fialka m
30.07.09,10:19
ahojte mame novy projekt a potrebujeme zamestnancov, aby pracovali cez tyzden, to je pondelok az piatok, ale pracovna doba bude od 17:00 do 01:30, prestavka je pol hodinku. Oni vlastne odpracuju 3,5 hodiny z nocnej, za co dostanu priplatok.

moze byt takyto uvazok?

dakujem
wagner
30.07.09,19:29
ahojte mame novy projekt a potrebujeme zamestnancov, aby pracovali cez tyzden, to je pondelok az piatok, ale pracovna doba bude od 17:00 do 01:30, prestavka je pol hodinku. Oni vlastne odpracuju 3,5 hodiny z nocnej, za co dostanu priplatok.

moze byt takyto uvazok?

dakujem
A máte pre nich zabezpečený odvoz domov? Pretože končiť v noci o 1,30 hod. je podľa mňa bez zabezpečeného odvozu nemysliteľné. Od 1,30 hod sa bude striedať ďaľšia smena do koľkej? Do 8,30 hod?
fialka m
31.07.09,09:07
Odvoz zabezpeceny bude. Nie dalsia smena sa nebude striedat. Proste potrebujeme aby pracovali od 17:00 do 01:30.
J+K
31.07.09,09:14
Myslím, že je to reálne. Len si zabezpečte potvrdenie od lekára, že sú spôsobilí pracovať v noci , treba to každý rok obnoviť .

Treba im na každú smenu vyplatiť za 3,5 hodiny nočný príplatok. Ak majú zabezpečený odvoz domov, zdá sa mi to korektné.

P.S. ale neviem, či by som bola ochotná pracovať stále len v takejto smene, musí to byť záťaž na organizmus ...
fialka m
31.07.09,09:36
Myslím, že je to reálne. Len si zabezpečte potvrdenie od lekára, že sú spôsobilí pracovať v noci , treba to každý rok obnoviť .

Treba im na každú smenu vyplatiť za 3,5 hodiny nočný príplatok. Ak majú zabezpečený odvoz domov, zdá sa mi to korektné.

P.S. ale neviem, či by som bola ochotná pracovať stále len v takejto smene, musí to byť záťaž na organizmus ...


super, dakujem, vsetko zabezepcime :-)

hej, to je pravda, uvidime, ci niekoho zozenieme :)
fialka m
26.08.09,13:27
ahojte poradaci, chceme zamestnancov, ktori budu pracovat iba nocne zmeny, od 22:00 do 6:00.
Mozeme dat taketo uvazky???

dakujem