pepo24
28.07.09,07:08
Ahojte
chcel by som vas poprosit o pomoc. Kupili sme pozemok a prave vybavujem vodu a elektriku. Problem je v tom ze hlavne potrubie sa tiahne pod obecnou cestou a ja neviem ako postupovat. Neviete poradit akym sposobom a hlavne kto tu csetu moze rozkopat a napojit nas? ako sa v akomto pripade postupuje?

Dakujem
ono79
17.08.09,09:25
treba osloviť obecny úrad. Možno to bude nutné robiť v spolupráci s obecným úradom a vodárňami. Podľa toho kto je vlastníkom toho diela. Nám pripájali plyn práve popod cestu na náklady firmy a náš poplatok 6,500 SKK plus projekt na prípojku a povolenie od firmy SPP a obecného úradu. Vodu sme nenapájali lebo je súčasťou kanalizácie a tieto zariadenia nie sú funkčné. Písomne sa informuj, aby si mal s čím operovať.
Veľa zdaru
pivko
17.08.09,16:30
Ahojte
chcel by som vas poprosit o pomoc. Kupili sme pozemok a prave vybavujem vodu a elektriku. Problem je v tom ze hlavne potrubie sa tiahne pod obecnou cestou a ja neviem ako postupovat. Neviete poradit akym sposobom a hlavne kto tu csetu moze rozkopat a napojit nas? ako sa v akomto pripade postupuje?

Dakujem
Musíš si dať urobyť projekt na prípojku vody a kanalizáciu cca 2x 120 EUR potom vypísať žiadosť príslušnému úradu podľa kraja / ja som dával VVS- Vych.Slovenská vodárenská spoločnosť/ potom si počkáš 30dní na schválenie prípojok a nájdeš firmu ktorá ti to urobí/ robia to aj vodárne a teraz je dokonca akcia VVS - kanalizačná a vodovodná šachta za 1 EUR pod podmienkou že odoberieš cca 92m3 vody/rok/ Ak je to len obecná komunikácia tak nebude žiadny problém ju prekopať akurát podáš žiadosť na obecný úrad.
Tak že tak:D