ruddon
28.07.09,14:14
potrebujem vytlacit letenku - stranka je v angl. jazyku- https://www.bookryanair.com/SkySales/FRSecurity.aspx?culture=EN-IE&lc=EN-SK mozete mi poradit co je Credit/Debit/ELV Number? je to cislo karty to 16 miestne ci cislo uctu? ale co je to vlastne? dakujem
arizona
28.07.09,17:02
Je jedno, ktorú z tých troch ,možností si vyberieš.
Chod cez dvojku, je jednoduchšia.
Na mail Ti príde potvrdenie, ktoré si musíš doma vytlačiť a vziať so sebou.
Ak ho nebudeš mať so sebou, vytlačia ti to na letisku za 40 € !
ruddon
28.07.09,18:28
takze to nemusim vyplnovat vsetky tri kolonky---- ?
arizona
28.07.09,18:41
Je jedno, ktorú z tých troch ,možností si vyberieš.
Chod cez dvojku, je jednoduchšia.
Na mail Ti príde potvrdenie, ktoré si musíš doma vytlačiť a vziať so sebou.
Ak ho nebudeš mať so sebou, vytlačia ti to na letisku za 40 € !


takze to nemusim vyplnovat vsetky tri kolonky---- ?

Nie, iba jednu!
Sooofffiii
08.02.11,07:46
a ktory je ten debit kod...pretoze mi to vobec nechce ist
jess
08.02.11,07:51
A daj pozor na rozmer príručnej batožiny a miestenka v lietadle tiež neexistuje. Takže, ak ste partia (rodina) tak po otvorení lietadla rýchlo utekaj, aby ste sedeli vedľa seba :D:D:D . Na nejaké raňajočky a sklopné sedadlá tiež zabudni :D . Jááj, tie raňajočky môžeš mať, ak si ich zaplatíš (((. Inak v pohode :)
Letko
08.02.11,07:52
Debit kód? V tej prvej možnosti zadávaš číslo rezervácie a číslo karty, ktorou si platil
V druhej dávaš číslo rezervácie, emailovu adresu, ktorú si zadával pri zaknihovaní letenky a miesto odkiaľ a kam letíš
V tretej dávaš dátum odletu, emailovu adresu, ktorú si zadával pri zaknihovaní letenky a miesto odletu a príletu.
Janinkaaa
28.03.13,16:07
Chcem sa opýtať. Kupovala som si letenku (Ryanair) na jún 2013.
V letenke nemám uvedené správne priezvisko. Totiž chýba mi tam ...ová.
Malo tam byť napr. Brixyová a letenka mi pri "prišla" iba na meno Brixy.
Som si skoro istá, že som zadala celé svoje priezvisko. Ale nemám ho celé uvedené.
Zatiaľ som ešte nerobila rezerváciu palubného lístka, lebo najskôr sa dá až 15 dní pred odletom.
Ak tam zadám správne celé moje meno - bude akceptovaná moja letenka ?
Nemáte niekto skúsenosti, ako Ryanair dôsledne kontroľuje mená ?
Ďakujem.
pivko
28.03.13,16:38
Pošleš toho d...la Košického poslanca ak niesi jeho manželka.:D
lujza.j
28.03.13,16:44
Pošleš toho d...la Košického poslanca ak niesi jeho manželka.:D
mimotemy :eek: pre boha to je iný ksicht :D
pivko
28.03.13,16:54
mimotemy :eek: pre boha to je iný ksicht :D
mimotemy keby len ksicht , ale čo má v hlave nasr..e ! študoval s mojim synovcom , no super :mad: poslanec riťolí..č celý život.
arizona
28.03.13,19:35
Chcem sa opýtať. Kupovala som si letenku (Ryanair) na jún 2013.
V letenke nemám uvedené správne priezvisko. Totiž chýba mi tam ...ová.
Malo tam byť napr. Brixyová a letenka mi pri "prišla" iba na meno Brixy.
Som si skoro istá, že som zadala celé svoje priezvisko. Ale nemám ho celé uvedené.
Zatiaľ som ešte nerobila rezerváciu palubného lístka, lebo najskôr sa dá až 15 dní pred odletom.
Ak tam zadám správne celé moje meno - bude akceptovaná moja letenka ?
Nemáte niekto skúsenosti, ako Ryanair dôsledne kontroľuje mená ?
Ďakujem.
mimotemy ja som priletela z Ameriky na uplne dohovadene priezvisko. Nikto si to nevsimol, az ja,ked som bola doma :D /noebol to Ryanair/

S Ryanairom som letela viac krat,ale priezvisko mi napisali, ake som zadala, teda aj s "ova"

Ci bude akceptovana tvoja letenka, zalezi na akeho zamestnanca natrafis, ci si to vsimne...nik ti nepovie presne.
Asi bude najlepsie napisat mail do let.spolocnosti a poziadat o vyjadrenie...
Janinkaaa
04.04.13,06:06
Dá sa ešte opraviť meno, keď si budem "bookovať" palubný lístok ?
Zatiaľ mám len potvrdenú zakúpenú mailovú letenku, na ktorej mám nesprávne uvedené meno ale ešte nemám palubný lístok.
ienko
09.04.13,11:27
Ahoj, pre teba je podstatne az ked si budes tlacit BOARDING PASS, v momente ked budes robit CHECK-IN, teda nejakych tych 15 dni vopred pred odletom, toto co ti prislo je len potvrdenie o zaplateni, toto od teba nikto nebude pozadovat. Ked ta budu kontrolovat na letisku aj na brane pred odletom tak sa vsetko robi na zaklade boarding pass-u, takze ziaden stres :-)
Janinkaaa
10.04.13,05:13
Ahoj, pre teba je podstatne az ked si budes tlacit BOARDING PASS, v momente ked budes robit CHECK-IN, teda nejakych tych 15 dni vopred pred odletom, toto co ti prislo je len potvrdenie o zaplateni, toto od teba nikto nebude pozadovat. Ked ta budu kontrolovat na letisku aj na brane pred odletom tak sa vsetko robi na zaklade boarding pass-u, takze ziaden stres :-)

SUPER ! Dakujem za odpoved. Potesila ma.
sunflower98
22.05.13,19:06
potvrdenie rezervacie
sunflower98
22.05.13,19:09
neprisiel mi mail o potvrdeni rezrvacie letu..je to problem? Ak sa pozriem v manage booking na stranke ryanair je tam moja rezervacia...ale ked som robila rezervaciu pisalo tam, ze pokial neobdrzim mail o potvrdeni, tak moja rezervacia sa neuskutocnila. Peniaze z uctu uz odisli. Co teraz?