Valcake
28.07.09,00:05
Prosím, poraďte mi program pre 4 GB pamäť.kartu. Mám mnoho obrázkov v mobile a chcela by som to preniesť do PC. Picasa 3 mi zobralo okolo 1000 obr.a prestane reagovať. Ďakujem za rady.
bobino38
28.07.09,03:33
...na prenos obrázkov, hudby z mobilu do PC ti stačí predsa dátový kábel, ktorý prepojíš s PC, nastav si mobil na prenos dát pri zasunutí kábla do PC od mobilu a PC by malo tvoju 4GB pamäť rozpoznať ako vymeniteľný disk a potom ti stačí nájsť obrázky a skopírovať ich do PC.
Valcake
28.07.09,08:55
Vďaka, ale to ja viem, len som sa nechcela tak rozpisovať. Mám mob. 3120 clasic a k tomu som nevedela dostať dát. kábel, tak som pripojila madzičlánok do toho malý adaptér a do toho ešte pam. kartu. Chcela by som sa spýtať, či má Picasa obmedzené množstvo.. PC nemá bluetooth. Dík
bobino38
28.07.09,08:59
...ja myslím, že Picasa s tvojim prenosom do PC nič nemá, nakolko to je program na prezeranie obrázkov v PC. A to , že by mal niečo obmedzené som ešte nepočul, snad ťa asi zmiatlo to, že máš asi plnú pamäť na karte v mobile....jednoznačne fotky z mobilu do PC pokial mobil nemá bluetooth dostaneš len káblom.
Valcake
28.07.09,09:10
no, nemám plnú pamäť, to predsa viem pozrieť:D.Keď všetko pospájam určitý čas ide Picasa a potom prestane reagovať, čomu nerozumiem a preto sa obraciam na vás. Mob.má bluetooth a kúpila som aj k PC bluetooth, ale s tým všetkým je dosť pomalé robiť. No, asi PC vymením:( a ten dát. káb.pozháňam, ale čo keď Picasa ani vtedy nebude reagovať.:eek:
bobino38
28.07.09,10:11
...prekopíruj si to nie cez Picasu ale ako normálny súbor do nejakej zložky, ktorú si vytvoríš na ploche...napr.: "obrázky z mobilu" a potom to otvor v programe Picasa
Flinstone
28.07.09,11:48
Nokia 3120 má na pripojenie k pc microUSB konektor, tak si kúp kábel na pripojenie k pc, mohli by ho mať aj v NAY, Datart, alebo ktorákoľvek predajňa s pc komponentami a aj bez softvéru by ho mal pc otvoriť ako pamäťové zariadenie a fotky sa budú dať kopírovať alebo presúvať ktorýmkoľvek smerom.
Chobot
28.07.09,13:50
Prosím, poraďte mi program pre 4 GB pamäť.kartu. Mám mnoho obrázkov v mobile a chcela by som to preniesť do PC. Picasa 3 mi zobralo okolo 1000 obr.a prestane reagovať. Ďakujem za rady.

A čo to je za pamäťovú kartu? (microSD, miniSD, SD,..?) Stačí si kúpiť čítačku pamäťových kariet (http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=12346107) a môžeš cez USB konektor tú kartu pripojiť priamo k PC a nemusíš spájať mobil s PC.
Valcake
28.07.09,22:50
Vďaka každému za pomoc !!! Neuveriteľné, ale chyba bola v jednej snímke. Po reštarte mi ukázalo tú snímku a mala som ju iba skryť. Presne takým spôsobom to robím ako to Chobot opísal. Ešte raz dík !!!