nika262
28.07.09,20:38
Dobry den,
chcem sa spytat ci ma niekto skusenost s kupelnou starostlivostou v Travnici, chcela by som tam ist so 17 mesacnym dietatom, ktore ma atopicky ekzem. Ake procedury sa tam robia a tak a este co ma hlavne zaujima ja mam inu poistovnu a syn inu. Takze neviem ako v tomto pripade bude poistovna postupovat a ci mi preplati ten pobyt, lebo doprovod je nutny.
nika262
11.09.09,09:53
Nemozete mi poradit co si mam so sebou zobrat, ideme uz tuto stredu? Aj plienky do vody? Dakujem
danko5
11.09.09,11:45
Bola som v týchto kúpeľoch pred piatimi rokmi s dvojročnou dcérkou. Robia sa tam vaňové kúpele, čiže tie plienky sú na Vašom zvážení. Inak by bolo dobré keby ste vzali dieťatku nejaké hračky do vody, aby sa v tej vani nenudilo. Po kúpeli ich zabalia do plachty a deky, takže tam sa mi zasa osvedčila nejaká rozprávková kniha a fľaša s čajom. Čo sa týka poplatkov, tie si už presne nepamätám, ale vo Vašej poisťovni by Vám určite poradili. Prajem príjemný pobyt.
nika262
12.09.09,16:34
Dakujem tie hracky uz mam zbalene, no a s tymi zabalmi bude asi problem lebo on nevydrzi byt zabalený ani sekundu, ale určite nabalím knížky. A kolko krat ich kupali za den? Niekde som citala, ze ich potom natieraju s kortikoidnymi mastami, je to pravda? Lebo to by som nerada, radsej si zoberiem svoju.
danko5
14.09.09,04:47
Kúpanie bolo 1x do dňa. Neviem ako je to teraz, ale pred tými piatimi rokmi sme dochádzali mikrobusom po skupinkách do liečebného domu. Bola to cesta tak na 10 min. A vo vani boli asi tak 20 min. Mamičky sme sedili pri nich a zabávali ich. Lekárka naordinuje vlastné maste, záleží od stavu. Nemôžem povedať, že by ten pobyt moju dcéru vyliečil z atopického ekzému no trochu jej to určite pomohlo. Najviac sa jej zlepšil stav po pobyte pri mori.
kunkelovaa
17.09.09,05:09
My sa chystáme do Trávnice so synom budúci týždeň, ideme na ambulantnú liečbu. rozprávala som sa s vrchnou sestrou, robia kúpele vo vani, podľa harmonogramu 1x denne.
nika262
17.09.09,11:03
Dakujem, mi uz ideme zajtra sa nam posunul termin. S tymi poplatkami to mam uz vyriesene.