ChrisWizzlike
28.07.09,08:33
Ahojte, pred niekoľkými dňami som si založil účet na Depacco.Com mám tam už čoskoro 4500 euro. A chcel by som si to dať poslať na kredit kartu, prosím Vás poradte mi nejaký návod cez akú spoločnosť sa to dá spraviť. Alebo ako to vlastne funguje ten prevod.
hhela
28.07.09,17:53
ahoj,napis mi na h.maretova.centrum.sk poslem ti instrukcie
veronikasad
28.07.09,17:59
ahoj,napis mi na h.maretova.centrum.sk poslem ti instrukcie
prečo to necheš prezradiť aj ostatným členom PORADy ?
luigi72
28.07.09,19:41
...lebo je to asi prisne tajne.
Totiz nie kazdemu vyplacaju, tak to treba velmi utajene robit ;)

Vid: http://www.porada.sk/1085574-post22.html
alebo
http://www.porada.sk/1077390-post11.html
hhela
29.07.09,04:44
nemam s tym problem to sem dat ale je tam vela webovych odkazov a linkov takze to neslo uverejnit!

z toho my inak vyplyva ze mate aj vy zaujem o takyto ucet(pravdepodobne aj vy klikate) takze kludne mi tiez napiste .)
luigi72
29.07.09,16:15
Ja osobne neklikám, lebo

po prvé - naštastie mám aj lepšiu robotu, než tráviť čas takto -s prepáčením- nezmyselne
po druhé - sú tam prílis vysoké sumy za jedno kliknutie, to by inzerenti museli za jednu reklamnú kampaň zaplatiť majland
po tretie - jedine taký účet by som chcel :) s tými sumami
po štvrté - jeden môj známy ma chcel nahovoriť na také klikanie, len tá bola (je) jedna nemenovaná slovenská firma, že vraj je to veľmi výnosné :) , ale keď som popozeral ich ceny a prepočítal všetko, zistil som nasledovné (jednoduchá matematika):

Cenník e-mailovej reklamy:
Cielený komerčný e-mail stoji EUR0,005 (0,15 Sk) - Uvedená cena sa vynásobí počtom príjemcov

Tabuľka odmien za prijaté reklamné e-maily:
Kategória užívateľa A - Komerčný cielený mail - EUR0,033 (1,- Sk)
Kategória užívateľa B - Komerčný cielený mail - EUR0,019 (0,60 Sk)

Ako môžu niekomu vyplatiť viac za kliknutie (4x alebo az 7x viac !), než zaplatí inzerent?

Cenník e-mailovej reklamy:
Hromadný komerčný e-mail stojí v akcii 132 EUR (3 976,60 Sk) stará cena EUR365 (10 996,-Sk)
E-mail obdržia VŠETCI užívatelia + získate banner zadarmo
Oslovte 90.000 tisíc ľudí za 132 EUR + banner zadarmo!

Tabuľka odmien za prijaté reklamné e-maily:
Kategória užívateľa A - Komerčný hromadný mail - EUR0,013 (0,40 Sk)
Kategória užívateľa B - Komerčný hromadný mail - EUR0,006 (0,20 Sk)

Ak prepočítam 90 000 užívateľov kategórie A x 0,013 EUR, tak to činí 1170 EUR (majú deficit 1038 EUR na jednej kampani - ešte aj pri starej cene by mali deficit),
ak prepočítam 90 000 užívateľov kategórie B x 0,006 EUR, tak to činí 540 EUR (majú deficit 408 EUR na jednej kampani - ešte aj pri starej cene by mali deficit),
a v obidvoch prípadoch pridávaju ešte banner a to skutočne zadarmo. Hmmm...

Dňa 26.06.2009 už mali dokonca 92084 zaregistrovaných užívateľov.

Ja len toľko, nikomu som nechcel pokaziť náladu...
luigi72
30.07.09,15:34
mimotemy


Ahojte, pred niekoľkými dňami som si založil účet na Depacco.Com mám tam už čoskoro 4500 euro. A chcel by som si to dať poslať na kredit kartu, prosím Vás poradte mi nejaký návod cez akú spoločnosť sa to dá spraviť. Alebo ako to vlastne funguje ten prevod.


Ak dosiahnes ten min. limit 5000 EUR na vyplatenie a skutocne ti vyplatia tuto sumu, prosim, daj sem screenshot z uctu, aby bolo vidno, ze si tie peniazky naozaj dostal od tejto spolocnosti. Aspon raz by som chcel vidiet na vlastne oci, ze niekomu naozaj vyplatili tu slubenu rozpravkovu odmenu.
Dakujem.
jozefstefan
02.08.09,08:49
:D ak keď sa ti nepodarí , tak sa nehanbi ;) a aspoň varuj ostatných, že je to podvod!!! :eek:
nightwish4
02.08.09,12:28
Ahojky. Našiel som Ťa v poradni. Prosim Ťa mohla by si mi poradiť ,ako previesť na ten účet tie eurá? už mám 11.500eur. a 45referrálov a dodržujem všetky pravydlá. som v hroznej finančnej situácii a vlastne už mesiac spolieham na depacco. nikde som vlastne nenašiel serioznu zmienku ,že nevypláca, tak ako to potom je? hm?



skúšal som kliknuť na payout ,ale vhodilo ,že nemám minimum z výplat ,no a to nechápem čo to je, alebo niečo zle robím?

ďakujeem veľmi za info. S pozdravom a pekný deň. vlado
ps: na tú e-mailovú schránku sa mi nedá odosielať..?
Sinsinety
02.08.09,19:24
Ahojky! Nieco podobne sa chcem opytat aj ja....uz davno mam dosiahnuty limit, zaregistrovana som viac ako 30 dni a mam 109 referalov....ako to, ze je problem s vyplatenim???? Teba vyplatili???
Dakujem.
luigi72
02.08.09,19:32
A je to tu. :(
Artemis
04.08.09,06:12
No ja o tom Depacco pocujem prvy raz ale vsak zda sa Vam byt realne ze povedzme za dva mesiace klikania na linky ziskas a zarobis 5000Euro? Keby vyplacali 2500Euro mesacne tak sa na moju robotu mozem vykaslat a sedim doma a klikam tak ako oni piskaju. Viete si predsavit ze by mali povedzme denne vyplatit na celom svete co i len 500 registrovanych ludi v hodnote 5000Euro? To znamena ze zadavatelia reklamy by tej firme Depacco musel vyplatit minimalne 2,5M Euro denne. Lepsi pribeh sa mi uz zda byt iba ten o Horizonte.
LINDANAGYOVA0
05.08.09,19:15
Pracujem u depacco.com a mam problem s vyplatenim.Prosim vas,ako niekoho uz vyplatili,pomozte mi a poradte.Prosim,neviem ako na to..
luigi72
09.08.09,17:26
ahoj,napis mi na h.maretova.centrum.sk poslem ti instrukcie


hhela, ak este chodis na poradu, kludne napis do tejto alebo druhej pribuznej temy, ako sa dostanu ludia k svojim peniazkom. Ak sa k nim da vobec dostat. Zaujimalo by ma, ci niekoho vyplatia.

Pribuzna tema je tu
http://www.porada.sk/t114126-zarabanie-cez-internet-s-depacco-com.html
a zda sa, ze viac ludi ma velke problemy.
bafacik
02.09.09,18:49
dobry den prosim vas potrebovala by som poradit. Tiez mam ucet depacco a uz tam mam 5000 euro a neviem ako si to poslat na moju internetovu penazenku. Mozete mi prosim poradit?? dakujem
ajale
03.09.09,15:41
Ludia, prosim Vas, citajte tieto prispevky,... Ak zhrniem "zarobky" stazujucich sa, ktorych Depacco nevyplatil kupila by som si zato prezidentsky palac:D
Navyse som si vsimla, ze tam nemaju ani jedno telefonne cislo na nich, e-mailovu alebo korespondencnu adresu, hm, kto vie preco?
luigi72
03.09.09,17:19
Naozaj.

Su tam dajake mena s funkciami, potom uz len kontaktny formular.

A dajaka pochybna stranka s 2 obrazkami, ze vraj tychto ludi uz vyplatili.
boris1991
26.09.09,04:43
dobri den dnes rano som disahol stanoveni limit na depacco.com a chcel by som s to vibrat ako mam postupovat?
vo pred dakujem.
macokovac
27.09.09,06:08
Caute ludia, predtym nez vam vysvetlim ze depacco je dlhotrvajuci SCAM sa predstavim troska:)

Pracujem v irsku nejaku tu dobu a boli 2 roky co som tu. Od priletu do irska som sa zacal venovat takymto strankam. Anglina mi nerobi pri najmensom problemy. Depacco som po prvy krat spoznal asi pred rokom a pol. staci mi uz len to ze platia 10eur(alebo kolko) za kliknutie na jednu reklamu ---Cisty scam---.... Teraz vam troska otvorim ocicka.

Ako som spominal som v styku v tomto obore - reklama na nete, email marketing a ine, nakoniec toto je trend 21.st.

SCAM - PODVOD!!!!!!!!!!!!!!!!!

To ze tam maju na stranke list s naposledy vyplatenymi sumami nic neznamena, ten text spravim za 5 min...

celkovo 90% takychto klikaciek je podvod.. niektore platia 1 cent za 1 klik na 1 reklamu, ine klikacky platia 2, 3, 5 centov... Ludia zobudte sa a netravte cas nad niecim z coho nic nemate.... Hovorim z vlastnej skusenosti - u niektorych klikaciek som si upgradol ucet(viac centov za reklamu a ine vyhody) a admin zdrhol aj s peniazmi ktore mu ludia 'dali'. Ano, je to tak bohuzial...

Ale s5 k teme: Pre neveriacich ze depacco je velkyyyy podvod tu mam riesenie.
--> google bodka com ---> dajte vyhladat depacco scam, uvidite kolko vysledkov vam to najde....


RADA odomna(skuseneho s takymto niecim)
1. Na depacco zabudnite. nikdy nebudete vyplateni, a nedajboze ste im poslali 140 eur za upgrade vasho uctu --> za 140 eur mozete zaplatit napr. elektriku alebo niekde aj najom alebo sa ist naobedovat so svojim blizkym)

2. Teraz je velmi tazko najst online stranku ktora vas za nieco plati a naozaj vyplati.... klikajte na strankach kde platia max 1 cent za 1 reklamu na 10 reklam v dennej ponuke, neklikajte na klikacke ktora ma viac ako 10 reklam(ak takato klikacka je, jej zivotnost je 1 mesiac - ak samozrejme majitel nedava peniaze na reklamu tej stranky)

3. Drzte sa pravidla ktore je celosvetovo zname co sa tyka hazardu: minte iba tolko, kolko vam nebude xchybat!!!!!!!!

4. Ak klikate na takychto strankach(ktore platia za kliknutie na reklamy) neinvestujte vlastne peniaze: tvorte blogy, posielajte vas referral link ludom hociakou formou. Ziskate si tak skupinu ludi ktora vam zaraba... Ak stranka je seriozna, dostanete vyplatene, ak nie, nestratite nic a ludom ktori sa regli pod vas a ktorych poznate osobne sa ospravedlnte... nakoniec to nieje vasa chyba.

Ak chcete klikat a zarabat, neobux dot com je najlepsia volba, vyplatili vyse 11 mil. $ svojim 'klikacom'... je to stabilna uz firma stara okolo 2 rokov.... anglictina potrebna!!!

som zaregistrovany sem a je to cislo 1 v klikackach... refliknk tu nehadzem lebo neriesim, plz nepiste mi otazky: ako sa zaregistrovat atd... pozrite bestbux bodka estranky bodka sk... spravil som taky maly navod na neobux:DDD Upozornujem: stranku som prestal updatovat takze naposledy update z vyplat atd bol minuly rok:DD... berte to ako info zadara, som rad ze mozem pomahat.....

bod x: investujte iba do stranok, ktore predtym vygooglite teda zistite ci to je podvod alebo nie.... Nevenujte ani sekundu strankam ktore vyplatili 9.999 z 10.000 ludi!!!!!!!!!!!!.

Neberte tieto riadky lahkovazne, davajte pozor komu platite online....

Stranku je najmenej spravit/kupit, druha vec je udrzat ju nazive...!!!


Lovu zdar... inak nejaka macicka v Limericku-Irl????
;o_o;

P.S.: to ze najdete na nete nejakeho typka co vravi ze depacco plati, toto je clovek ktory ma 1.) nieco s tou strankou, 2.) depacco mu plati za sirenie tejto spravy...Nevravim ze depacco neplatil, mozno prvych x clenov ale teraz urcite nie;D

cu
Ivan_G
01.11.09,17:32
Tiež tam mám cez 5000 € a stale mi to nevyplatili...
Tak ako teda to je???
Ivan_G
04.11.09,21:16
Tiež tam mam viac ako 5000€ a ani nečakam že to niekto vyplatí...
Ak ma chce niekto presvedčiť o opaku- chcel by som rukolapn dôkaz-nie nejake zafarbené výpisy...:rolleyes:
kveti
05.11.09,14:50
NIKDY NIC NEDOSTANES MAM 15 ROCNEHO BRACHA CHCEL ZAROBIT NA TAM 15.000 UZ ROK A NIC NEPOMOHLO ANI KED TAM PISAL
JEDNODUCHO
DEPACCO-KAZDY KTO TOMU VERI JE STRASNE NAIVNY PAKO

JEDNODUCHA MATIKA VIES KOLKO JE NA SVETE TAKYCH AKO TY AK BY KAZDEMU MALI VYPLATIT TAKE PENIAZE???
TOTO SI NEDOVOLI ZAPLATIT ZIADNA SPOLOCNOST ZA REKLAMU
mjaurova
10.12.09,09:23
Ahojte aj ja potrebujem poradiť s depaccom.Mám tam už vyše 5000 eur a stále mi píšu, že nemám minimum of payout.je tam písané niečo také že musím byť advanced member.ako sa ním môžem stať?neviem perfektne po anglicky.ďakujem