wifon
28.07.09,21:32
Zdravim Vas,

Rozhodol som sa pre zalozenie vlastnej znacky oblecenia. Uz mam vsetko vybavene, len ma teraz zacal trapit jeden problem. Takze aby som ho priblizil: Ja budem to oblecenie iba navrhovat, navhry nasledne poslem na vyrobu a potom budem hotove produkty distribuovat dalej. Ci uz do obchodov alebo priamo zakaznikom. Zacinam vsak premyslat nad tym ako vyriesit "zasobovanie" mojho e-shopu. Nechcem davat vyrabat zbytocne vela kusov ak sa to nepreda (kedze znacka bude nova) tak sa uz toho nezbavim, ale na druhej strane zas ak budem vsetko davat vyrabat podla aktualnych objednavok od objednania na shope az po dorucenie zakaznikovi by to trvalo dost dlho (zakazanik objedna -> ja preposlem vyrobcovi -> vyrobca vyrobi posle naspat mne -> ja poslem zakaznikovi) bojim sa, ze cely tento proces by trval strasne dlho a zakaznikov to odradi. Navyse objednavanie po jednom kuse by ma vyslo aj drahsie. Ako tento problem co najvyhodnejsie vyriesit? Viete mi s tym nejako poradit? Budem Vam strasne vdacny :) Dakujem vsetkym za odpovede...podnikaniu zdar :)
Nokerla
29.07.09,06:02
tu pripada do uvahy len si to vsetko nechat urobit a mat to skladom......dnes ludia nechcu cakat.......a je jedno ci to je auto alebo oblecenie........