Nataly
05.08.05,19:54
Poradíte mi ?

Prevádzkujeme reštauráciu, zákazníci nám platia aj stravnými lístkami:
1. zaúčtujem tržbu
213 / 604
213 / 343
na mesačnej uzávierke budem mať rozpísaný spôsob platby ( hotovosť, stravné lístky, platobné karty )

2. stravné lístky použijem na nákup tovaru:
504 / 213
343 / 213
mala som informáciu, že si nemôžem uplatniť DPH za nakúpený tovar úhradený stravenkami , čo je na tom pravdy???

3. môžem stravenky získané od zákazníkov použiť na zabezpečenie stravy pre svojich zamestnancov ??? je to pre mňa daňovo uznaný náklad, spôsob účtovania je správny ???:
472 / 213
527 / 213
KEJKA
05.08.05,21:28
Poradíte mi ?

Prevádzkujeme reštauráciu, zákazníci nám platia aj stravnými lístkami:
STRAVNE LISTKY SU V TOMTO PRIPADE PLATIDLO A MOHLA BY SI TO DAT NA 211.XX OSOBITNU ANALYTIKU
1. zaúčtujem tržbu
213 / 604
213 / 343
na mesačnej uzávierke budem mať rozpísaný spôsob platby ( hotovosť, stravné lístky, platobné karty )
ALE SUHLASILA BY SOM AJ S TAKYMTO RIESENIM, I KED SOM SA S TYM OSOBNE NESTRETLA.

2. stravné lístky použijem na nákup tovaru: AJ TO JE PRE MNA NOVINKA. ALE MOZE BYT.
504 / 213
343 / 213
mala som informáciu, že si nemôžem uplatniť DPH za nakúpený tovar úhradený stravenkami , čo je na tom pravdy???
URCITE MOZES, AK MAS FAKTURU ALEBO BLOK Z ERP DO 50000 SK.

3. môžem stravenky získané od zákazníkov použiť na zabezpečenie stravy pre svojich zamestnancov ??? je to pre mňa daňovo uznaný náklad, spôsob účtovania je správny ???: JE TO DANOVO UZNANY NAKLAD
472 / 213
527 / 213 LEN 55%, ESTE CHYBA 335/213, ALEBO SU PRE ZAMESTNANCA ZADARMO?

inak su to pre mna dobre tipy na pouzitie str. listkov. Dakujem
durisovad
05.08.05,22:44
A ma tvoja restauracia v predmete cinnosti aj ochodovanie s ceninami? Stravne listky su predsa ceniny.
babenko1
06.08.05,08:09
Podľa mňa by si mala stravné lístky vrátiť... a zinkasovať sprostredkovateľkú odmenu..
Jana Acsová
06.08.05,09:07
To Natali:

K bodu 1)
Dobre.
K bodu 2)
A nemáte v zmluve s predajcom stravných lístkov (sprostredkovateľom stravovania) dohodnutý spôsob, ako naložiť s inkasovanými stravenkami? Doporučovala by som overiť túto skutočnosť v zmluve a postupovať podľa jej znenia. Následne bod 2 a 3 sa odvíja od týchto skutočností. V praxi som sa nestretla (a ani nedoporučujem tieto riešenia, nakoľko podľa môjho názoru nie sú v súlade s uzatvorenou zmluvou - aspoň teda ja som sa nestretla s touto možnosťou). Ale je potrebné si to overiť ...
durisovad
06.08.05,09:10
Zda sa mi dost divne, aby v zariadeni, ktore je restauraciou, zamestnancom predavali stravovacie poukazky. Ja som sa stretla s takou praxou, ze zamestnanci sa v restauracii najedia a zamestnavatel im za to oductuje urcitu sumu z platu. Tuto cast potom uctuje ako prispevok na zavodne stravovanie.
Jana Acsová
06.08.05,09:21
Ja som sa stretla s takou praxou, ze zamestnanci sa v restauracii najedia a zamestnavatel im za to oductuje urcitu sumu z platu. Tuto cast potom uctuje ako prispevok na zavodne stravovanie.Ešte na doplnenie. Možností je viac, ale spravidla stravovacie zariadenia predáva zamestnancom vlastnú stravu a účtuje podľa zvoleného spôsobu predaj stravy, alebo stravných lístkov a to zrážkou zo mzdy, alebo inkasom za stravu (stravné lístky). Účtovanie závisí od smerníc (internej úpravy týkajúcej sa stravovania, k sociálnemu fondu a od kalkulácie za stravu v členení: sociálne náklady (príspevok zamestnávateľa), príspevok zo sociálneho fondu, DPH, inkaso od zamestnanca ...).
ilona
08.08.05,06:48
Prečo používaš stravné lístky na nákup tovaru?Však tovar sa dá zabezpečiť lacnejšie než v obchode?