accipiter
28.07.09,10:19
Prosím poradte: pred nejakým časom som sa prihlásil na uvedenej adrese. Včera poslali na môj meil ponuku. Ponuka bola neuplná - bez popisu, kontaktu atd. Pri telefonickom kontakte povedali že údaje o zákazke sa zobrazia až po aktivácií ich služby , za x eura. Pochopil som že platba je len za reklamu na ich serveri a čo si ja dohodnem za prácu to je moja vec. Problém je v tom že to nie je malá suma ( poplatok) a neviem či to funguje alebo chcú len platbu. Stretol sa už niekdo s týmto serverom ? Má niekdo skúsenosti s týmto "biznisom" :) ?
bv_alexandra
28.07.09,08:28
mimotemyprečo zadávaš temu viackrát.

K otázke. Je to bežné, aj iné stránky takto fungujú. Napr my mame zaplatený prístup na web 123dopyt.sk, a tým pádom že to mam zaplatené mám prístup aj ku kontaktným údajom dopytujúcich:);)
Richard
28.07.09,20:52
Vyskúšaj službu na získavanie nových zákaziek bez paušálnych poplatkov www.cenoveponuky.sk

www.cenoveponuky.sk je spravený tak, že platíte LEN ak klienta získate.
Ďalšou výhodou je, že viete koľko a akých ponúk klient dostal, pretože sú prehľadne zoradené na stránke výberového konania (súťaže), ktorá je pre každú zákazku zriadená. Podľa toho sa môžete rozhodnúť či ponuku dáte alebo nie.
Na www.cenoveponuky.sk sa aj dozviete či si klient niekoho vybral a akú ponuku prijal.
Ďalej ako prvý sme zaviedli zber informácie o tom či je pre klienta dôležitejšia cena alebo kvalita. Rovnako Vám prídu čo najpresnejšie informácie o zákazke, pretože od klienta zbierame podrobné údaje potrebné k určeniu cenovej ponuky (toto tiež dopytové systémy neriešia).
accipiter
31.07.09,03:34
Ďakujem za informáciu.