damati
30.07.09,18:02
Ahojte,
pridajte skúsenosti s rámami dioptrických okuliarov. Syn nosí okuliare už dlho, ale teraz sa mi prvýkrát stalo, že pri kovovom ráme sa na bočničkách zhruba v úrovni spánkov úplne zošúchala vrchná vrstva a zostal obnažený kov. A to tie okuliare nemá ešte ani dva roky a celý deň ich má na očiach, zloží ich v podstate len večer.
Ak máte nejaké dobré skúsenosti s optikou v BA, tak pridajte aj tie.
Ďakujem
jjakr
30.07.09,16:46
Ahojte,
pridajte skúsenosti s rámami dioptrických okuliarov. Syn nosí okuliare už dlho, ale teraz sa mi prvýkrát stalo, že pri kovovom ráme sa na bočničkách zhruba v úrovni spánkov úplne zošúchala vrchná vrstva a zostal obnažený kov. A to tie okuliare nemá ešte ani dva roky a celý deň ich má na očiach, zloží ich v podstate len večer.
Ak máte nejaké dobré skúsenosti s optikou v BA, tak pridajte aj tie.
Ďakujem
..viem , že to nie je BA, ale v Pezinku je dobrá optika, na Holubyho ulici oproti bývalej základnej škole, pán Hejdušek je super a vážne pomôže, mám s ním bobaté DOBRÉ skúsenosti...a Pezinok je toť za rohom...vyskúšaj
alla66
30.07.09,20:44
Ahojte,
pridajte skúsenosti s rámami dioptrických okuliarov. Syn nosí okuliare už dlho, ale teraz sa mi prvýkrát stalo, že pri kovovom ráme sa na bočničkách zhruba v úrovni spánkov úplne zošúchala vrchná vrstva a zostal obnažený kov. A to tie okuliare nemá ešte ani dva roky a celý deň ich má na očiach, zloží ich v podstate len večer.
Ak máte nejaké dobré skúsenosti s optikou v BA, tak pridajte aj tie.
Ďakujem
Neviem koľko rokov má syn, ja som menila mojim deťom okuliare snáď každé dva roky...lacnejšie rámy sa používaním ošúchali,odlomili.... Kvalita rámov závisí od ceny.
Momentálne som menila okuliare, obehala som si optiky...každá má svoje akcie...zľavu na sklíčka 30%, na rámy, niekde sa zľava dá získať s Orange kartou...veľmi závisí, čo napíše očná lekárka na predpis... dostala som úplne inú zľavu, akú dostal syn...každý máme okuliare z inej optiky