duko0000
28.07.09,15:46
Ahojte som normálne zamestnaný človek a chcel by som ešte nejake korunky.Chcel by som cez výkendy a všelijake slávnosti a jarmoky prevádzkovat pre deti jazdu na štvorkolkách.Mám možnost kupit ale neviem čo je potrebne k tomuto podnikaniu.Je potrebná živnost?Ak ano aká?Skrátka chcel by som od vás radu ako na to ked som zamestnaný.či je potrebne aj nejake osvedčenie a či to nebude komplikovane z bezpečnostou a tak.Za odpovede vám vopred dakujem
Dusan
Lianka
28.07.09,14:14
Lianka
28.07.09,14:25
S tymi detmi si nie som ista (stvorkolka = motorka), vid. Zakon o premavke na komunikaciach ("Cestny zakon").
duko0000
28.07.09,15:20
Dakujem za info:-))Ja som na dovolenke v šturove v areály našiel tákehoto podnikatela.Normálne tam deti za 5 euro mohli jazdit asi 5 minut po dráhe ktorá bola označená páskou.Stačilo aby im tam len niečo ten prevádzkovatel alebo ako ho nazvat povedal a išli sa vozit aj tý čo nikdy predtým nesedeli na takejto štvorkolke.Napr.môj syn.Ja som už raz živnost mal a myslel som to tak či je živnost nutná na prevádzkovanie alebo či na to stači aj neviem niečo .Viem napr o tom že na dolniakoch pestovatelia nepotrebovali na predaj živnost a predávali prebitky.Jednoducho či nestači nejake povolenie alebo tak.