obratite na sprostredkovatela??? Tak nemudrujte ked vase "mudrosti" neviete nicim podlozit len tu omielate svoje kaleraby.
Kde je zakon ktory cloveka nuti zalozit si zivnost aby mu nebankovka poskytal uver??? Ved to je na hlavu postavene aby si nejaka babka zakladala zivnost a predmet zivnosti si vymysli nie sak sprostredkovatel jej pomoze take dobre duse len v eurobusinesse najdes :D :rolleyes:
dadren
15.09.09,17:50
No mozno som negramotna a neviem ake su zakony ale to neznamena ze neviem si zratat kolko je jedena a jedna v poriadku mate vsetci pravdu OSPRAVEDLNUJEM SA VSETKYM dnes som pochopila.
krater
16.09.09,10:51
Prosim vas mohli by sa konecne ozvat "spokojni" ziadatelia uz vam presla doma cakania tak kazdy den ocakavam ze niekto napise ze uz gazduje s peniazkami ktore im vybavil eurobusiness :) ci sa nedockame?! Kde ste vsetci :)
bebuš
16.09.09,12:05
Táto spoločnosť len sprostredkuje vybavenie úveru. Nie je poskytovateľom úver. V stručnosti - zarábajú na hlúposti ľudí, nakoľko oni len sprostredkujú banku, ktorá si Vás sama opäť preverí a posúdi či úver poskytne alebo nie. Takže uvedenej spoločnosti platíte zbytočne veľké poplatky za nič!!!!

Oni Vám úver neposkytnú. Táto spoločnosť má zákl. imanie 200 000tis. SK, čiže 6 638 EUR. Len do tejto výšky tada aj ručia.

Dôležité je to že nie sú poskytovateľmi úveru!!!!
bebuš
16.09.09,12:15
Táto spoločnosť nie je poskytovateľom úveru!!! Bohatnú na hľúposti ľudí, kt. sa spoliahajú, že im úver sprostredkujú. Táto spoločnosť len sprostredkováva úver, čo znamená, že platíte poplatky úplne zbytočne, lebo banka, na ktorú vás náasledne odkážu si Vás preverí a ona rozhoduje o tom, či pôžičku dostanete alebo nie. A to všetko vite zistit aj vy bez poplatkov uvedenej spoločnosti.
Veď si to zrátajte, že len za spracovanie vašich údajov zaplatíte hneď 145 EUR - pri podpise zmluvy o sprostredkovaní. Odkážu Vás na finančnú inštitúciu a keď Vám tá úver poskytne, zaplatíte uvedenej spoločnosti ďalšie poplatky, min. 80EUr. A Samozrejme fin. inštitúcia , ktorá úver poskytuje má samostatné polatky. Čiže tejto spoločnosti platíte zbytočne, lebo odísť do fin. inštitúcie viete aj sami.
artuš
16.09.09,19:11
Táto spoločnosť len sprostredkuje vybavenie úveru. Nie je poskytovateľom úver. V stručnosti - zarábajú na hlúposti ľudí, nakoľko oni len sprostredkujú banku, ktorá si Vás sama opäť preverí a posúdi či úver poskytne alebo nie. Takže uvedenej spoločnosti platíte zbytočne veľké poplatky za nič!!!!

Oni Vám úver neposkytnú. Táto spoločnosť má zákl. imanie 200 000tis. SK, čiže 6 638 EUR. Len do tejto výšky tada aj ručia.

Dôležité je to že nie sú poskytovateľmi úveru!!!!
Bebuš, ako je potom možné, že lu.ka (dlho si tu nebolaaaaaaaa...:cool:) dostala od nich "úver" na byt a pritom jej žiadna banka už nechcela požičať ani fuka. To si ju už cez túto spoločnosť banky viac nepreverovali?! Neviem, neviem..:rolleyes::rolleyes: Ináč, mamine sa odvtedy nikto neozval a z peniažkov (vložených, aj tých "očakávaných" :eek:) má veľký prdlajs!!!!!!!!! :mad::mee::eek::cool::D
krater
17.09.09,05:20
artuš vitaj v klube ;) a vy ste tam uz nevolali?
lu.ka je kapitola sama o sebe mimochodom skus si precitat jej prispevky spatne splietala a urazala nic konstruktive nikdy neprispela. vieme o nej len najpodstatnejsiu vec zaraba 3tis € :)
bebus to ze "sprostredkuvaju" pozicku je nam jasne ale to ti povedia len na zaciatku kym zaplatis 145€ potom uz nikto nikomu nic nesprostredkuvava nezmozu sa ani na dvihnutie telefonu :(
artuš
18.09.09,14:08
artuš vitaj v klube ;) a vy ste tam uz nevolali?
lu.ka je kapitola sama o sebe mimochodom skus si precitat jej prispevky spatne splietala a urazala nic konstruktive nikdy neprispela. vieme o nej len najpodstatnejsiu vec zaraba 3tis € :)
bebus to ze "sprostredkuvaju" pozicku je nam jasne ale to ti povedia len na zaciatku kym zaplatis 145€ potom uz nikto nikomu nic nesprostredkuvava nezmozu sa ani na dvihnutie telefonu :(

Mamina tam volala-volala-volalaaaaa a.....nikto nám nezdvíha :mee::mee:. Stále nám nahrávka sľubuje, že máme vydržať na linke a vraj sa spojíme :D, ale keď to opakuje po X-tý raz....no kto by vydržal? :mad: Jupí, ale už pracujem, tak maminke môžem pomôcť!!! Len mi je ľúto, že za tých 145 eur si mohla radšej niečo kúpiť, alebo zaplatiť faktúru za plyn :confused::(:(.. Ale jedna pravda je, že: VŠETKO ZLÉ AJ DOBRÉ SA RAZ VRÁTI, a rada by som videla aj vedela, ako spoločnosť dopadne :cool:.
krater
18.09.09,17:47
artus vidis vidis dalsi v nudzi co tym darmozracom prispel. Neboj mozno pride Lu.ka a obvini ta ze volate zle cislo a vlastne vobec nespolupracujete a tak sa necudujte ze ste nic nevybavili :D
kajakaja
19.09.09,18:57
Ďakujem za pozitívnu informáciu, len mám problém, že treba vyplatiť dopredu nejakú splátku a s tým mám problém, lebo toľko financií nemám. Akú skúsenosť máte s tým vedia to nejako upraviť, alebo nie? Ďakujem
Ahojte, aj ja mam velmi dobru skusenost s touto firmou, tiez som nedostala v banke ziadnu pozicku ani uver, tak som skusila na radu jednej znamej tuto firmu eurobusiness, zaplatila som poplatok a do mesiaca som mala peniazky na nove byvanie a aj vyplatene nevyhodne uvery. Boli velmi ustretovy, velmi mi pomohli a najma jedna mila pani...ak mate zaujem poslem kontakt. Fakt mi pomohli a som teraz uplne v pohode....
Chobot
19.09.09,20:13
Ahojte, aj ja mam velmi dobru skusenost s touto firmou, tiez som nedostala v banke ziadnu pozicku ani uver, tak som skusila na radu jednej znamej tuto firmu eurobusiness, zaplatila som poplatok a do mesiaca som mala peniazky na nove byvanie a aj vyplatene nevyhodne uvery. Boli velmi ustretovy, velmi mi pomohli a najma jedna mila pani...ak mate zaujem poslem kontakt. Fakt mi pomohli a som teraz uplne v pohode....

Ako dlho splácaš úver?

A prečo si sa registrovala práve dnes, hoci si žiadnu radu nepotrebovala a pridala si len jeden príspevok? Nemáš náhodou aj viacej nickov?
atka4
19.09.09,21:43
kajakajaRe: euro business slovakia
Citát:
Pôvodca textu príspevku: hviezdy http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/116661-euro-business-slovakia-post1127672.html#post1127672)
Ďakujem za pozitívnu informáciu, len mám problém, že treba vyplatiť dopredu nejakú splátku a s tým mám problém, lebo toľko financií nemám. Akú skúsenosť máte s tým vedia to nejako upraviť, alebo nie? Ďakujem

Ahojte, aj ja mam velmi dobru skusenost s touto firmou, tiez som nedostala v banke ziadnu pozicku ani uver, tak som skusila na radu jednej znamej tuto firmu eurobusiness, zaplatila som poplatok a do mesiaca som mala peniazky na nove byvanie a aj vyplatene nevyhodne uvery. Boli velmi ustretovy, velmi mi pomohli a najma jedna mila pani...ak mate zaujem poslem kontakt. Fakt mi pomohli a som teraz uplne v pohode....

Ako dlho splácaš úver?

A prečo si sa registrovala práve dnes, hoci si žiadnu radu nepotrebovala a pridala si len jeden príspevok? Nemáš náhodou aj viacej nickov?

... alebo žeby sprostredkovateľka, ktorá dá kontakt na seba?:confused::confused:
krater
20.09.09,08:16
Vsetci prispievatelie ktori maju "dobru" skusenost s eurobusinessom a velmi im "pomohli" a posunu kontakt su registrovani v den prispevku a maju najviac jeden prispevok :) ach jaaaaj ze maju este stale na to odvahu :(
artuš
20.09.09,10:35
Ahojte, aj ja mam velmi dobru skusenost s touto firmou, tiez som nedostala v banke ziadnu pozicku ani uver, tak som skusila na radu jednej znamej tuto firmu eurobusiness, zaplatila som poplatok a do mesiaca som mala peniazky na nove byvanie a aj vyplatene nevyhodne uvery. Boli velmi ustretovy, velmi mi pomohli a najma jedna mila pani...ak mate zaujem poslem kontakt. Fakt mi pomohli a som teraz uplne v pohode....
...bol tu spomenutý kontakt na jednu milú pani???????? :eek::eek::eek::eek: Ja som si doteraz myslela, že všetky panie z tejto spoločnosti sú veeeeeeeeeľmi milééé - pokiaľ nedostanú od "klienta" prašulky :mad:... Aj ja sem chcem už konečne napísať, ako nám pomohli! Nemôžem.., pretože je to už viac ako mesiac..a zatiaľ (?) nám vôbec nikto z nich nepomohol :mee:.
A UŽ ANI NECHCEM!!!
Nechajte si...:---:)
eurobusiness-eurocash
21.09.09,16:38
Dobrý večer.,

prosím Vás môžte napísat ale ozaj seriozne a skutočne dostal niekto od spoločnosti Eurobusiness uver????

JA čakám už 2týžden ,horko tažko som zohnala na poplatok vopred 145eur

surne až moc rýchlo potrebujem peniaze takisto aj tuto sumu vrátit,tak som sa spoliehala,

ale ako čítam asi to nebude opet dobrá spoločnost.!!!

Len ma zarazilo, že načo maju všade popísané kontakty ked im píšem a neodpovedaju

len na mobil a to ma dost stojí ,ked volám na pevnu,nie stále mám kredit a je aj dost problém niekedy až po pol hodine sa ozvu stále obsadené....

posledne sa vyjadrili v stredu som im volala,že moje podklady boli odoslané inej spoločnosti a to Eurocash na nebankové oddelenie a mám si tam volat.

Tak tam teda volám,a že mám čakat na poradovník

je velmi vela záujemcov,a pod.,

ale o takom mi nik ani len nespomenul nepovedal ani sprostredkovatel nikto....

a to je bohové tak ja si zaplatím vopred poplatok a teraz akože je vela záujemcov mám bohvie do kedy čakat????

ved je to celé niaké divné !!!!! ...

tak zatial vám za podporu porady vopred DAkujem !!!!
som tu po prvý raz ,dufam dobre odošlem a prečíta si niekto môj príspevok a možno aj poradí a že nakoniec to celé zruším...

no len či mi potom vrátia poplatok,v zmluve sa píše že je nevrátitelný

pekný zvyšok večera
krater
21.09.09,20:17
ja k tomu len tolko veeeelka skoda ze si sa na tuto diskusiu nedostal ovela ovela skor nez si zaplatil poplatok a naletel podvodnikom :confused:
dobradusa
22.09.09,18:02
1.Som reprezentant spoločnosti Eurobusiness Slovakia s.r.o. (pripravte si kamene,hádzať začnite,až keď dočítate,prosím)
2.Pri čítaní tejto témy mi je aj do smiechu,aj do plaču.Do smiechu z pokusov od tiežreprezentantov "ochrániť" spoločnosť.Do plaču nad nepochopením toho,o čom je práca nás "v teréne".
3.Spoločnosť dokáže sprostredkovať úvery!Vidím to na províznom liste každý mesiac.Netvrdím,že každá mnou napísaná žiadosť je už realizovaná,ale postupne vidím,že sa tak deje!Prečo?Lebo nepíšem žiadosti len aby som napísal žiadosti.Píšem tie,ktoré majú zmysel.A sedliacky rozum nepustí.Nenapíšem žiadosť so zúfalou invalidnou dôchodkyňou,ak nemá žiadny iný zdroj príjmu a je jasné,že úver by splácala veeeeeľmi ťažko,ak by ho vôbec dostala.(To len ako príklad.)Ak reprezentant sľúbi modré z neba a doslova zneužije zúfalú situáciu človeka,je to koho chyba?Firmy?Na žiadnom školení som nepočul "Choďte a klamte ľudí!".Ak niekto niekoho oklame,je to svinstvo od toho,čo klame a naivita od oklamaného.
4.Veľa prispievateľov tu píše o milej tete,alebo dokonca o chronickom podvodníkovi s pestrou minulosťou,alebo podvodníkoch celkovo,ale "gule" menovať konkrétnych ľudí mali len dvaja.Prečo tu nedáte mená reprezentantov,čo vypísali žiadosť bez údajov,napísali žiadosť dôchodkyni,alebo tvrdili,že sa už "viac-menej nedá nenapísať žiadosť,ak je spravený skoring".Dajte tu tie mená.Napíšte "Oklamal ma človek!" a nie "Eurobusiness sú podvodníci!".Aspoň budú ostatní vedieť,komu sa vyhnúť.Píšem túto výzvu s kľudným svedomím,bez strachu,že sa tu objaví moje meno,pretože som ešte nikoho neoklamal.Naopak,veľa ľuďom som sám nedoporučil žiadosť u "nás",lebo napr.potrebujú peniaze o týžeň,a viem,že sa to stihnúť nedá.Každého upozorním,čo bude musieť doložiť,že bude potrebovať živnosť(dôvod v bode 5.) a pod.Žiadosť si môže môj klient pozrieť v kľude,pred podpisom a platením,a keď sa mu nezdá poplatok,platiť nemusí.Je to vždy na jeho rozhodnutí (a nie preto,aby som mohol povedať "Vy ste to chceli" ale preto,že sa spolieham na jeho zdravý úsudok o jeho možnostiach a potrebách a posúdení,či je táto služba pre neho vhodná,alebo nie).Nespomínam si na všetky príspevky,kde sa vytýkajú rôzne veci a odsudzuje sa firma a nie jednotliví ľudia,ale je to ako keby mi niekto podpálil dom a ja budem nadávať na Smrečinu,že vyrába zápalky.
5.Živosť!Toľko tu o nej bolo písané a nič k veci!A pritom som msl občas pocit,že sú tu aj ľudia,čo majú aký-taký prehľad.Prečo by mal žiadateľ o nebankový úver mať živnosť?Pretože pre niečo v minulosti asi nemôže dostať bankový úver.A to niečo je možno nesplácaný úver,teda už sa na ňom niekto "popálil".A keď nebude splácať úver niekomu ďalšiemu,môže mu možno dať exekútor zablokovať účet,kde mu chodí výplata,a pod.Ale ak má ten človek živnosť,ručí,ako každý iný živnostník,celým svojim majetkom.Vôbec tu ale nejde o ten jeho majetok,ale istotu veriteľa voči niekomu,komu už NIKTO neverí.
6.Výpisy z OR o spoločnosti.Čo tým chcete dokázať?Že ak niekto má s.r.o.,kde ručí sumou 200000 bývalých,tak je podvodník?Pozrite si ktorúkoľvek s.r.o.,ktorá točí ťažké milóny súčasných,je na stovkách bilboardov,kričí na Vás z telky,novín a rádia,aké má majetkové krytie v OR!A všetkých označte za podvodníkov,lebo majú majetok len 200000 bývalých.Veď je to zákonom stanovená čiastka!!!!!A čo má ručiť Eurobusiness viac?Veď v žiadosti je napísané(a nie maličkým písmom,ako v zmluvách z bánk či poisťovní),že nie je poskytovateľom,ale sprostredkovateľom!Chcete,aby s každou žiadosťou navyšovali základné imanie o 145,-?Alebo s každým úverom o jeho výšku?Potom to isté chcite aj od všetkých ostatných sro s každým obchodom.
7.Buďte normálni!Ak Vám niekto sľubuje nemožné,neplaťte!Ak zaplatíte,nenadávajte na firmu,ale keď Vás prejde prvá vlna hnevu na celý svet,nadávajte na "hajzla",čo Vás oklamal a na "blbca",čo mu naletel.
8.Zabudol som na niečo?
9.Začnite teraz hádzať tie kamene.
krater
22.09.09,19:50
na hadzanie kamenov sa ti vykaslem i ked si prispel siahodlhym prispevkom eurobusinessu neverim a bol to omyl s nimi cokolvek spisat zaplatit dohodnut a kto to planuje urobit nech si to rozmysli.
co sa zivnosti tyka to ze ruci svojim majetkom je ok ale ZIVNOSTNIK ktory ma nejaku zivnost je rozdiel ako pani XY ktora si vybavi imaginarnu zivnost aby vam "akoze"presla ved aj to je podvod ked chcete od ziadatela zivnost. Asi som uplne neuvedomela a blba ale doteraz som si naivne myslela ze zivnost si zaklada clovek na to aby robil nejaku podnikatelsku cinnost kupa za ucelom predaja, remeslo, popripade zamestnanie kde ta zamestnavatel nechce zobrat do hlavneho pracovneho pomeru ale zalozit si zivnost a budes mu poskytovat napriklad nejake sluzby a kazdy mesiac mu ich vyfakturujes ale aby som mal papier na vybavenie pozicky a ta mi bude poskytnuta na zaklade rucenia majetkom cez zivnost???
Asi uz je neskoro a ja by som mala ist spat lebo ja uz tu nicomu nerozumiem :cool:
dobradusa
22.09.09,20:23
ak chces najst podvod,najdes ho v hocicom(mas nejaku poistku?kolko si citala tie podmienky a dodatky,kym si podpisala?dufam,ze nepride k poistnej udalosti...mimotemy ) a nie je nelegálne,doslova nelegálne zo strany zamestnavatela nechciet ta zamestnat,ale zobrat ta dlhodobo na živnost?ako to uprednostnuje velka vacsina tych dobrych majitelov nepodvodnickych sro?to je cisty podvod na odvodoch,na daniach,na zamestnancoch a ich dochodkoch...a skody su skutocne obrovske,lenze podvodnici su v eurobusinesse,lebo oni zalozili sro a rucia len 200000 skk a beru od ludi poplatok za sprostredkovanie sluzby a niekto naletel na vzdusny zamok bezchrbtovemu reprezentantovi(bezmennemu).ma strasnu krivdu a vsetci su zli! A - kacirska myslienka: neklamete tu vsetci tak nahodou?Nikto nikoho nemenuje,...mozno zo strachu...Nemyslim to važne,je mi uprimne luto tych,ktorí niekomu naleteli...ale tak ako papier,aj internet znesie strasne vela...a kazda minca ma vzdy dve strany...
Ale suhlasim s tvojim nazorom,ze si treba dobre rozmysliet,kym nieco podpisem....
dobradusa
22.09.09,21:21
pre daraina:
zjavne je tu vela hnevu...a zbytocne velkych reci tesne pred urazkami...nemam dovod cervenat sa pri akychkolvek argumentoch z vasej strany,ak sa chceme natahovat o slovicka a presne formulacie,co myslite tym ze "to musime mat pekne velkym inak by to bolo protizakonne cele"?Ak sa mylim,opravte ma,ale neviem o tom,ze by nejaky zakon,ktorymi sa ohanate,urcoval,co je to velke pismo v podmienkach zmluvy,ci ziadosti,ani ako velke to pismo ma byt,aby to nebol podvod.Ale pri mojom obmedzenom rozhlade sa mozem mylit.
Pri mojom obmedzenom rozhlade som ale postrehol,ze 200000 je minimalna a nie jedina suma,ktoru sro ruci(aj v pripade jedineho spolocnika) a moze to byt aj viac.ale z logickeho hladiska,ak mi zakon urcuje minimum,ktore splnam,aky je to argument,ze je to podla vas malo?nechapem to.Zakon hovori minimalne 200 a firma to splna...
"Viete ze je trestne vyberat poplatky za spisanie niecoho co nemozete splnit a ani nehodlate??? Ake zaruky dava klientom EBS???" Viem.A odkial beriete tu istotu,ze spolocnost to nedokaze a nehodla splnit?A zaruky?Prestudujte si tu nedokonalu ziadost a hlavne bod 12.
"Viete akymi pravidlami sa riadi veritel vlastniaci zmenku??? Preco teda nepoviete prave meno a ake je vvase IDC v EBS???"Viem.A co s tym ma spolocne moje meno a IDC,teda asi ste mali na mysli C?
"Odkial chcete zabazpecit len pre 20 Ludi uvery, ktore tak stedro ponukate a to od 1000 do 7000 eur. Vasej spolocnosti nedaju ani cent" Starate sa odkial vam pozicia,ak vam pozicia,banka?Ak vam z providentu vylozia na stol peniaze,co vyzbieraju na uzernickych urokoch a splatkach to je ok?to sa pytate odkial su?
A viete,ze ked sa bavime o pravnom hladisku,tak vyraz,nie je to celkom v poriadku znamena z pravneho hladiska velke nic?bud to v poriadku je,alebo nie je.nic medzi tym.
"A mimochodom , kde ste videli platit nemale peniaze ze bezcenny zdrap papiera." bezcenny zdrap papiera je vec nazoru,ale preco tu nie je tema o tom,ze banke platite nemale peniaze za to,ze im mesacne davate k dispozicii vase peniaze kazdy mesiac.maju stotisice klientov a ti im mesacne davaju svoju vyplatu na ucty a este za to bankam platia...legalne,ale zlodejina ako vysita...a este krajsie je,ze ak ste bohaty klient a dve tri eura vam nic nerobia,oni ich od vas nechcu,lebo ste "lepsi klient",ale ak vam tam chodi minimalna mzda,tak tie eura chcu.
"co viete o aktivitach vasej EBS .... cistych a bezuhonnnych zachrancov socialne slabych ludi" nic.a ked som bol pri pase v jednej fabrike,tiez som nevedel nic o aktivitach majitelov,a hoci sa vozili v kadejakych autach my sme makali za minimalnu mzdu plus obcas premie...a tiez tu vystupuju ako spasitelia naroda a este maju aj danove ulavy..a nikdy som EBS nepostavil do pozicie spasitelov,ci zachrancov...
"provizie su spolocnostou vyplacane sprostredkovatelom, za pocet spisanych ziadosti nie za zrealizovane uvery. Kolko dohod spisete mate urcite percenta zo sumy, ktora bola pripisana na ucet EBS..." a to s vasim rozhladom mate odkial?totalna kravina!ziadost je len cast provizie,za zrealizovane uvery ma reprezentant taktiez proviziu...ale tam ste sa asi vo vasej kariere nedostali(alebo ten,kto vam tuto info dal),pretoze to vyzera na nazor po ucasti na jednom skoleni,napisani dvoch ziadosti a nadavani cely dalsi mesiac,ze je to na hovno robota,...
"Prečo by mal zivnost? nebankovky maju podobne pravidla ako banky, ak je zacinajuci zivnostnik musi mat rucitela,alebo dlhsie podnikajuci zivnostnik je potrebne mat kladne Danove priznanie a nebyt v strate ."..a kedze taketo pravidla maju,zivnostnik nedostane nic,lebo vacsina,aby prezila,robi nulove danove priznania,ale to vy s vasim rozhladom viete,len to akosi ignorujete,lebo vam to asi nezapada do planu.Co mate zo sluzby,ktora je "zadarmo"ale nedostanete ju?
"Zivnostostnici co su v strate a nemaju nehnutelny alebo hnutelny majetok na rucenie su taisto nebonitny a nebankovka im nepozicia ani na ich ZL. Su organizcie, ktore mozu pomoct aj takymto zivnostnikom .... a tie sa riadia istymi pravidlami."...a toto je pripevok do diskusie hony genia s obrovskym celovesmirnym rozhladom!Ake organizacie?ake pravidla?A ze to ide aj cez EBS za "istych" pravidiel je podvod!
Po tomto poslednom argumente sa tesim,ak sa do mna pustite,pretoze vy skutocne viete v kazdom slove,co pisete a kral salamun je pri vasom rozhlade asi ako dvorny saso!A to vas naozaj nechcem rozosmiat!
A posledna nezodpovedana otazka z vasho vycerpavajuceho prispevku:Zivnostnikom som nebol ani sekundu,ale 4 roky som mal s.r.o.
krater
23.09.09,06:14
myslim si ze uz je to o dotahovani a cim dlhsi prispevok tym sa cloveku chce menej citat verim ze sa postupne vratia ti ktori tu pred par tyzdnami riesili pozicky cez eurobusiness a povedia ako dopadli!
a nadalej verim ze tato diskusia bude dobra pomocka pre ludi ktori chcu oslovit spominanu spolocnost a urobia si obrazok a podla toho sa rozhodnu ze treba asi skonci hned na zaciatku ;)
hyrou
23.09.09,06:17
Kto tu toho cloveka vlastne pustil hovoril som y repreyentantami a oni su plateni z realizovanych uverov a nie zo ziadosti. Vy vsetci ste slepi ved ten clovek ma nejaku podvodnicku firmu a chce potopit eurobusiness lebo su pre neho velka konkurencia ludia spamatajte sa a nech si radsej pise o svojej firme ten clovek co tu pise zalozil spolocnost z menom SNUR a vy mu pokojne dalej verte. Eurobusiness je cisty overil som si ho on ma yakladne imanie 200000sk ale to je len na otvorenie s.r.o. a pod sebou ma nela nebankovky ktore maju miliony. Tak tu nepiste somariny. Asi mate vela casu sediet pri nete a vrajze je kriza to len vam sa nechce robit zmente svoje zivoty a skuste nieco v zivote dosiahnut
dobradusa
23.09.09,06:26
Co prispevok to prela a mi si netykame tak to respektujte ak nie nebudem tak vam vsetko pekne dam a uvidime ci mate cest

ten prispevok bol reakciou na krater,Vam by som si tykat nedovolil.Na moju česť mi nesiahajte ani v anonymnom chate,kde sa mozete skryt za nick rovnako,ako kazdy jeden z prispievatelov.Kludne sa mozme bavit o nejakych pre a proti,ale urazat sa tu asi nemusime.alebo sa mylim?
mimochodom,niekde som natrafil na prispevok k tejto teme,ze firma sa nezaobera tym,co ma v OR....Nie je to pravda,staci si to len dobre prečítat a pripadne,ak ma niekto podozrenie,dat podnet na SOI.
A este k tej minulosti a pozadiu majitelov:Ako dlho to tí cesi vysetruju?Vysetrili uz nieco? ked sa pozriete na OR sro,viete vzdy,o koho ide.Ale niekde som nasiel Vase vyjadrenie,ze spolocnost,ktora vznikla v prvom rade na vyrobu plienok pre zvierata je podla vas "celkom v pohode" na úvery....ze by ste boli "nasadena" do temy od konkurencie? (mimochodom,poznate majitelov vsetkych akcii tej akciovky,o ktorej pisem?a ich minulosť?)
dobradusa
23.09.09,17:25
je uzasne sledovat co ste schopna napisat vy,daraina,nie ja.Mate podla vas skvelu karieru a ja som nula...rad by som vedel,ktora spolocnost,alebo firma,umoznuje karieru ludom s nulovymi schopnostami inteligentneho pisomneho prejavu (o i.).Nedekazete argumentovat a o tom si tu citatelia prehlad urobit vedia.Len vysypete milion otazok od veci a pridate k tomu maximalne tak par naznakov,ze ste genialne informovana o vsetkom.A este par urazok a invektiv.Viete v skutocnosti velke nic.Nepovedali ste jeden jediny logicky argument,podlozeny faktami,len same naznaky a prekrutene polopravdy.O co vam vlastne ide?Preco tu tie veci,o ktorych viete(?) nedate?-aha,vy asi mate pristup k tajnym informaciam z NBS,SIS,MV SR (a odkial este?) a keby ste to tu zverejnili,prislo by sa na vasu identitu a stratili by ste miesto a kariera by bola v tahu....uz som to pochopil... Mohol by som tu dat odpovede na kazdu jednu vasu otazku aj keby som mal len "4 ľudové" a nic nevedel,pretoze vsetko sa da najst na internete(okrem ineho).Ale naco by to bolo?Vas by to aj tak neuspokojilo(asi ako nikdy nic vo vasom zivote).
Pokial ide o tie nicky,neobvinil som vas,ze sa za svoj skryvate,ved aj ja tu mam len nick,len som vyzyval tach oklamanych a podvedenych,nech tu daju mena tych reprezentantov,co ich oklamali,pretoze sa nemaju coho bat,lebo podla nicku ich nikto nespozna...ale to vam asi v tom navale hnevu (jednom z mnohych) uniklo.Ani vy ste ziadne meno nedali(len ste tu jedno odcitovali),nedali ste ziadnu skutocnost z tych,co uvadzate,ze ich mate overene a iste,dokonca mate odvahu napist,ze klamem ked pisem,ako som odmenovany...odkial by ste to vedeli?ak ste zatrpknuty byvaly reprezentant,nepamatate si to dobre,ak nie ste(lebo je to pod vasu uroven),ako to mozete vediet?Vy viete zrejme vsetko najlepsie a z najlepsich,jasne,ze tajnych,zdrojov.Ale ako si mozete dovolit tvrdit,ze klamem v tom,za co a ako je reprezentat plateny...
Vy ste naozaj niekto!Vam sa zda sporny bod z vypisu!Viete,ako sa tam ten bod dostal?Na zaklade Zivnostenskeho listu a ten vydal ŽÚ,ktoremu sa ten bod sporny nezdal...Vam sa zda...Kto ste vy?
Pokial ide o moju sro,svoj podiel som odpredal a funguje uspesne dalej (ale asi podvadza ludi,lebo neviem o tom,ze by navysovali ZI...)
Nikdy som nenapisal,ze EBS vlastni viacere nebankovky,neviem odkial to mate,ale KLAMETE!
V prispevku o 12.18 pisete,ze podnet je uz dany...a o 12.34 pisete,ze ...k tomu dojde...vyznate sa vobec sama v tom,co vam lieta hlavou?mate svoje myslienky pod kontrolou?
Nechcem Vas naozaj osocovat a aj ja som za to,ak je clovek oklamany,nech podnikne potrebne kroky.Aj ja som za to,nech ludia premyslaju,kym podpisu,co podpisuju a za co platia.Ale som proti tomu,aby bola nejaka firma oznacovana za podvodnicku len preto,ze niekto pod jej menom klame ludi.Ja to nerobim a nikdy nebudem.Tak nehadzte vsetkych do jedneho vreca...Ak vas oklamal p.Svoboda,piste o nom,nie o EBS.
A pytal som sa Vas,co vysetrili cesi...napisali ste,ze pana Svobodu...To je co za FAKT?!Chcete tvrdit,ze p.Svoboda je odsudeny v cechach za podvody a podvadza teraz na slovensku?Nebudte smiesna!
dobradusa
23.09.09,19:02
preco daraina stiahla svoje prispevky?
krater
23.09.09,19:09
netusim mozno sa jej vyhrazaju z eurobusinessu ;)
a to sa da stiahnut prispevky???
dobradusa
23.09.09,20:21
netusim mozno sa jej vyhrazaju z eurobusinessu ;)
a to sa da stiahnut prispevky???

asi zistila,ze len bezhlavo kydat je na serioznu debatu malo...
neviem,ci sa to da,ale ked tu nie su a boli...asi ano
ale aspon vsetky moje prispevky "ocenila" :)
Miriam555
24.09.09,06:23
Mozno by bolo dobre kontaktovat zadavatelku temy "Olanku". Bola by som strasne zvedava ako dopadla. Ved preslo niekolko mesiacov, tak snad by sa aj mohla k tomuto vsetkemu vyjadrit :)

Len ma stve, ze sa ostatni nevedia ozvat.
krater
24.09.09,07:06
miriam to stve aj mna :mad:
najskor cucaju infosky a rady z porady ako spongia a ked maju oni nejako pomoct prejavit sa priblizit situaciu su ticho ako vos pod chrastou :rolleyes:
mozno sa hanbia ze i ked boli proti nam v podstate su s nami lebo tiez nic nedostali :D
linda1108
24.09.09,08:00
dobrý deň, my s priateľom sme v auguste podpísali s touto firmou zmluvu a tiež s nou nemáme dobre skúsenosti. Zaplatili sme 290 eur poplatok za expresne vybavenie požičky lebo nám reprezentant nasľuboval že to vybavia d dvoch týždnov. Bohužial iba papiere ktoré nám mali poslať prišli po dvoch týždňoch a to tiež nie také o ktoré sme žiadali.Keď sme tam volali tak nám povedali aby sme si napísali žiadosť o zmenu úveru že keď si zmeníme nebudeme potrebovať živnosť.Tak sme to tak spravili papiere nám od nich dodnes neprišli a ešte sme sa dozvedeli že živnosť budeme musieť mať tak či tak.Tak sme pekne prišli o tých 290 eur jak keby sme nemali kam peniaze dávať.Ale viem je to naša chyba lebo sme sa nechali nachytať na sladké rečičky:mee:
krater
24.09.09,08:28
fuuuuha 290€ uz sa im tych 145 mali podvodnici uzernicky mali ste tie peniaze radsej prejest ako ich strcit do gagora tym nenazrancom :(
A kontaktovali ste ich pri takych prachoch sak chodte aj osobne so zatatou pastou!
linda1108
24.09.09,08:46
teraz sa to akurát vybavuje cez finančnú poradkyňu ktorá nám túto firmu dohodila nech nám vybaví naspäť peniažky.Len dúfam že sa to bude dať vybaviť.Teraz ma len to mrzí že som si túto stránku neprečítala už v auguste.
krater
24.09.09,09:04
inak niekto tu z privrzencov "eurobusinessu" hadzal do plena ze 290€ poplatok nemoze byt ze max. poplatok za spracovanie je 145€ tak kde je potom pravda? ci poplatky si hadzu ako potrebuju prachy zkasirovat?
a to co je za financnu poradkynu? ked vam odporuci taku hlupost ako vybavit peniaze cez sprostredkovatelsku spolocnost!! :(
BXLmiami
24.09.09,09:31
145,00 jeden,290 euro dvaja.Je to krásny multilevel.
linda1108
24.09.09,09:32
290 eur účtovali za to aby to vybavili expresne ale ako škoda vyhodenia peňazí.A to, že prečo nám takéto niečo poradkyňa ponúkla to teda netuším práve preto sme si mysleli že to nebude podvod hmm mýlili sme sa dúfam že si túto stránku prečíta č najviac ľudí a nepodpíše z EBS nikdy žiadnu zmluvu.
artuš
24.09.09,15:05
...keby sa to dalo vrátiť späť :mee:... Nám sa už neozvali vôbec...a mamine by sa tie euríčka tak zišli...veď ako každému, kto im prispel, že?! :(:(
Ejha, chýba mi tu lu.ka :D....asi už zarába zase viac a na nás nemá časík...:rolleyes::cool:
eurobusiness-eurocash
29.09.09,19:51
Takže ako som predpokladala,...

uver mi neschálili kopec výhovoriek ,čo som bola až nemilo prekvapená

musela som si opet volat a ešte ma dotyčná presviečala že mi volali vtedy a vtedy a od nikoho nemám zmeškaný hovor

nakoniec neviem k čomu bolo treba živnost ked ani to nepomohlo

a tvrdia v zmluve že uver 3+1 ked jedno neschália idem do dalšieho kola a ked ani v tom nič, v poslednom mám na 100%šancu...

ale mne nikto po telefone nepovedal že idem dalej lebo je to tým pádom uzavreté že mi uverová rada neschálili.

takisto mi sprostredkov.po podise zmluvy hovorí ,že mi príde poštou niaká kartička na zlavnený nákup alebo čo to

a vôbec nič neposlali takže 145eur len užerníkom vyhodené,nazvem tak!!!!!!

lebo celý mesiac skoro až 2 sa ja musím doprosovat obvolávat si do business potom casch a takto je to teda...

som s jedným pánom v kontakte a písal mi že žiadal o super niaku hypotéku o vyšší uver že si rýchlo aj splatí

a ponukli mu ani nie polovicu a na 10rokov splácania a ked sme to rátali preplatil by 600-tisíc na naše sk je to normálne???

ved im aj volal či su nie padnutý na hlavu že odmieta to!!!

ako fakt som s týmto nerátala,lebo tolko papierov a vybavovačiek

ešte aj register bánk požadovali do do 5prac.dní vybavený posielaju z BA po 17eur som si zacvakala zo svojho

a taku kravinu čo mi povie že uverová rada nescháli kvoli tomu a tomu

ako nech sa nik na mna nehnevá ale pre mna týmto pádom opet dalšia podvodnícka spoločnost+jazmin ,a plenkall.com !!!!!!!!!!

dakujem za pochopenie
pekný večer
krater
30.09.09,07:19
ta uverova rada pozostava s kolegyniek pri kavicke ;) juuuuj ludia kolki sa musite este popalit aby ste to cele pochopili. dnes vam nikto nic nevybavi aj ked pyta poplatok neznamena to ze z pozicky nieco bude skor naopak. Je vidiet ze im stoji tych 145€ za celu tu maskaradu lebo takych sprostych sa zial aj tak dost nazbiera a ked za tyzden obehaju takych 10 tak maju cisty zisk 1450€!!!
eurobusiness-eurocash
01.10.09,11:32
Pre PAni BIantu.::!!!
Dobrý den,dakujem vám za sukromnu odpoved,

len sa mi nedá vám spet odpísat.... .že musím mat niaký počet príspevkov či čo

ak môžte nechajte mi váš e-mail odpíšem tam

vdaka dovidenia

pekný den
naka22
05.10.09,12:14
Pekny den, tiez som sa pravdepodobne stala obetou tychto protivnych uzernikov. Su to okradaci s ktrorymi treba nieco robit. Moze mi niekto poradit kam sa mam na nich stazovat? Popripade sa aj pridat.
hafling
05.10.09,15:19
:mee:Prajem pekný večer.
Prešla som si všetky príspevky a neviem čomu veriť.Bola som v zúfalej situácii,keď sa mi ozval reprezentant firmy.Ponúkol mi produkt,z ktorého som bola celkom vedľa.Nemohla som uveriť,že niečo také je možné.V skratke-zaplatila som,absolvovala som školenia a začala pre firmu pracovať.Nespísala som veľa žiadosti,nakoľko som si nebola istá.Po 2 mesiacoch vybavovania a zaplatenia 85 EUR za odhad mi prišlo vyjadrenie úverovej rady,že mi ponúkajú čiastku 16596,96EUR na dobu 10 rokov a splátkou 413,21EUR.Žiadala som 70000EUR.Dostala by som sa len do väčších problémov a nie z nich von.Nemám žalúdok na takúto prácu.Karta zliav,ktorú ponúkajú je stále vo výrobe.Neviem či ju niekto vlastní.Ani jeden z mojich klientov úver nedostal,alebo nemajú nervy na dokladovanie toľkých dokladov.
krater
05.10.09,15:25
takze dalsi "nadsenci" je mi to luto ze aj vas dostali. Nika22 netusim mozno SOI.
hafling velka pomoc naozaj dostanes 16600€ a za 10rokov im splatis 49580€ takze vratis to co si si pozicala plus 2x tolko na vrch! To je pomoc ale PRE NICH!!! Aby mali z coho zit :(
naka22
05.10.09,16:21
Mali by sme sa nejak spolcit a nejak to riesit, ja to urcite nenecham len tak..tusim hned zajtra zavolam tej soike a popytam sa co a jak.
hafling
05.10.09,17:53
Samozrejme som to nezobrala,ale ponúkli mi druhú možnosť, bez poplatku nakoľko som raz zaplatila a mám ešte jednu šancu.Že sa tam dá dobre zarobiť je pravdou,ak človek ide aj cez mrtvoly a neobzerá sa na ostatných.V tom prípade postupuje veľmi rýchlo v kariére.Je pravdou,že o úveroch reprezentant spoločnosti nemá veľký prehľad.Spíše žiadosť v ktorej vyznačí či ide o bankovku alebo nie.Tiež nechápem prečo je potrebné na zmenku mať IČO alebo DIČ a všetky potvrdenia.
eurobusiness-eurocash
07.10.09,15:51
Dobrý večer.,

opet som tu po dlhšom čase že čo nového mrknem...

aj ked mi podvodníci nazvem ich už tak!!!!! ,nemám nanich iné slovo nescvhálili uver čo mi je aj tak divné,

pre taku sprostost , že uverová rada rozhodla to iste....

hlavná vec načo maju písané 3+1 ked som teraz neprešla,tak by som mala do iných kôl akože nie???:..

a prečo neponukli dalej ,len zamietnuté a ked sa pýtam no nemám šancu ,lebo uverová rada rozhodla

no nech sa neposeru aj s uverovou radou aj tými p...čo su tam všetci do jedného.

Obrali ma o peniaze ja to len tak nenechám.....že prečo mi neponukli iný produkt ked su tam tie kolá

Na internete opet skušam reagovat na pár inzercií ohladom uverov

už nie s poplatkom ,ale tak že čo ponuknu,surne potrebujem peniaze

kedže Eurobusiness sluboval 100%a nič z toho,

len som si zbytočne otvorila živnost ,nechápem načo im bolo treba živnost a pod.iné veci,kopec zbytočných papierov a to som ešte zacvakala za spoločný odpis register z BA 17eur...


náhodou mi dnes jedna pani píše že pracuje s uvermi tiež Eurobusiness a že jej všetci prešli.

No ale nevravte jej píšem, čo ja viem nikto neprešiel a ked aj tak sa bude chytat za hlavu po 10-20rokoch.

TAkže nerozprávajte,narovinu napíšte ako to je.!!!!


Sem-tam čítam diskusie ,porady a iné sa píše ako vy tvrdíte,,a už ani neodpísala...

tak len tolko že premýšlam ako by som to vymyslela s tým že im opet zavolám do BYstrice

a nech láskavo mi ponuknu iné riešenie ,iný produkt ked 3+1 no nie????
čo poviete......


pekný večer
hafling
07.10.09,18:24
Prajem pekný večer.
Produkt je 1+3 a keď Vám neschválili,alebo ste nesúhlasili žiadajte iný produkt.Za tých 145 EUR čo ste zaplatili môžete 3 krát žiadať.Oni Vám to sami od seba neponúknu.
naka22
07.10.09,19:37
Prajem pekný večer.
Produkt je 1+3 a keď Vám neschválili,alebo ste nesúhlasili žiadajte iný produkt.Za tých 145 EUR čo ste zaplatili môžete 3 krát žiadať.Oni Vám to sami od seba neponúknu.
Vy ste nejaky mudry, chcem vidiet jedneho cloveka ktori od nich dostal co ziadal, su to podvodnici a ja to tiez len tak neneham...
hafling
08.10.09,06:04
Vy ste nejaky mudry, chcem vidiet jedneho cloveka ktori od nich dostal co ziadal, su to podvodnici a ja to tiez len tak neneham...
Nie som múdra,ale žiadať môžete naozaj 3x.Čo dostanete je otázkou.Skúste si pozrieť Eurobusiness a Euro Cash.Zdá sa ,že je to jedna firma.Chcete s tým niečo robiť?Môžem Vám poskytnúť informácie,ale je potrebné aby to bolo aj po právnej stránke v poriadku.Inak sa asi úspech nedostaví.
eurobusiness-eurocash
08.10.09,21:01
Dobrý neskorý večer noc.,

no dnes ma tak vytočil celý Eurobusiness aj Eurocash nedá sa mi spat....až na pobavenie a zamyslenie ...xixxixi

su ozaj nie čistý ,nechápem ako taký užerníci môžu aj byt...

takže po pár vaších poradách som dnes skusila volat do Eurocash,bola to katastrofa celý den skoro ,pretažená siet až dakedy pred 17.00 ma spojili


nech teda ponuknu iné riešenie,im hovorím že mám na to právo ked som si zaplatila

a viete čo ponukli???:::

sumu bavíme sa v sk korunách to opakujem ich slová:

500 000sk mesačné splátky 12 000sk a kolko preplatím-1 500 000sk
čožeeeeeeeeeeeee..stačí vám .....sila !!!!!!

koniec týmto s vami končím a píšem si do Bystrice o vrátenie poplatku..

dovidenia,dobru
bianta
09.10.09,18:51
no to Vám,poviem byznis jak hrom,no nám sa zatiaľ nikto neozval a v eurocash to mám postúpené od 17.septembra,no to som sakra zvedavá,aká bude ich PONUKA???!!!!
robi45
10.10.09,14:43
Aj mňa oklamali,bola to ich externistka Mgr. Darina Bírová. Ak ju poznáte,tak sa mi ozvite.Podám na ňu trestné oznámenie za podvod. Podľa mňa by sme mohli udať celý Eurobusiness za nedodržanie zmluvy,vedomé oklamanie klientov atď. Aj kontrolné orgány by mohli preveriť ich prístup k zákazníkom. Musíme sa spojiť proti takým hajzlom! Treba všetko aj poriadne zmedializovať.
bianta
11.10.09,09:38
Aj mňa oklamali,bola to ich externistka Mgr. Darina Bírová. Ak ju poznáte,tak sa mi ozvite.Podám na ňu trestné oznámenie za podvod. Podľa mňa by sme mohli udať celý Eurobusiness za nedodržanie zmluvy,vedomé oklamanie klientov atď. Aj kontrolné orgány by mohli preveriť ich prístup k zákazníkom. Musíme sa spojiť proti takým hajzlom! Treba všetko aj poriadne zmedializovať.

Možte nám o tom napísať viac,aj nám spisovala zmluvu.O aký typ úveru ste žiadal?
eurobusiness-eurocash
11.10.09,18:56
DObrý večer,

opet som po dlhšom čase pre pani-pána Biantu.....

Píšete ,že ste si podávali 17septembra ,alebo tak niak

no to si ešte počkáte , ja som žiadala v juli a len teraz aj to nie celkom dotahujem čo ako.

Ale určite to treba riešit trestným oznámením,už som volačo podnikla!!!!!

Nie je normálne aby boli také preplatky, čo su ozaj chorý????

a zrazu ked neschália a si volám naziapem na dotyčnu...

fuuuu tak už zrazu iný produkt ,mesiac ticho pokial som nevolala

a to 3-násobne vrátim,,,akože dovidenia s nimi.

pekný večer
bianta
11.10.09,20:27
Žiadosť sme podpisovali v polovici augusta,poslala som tam papiere o ktoré žiadali koncom augusta,a 17 septembra to bolo postúpené na eurocash-to som sa dozvedela,len vďaka neustálemu telefonovaniu a odvtedy sa mi nik neozval.Tak uvidíme.
alla171
12.10.09,12:12
Ja som tiez verila ze pomozu ale nepomohli okrem toho ze stale clovek len vyvolava zo svojho niesu schopny vybavit nic u nas sa to taha od maja , takze urobte si samy zaver
jano 02
12.10.09,13:17
ja som im tiež uveril, výsledok je: nakoľko mám zápis v bankovom registry, nemôžu mi poskytnúť zmenku, o tom , že mám zápis sa vedelo od začiatku :-/
mamicka27
14.10.09,08:09
Vsetkym co ste tu,mala som moznost pre nich pracovat a ani jeden klient mi nevisiel,ta spolocnost nieje seriozna.Klientka si poziadala aj hypoteku na kupu bytu a viete kolko je poskytli?Smiesnych 13tis eur na kupu by tu a to splacanie na 10rokou v splatke 330eur.Viete kolko preplatia?Z 13tis eur zaplatia 40tis eur a to je seriozna spolocnost?Kazdy uz vie ze je to byvaly SNUR,tak im nenalette a neziadajte od ich ziadnu pozicku.Nakolko nas ucili ze nedokladuje sa prijem,nepreveruje bankovy register,opak je iny preveria si aj cislo vasich topanok.Len tolko.
gik
14.10.09,09:51
Asi sme jedna ďalšia spoločnosť /s.r.o./, ktorá naletela "slušným"!!! ľuďom. Žiadali sme úver na budovu 450.000,-€. Po mesiaci sme dostali odpoveď, že naša žiadosť bola prejednaná na ICH /EURO CASH/ úverovej rade, ktorá rozhodla, že je nám možné poskytnúť úver 85.000,-€ na 10 rokov s mesačnými splátkami 2116,23,-€ /za 10 rokov je to suma 254.000,-€/ a táto obrovská suma - oproti požadovanej - má byť istená budovou.

Každý si môže vytvoriť svoj názor o tejto fantastickej spoločnosti.
robi45
14.10.09,11:53
My sme si žiadali nebankový na zmienku. Pani Bírovú sme upozornili, že mám zmluvu na dobu určitú, no ona povedala, že to nevadí a na 100percent dostanem úver. Strašne sa ponáhľala,nemali sme čas ani prečítať celú zmluvu.Ani to nám nepovedala,že budem potrebovať aj živnosť. Napriek tomu,že sme všetky potrebné dokumenty poslali,aj bankový register mám čistý, dajaká tzv. úverová rada mi oznámila,že nedostanem úver,lebo mám pracovnú zmluvu na dobu určitú. Od vtedy márne skúšam volať pani Bírovej aby mi vysvetlila prečo ma takto oklamala, stále má vypnutý mobil.
eurobusiness-eurocash
14.10.09,12:52
A to práve ja som im vysvetlovala ,že ako je možné že mám register v pohode
no žial uverová rada rozhodla

takže už je to 100%že su SNUR???:..

lebo ja som v roku 2004 spísala s jedným pánom z Nitry zmluvu tiež zmenka ,poplatok vopred 3800sk

a do dnes akože peniaze ticho....

že to všetko trestné stíhali ,neviem či stále je v podaní na nich trestné...

vidíte tu pani mamicka spomínate píšete že vami klientni neprešli

a mne čo píšu sprostosti na mail a volalo mi pár sprostredkovatelov

že ako je možné že som neprešla ked u nich všetci do jedného schválili všetkým..

no to iste,neverím už tejto spoločnosti

su obyčajný podvodníci a dva razy nepoviem že to ide cez čiernu ruku
mafiáni

u nás v meste robia dva chlapi požičaju hoc-komu požičaju naozaj

ale preplatok to isté čo tu ešte horšie ved z toho žiju....

a ked nevrátia dlh ,alebo sa oneskoria so splátkou tak dokážu iné veci,

tým som bola svedkom že dokážu aj zabit!!!!!

černák a spol... to mi verte a toto je určite to isté

lebo maju aj BYstricu na starosti....
bianta
15.10.09,10:54
môžem sa spýtať tých,ktorí žiadali o hypotéku,o aký typ pôžičky žiadali napr.super hypo,a dali vám aj vysvetlenie,prečo len na 10 ročnú splatnosť,keď poskytujú maximum 30 rokov?
To som sakra zvedavá,kedy sa ozvú?
Ďakujem za odpoveď.
eurobusiness-eurocash
15.10.09,15:22
Dobrý večer.,
pre pani pána Biantu!!!

volajte si prosím vážne vám hovorím sami,lebo oni nedaju spet info

a ked náhodou to musí byt že im niečo padne na hlavu sa zobudia

lebo ja som ich sprdla a to riadne že oni zabudli sa omluvaju...

no to isto,môžu vyprávat

mne stačilo to už som spomínala písala v jednom príspevku

že ma dotyčná na druhej strane telefonu išla presviedčat o

dátume a čase že mi volali,áno a prečo nemám potom zmeškané
hovory....hmmmm

tak už kopec iných vecí len aby zahovorila

su to prašivci!!!!!!!!!!!!!!!!!
krater
16.10.09,07:39
vidim ze tato diskusia "prosperuje" len mi je luto tych "hrdinov" na zaciatku preco sa teraz nevyjadria a nestoja si za svojim nazor ked tu kazdym dnom pribuda coraz viac oklamanych a nespokojnych "klientov"
Zial takychto uzernikov je este viac a eurobusiness je jeden z obrvovskej hromady.
Nas znamy si pozical od jednej financnej skupiny 150tis vratit musi za 5 rokov 400tis a ruci domom ale nie ze tam ma napisane bremeno hned si to vymysleli tak ze ho kupnou zmluvou kupia za 150tis a on si ho potom musi tymi splatkami na 5rokov 400tis vykupit spat!!! Povedzte mi aky zufalec by to podpisal! :(
zajko33
16.10.09,08:13
Ja som tiež židal o úver cez p. Bírovú.Bol som spokojný, všetko mi podrobne vysvetlila, taktiež mám zmluvu na dobu určitú. Židosť som podpísal 1.9., o týždeň mi poslali papiere z B.B., keď som ich odoslal, o 2 týždne som mal pôžičku.Kde inde by som dostal pôžičku, keď mám zmluvu na dobu určitú???Naopak mám veľmi zlú skúsenosť s nejakým pánom volá sa Reso a hovorí počesky a ešte nejaká pani z Blavy, za 5 minút chceli podpísať a zaplatiť poplatok bez toho aby som vedel o čo ide.Takže každému radím,všetko záleží od ľudí-od sprostredkovateľov ale aj od zákazníkov.
bianta
16.10.09,10:39
Ja som tiež židal o úver cez p. Bírovú.Bol som spokojný, všetko mi podrobne vysvetlila, taktiež mám zmluvu na dobu určitú. Židosť som podpísal 1.9., o týždeň mi poslali papiere z B.B., keď som ich odoslal, o 2 týždne som mal pôžičku.Kde inde by som dostal pôžičku, keď mám zmluvu na dobu určitú???Naopak mám veľmi zlú skúsenosť s nejakým pánom volá sa Reso a hovorí počesky a ešte nejaká pani z Blavy, za 5 minút chceli podpísať a zaplatiť poplatok bez toho aby som vedel o čo ide.Takže každému radím,všetko záleží od ľudí-od sprostredkovateľov ale aj od zákazníkov.
A možem sa spýtať na typ úveru,keď boli taký rýchly?
krater
16.10.09,10:59
uprimne vam poviem NEVERIM mozno ten zaciatok podpisanie ziadosti,poslanie dokladov ale ten zaver neverim.
artuš
16.10.09,13:25
Ja som tiež židal o úver cez p. Bírovú.Bol som spokojný, všetko mi podrobne vysvetlila, taktiež mám zmluvu na dobu určitú. Židosť som podpísal 1.9., o týždeň mi poslali papiere z B.B., keď som ich odoslal, o 2 týždne som mal pôžičku.Kde inde by som dostal pôžičku, keď mám zmluvu na dobu určitú???Naopak mám veľmi zlú skúsenosť s nejakým pánom volá sa Reso a hovorí počesky a ešte nejaká pani z Blavy, za 5 minút chceli podpísať a zaplatiť poplatok bez toho aby som vedel o čo ide.Takže každému radím,všetko záleží od ľudí-od sprostredkovateľov ale aj od zákazníkov.

Zajko33...vieš, či to podpíšeš s milou paňou, alebo extra-rýchlym neochotným pánom...(teda v prípade, že pôžičku FAKT dostaneš) - je to úplne jedno. Preplatíš hovadsky veľa tak, či tak. Ale ak si spokojný Ty, tak to je v pohode...veď o to išlo, vyhovieť zákazníkovi. Len škoda, že veľkú väčšinu tu hnusne "ofúkli"...:mad::mad::(..:cool:! (vedia, ako na to..)
mamicka27
17.10.09,09:04
pre zajka33

Smiem sa blizsie opytat na pana RESA?Mam nim tiez zle skusenosti ako vo vasom pripade postupoval?
Lucatko73
18.10.09,14:01
Pekný podvečer...dnes som urobila za poplatok 145 ečok zmluvu s ebs...:confused: škoda,že som si až teraz prečítala čo sa o nej píše...tak som zvedavá čo mi vybavia,alebo nevybavia...išla som podla kamaráta,ktorý mi ho odporučil na základe kladne vybavenej žiadosti jeho kamarátky...buď úver naozaj dostala,alebo bola taká nasraná,že prišla o 145 éčok a povedala si,keď chytili mňa tak nech zarobia aj na iných :confused:o priebehu budem informovať...tak ešte raz pekný večer
krater
18.10.09,18:14
lucatko veru skoda ze si si to tu neprecitala ked na odporucanie tak priamo tvojho kamarata ktory mal s nimi osobnu skusenost a nie na odporucanie kamaratovej kamaratka. Podla mojho nazoru vopred prehraty boj a zase si prisli na svoje :(
VierkaV
18.10.09,23:35
Ahojte,aj ja som akurat minuly piatok podpisala zmluvu s euro business slovakia a to dokonca expresne za 290 eur a poviem Vam,ked ma okaslal,tak mu to nedarujem a vyjde ho to draho.No z toho co som tu citala,tak uz mam obavy.Skoda ze som si to neprecitala skor,ked na to teraz spetne pozeram tak mi je to divne a dozvedela som sa ze okrem toho poplatku budem musiet zaplatit este 80 eur pri podpisovani uveru a dat im 5 percent z pozadovanej sumy vopred ako mi poslu na ucet peniaze a to mi ten hajzl nepovedal co so mnou spisoval zmluvu a ja hlupa som ju uplne nedocitala-moja chyba.Slubil mi peniaze do konca tyzdna,no ked nebudu tak to len tak neprehltnem.Tie peniaze potrebujem surne a dala som do toho posledne,ked to nevyjde,tak neviem co bude,ale jeho to neminie.Ozvite sa niekto,komu dali uver,ci je to realne,hoci mi ostava uz len cakat.papa
Lucatko73
19.10.09,05:57
no tak ja by som im neodporúčala ojebkať ma:( hoci to je len priestupok,ale ked sa viac ľudí spojí do kopy,tak je to klasifikované inak...tak len budem dúfať,že sa mi to nestane...ostáva len dúfať
mamicka27
19.10.09,08:20
Vsetkym ak mali povedzme 500klientou s ktorymi podpisali len ZIADOST,tak vam vravim ze schvalili asi 2-3 vy aj ked podpisete akoze zmluvu co nieje zmluva je ti stale len ZIADOST,tak vam nezarucuju este nic.Preco si stale nedate povedat a nevyhybate sa tejto spolocnosti.Existuje viac spolocnosti chodte radsej cez CETELEM,QUATRO,HOME CREDIT,COFIDIS,ESSOX a pod...Tam mate odpoved ihned a bez velkych poplatkou a preplatite omnoho menej ako v EBS,preco im stale verite?Ja vas nepochopim ved zarabaju na vasich poplatkou.Co to neviete pochopit?
krater
19.10.09,10:25
a este im je to malo tak maju novinku expresne vybavenie 290€!!! Ludia spamatajte sa.
Lucatko73
19.10.09,14:37
ona táto stránka je dosť zašitá a ludia s ebs neradi hlasno hovoria názov firmy,aby si neodlákali klientov..ale nie je všetkým dňom koniec zatial je ticho,uvidíme ako dopadneme
VierkaV
19.10.09,14:58
No ja ked ma ten chlap ojekabati,tak zverejnim jeho meno,adresu a este aj cislo topanok a spravim mu taku reklamu minimalne v danom meste ze na to do konca zivota nezabudne.Dnes mi mali poslat papiere,neposlali,ze zajtra,cakaaaaaaaam,cakaaaaaam a dviha sa mi adrenalin,lebo to vsetko smrdi,ale ten dotycny si to zlizne a tam by mal urobit kazdy,koho ojekabatili,zverejnit meno dotycneho a urobit konecne poriadok,popripade zverejnit niekde v telke,urobit im poriadnu reklamu...
mamicka27
19.10.09,16:52
Vierka V
Nebol to nahodou pan RESO?On je taky ze vsetko rychlo a stoji to za hovno.Vravi sa ze nemaju ani kancelariu a vraj tie dotycne operatorky sedia v byte a ked sa im chce tak aj dvihnu telefon.
Ved si precitajte EUROMAKLER.cz to je nazov v Cechach a to je ta ista spolocnost tam ti Cesi maju dobre nervy ako ich tak oklamali,a to sa cudujem ze su uz 9r v Cechach a na Slovensku su 4rok,ze sa stale najdu nejaky ludia.
A to prave oni zneuzivaju,ludia potrebuju peniaze a este si my musime zaplatit aby nam potom povedali ze je nam luto,ale mate zaznam v egistry a nemozeme vam poskytnut.
Len naslubuju a nic s toho.Treba po celom nete napisat VAROVANIE pre ostatnych ludi,aby sa nepopalili ved 145eur nieje maly peniaz.Je to dost penazi nemyslite?
bianta
19.10.09,19:12
zdravím všetkých,dnes som volala do Eurocash,nepovedali mi nič nového len,že žiadosť k nim bola postúpená 17.9.2009 a ešte som neprišla na radu,lebo majú veľa záujemcov o úver a na otázku KOĽKO to bude ešte trvať či mesiac,dva alebo nedajboh tri mi nik neodpovedal,nevedeli.Vraj keď sa dostanem na rad,tak ma budú telefonicky kontaktovať,smiešne však????
krater
20.10.09,05:24
bianta dobre ze ti hajzlici nepovedali ze si si mala dat zrychleny za 290€ ;) podla mna ani nevedia ze tam taka ziadost je tam ich prechadzuju z jednej strany miestnosti na druhu alebo maju malu piecku a podkuruju si so vsetkymi "dolezitymi" papierami!
VierkaV
21.10.09,10:36
Mamicka27
Nie,bol to pán Milan Hudák,ktorý chodí po Bardejove a ojebáva ľudí(keď sa musím tak neslušne vyjariť,ale inak sa to nedá)vlastne dovolala som sa prvý krát na p.Dohnalovú,na stretko prišli spolu,ale riešil ma on.Je to úbožiak ktorý zavádza a zneužíva ľudí ktorí sú v núdzi a potrebujú rýchlo požičať.A že vraj dajú úver hocikomu????totálna blbosť,preverujú si ešte viac ako banky,16-teho som podpísala zmluvu,papiere mi prišli dnes a to každý deň preventívne volám do euro business.Najlepšie na tom je že pán Ojebavak mi nepovedal všetky skutočnosti,všetky skryté poplatky t.j.pri zmenke 7000 eur 145 e al.290 e(expresne-moj prípad),okrem toho poplatok 14 e za výpis zo spoločného registra bankových informácií,80 e pri podpisovaní zmluvy a to nie je všetko,pred tým ako mi možno prídu peniaze musím dopredu zaplatiť 5 percent z požadovanej zmluvy t.j.zo 7000 eur-350 eur,čo keby som vedela predtým mu napľujem tak akurát do xichtu,čo určite urobím keď sa ten úver vôbec nevybaví.Ale priznávam,aj moja chyba,lebo debilovi uverím.Takže dokopy-734 eur a to ešte neviem aké dajú splátky.Ale jednoznačne sa ešte teším na stretnutie s dotyčným pánom!!! A jemu je jedno či ľudia dostanú úver,ide mu iba o to aby urobil čím viac zmlúv,aby mal viac na províziách,toto je jeho gro,nič viac,takých by mali zatvárať!!!!!
robi45
21.10.09,12:42
Ja som tiež židal o úver cez p. Bírovú.Bol som spokojný, všetko mi podrobne vysvetlila, taktiež mám zmluvu na dobu určitú. Židosť som podpísal 1.9., o týždeň mi poslali papiere z B.B., keď som ich odoslal, o 2 týždne som mal pôžičku.Kde inde by som dostal pôžičku, keď mám zmluvu na dobu určitú???Naopak mám veľmi zlú skúsenosť s nejakým pánom volá sa Reso a hovorí počesky a ešte nejaká pani z Blavy, za 5 minút chceli podpísať a zaplatiť poplatok bez toho aby som vedel o čo ide.Takže každému radím,všetko záleží od ľudí-od sprostredkovateľov ale aj od zákazníkov.

Dobrý deň Zajko33! Mohli by ste mi prezradiť,že aký úver a koľko ste si žiadali? Mne neschválili 7000Eur na zmenku,lebo mám prac.zmluvu na 1rok,ale pracujem už druhý rok u tej firmy.Register mám čistý. Nová zmluva mi končí v októbri 2010. Teraz by som potreboval súrne okolo 2500 Eur. Za pomoc vopred ďakujem.
mamicka27
21.10.09,18:20
VIERKA V
Nehnevajte s aVierka ale nedostanete nic ja som tam mala moznost pracovat a rychlo som odtial odisla,mala som asi 20klientou s toho 1 hypoteka a namiesto 70tis eur jej poskytnu len 13tis eur so splatkou 330eur a na 10rokou viete kolko vrati?200% naviac spolu 40tis eur a to jej daju len 13tis na kupu bytu.Nieje to smiesne?
A co sa tyka provizii,ta je denna a mesacna.Denna je 20eur s vasho poplatku 145eur-akoze za zmenku,a 10eur do vacku z expresu.Na vasom mieste by som zrusila pisomne ziadost co nieje ziadna zmluva a napisala by som si ziadost o vratenie poplatku a za express a nevahala by som ani sekundu.Radim vam dobre zruste ziadost aj tak vam nic nedaju.
bianta
23.10.09,16:50
Zdravím,včera večer sa mi ozvali z Eurocash,že v priebehu budúceho týždňa ma bude kontaktovať pracovník z odhadcovského oddelenia a dohodneme si termín odhadu.TAK som strašne zvedavá,už som sa dostala na radu.Budem informovať o ďalšom postupe.
mirife
26.10.09,09:32
Dobrý deň,

p.Vierka napíšte mi na email a ja Vám podrobne poviem,akí sú to ľudia.
mirife
26.10.09,11:10
Ahoj Hyrou,

tak ja som z okolia TV a to by som bol rád ako to je,pošli kontakt na email.
hyrou
26.10.09,18:27
Ahoj Hyrou,

tak ja som z okolia TV a to by som bol rád ako to je,pošli kontakt na email.
ty posli kontakt a ja ti vsetko poviem
merci21
28.10.09,11:40
Dobry deň, aj my sme podali ziadosť v euro businesse, prvÚ som podala ja za 290eur a po troch mesiacoch som dostala požiadanú sumu na úroky 7,3% žiadala som 34000eur na kúpnopredajnu zmluvu a po pri tom v banke ma odmietli cakala som dva mesiace tam kym mi povedali ze nedostaneme uver lebo v juli sme mali omeskané splátky tak ze tak...
Dostala som peniaze od EB, a aj som poradila známej aby si tu skusili lebo aj ja som dostala, viem aj o viacerych ktorí dostali a sú spokojní.
Toto je tak isto ako v bankách kým všetky pobeháte a všetko vyplatite co je ktomu potrebné a niekedy aj dvakrát trikrát lebo Vám nepošlu naspät papiere tak ste natom tak isto, a tuto všetko za Vás urobia.
mamicka27
28.10.09,18:42
MERCI21
Keby ste aspon netrepali hovadiny viem ze nikto nedostal vyssiu sumu ako 30.000eur co ste reprezentant:Ak ano tak odidte v Cechach je uz Euromakler na Ciernej listine,a coskoro budu aj EBS na ciernej listine.Su to klamari a 100%-ny klamari.
bianta
29.10.09,10:57
Dobry deň, aj my sme podali ziadosť v euro businesse, prvÚ som podala ja za 290eur a po troch mesiacoch som dostala požiadanú sumu na úroky 7,3% žiadala som 34000eur na kúpnopredajnu zmluvu a po pri tom v banke ma odmietli cakala som dva mesiace tam kym mi povedali ze nedostaneme uver lebo v juli sme mali omeskané splátky tak ze tak...
Dostala som peniaze od EB, a aj som poradila známej aby si tu skusili lebo aj ja som dostala, viem aj o viacerych ktorí dostali a sú spokojní.
Toto je tak isto ako v bankách kým všetky pobeháte a všetko vyplatite co je ktomu potrebné a niekedy aj dvakrát trikrát lebo Vám nepošlu naspät papiere tak ste natom tak isto, a tuto všetko za Vás urobia.
ak ste tak dobre pochodili v EBS,tak nám napíšte,akú výšku splátky Vám vypočítali a na ako dlho??????????:confused:
robi45
30.10.09,09:01
A to Vás na škole nenaučili, že klamať sa nesmie? Hanbite sa!
merci21
30.10.09,10:37
Nemám sa zaco,
ja som len chcela pomôct takym ktori boli zvedavy na názori ostatnych
a nepísala som svoju odpoved primitívnym ludom ktorí tu ma urázajú to ze vy ste nedostali odtial uver uz nie je môj problem
hyrou
30.10.09,17:18
mamicka27 je podvodnicka ona robila v eurobusnise a neodvadzala za ludi peniaze tak ju vyhodili a oklamala vela ludi aj mna oklamala zobrala odomna 290 eur a nikto ma nekontaktoval ja som zavolal na firmu a zistili ze peniaze su neodvedene. Eurobusiness mi aj napriek tomu vybavil uver bral som hypoteku a dostal som 49000 eur dostal som sice 17 percentny urok ale v banke mi nedaju nemam nato prijem ale som rad ze tu mi dali. Ludia ved aj banky su uzernici vzdy preplatite vela ale vy si to neuvedomujete. Radsej si rieste ako sa dostanete von z problemov ale vy vsade hladate problem. Radsej tie problemy rieste. Ja mam super hypo a keby som to mal v banke platim aj vedenie uctu a hocijake blbosti a to urobi aj okolo 200tisic tak si trochu spocitajte a uvidite kde preplatite viac ci v nebankovke ci v nasich slavnych bankach
bianta
30.10.09,21:02
hyrou
na akú dlhú dobu splácania ti to dali a cca. mesačná splátka,nech viem,do čoho leziem
Ďakujem
kaco11
31.10.09,12:57
1. ako je možné, že robia sprostredkovanie úverov a sľubujú nižší úrok ako je reálne dať?
2. ako je možné /fakt mi odpustite/, že je ešte stále na slovensku toľko naivných ľudí? a majú ešte volebné právo
3.koľko peňazí potrebujete ešte stratiť, prerobiť kým konečne pochopíte, že VSETKY takéto a podobné firmy sú len klamstvo?
4. X krát vás môžu upozorňovať známi, Xkrát to počujete v telke, X krát sa to stane vaším známim a vy prídete na stretnutie a takú istú hlúposť podpíšete?

Odpustite, ale po prečítaní komplet celej tejto témy mi to nedá. Sami si môžete za to, že takýto ľudia prosperujú. Keby ste im neuverili každú hlúposť a nepodpísali každý papier tak by im to nefungovalo. Skúste sa nad tým zamyslieť. Ja dokážem pochopiť dôvody, ktoré vás nútia konať takto skratovo /kríza, nezamestanosť, núdza/, ale toto je to čo oni využívajú. A vy sa necháte. KEDY KONEČNE POCHOPÍTE????? Prosím... Ja už vás fakt prosím.

Ako to, že nikto z vás to nedal ešte do TV??? napríklad. Aby nevaroval ostatných. Ako to, že nikto z Vás ešte nepodnikol nijaké kroky???? Na túto firmu som naďabila tu na porade. Doteraz som o nej ešte nepočula a ajhľa čo sa z toho vykľuje.
andrejka123
03.11.09,18:08
mne sa stalo presne to iste s kamoškou sme žiadali o pôžičku a potom sme zaplatili ešte aj urichlenie a doterz ani pôžička a ani vratene peniaze takže sme prerobili každa necelych 300eur a ked sme tam volali tak sa stale vyhovarali že to treba pitat peniaze spät žiadostou a je na nich či ich vratia alebo nie
andrejka123
03.11.09,19:27
ak môžeš prosim ta daj mi vediet s akymi financiami robiš tieš zhanah uver dakujem
kleopatra71
04.11.09,19:28
Dobrý večer.Práve nedávno som sa zaregistrovala do tejto spoločnosti z dôvodu pomôcť ľuďom.Sama som vstúpila aj ako klient.Verte mi dám vám všetkým vedieť ako to je v skutočnosti s nimi.Keďže som si dala hypotéku neočakávam odpoveď do 5 dní./aj v banke to trvá mesiac/Uvidím kedy ma začnú riešiť aj môjho známeho a aký bude postup.Ja mám na všetko taký názor že je to o ľuďoch.Záleží natom na akého reprezentanta natrafíte,či len ide o zinkasovanie poplatku alebo o skutočnú pomoc.Ja chcem osobne túto firmu spoznať a pracovať pre ňu.Ak to bude podvodnícka firme určite sa to z mojej strany dozviete.Ak nie dozvite sa aj o opaku.Zatiaľ sa majte a nebojte sa,dozviete sa pravdu.:cool:
andrejka123
04.11.09,20:11
včera som pisala na pobočku stažnost no doterz som nedostala žiadnu odpoved pôžičku som mala dostat už v juli podla pani Batovej a pani Munkovej všetko som to dnes davala pravnikovi som zvedava ako budu reagovat dufam že sa to konečne pohne dopredu a všetci dostanu svoje peniaze taka spoločnost .........
hafling
05.11.09,17:37
Neviem čo je pravda a čo klamstvo.Ja som taktiež začala pre nich pracovať z dôvodu pomáhať ľuďom.Žiadosti som spisovala len na základe súhlasu klienta.Potrebovala som na vyplatenie domu super hypo produkt.Dali mi 500000 Sk s mesačnou splátkou12000SK na 10 rokov.To by som sa len viac zadľžila,tak som využila druhú možnosť a dala som na kúpu nového domu.Poplatok odhadcovi nie 85 EUR ale 230EUR.Dostala som zase 500000 na 10 rokov a taká istá splátka.Zbytočne vyhodené peniaze.To čo je napísané na super hypo,neviem aby to niekto dostal.A ešte k práci pre spoločnosť.Každý mesiac musíte spraviť 2 zmluvy inak Vás za predchádzajúci mesiac nevyplatia.Z mojich klientov ani jeden nedostal peniaze a to si otvorili aj živnosť,aby dostali zmenku.Stalo sa mi aj keď som robila scoring,že mi povedali ,že nie sú napojený na systém.Ako potom mohli overiť klienta?Nemienim klamať ľudí,tak nespisujem žiadne zmluvy.Mne nie je problém vypisať zmluvu a zinkasovať peniaze,ale nestojí mi to za oklamanie ľudí.Spravte si každý vlastný názor
kleopatra71
05.11.09,19:09
Súhlasím s hafling.Presne som sa kôli tomu zaregistrovala.Ak sa dačo dozviem poviem.Chcem pomáhať viac ako zinkasovať peniaze.Preto čakám.Ak ma do 5 - 6 týždńou vybavia tak ako si predstavujem,určite to tu spomeniem a budem nadalej pracovať ale len v neustálom kontakte s klientmi.Ak to bude podvod ihned skončím.Poviem to narovinu.:)
bianta
05.11.09,19:55
no ja sa zas hlásim,v utorok bol u nás odhadca,tak a teraz budeme čakať na ponuku pôžičky,nesmierne sme zvedavý,tak cca do týždňa by sa mali ozvať.Tak uvidíme...
kontesa
06.11.09,00:29
Ano aj ja som mala s nimi problem ,vopred som im oznámila,že nemáme list vlastníctva len potvrdenie z OU v Lozorne,že druh je vlastníkom rod.domu. Bolo povedane ,že to stačí -3-krát-zaplatila som poplatok apotom mi povedali,že to nestačí potrebujem list vlastníctva.Nakoľko ho nemáme tak som písala na tu adresu o vrátenie svojho vkladu,no odmietli mi ho vrátiť.SU TO PODVONíCI.
timicekg1
08.11.09,20:27
No neviem, zmiesane pocity mam z tejto diskusie, niektorí maju kladne skusenosti, iní záporne. Comu mma teda clovek, teda spotrebitel verit, teda mylim sa ak si myslim, ze kladne skusenosti tu pisu len sami obchodaci z tejto spolocnoti aby pilakali dalsich klientov?Ak niekomu krivdim tak sa ospravedlnujem,ale bola by som rada ak by ma niekto vyviedol z omylu. Poziadat o uver a zaplatiti poplatok? Alebo naopak neskusat?
hafling
09.11.09,11:26
Rada by som keby sa ozval niekto kto fakt dostal peniaze.S kým jednal,koľko dostal,aká je mesačná splátka a na koľko rokov.Ja s nimi mám ešte stále zmluvu,ale neviem ani o jednom mojom klientovi aby dostal na zmenku hoci si otvorili živnosť.Chcem rozviazať zmluvu,nakoľko ani ja sama som nedostala to,čo som žiadala.na dva rôzne domy som dostala po 500000 so splátkou 12000 na 10 rokov.Hotový zabijak.Na školení je to inak a prax je úplne iná.Ľudia budú chodiť za Vami a nie za nimi.
kleopatra71
09.11.09,11:38
Mno.Ešte stále čakám a nič...Majú ešte 5 týždňov aby ma vybavili.Ešte ma nikto nekontaktoval a ani mojho známeho.Uvidíme a čakáme.....Na SUPERHYPO.Ak to bude ďalšia podvodnícka firma...s úvermi od nebankoviek pre svojích klientov som skončila.No uvidíme nechcem nič dopredu písať.Proste čakám.Budete vedieť všetko.;)
mysyko
12.11.09,11:20
Dobry den. Mal som moznost precitat vsetky prispevky ohladom eurobusinesu. bolo tu vela negativnych no aj dost pozitivnych prispevkov co ma prekvapilo pretoze mnohi poskodeni uvadzaju ze su to len podvodnici a klamari. Ja osobne s nimi skusenost nemam no hladam si pracu ako uverovy poradca a tato spolocnost je zatial na prvom mieste. Co sa tyka toho poplatku tak poplatok za vybavenie uveru je vsade a tych 145 je najmenej co som nasiel(a hladal som dost) porovnal som to aj z bankami v ktorych maju aj dvojnasobok tej sumy a napriklad pohotovost ma poplatok 300 eur pri uvere 1000 eur a splatky su 2*650 tak si spocitajte kolko preplatite.
Vsetko negativne podla mna robia obchodni zastupcovia pretoze zobrat 145 eur za nic je slusna provizia nemyslite? ide len o to ako sa vam potom dokazu pozriet do oci a cudujem sa preco ste s tych zastupcov ked vas oklamali nevymlatili tie peniaze. pozrite keby bola cela spolocnost len fiktivna ako tu uvadzaju niektori ako by mohli fungovat 4 roky??? ved keby sa kazdy z vas na nich stazoval tak by nemali sancu, a to ze je zmluva zle vypisana a vy ju podpisete to je len vasa chyba a tym udrzujete tych "zastupcov" pri pravidelnom prijme.
Pani VierkaV: pan Hudak ojebava ludi presne ako ste povadala, je to presne ten typ cloveka ktory som spomenul vyssie. tak mu zavolajte s ineho cisla ze potrebujete uver a ked sa s nim stretnete tak z neho tie peniaze dostante hoci aj nasilim...
VierkaV
12.11.09,11:27
Nepodpisujte zmluvy ohľadom pôžičiek s p.Milanom Hudákom a p. Monikou Dohnalovou,chodia po Bardejove a zavádzajú ľudí,nasľubujú Vám všetko možné a ľudia v núdzi im naletia tak ako aj ja.Osobne proti firme eurobusiness a eurocash nemam nič,oni s tým nemajú nič,ale tí dvaja ľudia klamú a zavádzajú ľudí,len aby urobili čím najviac zmlúv.Stretla som aj serióznych ľudí z tejto firmy ,ktorí povedali všetky skutočnosti a snažia sa pomôcť luďom,ale bohužiaľ neskoro. Týmto chcem upozorniť na dvoch neserióznych ľudí,ktorí škodia ľuďom a taktiež svojimi činmi a zavádzaním škodia samotnému menu firmy!!!
VierkaV
12.11.09,11:40
pre Mysyko!
Máte pravdu,všetko je o ľuďoch,ja som s firmou eurobussines a eurocash komunikovala a vždy boli ku mne ústretoví,nemali problém podať mi všetky pravdivé informácie,nemám nič proti ich postupom.Len mňa tí dvaja menovaní ľudia zaviedli a oklamali že 7000 eur dostanem do týždňa za poplatok 290 eur,čo som bohužial neskôr po telefonátoch s ďalšími ich obchodnymi zástupcami zistila že to nie je možné,že nemali právo mi niečo také povedať,nepovedali všetky skutočnosti ohľadom tejto pôžičky(schválili mi 664 eur,kt.musím platiť pol roka a potom mi doplatia do 7000)no ale musíte uznať že toto nie je pre mňa riešenie a hlavne že o takýchto postupoch mi nič dotyčné osoby nepovedali,že sa to takto robí,pretože by som nikdy s nimi takú zmluvu neuzatvorila a už dupľom nie za expresný poplatok 290eur,ale za 145 eur.Jednoducho p.Hudák a p.Dohnalová zavádzajú a klamú ľudí,zatajujú fakty len aby ste s nimi podpísali zmluvu,dobre vedeli ako to je ale týmto mi poškodili keďže som sa na sľúbené peniaze spoliehala.Je v záujme firmy eurobusiness aby sa očistila od takýchto podvodníkov,lebo jej robia len zlé meno a taktiež klamú klientov firmy eurobusiness.
mysyko
12.11.09,11:59
No Vierka je pravda ze to nie je riesenie :( mna by to urcite tiez nepotesilo ale ako ste mali moznost zazit pana hudaka urcite potesila provizia. Ja ho poznam este z cias ked robil pre ProfiCredit odkial ho vyhodili a to uz bol na pozicii oblastneho riaditela!! od takych ludi fakt ruky prec alebo im rozbit hubu aby nemohli ojebovat dalej. Najlepsie riesenie je podla mna vybavit si od nich uver priamo v sidle firmy.
mysyko
12.11.09,17:23
Pre Vierku:
Prosim napiste mi do sukromnej spravy Vas mail aby som sa mohol s Vami spojit lebo nemozem odpisovat lebo som zaregistrovany kratko a nemam potrebny pocet prispevkov. dakujem :)
kleopatra71
12.11.09,17:59
No tak Vás pekne vítam. Nemám žiadny problém s eurobusinessom. V tejto spoločnosti ako aj v každej inej pracujú ľudia a "ľudia". Ja osobne sa idem pustiť pomáhať ľuďom ale samozrejme je to aj na nich ako budú pristupovať a či naozaj si vyriešia pôžičkou,ktorú chcú svoj problém. Nie každý povie pravdu a na druhej strane dúfam že každý natrafí na obch.zástupcu takého aby sa o klienta naozaj postaral. Pretože Vás prevezmú úveroví špecialisti a s ním musíte riešiť všetko pretože reprezentant Vám len poradí a ostatné je na špecialistovi a na vás. A poplatok? Prečo zadĺženosť s akými sa stretávam aj ja - pretože skutočne sú ľudia "zasekaní" by mali takýto špecialisti riešiť zadarmo? Viete čo to je to všetko poskladať? Nájsť riešenie? Takže môj príspevok. Majte sa pekne.Samozrejme s tým súhlasím aby sa tu uvádzali "reprezentanti" ,ktorí urobia všetko preto aby zarobili a pozor na prefotené zmluvy."Dopísania":---
mysyko
12.11.09,18:51
Pre kleopatru:
dobry den mohli by sta ma prosim kontaktovat sukromnou spravou spolu s mailom? mam nejake otazky ohladom spoluprace dakujem. prajem pekny den
mysyko
12.11.09,21:48
Kleopatra normalne ste dostali od nich uver alebo ste zacali pre nich pracovat? objasnite to prosim pre tych co si myslia ze eurobusiness su len podvodnici. dakujem
hyrou
13.11.09,08:52
ahojte ludkovia mate vsetci pravdu to zalezi na obchodnych zastupcov. Ja som komunikoval z jednym z ich manazerov a on mi povedal vsetko o podmienkach pekne mi vysvetlil vsetky postupy a som velmi spokojny a uz aj pre nich pracujem do terenu chodim s nim takze mi vo vsetkom pomaha a nezavadzame ludi len im pomahame. Takze to vela zalezi na obchodakovi ako a skym ziadost spise nehadzte vsetkych do jedneho vreca. A firma eurobusiness je nadherna ona naozaj pomaha ludom len musite pochopit ten princip. Ked si niekto naberie dlhy za 20rokov a je vo velkej kasi firma Vam pomoze ale nechcite od nej aby vas oddlzila za 1 tyzden to sa neda. Vsetko ma svoj cas. Ked natrafite na tych super obchodakov pochopite ze firma pomaha ludom majte sa pekne Vas Hyrou
mblazicek
13.11.09,09:44
Dobry den.
Ja by som sa sa tiez chcel informovat aky mate nazor na tuto spolocnost a ci poznate pana Svobodu.V nedelu bol u nas stym ze sme spysali ziadost a samozrejme som zaplatil aj poplatok.Neviete nahodou ako dlho trva vybavenie uveru na zmenku, lebo on mi povedal ze tak najviac 1 a pol tyzdna.V stredu mi bolo povedane ze mi poslali neake papiere ale nebola to este zmluva,ale zatial mi nic neprislo.
Ak mozte poradte mi ci je na nich spolah a hlavne na toho pana Svobodu ak ho poznate.Predstavil sa mi u nas ako riaditel, tak neviem ci klamal alebo nie.
hyrou
13.11.09,10:11
Svobodu osobne nepoznam ale viem ze nieje riaditel. Oni maju jednu riaditelku a ona je poctiva a hlavne nezavadza. Zmenka je super produkt len ma trosku dlhsie vybavenie ale pre ludi ktory su zasekany vsade je to vyhoda lebo im poziciaju:eek: Nebojte sa oni pomozu kazdemu. Ale urcite zmenka netrva 2 tyzdne
mblazicek
13.11.09,11:42
tak prečo sa mi predstavil ako riaditel? A kolko teda trvá vybavenie zmenky?Mne povedali že na další týžden mám peniaze tak som zvedaví. Ešte jedna otázka.Kolko sa dá v priemere ked pre nich robím mesačne zarobiť?Svoboda mi sluboval že sa dájú zarobiť pekné peniaze.Dakujem za info
bianta
13.11.09,12:14
zdravím,ak si prečítate celú tému,tak sa možno dozviete odpovede na svoje otázky.A čo sa týka zárobku,tak to bude záležať len od Vás,čo všetko ste schopný nasľubovať ľuďom v tiesni a či budete voči nim korektný,alebo s prepáčením chrápúň,neberte to osobne.Prečítajte si všetky príspevky,a úsudok si spravte sám.Ja na vybavenie úveru čakám od 15.8.2009-Superhypo????
hafling
13.11.09,18:34
tak prečo sa mi predstavil ako riaditel? A kolko teda trvá vybavenie zmenky?Mne povedali že na další týžden mám peniaze tak som zvedaví. Ešte jedna otázka.Kolko sa dá v priemere ked pre nich robím mesačne zarobiť?Svoboda mi sluboval že sa dájú zarobiť pekné peniaze.Dakujem za info
Zarobiť sa dá ak idete aj cez mrtvoly ako p.Svoboda.Spisovala som len zmenky a nikto nedostal nič.Je riaditeľom. Jedna pani mi povedala,že zobral aj jej ľudí pre seba,ktoré mu ona dohodila nakoľko ešte nemala c.Potom jej povedal,že to sú jeho ľudia.Oklamal snáď každého.Aj mne nasľuboval toho kopu.Nič nespravíte nakoľko oni si svoje splnia.Nájdu Vám pôžičku,ale že je nesplatiteľná,vám nepomôže to ich nezaujíma.Nepomáhajú ľudom ale zárobok je fakt dobrý.Stačí len vypisovať zmluvy ak na to máte nervy.Každý mesiac aspoň 2.Inak ste bez platu.
karling
14.11.09,08:52
Neda mi nereagovat na tuto temu.Sama som pre nich zacala robit a "pomahat ludom" ako to oni nazyvaju ale vsetci do jedneho vedome zavadzaju klientov a nikto im nepovie pravdu,len nech vypisu ziadost,lebo maju z toho slusne provizie a tym to pre nich konci.Vy len zistite ze peniazky nedostanete za tyzden,ani dva,ak ich teda vobec dostanete ale k tomu este pribudnu dalsie poplatky o ktorych vam samozrejme dopredu nikto nic nepovie.a ked sa budete chciet informovat u toho s kym ste spisali ziadost,telefon vam nezdvihne.a k tomu nezmyselnemu skoringu o ktorom vas presvedcia ze vam pride sms s tym ci vam uver presiel alebo nie.Nieje to pravda je tam len napisane ze ziadost bola prijata a neskor sa dozviete ze vam nedaju nijaky uver a zamietnu vam ho.alebo vam pride nejaka smiesna ciastka a ze zbytok dostanete o pol roka,a vy zistite ze viac ste dali za poplatky ako ste vobec dostali..
beybo
19.11.09,12:51
Aj ja som mala česť stretnúť sa s firmou EUROBUSSINES SLOVAKIA. Ich obchodný zástupca mi natlačil do hlavy že určite do troch týždňov budem mať peniaze. Keď som tam po 3 týždňoch zavolala samozrejme nikto nedvihal niekoľko dní. Keď som sa konečne dovolala nevedeli ani kto som ešte mi pani Konvičná ,,vynadala,, že na čo volám že tým to neurýchlim. Žiadosť som podpisovala 17.07.2009 samozrejme zaplatila poplatok 145€ a do dňešného dňa mi nikto nevolal ani nemali záujem mi oznámiť že nie je možné úver vybaviť alebo niečo podobné. Proste skasli peniaze a už sa neozvali. Mobily vypnuté a pevné linky nikto nedvíha.
kleopatra71
21.11.09,04:50
Dobrý deň. Ozývam sa po dlhšiom čase. Sľúbila som,že budem všetkých informovať ako postupujem. Áno. Pracujem pre túto firmu a nemám zatiaľ žiadny problém ale! Musím potvrdiť, že JE!! to o ľuďoch. Moja nadsponzorka samozrejme peniaze mojho klienta neposlala ani žiadosť, takže si už všetkých klientov vybavujem sama a zatiaľ bez problémov. Ja osobne upozornujem na všetky poplatky nie len na 145 €. Opisujem klientom aj postup a nesľubujem hory doly. Popíšem,že tých 145 € je len pre začatie vybavovania žiadosti! Čo bude nasledovať je /ak/ znalecký posudok-ďalší poplatok /to máte aj v bankách/ a potom až provízia za úver./1 % až 5 sa mi zdá/ .Pracujem aj pre realitnú kanceláriu takže tam zaplatíte oveľa viac ako tu :). A predsa sa platí.
Ja osobne si svojích klientov nedám,taže im pomáham ako viem. Komunikujem priamo s úverovým oddelením a telefón mi dvíhajú.Max čo som čakala bola hodina. Ale mi zistili aj to čo som potrebovala. NIE JE pravda,že sa na všetko vykašlú!!!
P.Baťová - riaditeľka - NIE JE podvodníčka ani zlá! Pomáha ako vie.
Súhlasím s názorom,že ak je niekto zasekaný ,ťažko mu je pomôcť, tak nech si aspoň vážia to, že ešte je tu niekto, kto sa snaží.
Nestarám sa ani o Svobodu, Tomekovú a iných. Absolútne ma nezaujímajú. Ja si svoju prácu vykonávam tak aby som ľudí nebalamutila. Ale skôr poradím.
Ďalej: pre tých, čo nedostanú úver: NESKLADAJTE hneď po prvom odmietnutí telefón! Viete čo je 1 + 3? Ak nie ste spokojní ozvite sa ďalšiemu z reprezentantov aby pokračoval vo vašom riešení, máte totiž možnosť ešte 3 x požiadať o úver!!! Preto platíte 145 €.
Ja osobne tiež nekomunikujem s ľuďmi, ktorím niet rady ani pomoci a hovoria si len svoje. Ja viem čo robím a čo bude ďalej? Ozvem sa.
Či už niekto dostal cezo mňa úver? Mám v riešení seba a 2 klientov.Ten, za ktorého moja nadsponzorka neposlala peniaze, sa už rieši - zrýchlene. Nebol s tým problém. Ja som zatiaľ nečakala na nič,postup je taký ako mi bolo povedané a 3. moja klientka, je čerstvá čakám. Všetko sa dozviete, len prosím chvílku strpenia.
bianta
22.11.09,10:18
Dobrý deň. Ozývam sa po dlhšiom čase. Sľúbila som,že budem všetkých informovať ako postupujem. Áno. Pracujem pre túto firmu a nemám zatiaľ žiadny problém ale! Musím potvrdiť, že JE!! to o ľuďoch. Moja nadsponzorka samozrejme peniaze mojho klienta neposlala ani žiadosť, takže si už všetkých klientov vybavujem sama a zatiaľ bez problémov. Ja osobne upozornujem na všetky poplatky nie len na 145 €. Opisujem klientom aj postup a nesľubujem hory doly. Popíšem,že tých 145 € je len pre začatie vybavovania žiadosti! Čo bude nasledovať je /ak/ znalecký posudok-ďalší poplatok /to máte aj v bankách/ a potom až provízia za úver./1 % až 5 sa mi zdá/ .Pracujem aj pre realitnú kanceláriu takže tam zaplatíte oveľa viac ako tu :). A predsa sa platí.
Ja osobne si svojích klientov nedám,taže im pomáham ako viem. Komunikujem priamo s úverovým oddelením a telefón mi dvíhajú.Max čo som čakala bola hodina. Ale mi zistili aj to čo som potrebovala. NIE JE pravda,že sa na všetko vykašlú!!!
P.Baťová - riaditeľka - NIE JE podvodníčka ani zlá! Pomáha ako vie.
Súhlasím s názorom,že ak je niekto zasekaný ,ťažko mu je pomôcť, tak nech si aspoň vážia to, že ešte je tu niekto, kto sa snaží.
Nestarám sa ani o Svobodu, Tomekovú a iných. Absolútne ma nezaujímajú. Ja si svoju prácu vykonávam tak aby som ľudí nebalamutila. Ale skôr poradím.
Ďalej: pre tých, čo nedostanú úver: NESKLADAJTE hneď po prvom odmietnutí telefón! Viete čo je 1 + 3? Ak nie ste spokojní ozvite sa ďalšiemu z reprezentantov aby pokračoval vo vašom riešení, máte totiž možnosť ešte 3 x požiadať o úver!!! Preto platíte 145 €.
Ja osobne tiež nekomunikujem s ľuďmi, ktorím niet rady ani pomoci a hovoria si len svoje. Ja viem čo robím a čo bude ďalej? Ozvem sa.
Či už niekto dostal cezo mňa úver? Mám v riešení seba a 2 klientov.Ten, za ktorého moja nadsponzorka neposlala peniaze, sa už rieši - zrýchlene. Nebol s tým problém. Ja som zatiaľ nečakala na nič,postup je taký ako mi bolo povedané a 3. moja klientka, je čerstvá čakám. Všetko sa dozviete, len prosím chvílku strpenia.

Takže dobrý a pekný deň kleopatra71.
Ja pre tu spoločnosť pracujem aj nie, ale viac nie. Banky?- pracujú o moc rýchlejšie ako EBS. 3-4 mesiace čakať na niečo,platiť, a ešte nevedieť na čom som, je nadmieru drzé, a ktomu aj založiť nehnutelnosť. Banky?- tie nechajte na pokoji, lebo už 3 banky ponúkajú 17000 eur bez nehnutelnosťi a za úplne iní úrok. Všetko si strhávajú, až keď úver dostanete. Dosť ľudí od tej spoločnosťi EBS žiada superhypo, na 20-30 rokov z 3% úrokom, a čo nevidieť 17000 eur na 10 rokov so 17% úrokom, tak,že čo to 1+3, srať na to, lebo ani tie daľšie 3 mi neponúknu nič normálne. Je to proste zneužívanie ľudí čo sú v tieni, a váš profit na ich neštastí. Čo sa týka toho 1-5% v tých bankách, na to iba jedno,a to že nás všetkých učia šetriť, len mi máme rozdávať, keď si chceme požičať. Ja keď som bol na školení, tak tám istý pán nebudem menovať trepal, že banky stále menia pravidlá a je to pravda, ale človek vedel na čom je, ale EBS ich mení ako smradľavé ponožky. Zmenky?-je to sranda, lebo si preverujú register smiešne nie pani klopatra71. Zmenka je zmenka a register s ním nič nemá. Vy nekomunikujete z ľudmi, ale pozor na zúbky, lebo vás môžu bolieť. Ako sprostredkovateľ, by ste mal byť celý čas zo svojím klientom, až do vybavenia. Mám to na 1000000% právne zistené. Pozor,tí čo vás zaškolujú budú čistý, ale vy budete mať špinavé ručičky.
Barbarakol
01.12.09,05:02
Takže ako som predpokladala,...

uver mi neschálili kopec výhovoriek ,čo som bola až nemilo prekvapená

musela som si opet volat a ešte ma dotyčná presviečala že mi volali vtedy a vtedy a od nikoho nemám zmeškaný hovor

nakoniec neviem k čomu bolo treba živnost ked ani to nepomohlo

a tvrdia v zmluve že uver 3+1 ked jedno neschália idem do dalšieho kola a ked ani v tom nič, v poslednom mám na 100%šancu...

ale mne nikto po telefone nepovedal že idem dalej lebo je to tým pádom uzavreté že mi uverová rada neschálili.

takisto mi sprostredkov.po podise zmluvy hovorí ,že mi príde poštou niaká kartička na zlavnený nákup alebo čo to

a vôbec nič neposlali takže 145eur len užerníkom vyhodené,nazvem tak!!!!!!

lebo celý mesiac skoro až 2 sa ja musím doprosovat obvolávat si do business potom casch a takto je to teda...

som s jedným pánom v kontakte a písal mi že žiadal o super niaku hypotéku o vyšší uver že si rýchlo aj splatí

a ponukli mu ani nie polovicu a na 10rokov splácania a ked sme to rátali preplatil by 600-tisíc na naše sk je to normálne???

ved im aj volal či su nie padnutý na hlavu že odmieta to!!!

ako fakt som s týmto nerátala,lebo tolko papierov a vybavovačiek

ešte aj register bánk požadovali do do 5prac.dní vybavený posielaju z BA po 17eur som si zacvakala zo svojho

a taku kravinu čo mi povie že uverová rada nescháli kvoli tomu a tomu

ako nech sa nik na mna nehnevá ale pre mna týmto pádom opet dalšia podvodnícka spoločnost+jazmin ,a plenkall.com !!!!!!!!!!

dakujem za pochopenie
pekný večer

Ak chcete kritizovať PLENKALL, prečítajte si pozorne ich webovú stránku. Ak aj žiadajú poplatok vopred, v prípade neúspechu ho vrátia. Tak a čo je na tom neférové?
sayls7
03.12.09,17:03
Ahojte.
Zaujimalo by ma ci sa uz podarilo niekomu vytrieskat prachy naspet z tejto firmy. Mam s nimi velmi zle skusenosti a snaha o znovuziskanie svojich penazi smi pripada ako boj s veternymi mlynmi. Ak sa to nikomu podarilo napiste ako aby tu bol pre vsetkych niaky precedens ak nie kto sa vyzna v prave co by poradil. Bolo by to dobré riesit cez médiá? Len aby uz neposobili tak vierohodne a ludom dalsie vrasky. Ďakujem :confused:
bianta
03.12.09,20:32
salys7 ešte chvíľu počkaj dnes sme volali na eurocash, a povedali že nám zmluvu poslali domov doručene, tak čakáme. Žiadali sme o superhypo tak uvidíme.
GABICKA555
06.12.09,15:01
1. o tejto firme sa daju zistit rozne informacie
2. spolocnost má zastupenie vo viacerích krajinach
3. Nerozumiem preco sa niektori zakomplexovani ludia snazia znechutit zivot tím ostatnim, JA SOM BOLA TIEZ NAIVNA A POCUVALA SOM NAZORY TICHO LUDI ALE JEDNEHO DNA SOM POVEDALA DOST!!! MAM SVOJ ROZUM SVOJE SCHOPNOSTI!!! A VIETE CO SA STALO? Z MAMICKY DVOCH DETI, KTORA OSTALA KVOLI CHLAPOVI POMALY NA ULICI SA STAL NIEKTO! A PRAVE VDAKA EURO BUSINESS SLOVAKIA PRETOZE VDAKA NIM MAM TERAZ BYT! POVEDZTE MI VY MUDRE HLAVY Z BANKY?? DALI BY STE BYVANIE MAMICKE S DVOMI DETMI? DALI BY STE MOZNOST CLOVEKU, KTROY SA NECHTIAC DOSTAL DO PROBLEMOV? JAJ TAK AKO TU BOLO SPOMENUTE POKRCITE PLECAMI A TO JE VSETKO!!!! HLAVNE ZE HUNDRETE A ODRADZATE!!! NECHAJTE LUDI SLOBODNE ROZHODNUT SA
dobry den prosim napiste mi toho viac ako ste ziskali uver ked budem rucit nehnutelnostou tak uver dostanem Neviete kolko stoji odhadca? ale je tam napisane ze sa plati 5 percent za vybavenie plati sa to pred alebo sa to odrata z tej sumy.prosim napiste mi.